Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ghosting

Ghosting

a s mu kej kesa nakazala hehehhe #tinderswindler

Tipično za narcise . Ne morejo se postavit v kožo zaskrbljenega človeka , so namrec popolnoma brez empatije. Se grem stavit da se ti bo pojavil na hišnem pragu brez opravičila. Še smejal se ti bo ker paničariš. Upam da si do sedaj dojela da je brez vesti. Na tvojem mestu se mu po takem obnašanju ne bi javila nikoli več . Ampak ti se boš…. Dokler ponovno ne ponovi enako …

Pod anonimno7195 je ena bejba napisala resnico, da to prakticirajo v več kot polovici primerov itak ženske same. In tudi sicer, kako svinjsko se ženske obnašajo do moških. Glede na to, so moški še bistveno predobri do žensk!

Moja tud zna to. Me pošlje v npr.  trgovino, in jo kličem če vidim kej zanimivga al pa da nam zajebu, zvoni v steno….kva ti bo telefon za 1200 eurov, če te ni, k te rabim? Men kr

Ja, zdej se tolažm s tem, da se je tamala usrala v gate in jo spet pere…al pa da lih kej zlaga v drugi sobi…

Jaz sem eno prijateljico že pred leti skenslala samo zato, ker me je vsakokrat, ko sva se pogovarjali, spraševala, kako kej bivši, s katerim sva šla ravnokar narazen. Pa dobr, ženska, mene bivši več ne zanima. In potem je pač nisem več klicala in nič in tega je že skoraj 20 let.

Pa ni edina, ki sem jo skenslala iz svojega življenja. Če se z nekom družim npr. eno uro ali dve in sem potem čisto utrujena od njega, to pomeni, da mi žre energijo in s takim nimam kaj počet. In ja, kar izginem, poniknem. Prekinem stike brez razlag.

Odgovor na objavo uporabnika
eni so taki, 22.06.2022 ob 16:21

Meni to sicer ni naredil tip, ampak prijateljica, lahko rečem celo dobra prijateljica – vsaj do tistega trenutka, ko se enostavno ni več javila, odgovorila na sporočila, oglasila na klice … nič. Najprej me je seveda tudi skrbelo, da se ji je kaj zgodilo, ampak sem ugotovila, da se ji na srečo ni. Potem sem se lep čas spraševala, kaj za hudiča sem storila, rekla… takega? Ne vem. Nazadnje sem si rekla, naj bo, če tako hoče, gremo dalje. Jaz ji želim vse dobro, če se kdaj po naključju srečava, ji bom naredila uslugo in bo zame enostavno nevidna.

Pazi, če ima MOM ali NOM te zna zaj.ebat. Ali pa, če je samo nesramna. Tako se je zgodilo meni. Bila sem za prijateljico peto kolo, nikoli pomembna, nikoli upoštevana… in sem se pač umaknila. Zdaj sem pa jaz tista ta grda. Nisem se umaknila popolnoma, sem odgovarjala na smse, klice, maile… do neke meje. Me je pa ona prva dala na off in mi lagala, ko sem jo vprašala zakaj. Zato sem se umaknila, ker mi ni do teh otročjih igric – malo bi, malo ne bi, malo je prijateljica, malo ni, kakor ji paše. Sem še vedno dosegljiva za njo – odgovorim, se pa več ne družim z njo.

Gnoj brez primere, da si upas napisat tak komentar. Mene bi na tvojem mestu blo strah it spat, da me karma ta cas ne vzge po glavi.. vsaka palca najde svoj stil, brez skrbi 😂 tud ti jo boš. Samo vprasanje dni..

 

Lado Dado Vlado! Gnoj brez primere, da si upas napisat tak komentar. Mene bi na tvojem mestu blo strah it spat, da me karma ta cas ne vzge po glavi.. vsaka palca najde svoj stil, brez skrbi 😂 tud ti jo boš. Samo vprasanje dni..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Soncnica287, 24.06.2022 ob 20:36

Lado Dado Vlado! Gnoj brez primere, da si upas napisat tak komentar. Mene bi na tvojem mestu blo strah it spat, da me karma ta cas ne vzge po glavi.. vsaka palca najde svoj stil, brez skrbi 😂 tud ti jo boš. Samo vprasanje dni..

 

Pusti to no, a se ti res zdi vredno….

v športu se je reklo včasih, ko si zajebal nasprotnika tako, da mu ni kakšna akcija uspela…, čitam te kot športne novice, v sh jeziku se boljše sliši, čitam te ko sportske novosti..

Tako, da, moreš nestabilne ljudi spoznat že v startu in točno vedeti pri komu so čustva iskrena in pri komu ne že v startu, pri neznancu moreš skenirat na svoj način njegovo preteklost, po gibih, izgled, glas… Predvsem pa to v očeh in ustih ob pozdravu, če si mu ok. se oči zasvetijo in uste raztegenjo v nasmeh, kdo te rad vidi in kdo te ne, če si intimen pač z dotiki. Če tega ne znaš ocenit iz svoje življenjske kilometrine v odnosih z ljudmi, ki si jih imel v življenju nimaš pojma o življenju.

Avtorica bi morala napisat, kdaj je s tem tipom nazadnje sexala in kako je bilo, če sploh je, če ni je itak brezveze…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 26.06.2022 ob 07:32

v športu se je reklo včasih, ko si zajebal nasprotnika tako, da mu ni kakšna akcija uspela…, čitam te kot športne novice, v sh jeziku se boljše sliši, čitam te ko sportske novosti..

Tako, da, moreš nestabilne ljudi spoznat že v startu in točno vedeti pri komu so čustva iskrena in pri komu ne že v startu, pri neznancu moreš skenirat na svoj način njegovo preteklost, po gibih, izgled, glas… Predvsem pa to v očeh in ustih ob pozdravu, če si mu ok. se oči zasvetijo in uste raztegenjo v nasmeh, kdo te rad vidi in kdo te ne, če si intimen pač z dotiki. Če tega ne znaš ocenit iz svoje življenjske kilometrine v odnosih z ljudmi, ki si jih imel v življenju nimaš pojma o življenju.

Avtorica bi morala napisat, kdaj je s tem tipom nazadnje sexala in kako je bilo, če sploh je, če ni je itak brezveze…

Razširjene zenice med prvim poljubljanjem,majhne geste, ko te celo noč išče z dotikom,celo noč je njegova roka na tebi, v vsakem sporočilu srčki,objemi…….čez 2 dni po zadnjem srečanju pa tema.  Niti ne pogleda sporočil.

Sem to že zdavnaj predelala in se nekaj naučila iz tega,še vseeno pa ne razumem zakaj je tako težko bit iskren. Ker se boji da mu bom napisala da je kr..e.ten?

Odgovor na objavo uporabnika
Lado Dado Vlado, 22.06.2022 ob 16:53

Nategni in pobegni. Kaj boš potem še babi kaj razlagal. I’ve had you.

Kaj boš razlagal?

A je težko biti odkrit?

Vsaj povej,da ti ni več do druženja.

Brez jajc in ponosen na to.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ojej, 22.06.2022 ob 15:14

Pa kakšen človek naredi nekaj takega??? Videvala sva se dva meseca, še dan pred njegovim izginotjem, sva se pogovarjala po telefonu skoraj dve uri in se menila kam bova šla na najin prvi skupni dopust. Naslednji dan pa ne duha in sluha o njem… ne dviguje telefona, ne odgovarja na sporočila, kot da ga ni. Sem se odpeljala do njegovega stanovanja.

Od tega je zdaj že dober teden. Jaz vsa panična, da se mu ni kaj zgodilo. K sreči imava skupno znanko, ki pravi, da tip normalno hodi v službo. Kaj hudiča je to za en odnos, no. Da nimaš niti toliko jajc, da človeku pogledaš v oči in mu rečeš, nočem te več videt, konec je. Zakaj moram študirat kaj sem naredila narobe, da je prišlo do takega preobrata.

 

Napišeš mu, domnevam da si pogruntal, da sem igrala orgazme, oprosti, ampak to sem naredila, da ne bi trpel, za ene moške je spoznanje, da nimajo tistega nekaj hud udarec, želela sem ti ga prihraniti. Veš, ni vedno vse v seksu, imaš par pridnih rok in pospraviš za sabo, morda se pa najde kakšna, ki ji bo to bolj pomembno.

Dokler se ti ne zgodi, pac ne mores razumeti.

Saj tisti poljubi, dotiki niso bili neiskreni. So bili realni, v tistem trenutku, ampak je iskal kratkotrajno zabavo, dobil pa zensko, ki zeli vec. Na neki tocki mu je minilo, prevec si postala, prevec blizu, prevec zagreta, prevec si hotela, on pa ne. On ni zelel custev in jih tudi ni razvil na tak nacin, ce pa ze, se je pa odmaknil. Tebi se je pa ogrelo srce, kar ga je odbilo. In je zanimanje izpuhtelo. Je pa igral na to karto, ker je vedel, da ce od tebe kaj zeli, mora zgraditi neko custveno navezo. Ne sekiraj se, nisi prava zanj, on pa zate ne, to je to. Nisi ti naredila cisto nic narobe. Si taka kot si, imej se rada, ceni to. In nekoc bo nek moski tudi cenil tebe, tocno taksno kot si.

New Report

Close