Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek »GHOSTING« – block, ignore, delete in zame ne obstajaš več!

»GHOSTING« – block, ignore, delete in zame ne obstajaš več!

🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
[/quote]

a tebi je smešn če mi bo njen dildo dol pado ali ne pado? Hja, njej se pa fučka, nima veze z njo…

Ojej! Ja, kje se pa potem jaz nahajam ker niti fejst bukove družbe sploh poznam ne, v reali se pa zadnjih par let družim z manj kot 20timi???

Mislim tako, da kar je več kot to, ne more biti to to, ker zmanjka časa in energije za kvaliteto.

Pred tem sem imel 2. v lajfu obdobje, ko sem pre-vednotil vse po spisku. Večino nekdanjih odnosov je samih od sebe umrlo, z nekaterimi smo se dostojno poslovili, z ene parimi nisem lepo naredil.

Sploh ne štekam zakaj se sekiraš, če je nekdo mrknil? A ni to fajn, ti več časa in energije zase in o(b)stale ostane?
A si kdaj razmišljala o novodobnih zasvojenostih? In kje in na kakšen način je sploh možno srečo najti?

Jaz sem prišel do zaključka, da se rodiš sam in umreš sam, torej tudi vmes nima smisla nekega cirkusa zganjat.

Kaj pa če ne bi pre/prosto panike zganjala temveč bi enostavno bila hvaležna, da je odnos sploh bil ?
[/quote]

Vmes nima smisla cirkusa zganjati, komedijant 🤣😂😂😂😂

Vmes nima smisla cirkusa zganjati, komedijant 🤣😂😂😂😂
[/quote]

Boš ti videlo komedianta, ko postanem precednik!!!

Boš ti videlo komedianta, ko postanem precednik!!!
[/quote]

🤣😂😂😂😂😂😂😂 Hvala za smeh dear president 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂

Hvala Mon za smeh 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤗🤗🤗🤗🤗🤗😚
A vi razumete, zakaj se tok kregajo 😅😅😅😅🤗😂😂😂😂 Lep dan.

Če brskam po tvojem fletu in najdem dildo pod povštrom in te vprašam kaj to, to nima veze s teboj?

Ja prav no, grem pa sosedovega Franceljna vprašat!
[/quote]
Glede na uro si se očitno zbudil iz nekih sanj o dlildotih..
Ne, pri meni ga ne boš našel, ga v življenju nisem nikdar imela, ne uporabila, ne rabila, niti ga ne bom. Ti bo tako dol pado ali ne pado od kere druge dildo.
In tudi s sosedovim franceljnom ali kakim drugim moškim nimam nič. Sem samska.
Ne meči vseh žensk v isti koš, če poznaš večino takih, ki se gonijo naokoli ali potrebujejo dildo.

Primera, da bi moral blokirati klice še nisem imel ali pa nisem toliko zanimiv, da bi se nekdo za vsako ceno hotel družiti z mano :). Ljudje se s časom spreminjamo in s spremembo se menjajo tudi naši interesi in pogledi na svet. Tako se lahko zgodi, da z določeno osebo nimaš več toliko skupnih točk, da bi se splačalo nadaljevat. Kdo je pri tem kriv sploh nima veze.
[/quote]

Sama sem naletela na par takih, ko ni šlo na noben način povedati in ko nekajkrat probaš, lepo poveš na več načinov, druga stran pa isto in neumorno trobi svoje dalje…pride do točke, ko rečeš, da je dovolj in odklopiš. Vse ima svoje meje.

Se najdem tudi v drugem delu tvojega pisanja.

Potem pa gre še življenjske situacije, ko se oddaljiš od določenih ljudi … niti ne gre za odklop in sploh ne blokado, samo poti niso več skupne.

Ojej! Ja, kje se pa potem jaz nahajam ker niti fejst bukove družbe sploh poznam ne, v reali se pa zadnjih par let družim z manj kot 20timi???

Mislim tako, da kar je več kot to, ne more biti to to, ker zmanjka časa in energije za kvaliteto.

Pred tem sem imel 2. v lajfu obdobje, ko sem pre-vednotil vse po spisku. Večino nekdanjih odnosov je samih od sebe umrlo, z nekaterimi smo se dostojno poslovili, z ene parimi nisem lepo naredil.

Sploh ne štekam zakaj se sekiraš, če je nekdo mrknil? A ni to fajn, ti več časa in energije zase in o(b)stale ostane?
A si kdaj razmišljala o novodobnih zasvojenostih? In kje in na kakšen način je sploh možno srečo najti?

Jaz sem prišel do zaključka, da se rodiš sam in umreš sam, torej tudi vmes nima smisla nekega cirkusa zganjat.

Kaj pa če ne bi pre/prosto panike zganjala temveč bi enostavno bila hvaležna, da je odnos sploh bil ?
[/quote]

Ne zganjam panike. Niti ni bil moj namen pisati o moji izkušnji. Samo zanimalo me je ali se to vsem dogaja, tudi to, da se s tem težko sprijaznijo, ali ne. Ne iščem ne pomoči ne tolažbe niti nočem nikogar s tem obremenjevati. Pač, vprašali ste in dobili odgovor. Človek se pa v sebi počuti kakor pač se. Bo že minilo.

Ne zganjam panike. Niti ni bil moj namen pisati o moji izkušnji. Samo zanimalo me je ali se to vsem dogaja, tudi to, da se s tem težko sprijaznijo, ali ne. Ne iščem ne pomoči ne tolažbe niti nočem nikogar s tem obremenjevati. Pač, vprašali ste in dobili odgovor. Človek se pa v sebi počuti kakor pač se. Bo že minilo.
[/quote]
…ignorira, ima pač RAZLOG! Nekaj si narobe naredil in pika.


…ignorira, ima pač RAZLOG! Nekaj si narobe naredil in pika.
[/quote]

Lahko se še 1x ponovim in napišem, da itak iščem razloge za to PRI SEBI. Mogoče je to tudi delno stvar mojega karakterja, da raje mučim sebe kot druge.
Glede na “zgodovino” tega odnosa pa kljub vsemu ne verjamem, da sem tako zelo adijo, da mi nekdo ne bi rekel vsaj adijo preden gre. 🙂 Ampak ok, ni panike, vse je enkrat prvič. Vzamem to kot šolo za naprej.

Lahko se še 1x ponovim in napišem, da itak iščem razloge za to PRI SEBI. Mogoče je to tudi delno stvar mojega karakterja, da raje mučim sebe kot druge.
Glede na “zgodovino” tega odnosa pa kljub vsemu ne verjamem, da sem tako zelo adijo, da mi nekdo ne bi rekel vsaj adijo preden gre. 🙂 Ampak ok, ni panike, vse je enkrat prvič. Vzamem to kot šolo za naprej.
[/quote]

Ignoriram nekoga, ker me je on prej ignoriral nekaj casa, v bistvu se je igral neke igrice z mano.. Jaz ga bom pa ignorirala celo zivljenje.. Zame ne obstaja vec…

Ignoriram nekoga, ker me je on prej ignoriral nekaj casa, v bistvu se je igral neke igrice z mano.. Jaz ga bom pa ignorirala celo zivljenje.. Zame ne obstaja vec…
[/quote]

Kaj veš kaj še vse bo do konca življenja. Na koncu bosta pa vsa dementna nekega dne skozi skupaj visela v kakšnem domu upokojencev. 🙂


…ignorira, ima pač RAZLOG! Nekaj si narobe naredil in pika.
[/quote]

Ne, jaz bi mogoce rekel, da je prav naredila! Ker resnice prakticno nihce ne mara. Se trosna se raje z dildom ukvarja kakor pa bi si primerjavo prevedla v iskanje resnice.

Ne, jaz bi mogoce rekel, da je prav naredila! Ker resnice prakticno nihce ne mara. Se trosna se raje z dildom ukvarja kakor pa bi si primerjavo prevedla v iskanje resnice.
[/quote]

Ti že veš…

Oh, koliko scenarijev si naredimo v glavi

Ne, jaz bi mogoce rekel, da je prav naredila! Ker resnice prakticno nihce ne mara. Se trosna se raje z dildom ukvarja kakor pa bi si primerjavo prevedla v iskanje resnice.
[/quote]

No, povej, če si upaš, koliko si jih odpikal na takšen način? Če se spomniš, seveda. Se z letala vidi, da si se prepoznal v tej temi.

Ne, jaz bi mogoce rekel, da je prav naredila! Ker resnice prakticno nihce ne mara. Se trosna se raje z dildom ukvarja kakor pa bi si primerjavo prevedla v iskanje resnice.
[/quote]
Na dan si privlekel dildote, torej sem ti odgovorila.
Zdaj zakaj o njih razmišljaš in jih meni podtikaš pa ne vem.
Komunikacijski šumi se dogajajo, ko človek ne reče tako kot je v njemu samemu (brez prispodob, šal itd) in če povedano, pod predpostavko da je resnica, druga stran ne sliši, noče slišat…
Jaz ti ne morem odgovarjati tako da bo tebi všečno, ker lahko odgovarjam le tako, kot je v skladu z mano. Pa če ti je to všeč ali ne, nima veze z mano.
In moje virtualno ime je Zartrose. Imaš nek strah me klicat po imenu, da mi daješ neke neumestne vzdevke?


Na dan si privlekel dildote, torej sem ti odgovorila.
Zdaj zakaj o njih razmišljaš in jih meni podtikaš pa ne vem.
Komunikacijski šumi se dogajajo, ko človek ne reče tako kot je v njemu samemu (brez prispodob, šal itd) in če povedano, pod predpostavko da je resnica, druga stran ne sliši, noče slišat…
Jaz ti ne morem odgovarjati tako da bo tebi všečno, ker lahko odgovarjam le tako, kot je v skladu z mano. Pa če ti je to všeč ali ne, nima veze z mano.
In moje virtualno ime je Zartrose. Imaš nek strah me klicat po imenu, da mi daješ neke neumestne vzdevke?
[/quote]

S kom to sploh debatiraš? Človekom, ki ghosta ljudi. Ti pa še hočeš, da te imenuje z nickom? Ti si zanj luft.

folku se pač ne da, vsega je tako toliko, če bi se zapletal v vse možno ne prideš več ven, je realno življenje in trošit energijo za brezveze ni dobrodošlo za preživetje

Bi rekel, da na tem forumu vsi trošij(m)o energijo za brezveze. 🙂 Nihče nikogar ne sili, da se s kom ukvarja. Gre samo za to na kakšen način nekomu sporočiš, da se ne boš več ukvarjal z njim. Koliko te stane, da rečeš magari samo “Spi.z.d.i. iz mojega lajfa!”? Koliko energije za to potrošiš? Koliko energije bi s tem prihranil osebi na drugi strani, da ve pri čem je, ne da se še tedne sprašuje kaj se je zgodilo. Malo lame so ti vaši izgovori za takšno početje.

S kom to sploh debatiraš? Človekom, ki ghosta ljudi. Ti pa še hočeš, da te imenuje z nickom? Ti si zanj luft.
[/quote]

Ne, ni zame luft, mi je zanimiva zato pa sem vanjo rinil. Ne bi vedel koliko ljudem sem mrknil. Sem naredil tako, da kogar sem želel ohraniti v svoji bližini sem jim to direkt povedal, ostalim ne. Gotovo pa je slednjih krepko preko sto.

Evo sedaj se bom pa še jaz potrudil: Zartrose (sem preveril če sem prav napisal), hvala ti za tipkanje z menoj. 😉

Ne, ni zame luft, mi je zanimiva zato pa sem vanjo rinil. Ne bi vedel koliko ljudem sem mrknil. Sem naredil tako, da kogar sem želel ohraniti v svoji bližini sem jim to direkt povedal, ostalim ne. Gotovo pa je slednjih krepko preko sto.

Evo sedaj se bom pa še jaz potrudil: Zartrose (sem preveril če sem prav napisal), hvala ti za tipkanje z menoj. 😉
[/quote]

Preko sto ljudi si ghostal? Čestitke! LOL A si tudi vanje najprej rinil, ker so ti bili sprva zanimivi? Samo vprašam, ker me zanima kako to gre.

Ne, ni zame luft, mi je zanimiva zato pa sem vanjo rinil. Ne bi vedel koliko ljudem sem mrknil. Sem naredil tako, da kogar sem želel ohraniti v svoji bližini sem jim to direkt povedal, ostalim ne. Gotovo pa je slednjih krepko preko sto.

Evo sedaj se bom pa še jaz potrudil: Zartrose (sem preveril če sem prav napisal), hvala ti za tipkanje z menoj. 😉
[/quote]

Imaš prav. Ni luft. Priznala je, da je samska in da ne uporablja dildota. Tvoji možgani to pretvorijo v potrebna mrha. 🙂 Zanimiva dokler ne pride naslednja, njo pa ghostaš.

Preko sto ljudi si ghostal? Čestitke! LOL A si tudi vanje najprej rinil, ker so ti bili sprva zanimivi? Samo vprašam, ker me zanima kako to gre.
[/quote]
Ne, nisem. Pa tudi od njih nisem dobil odziva da bi. Čestitke so neopravičene ker jaz to mimgrede z lahkoto nardim, zato jih ne sprejmem. Čestita se zgolj nekomu, ki se po/trudi do uspeha.
Bodi dovolj multinično zabito, naprej se pa samo uči.

Preko sto ljudi si ghostal? Čestitke! LOL A si tudi vanje najprej rinil, ker so ti bili sprva zanimivi? Samo vprašam, ker me zanima kako to gre.
[/quote]
Njemu pa res ni problem odpikat ljudi. Tudi lastno druzino in stiri otroke je brez problema. Mnoge odpika ce nima koristi od njih. Ce jih ima pa se jim sluzavo slini in hinavi.

New Report

Close