Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?


Ok ti pir jst pa radler 🙂

Kje smo ostali?
A se je že razkrilo že kaj več? Kak avto vozi gospod? Kje vse so že bili na počitnicah?[/quote]

Velja :))

Ja, ja, malo si zamudila, ko si po pir šla. Zdaj se je javila prijateljica ljubice iz gostilne. To bo še napeto, ti rečem! 🙂
O avtu žal še vedno ni govora. Gelede šampanjca tudi še ne vemo.[/quote]
Ni zaman starševski največje virtualno mesto ;)))
Kakšni odtenki sive, tole je high class.[/quote]

Noro kako nadaljevanje….. sem kamlu dol s stola zletela

No mene pa ni kap… moji sumi potrjeni.

POPRAVLJENO

Tako žogica, zdaj pa le zakleni tole temo.. vse je jasno…

Da je XXX letnik in da se konča priimek na XXX.

POPRAVLJENO

Ne. Ni res. Kot tudi ni res celotna tema. Vse je izmišljeno. Ja, priznam pišem novo knjigo in hotela sem videt kakšni so odzivi, v dveh dneh ste se vsuli in komentirali kot da gre za življenje in smrt. Se opravičujem tistim, ki ste hoteli tej ženi v resnici pomagati. Vedno pač pripravim malo raziskovalnega gradiva preden se resno lotim zadeve. Hvala vsem.
Ampak verjemite, tako živi devetdeset odstotkov zakonov. Ne, nobena se ne loči tako na prvo žogo. Vsaka ženska, ki je vsaj malo borka se bori za svoj zakon. In žal je veliko veliko prevaranih na tako ostuden način. Vidite, na koncu se vam je smilila že ljubica, potem mož, potem spet malo jaz… Zapletena so razmerja in hitro se menjava mnenje.

A za šampanjec pa še kar ne vemo?

Ne ne.. 82 letnik je premlad.. vemo, kateri ić vozi črnega audija… tudi ostalo se ujema.

Zdaj, ko smo pa ugotovili, kdo to je, je pa “kao” izmišljena zgodba za knjigo. Ja pa seveda ja.
Ti kar sanjaj naprej.

Avtorica, ne blefiraj. Zdaj ko smo ti razkrinkali moža, je pa naenkrat zgodbica?
Bo kar držalo, vse se ujema, od avta, letnice rojstva, sina, priimka, fuubala in vsega ostalega.
In “ić” obvlada take stvari že od nekdaj.

Pišeš dr. roman ali kvaliteten roman?
Namreč, tvoj način pisanja preveč spominja na dr. roman.
Če želiš napisati nekaj uspešnega in kvalitetnega, ti tovrstno raziskovalno gradivo in odzivi ne bodo pomagali, ampak se boš morala na raziskovanje podati v knjižnico in prebrati kar nekaj klasikov, da izbiršeš iz glave stil “ljubavnih romanov” iz 80-ih, potem pa še na neko dobro edukacijo, kako pisati.
Imaš smisel za pisanje, ampak talent nikdar ni bil dovolj.
Torej, džabe ti raziskovanje, če je tvoj domet le dr. roman. Bodi faca in sproduciraj kaj več.

Jaz sem vedela, da je izmišljena zgodba že po prvem sporočilu. Vsi naslednji tvoji odzivi pa so to le še potrdili. Preveč nerealno vse skupaj.

Roman, a? Itak 😉

pa ne no….jaz pa sem pričakovala, da še možek/ljubimec stopi na oder….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Saj se je možek oglasil.. beri malo bolj podrobno “dosti tega sranja” al tako nekako se je razpizdil. Zato pa je gospa dama cviknila in blefira, da piše zgodbo..

neeee, po mojem pa ne, saj ona piše, da je on oh sploh in super….skratka princ. On pa že ne bi kaj takega napisal 😀

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Jebo te, … pa to podira vse rekorde, se pa počutim kot športnik prav diskriminiran zaradi tega, kao ta tip je fuzbaler, saj vem kakšni bleferji so, je pa tip pravi junak tukaj izpadel, hehe. no za njih se dobre ve, da so največji bleferji, samo poglejte si njihovo zvijanje po tleh, ko je kakšen komaj omembe vreden faul nad igralcem, komedija, če na tak blef tud fukajo so res carji, da jih bejbe kujejo v zvezde al so pa bejbe tako pitke..

Hahahaha. Nisem jaz nikjer napisala da je fuzbaler. To ste pisale druge. Resnično je zgodba izmišljena in nima nikakršne povezave z resničnostjo. Vsaka podobnost z resničnimi osebami je zgolj naključje.

Malo sem popravila nekaj sporočil.

Avtorica, ti se pa malo umiri. Ker si začela pisati z več različnimi vzdevki in ti si tista, ki si zato, da bi verjetno zgodbo zapeljala v drugo smer, namigovala z letnico rojstva in delom priimka in avtom na enega vsem znanega nogometaša. Kar je svinjsko grdo od tebe, svinjsko grdo.

Wow, kako e zgodba razpleta!
Zdaj, zdaj bo prišlo ven, da v bistvu sploh ne piše žena, ampak že od prvega posta piše ljubica, ki se maščuje jebivetru!
Bo nadaljevanje še danes ali komaj jutri?

Avtorica, ti se pa malo umiri. Ker si začela pisati z več različnimi vzdevki in ti si tista, ki si zato, da bi verjetno zgodbo zapeljala v drugo smer, namigovala z letnico rojstva in delom priimka in avtom na enega vsem znanega nogometaša. Kar je svinjsko grdo od tebe, svinjsko grdo.[/quote]

No, o tem kdo piše s koliko vzdevki, bi se dalo debatirati, ampak ne s teboj, trenutno žogca, al kaj si…….

Pa nimam pojma na katerega nogometaša mislite. Pri nas so vsi nogometaši rojeni leta 71 ali 72 ali 70 pa vsi vozijo dobre avtomobile, pa vsi so na ič. hahahaha. Pa rekla sem vam, da je zgodba izmišljena, le hotela sem vedet koliko ljudi dejansko pada na take zgodbe, ker se jim zdi fino vse kjer nastopajo ljubice, slavni, kjer so prevare in intrige. Tako, da… Prosim.

Prekleto dobro veš, na katerega nogometaša si s svojimi namigi ciljala. Si dala vse potrebne podatke. In zadeva ni niti malo več zabavna, ko začneš na takšen način po nekom metati svinjarijo.

Avtorica, ti se pa malo umiri. Ker si začela pisati z več različnimi vzdevki in ti si tista, ki si zato, da bi verjetno zgodbo zapeljala v drugo smer, namigovala z letnico rojstva in delom priimka in avtom na enega vsem znanega nogometaša. Kar je svinjsko grdo od tebe, svinjsko grdo.[/quote]

No, o tem kdo piše s koliko vzdevki, bi se dalo debatirati, ampak ne s teboj, trenutno žogca, al kaj si…….[/quote]

Vsak lahko piše s 100.000 različnimi vzdevki, če želi. In nihče nikomur nič noče, dokler drugim ne dela škode. Preden sem jaz ujela tole pisanje, je že kar nekaj uporabnicam bilo jasno, na koga je zelo očitno ciljala. Pod drugim vzdevkom. Da bi izpadlo tako, kot da so se na koncu začele oglašati ljubica (vse ona) in se vse strinjati kakor da gre točno za tega moškega. Saj pravim, da ne vem, ali je bil od začetka namen nekoga osirati. Ali pa se je proti koncu odločila, da vrže en trnek, da bi vsi razmišljati v drugo smer.

Kakorkoli že, lahko pisari tukaj pod kolikor vzdevki hoče, ampak da si pa izmišljuje, da ta in ta dela to in to, tega pa … Ne bo šlo. Tukaj ne.

Avtorica, kako se ti ljubi…ne rečem, da bi šlo za kakovostno pisanje, dober zaplet, karkoli. Tako pa čepiš na forumu že cel dan, dva dni, en teden, saj ne vem, ker nisem niti brala teme, razen tvojega prvega in zdaj zadnjega posta…in štancas pisno različico goveje muske… Poleg tega pa, če prav razumem, si tudi blatila konkretno nekoga?
Pojdi raje poravnati čipkasti prtiček na naslonjalu kavča.

New Report

Close