Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek »GHOSTING« – block, ignore, delete in zame ne obstajaš več!

»GHOSTING« – block, ignore, delete in zame ne obstajaš več!

Ne, ni zame luft, mi je zanimiva zato pa sem vanjo rinil. Ne bi vedel koliko ljudem sem mrknil. Sem naredil tako, da kogar sem želel ohraniti v svoji bližini sem jim to direkt povedal, ostalim ne. Gotovo pa je slednjih krepko preko sto.

Evo sedaj se bom pa še jaz potrudil: Zartrose (sem preveril če sem prav napisal), hvala ti za tipkanje z menoj. 😉
[/quote]
Ja malenkost. 😉

Imaš prav. Ni luft. Priznala je, da je samska in da ne uporablja dildota. Tvoji možgani to pretvorijo v potrebna mrha. 🙂 Zanimiva dokler ne pride naslednja, njo pa ghostaš.
[/quote]
Ufff, kakšni zaključki so sedaj to pa v bilo katerih možganih že?
Nobena potrebna mrha(pa nisem frigidna), dildo me ne zanima/ne rabim, gonjenje naokoli tudi ne, ne trošim svojega lepega telesa.. samska pa, ker so za ta sodobni svet moji pogoji previsoki, zatakne se že pri poštenosti.. kje je šele zvestoba, predaja, ljubezen, privlačnost….nižala jih pa ne bom.


Ufff, kakšni zaključki so sedaj to pa v bilo katerih možganih že?
Nobena potrebna mrha(pa nisem frigidna), dildo me ne zanima/ne rabim, gonjenje naokoli tudi ne, ne trošim svojega lepega telesa.. samska pa, ker so za ta sodobni svet moji pogoji previsoki, zatakne se že pri poštenosti.. kje je šele zvestoba, predaja, ljubezen, privlačnost….nižala jih pa ne bom.
[/quote]

Ja, ja, ok, ok, whatever. 🙂 Ravno pravšnji material za takšne strice. Hitro se zapleteš v brezvezno debato. Pa brez zamere.


Njemu pa res ni problem odpikat ljudi. Tudi lastno druzino in stiri otroke je brez problema. Mnoge odpika ce nima koristi od njih. Ce jih ima pa se jim sluzavo slini in hinavi.
[/quote]

a tako. Sem mislil, da je sociopat. Očitno je psihopat.



Ja, ja, ok, ok, whatever. 🙂 Ravno pravšnji material za takšne strice. Hitro se zapleteš v brezvezno debato. Pa brez zamere.
[/quote]
Pogovarjala sem se, tako da nimam nobene zamere.
Drugače pa moje meje ne morejo prestopiti ljudje, ki nimajo poštenih namenov, to hitro prepoznam. Je že kdo poskusil, pa ni uspel.


Ufff, kakšni zaključki so sedaj to pa v bilo katerih možganih že?
Nobena potrebna mrha(pa nisem frigidna), dildo me ne zanima/ne rabim, gonjenje naokoli tudi ne, ne trošim svojega lepega telesa.. samska pa, ker so za ta sodobni svet moji pogoji previsoki, zatakne se že pri poštenosti.. kje je šele zvestoba, predaja, ljubezen, privlačnost….nižala jih pa ne bom.
[/quote]

Jah lej, jaz nisem pa nobene take srečal, ki ko prihaja k resnici, ne bi klicala svojega Boga.

Pol se pa človek vpraša; ej stari, kaj pa ti tle sploh delaš?

Tolk o poštenosti v tem Sodomnem svetu…


Pogovarjala sem se, tako da nimam nobene zamere.
Drugače pa moje meje ne morejo prestopiti ljudje, ki nimajo poštenih namenov, to hitro prepoznam. Je že kdo poskusil, pa ni uspel.
[/quote]

Čakaj čakaj, hočeš reči da imam nepoštene namene? Če ja, kako si to prepoznala?

Imaš prav. Ni luft. Priznala je, da je samska in da ne uporablja dildota. Tvoji možgani to pretvorijo v potrebna mrha. 🙂 Zanimiva dokler ne pride naslednja, njo pa ghostaš.
[/quote]

To je na Insta pogosto 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🤗😂😂😂😂😂😂😂😂 brez osebnega podatka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Čakaj čakaj, hočeš reči da imam nepoštene namene? Če ja, kako si to prepoznala?
[/quote]
Ne, govorila sem na splošno.


Ne, govorila sem na splošno.
[/quote]

Aha.

Mogoče je bral to temo, ne vem. Ampak po dveh mesecih je poslal sporočilo z naslovom “Oprosti” in dolgo razlago, zakaj je naredil, kar je naredil in pri tem niti pomislil ne, da se morda počutim še slabše kot on. Zmenila sva se, da si dava nekaj časa za premislek in se dobiva na kavi, ko bova oba sposobna o vsem skupaj odkrito govoriti. Toliko o tem…

Bolje pozno kot nikoli. Zdaj imaš vsaj “zaključek”.

Jao Miki 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Kaj pa če naletiš na osebo, ki je ravno nasprotje tvojega zapisa? Določene stvari toleriraš, misliš, da se jim kos, ampak enim osebam res ni mar, dejansko jim ni mar, pa če se daš na pol in si za njih dober samo toliko časa kolikor je dolg tvoj rok “trajanja”.
[/quote]

Naivnost leta 🙂

Imaš prav. Ni luft. Priznala je, da je samska in da ne uporablja dildota. Tvoji možgani to pretvorijo v potrebna mrha. 🙂 Zanimiva dokler ne pride naslednja, njo pa ghostaš.
[/quote]

Dej mir, sem zbrisala ene 500 ljudi z Ìnste, osebnih podatkov ni 🤣😂😂😂

A bo zdej zmenke al ne med vama? 🤗


Ce malo fb friende precistis :). Jaz sem svoj profil scistla vse,ki imajo veze z sluzbo. Oni sami niso morda napacni ampak, da moram pazit kaj komu komentiram, ker lahko prebere se nekdo,ki ga on ima iz sluzbenih krogov na fb pa nocem, da se ta vtikuje vame..nic posebnega. Izbrisem tudi vse fliknjene (jezne, uboge in ostale z dopiljeno meni ne vsecno vlogo),ki dnevno objavljajo bedarije, primitivizme ali ene in iste apele iz raznih zavetisc. Kaj pa naj to spremljam da me downa pa ostanem ”vljudna”? Pac delete a ne?


Ce malo fb friende precistis :). Jaz sem svoj profil scistla vse,ki imajo veze z sluzbo. Oni sami niso morda napacni ampak, da moram pazit kaj komu komentiram, ker lahko prebere se nekdo,ki ga on ima iz sluzbenih krogov na fb pa nocem, da se ta vtikuje vame..nic posebnega. Izbrisem tudi vse fliknjene (jezne, uboge in ostale z dopiljeno meni ne vsecno vlogo),ki dnevno objavljajo bedarije, primitivizme ali ene in iste apele iz raznih zavetisc. Kaj pa naj to spremljam da me downa pa ostanem ”vljudna”? Pac delete a ne?
[/quote]
Ne gre pozabiti pri tem. Jst pa jst pa jst. jst sm najboljsi pa najjaci. Kok je teh egotriperjev dandanes? Ignore, delete, move on.


Ne gre pozabiti pri tem. Jst pa jst pa jst. jst sm najboljsi pa najjaci. Kok je teh egotriperjev dandanes? Ignore, delete, move on.
[/quote]

wtf kdo ti je dovolil, da me ignoriraš?!


Ne gre pozabiti pri tem. Jst pa jst pa jst. jst sm najboljsi pa najjaci. Kok je teh egotriperjev dandanes? Ignore, delete, move on.
[/quote]

Iskreno privoščim, da bi tudi drugi za vas uporabili enak tretma, nič več, nič manj.


Ce malo fb friende precistis :). Jaz sem svoj profil scistla vse,ki imajo veze z sluzbo. Oni sami niso morda napacni ampak, da moram pazit kaj komu komentiram, ker lahko prebere se nekdo,ki ga on ima iz sluzbenih krogov na fb pa nocem, da se ta vtikuje vame..nic posebnega. Izbrisem tudi vse fliknjene (jezne, uboge in ostale z dopiljeno meni ne vsecno vlogo),ki dnevno objavljajo bedarije, primitivizme ali ene in iste apele iz raznih zavetisc. Kaj pa naj to spremljam da me downa pa ostanem ”vljudna”? Pac delete a ne?
[/quote]
To o čemur je govorila avtorica, je zagotovo čustvena zloraba. Piše s strani vam drage osebe torej sta imela nekakšen poglobljen stik, zdaj ali je bil to iskren stik z obeh strani ali je tista druga stran lagala, da bi prišel/a do nekih svojih ciljev… Zavajanje, laganje, manipuliranje z drugim človekom znotraj nekega odnosa, je čustvena zloraba, ker mu tako odvzameš možnost, da sam za sebe odloči kaj in kako ali bo v tem odnosu ali ne. Pošten človek bo pač povedal kaj se v njemu dogaja, ne bo niti po francosko spizdil/ali ghoustal novodobno, niti ne bo poustvaril prepira z izhod ven ter za vse okrivil drugega..

Tvoji omenjeni Fb frendi niso enako kot odnos o katerem govori avtorica.
Nekdo ki mu niti ne zaupaš- v čem je sploh smisel ga imeti v svojem lajfu ne glede na kakšen način…


To o čemur je govorila avtorica, je zagotovo čustvena zloraba. Piše s strani vam drage osebe torej sta imela nekakšen poglobljen stik, zdaj ali je bil to iskren stik z obeh strani ali je tista druga stran lagala, da bi prišel/a do nekih svojih ciljev… Zavajanje, laganje, manipuliranje z drugim človekom znotraj nekega odnosa, je čustvena zloraba, ker mu tako odvzameš možnost, da sam za sebe odloči kaj in kako ali bo v tem odnosu ali ne. Pošten človek bo pač povedal kaj se v njemu dogaja, ne bo niti po francosko spizdil/ali ghoustal novodobno, niti ne bo poustvaril prepira z izhod ven ter za vse okrivil drugega..

Tvoji omenjeni Fb frendi niso enako kot odnos o katerem govori avtorica.
Nekdo ki mu niti ne zaupaš- v čem je sploh smisel ga imeti v svojem lajfu ne glede na kakšen način…
[/quote]

Teb se je resno poslabšal.

Teb se je resno poslabšal.
[/quote]
Zakaj?

Bi rekel, da na tem forumu vsi trošij(m)o energijo za brezveze. 🙂 Nihče nikogar ne sili, da se s kom ukvarja. Gre samo za to na kakšen način nekomu sporočiš, da se ne boš več ukvarjal z njim. Koliko te stane, da rečeš magari samo “Spi.z.d.i. iz mojega lajfa!”? Koliko energije za to potrošiš? Koliko energije bi s tem prihranil osebi na drugi strani, da ve pri čem je, ne da se še tedne sprašuje kaj se je zgodilo. Malo lame so ti vaši izgovori za takšno početje.
[/quote]

Je težko, ko imaš 20 takih primerov, po možnosti pa še trenutno probleme v RL

Je težko, ko imaš 20 takih primerov, po možnosti pa še trenutno probleme v RL
[/quote]

Pol pa za tabo lezejo 😂 have a nice life 🤣😂😂😂🤗 Insta ije dober primer, pa nimaš niti enega osebnega podatka, vmes še ene 500 uporabnikov odstraniš 🤣😂😂😂 Thank you world 🤗 Daš unfollow I guess 🤣😂😂😂😂

A tako se sprašujejo tisti, ki so jih drugi “iznenada” dali na čevelj?

Verjetno z razlogom.

New Report

Close