Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Slavni? Dej, no, v Sloveniji živiš! Kdo pri nas je sploh slaven? Kamorkoli greš, vidiš kakšno našo “slavno” osebo, ki gre po cesti normalno kakor ti. Pišuka, samo na maturancu mojega sina jih je bilo vsaj ducat, od pevačev, glumcev, politikov…
Veš kaj je slava? V tujini recimo, smo bili z enim našim nogometašem na večerji, ko je igral tam, pa nismo mogli povečerjat, ker so ljudje kar naprej oblegali mizo in prosili za avtogram! Tip ni mogel po cesti, ker so otroci tekali za njim in ga prosili za podpis! To je slava, znana osebnost, ne pa pri nas, ko se mogoče v kakem kotu dve mamci spogledata, a je taprav al ni, ostali ga pa ne šmirglajo.

Ni problem, da je zgodba izmišljena z vidika debate. je čisto koristna tema za predebatirat. Smo pač debatirali o namišljeni situaciji.

Vendar ko gre za resnični problem nekoga, ko je ena oseba v življenjski stiski, ljudje zaradi takšnih izmišljenih primerov več ne verjamejo in ne pomagajo. To pa ni več v redu.

… jaz sem žena, ona ni pa nič.
Ta status “žene” mi je bil že od nekdaj neverjeten. Mogoče bi se res morala poročiti :))

… sem urejena in dostojanstvena stopila ven in odgnala …
(Tukaj zgleda, kot da gre za eno razgrajačico. V bistvu gre pa za ljubico tvojega moža. Ki jo je tvoj mož še mimogrede malo napumpal) (Ta je svetovna :)) Ampak, da si bila urejena … v to pa ne dvomim.

… moški pritisne mlado meso, vse ostalo, kar ima, ostane ženi.
(?? Najbrž je v tem delu mišljena tista rezidenca, ki jo omenjaš zgoraj. Ker kaj češ s tistim uvelim tičem, ki ti ga potem domov prinese.) 🙂

… da bodo s prstom kazali, poglej iz kake bogatije, zdaj je pa sama.
(A zdaj nič več ne kažejo in ne govorijo? Sam prašam … :)))

Tale je pa sploh fenomenalna izjava:

Vse dobro ti želim v življenju in vztrajaj pri svoji družini, ker si ti tista ki je rodila otroke temu moškemu in si zato zaslužiš svoj delež in življenje, ki paše k takemu moškemu.

No, saj mu jih je ona tudi hotela :)))

Ampak glej, vsa čast. Dober želodec moraš imeti … glede na to, kaj vse si pripravljena požreti zaradi denarja, statusa, stila življenja …

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

… jaz sem žena, ona ni pa nič.
Ta status “žene” mi je bil že od nekdaj neverjeten. Mogoče bi se res morala poročiti :))

… sem urejena in dostojanstvena stopila ven in odgnala …
(Tukaj zgleda, kot da gre za eno razgrajačico. V bistvu gre pa za ljubico tvojega moža. Ki jo je tvoj mož še mimogrede malo napumpal) (Ta je svetovna :)) Ampak, da si bila urejena … v to pa ne dvomim.

… moški pritisne mlado meso, vse ostalo, kar ima, ostane ženi.
(?? Najbrž je v tem delu mišljena tista rezidenca, ki jo omenjaš zgoraj. Ker kaj češ s tistim uvelim tičem, ki ti ga potem domov prinese.) 🙂

… da bodo s prstom kazali, poglej iz kake bogatije, zdaj je pa sama.
(A zdaj nič več ne kažejo in ne govorijo? Sam prašam … :)))

Tale je pa sploh fenomenalna izjava:

Vse dobro ti želim v življenju in vztrajaj pri svoji družini, ker si ti tista ki je rodila otroke temu moškemu in si zato zaslužiš svoj delež in življenje, ki paše k takemu moškemu.

No, saj mu jih je ona tudi hotela :)))

Ampak glej, vsa čast. Dober želodec moraš imeti … glede na to, kaj vse si pripravljena požreti zaradi denarja, statusa, stila življenja …[/quote]
To so novodobne SIROTE JERICE

Tudi mene najbolj čudi to obupano šlepanje na status žene in dajanje občutka vzvišenosti nad vsemi ostalimi. Najbrž se je res tistim, ki živijo v razkošju, lažje pretvarjati in si zatiskati oči in ušesa, ampak vseeno – varanje je varanje.

Se pa spomnim tipa, ki je danes tudi nekje v politiki, takrat pa je bil vaški obrtnik in znan po tem, da rad podira vse, kar leze in gre. Naneslo je, da smo ga klicali tudi k nam domov, ker se nam je pač pokvaril televizor in je bil najbližji serviser. Telefonsko številko si je najbrž zapisal na listek in čez nekaj tednov sem dobila klic neke precej nadelane ženske, ki je kategorično zahtevala, naj ji dam na telefon njenega Francija. Pojma nisem imela, zakaj gre, ona pa se ni dala prepričati. No, potem mi je le kapnilo, da je bila to žena od serviserja, ki je brskala po njegovih žepih in našla telefonsko od stranke.
Toliko o tem dostojanstvu prevaranih prvih dam. Ko enkrat ugotoviš, da živiš z varalico, nisi več miren. Se pa s cvenkom malce lažje potolažiš, to pa rada verjamem.

Nisem vsega brala, niti se moje vprašanje ne navezuje striktno na avtorico posta. Glede na najbolj klikane/komentirane objave na te forumu je vedno v ospredju tema seksa, varanja, partnerstva, etc.
In sedaj me zanima; zakaj za vraga ste vsi tako občutljivi, če vaš partner/mož/žena/punca/fant seksa z drugo osebo ??? Ni nikakršna provokacija, resnično me zanima slednje. Prosim za kakšen vsaj malo argumentiran odgovor, ne zgolj neke idiotske parole.

jaz pa zamudila tole preden je bilo popravljeno 🙁
sedaj ne vem niti za penino, niti za ime 🙁

mogoče povej, kako da se tebi to ne zdi nezamisljivo? se pravi, imata odprto zvezo? Oba?

jaz pa zamudila tole preden je bilo popravljeno 🙁
sedaj ne vem niti za penino, niti za ime :([/quote]
Mah, meni je vseeno za njegovo ime… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mimogrede, izraz odprta zveza mi je naravnost oduren.
Ni mi nemogoce si zamisliti taksnega razmerja, ker si ne lastim partnerja in mu ne narekujem kaj sme in kaj ne.

Nekaterim je zvestoba vrednota, pa se zaradi tega nimamo za zadrte.

Na stran RawConfessions.com sem našel naslednjo izkušnjo (tam je mož sicer imel moškega, vendar je princip verjetno enak).

Želim ti mirno glavo in srečo. 🙂

I discovered my husband with his best man on bed a week after our honeymoon; was so devastated and on the verge of leaving the marriage then. Throughout courtship for 2 years, I never suspected them. Hubby begged asked me to leave if I wanted to and bragged that he will not drop his “heartthrob”. Well I was encouraged by a friend of mine not to leave but to use the “weapon of love” which does not fail. I began to fast and pray and ask God earnestly to restore the man I married; to heal my home. It took 2 long years of agony but what happened next was stupefying, it was the “heartthrob” that found Christ first and broke the relationship. Next, the heartbroken man had nobody to lean on but “his wife” and that she did. It was the grace of God in nursing the heartbroken husband that made him to experience salvation and the desire to “go through a man’s butt” left.
Many a time, we can achieve a lot through love than hate.
1 John 3:15 Anyone who hates a brother or sister is a murderer, and you know that no murderer has eternal life residing in him.

To je pa širše znano, da, da se kot posledica molitve homoseksualci spremenijo v heteroseksualce. NOT! Upam, da se hecaš.

ti si nekak želiš da bi ti nekdo rekel da vse skupaj ni nič ,ampak je.Tvoj mož ima drugo najbrž že lep čas. Lahko mu poveš da to veš..lahko pa se pretvarjaš da nič ne veš . Kaj boš izbrala ? Dvomim da bo ta zapustil ljubico le bolj previden bo. Ko se enkrat tako začne se nikoli ne neha.Zame bi bilo to konec zakona.

kako se je končala zgodba?

A SPET?

Jebemo, zdaj še mene zanima kdo je to, čeprav je stara tema…


No no, prastara glih ne. Saj je šele prva obletnica 🙂

itak je bilo jasno, da gre za izmišljeno zgodbico. moderatorka je potegnila bremzo, ko je gospodična začela namigovat, da gre za osebo, ko pa jo moderatorka pozna in je obelodanila, da je bila avtorica, ljubica, prijateljica od ljubice in še mož (objave, ki so se pojavile tu gor) ena in ista oseba….
dokler je šlo samo za generiranje klikov, pa so lepo tolerirali to štorijo.

Pa kaj tebi ni jasno?…. Sama si prišla do odgovora in še kar molčiš?… Halllloooooo, ne si zatiskat oči.Sicer pa, živiš v iluzijah. Kje je ostala tvoja samopodoba?.. Takoj razčisti, nepripravljenega, naj ti pokaže tel, viber ectr….Včasih ste poročene ženske fulll patetične, kot da živite v vzporednem svetu. In ob taknih trenutkih sem vesela, da se nisem vezala.
In ni kriva ta druga, za varanje se odločiš….verjetno se te je malo naveličal in si popestril svoje sexualno življenje. To je realnost in ne misli, da si posebna. Vse ženske smo posebne, vendar le določen čas. Bodi lepo in ukrepaj.

Zanimivo je, da ta gospodična ve vse o vaši družini, vas pa ne pozna. Mogoče pa vas je hotela namerno izzvati in vzbuditi dvom? No, če to ni res, potem je na vas, da se pogovorite z možem. Ti nasveti o dokazih niso tako iz trte izviti, ker vam morda pridejo prav v primeru pravnega spora ob morebitni ločitvi. Verjamem, da je šok za vas, ampak verjamem tudi, da je nesmiselno vsak dan vstati ob misli, če vas je mož to noč prevaral. Želim vam vse dobro.


premalo prometa na forumu, pa so soet morali na dan potegnit tole izmišlijotino

Tole je nasvet ene iz stare šole iz prejšnjega stoletja, ko so še veljale in bile v veljavi moralne vrednose, pa so se ljudje “pogovorili” in reševali propadle zakone, da so imeli spet srečno kuliso za sosede in žlahto. Ampak pregovor pa pravi: s počenim loncem ne hodiš po vodo.

Danes je drugače. Moralnih vrednot skoraj ni več. In hvalabogu, da ločitev ni več noben “bavbav” in sramotilno dejanje tako za udeleženca, kot za žlahto in javnost. Danes je za njih pomembno samo: koliko je pa dobila/dobil po ločitvi… In to, da otroci ne rastejo pod stresom dveh, ki imata za 4imi stenami mrtev odnos. Vsak svojo pot – čimprej. Prevara, prešuštvo je znak, da nima smisla vztrajati v neki zvezi.

New Report

Close