Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Ti Zaraja opravljiva. Oni te gostijo v hiši, ti pa takole opravljaš. Fej, sram te bodi.


Daj, jaz nam pa pijačo zrihtam, razen, če si od kake fensi-šmensi penine :-)))).[/quote]

Neee, navaden pir bo čisto dober :))))

Divja roža… daj beri vse odgovore,preden odgovarjaš in svetuješ.

No identičen primer pri tašči in tastu leta nazaj. No, on ni bil vrhunski športnik, ampak menedžer. Tašči je bil pomembnen videz srečne družine, rada se je pohvalila, da je gospa “ta in ta “, na ta račun dobila nemalo bonitet, imela dober avto, lahko nakupovala v tujini po želji, hišo opremljala po visokih standardih. Vedela pa je, da možek kdaj pa kdaj kero podre oziroma eno bolj pogosto kot druge. Tašči je bilo hudo, seveda, ampak on ji je vsakič zagotovil, da je bilo samo 1x in valda zadnjič, njej je status tudi ogromno pomenil, in ob vsem tem ji je popolnoma ušlo, da je možek z ljubico že kupil in opremljal stanovanje. Ko je to zvedela, je on že imel pol robe v novem stanovanju, ljubica pa novi avto in status :-)) Od prvič do selitve je sicer minilo 10 let :-))
Sledila je ne preveč lepa ločitev, tašča je naredila vse, da je tasta čim bolj ožela, finančno mislim, on je pristal na vse, samo da se jo je čim prej rešil.
Po nekaj letih je tašča hirala v preveliki hiši, denarja tudi ni ostalo več veliko, vsa nesrečna, ker je bila vsem v posmeh. Tast je recimo temu srečen in zvest. Al je to zarad ljubezni do te “nove” ali starosti pa ve samo on.
lp

Ne vem kva bi gospa fuzbalerska rekla, da če fuzbalerček še enga tročka pridelu? Aha kva pa zdej? Zdaj sem pa jest tut pomembna a ne?

Mater Katica, ne seri. Tebe bo nagnal na splav in te našutiral, saj veš da je fuzbaler…

Pa ka bi ti sploh rada, žena? Imaš svilo in šampanjec, on pa svoja mala veselja. In zdaj bi mu sebičnica še to rada odžrla? Zdaj se mi pa že fuzbaler smili. Pa še en dedič je na poti, ko kaže zadnji post.

Že preprosta logika ti pove…
On je njo samo surovo dol dal in odšel. OK
Kako pa potem ta gospodična ve za tvojega sina, ime, hobi itd. kar si pisala v prvem postu, da vas očitno dobro pozna. Torej? Je že cin cin pri tebi?
Pa še nekaj si zapomni, vsak mož ki vara in ga žena dobi, začne dajat ljubico v nič, pove da je bila samo usput, da mu ona teži itd. Torej? Še en cincin, ona očitno zelo veliko ve.
Pazi roke, da se ne boš opekla, ko jo boš dajala v ogenj. Tvojih zgodb je ogromno in vse se začnejo tako…

Jaz sem bila s prijateljico v tistem kafiču. Prisežem 🙁 Ja moja prijateljica je bila z vašim možem. Enkrat je bilo potem jo je ignoriral. Zato je šel pogovor v smeri, kaj bi bilo če bi bilo. Noseča. Ampak ni. To vam jaz lahko zagotovim. Ne bom ji povedala za ta klepetalnik, ker mislim da že sama dovolj trpi. Tudi jaz sem naletela res po naključju sem. Mislim, da tu nisem bila že vsaj tri ali štiri mesece. Ne zdi se mi lepo, da ste tako govorila o njej. Tako zaničevalno. Verjetno ste zelo jezna, toda vseeno. Ni pa to Katja, ki se tukaj predstavlja. Ne. To sem sigurna.
Nekaj stvari pa vem tudi jaz in mislim, da če želite si lahko izmenjava kontakte. Vam pustim svoj email.


Daj, jaz nam pa pijačo zrihtam, razen, če si od kake fensi-šmensi penine :-)))).[/quote]

Neee, navaden pir bo čisto dober :))))[/quote]
Ok ti pir jst pa radler 🙂

Kje smo ostali?
A se je že razkrilo že kaj več? Kak avto vozi gospod? Kje vse so že bili na počitnicah?

Vedve z radlerjem in pirom, nehajta. Zamudili sta že marsikaj, medtem ko nalivata. Pojavila se je prijateljica od nove ljubice. Pa to je noro! Kdaj pride glavna igralka na obisk v Slovenijo? Da jo bomo častili tako kot tisto slepo pred leti, kaj je že bla, Esmeralda. Tole po Mehiki smrdi, majke mi. Za bolj domačijsko sceno bi jaz še Kučana pa Janšo vpletla.

Neee, navaden pir bo čisto dober :))))[/quote]
Ok ti pir jst pa radler 🙂

Kje smo ostali?
A se je že razkrilo že kaj več? Kak avto vozi gospod? Kje vse so že bili na počitnicah?[/quote]

Velja :))

Ja, ja, malo si zamudila, ko si po pir šla. Zdaj se je javila prijateljica ljubice iz gostilne. To bo še napeto, ti rečem! 🙂
O avtu žal še vedno ni govora. Gelede šampanjca tudi še ne vemo.

Na koncu je itak kriva neka mlada gospodična, ki je samo igrača hehehe Tvoj ubogi mož se pa samo ni mogel obvladati kot atraktivna trofeja. In to samo enkrat v življenju, če verjameš hehehe
Drugače pa glede način opisovanja se morda lotiš pisanja knjige, razmisli. Ali pa za kakšno slovensko telenovelo.

A tepena je tud že bla tale gospa žena ? tako namiguje Katja.
No ljubica, če mlati ženo, bo tudi tebe, če boš jezikala.
No zdaj berem, da se je pojavila nova znanka, ki zagotavlja, da dojenčka ne bo…

Nisem nek hud poznavalec športnikov, malo jih pa poznam. Za otroka predvidevam, da ni samo en, mi zdaj ne pade na pamet res noben športnik, ki bi fajn zaslužil, bil trener in imel samo enega otroka, čeprav verjetno obstaja. Glede na to, da ne deluje prav mlado in da ima študentko za mladenko, omenja leta in leta zakona, predvidevam tudi, da otroci niso ravno v vrtcu. Prvošolček bi bil komot lahko srednješolec. Imam sicer v mislih ene par potencialnih, a če je fuzbaler, to precej zoža krog.


Ni zaman starševski največje virtualno mesto ;)))
Kakšni odtenki sive, tole je high class.

Je pa ekstra zanimivo, da sta ti in malo presenečena edini uporabnici tega foruma, ki forum nazivata klepetalnik. Je res potrebno z drugim imenom dokazovati, da je bil z njo samo enkrat?

To me pa vedno bolj zanima. Bogati in slavni me vedno zanimajo. Pa njihove zdrahe tudi. Tanja jaz ti bom pa pisala, ker me res zanima na katerega od teh športnih cassanov jaz ne smem da padem

Preklete raglje blesave. Z mojo babo na čelu. Treba ti je blo tu gor gofljo sukat… koza zabita. Vsega imaš polno rit, zdaj boš tu gor srala klamfe. Vedno fina, galantna, vse je moglo bit na nivoju…
Na bruhanje mi gre že leta in leta, pred sexom finoča, med sexom isto… samo afnanje.
Ja f.u.karim se okoli in še se bom. Tam lahko babo zgrabim za rit po domače, športno če hočeš, in jo naštepam da se kadi, ona ne leži ko klada, cela namalana in odišavljena s parfumom za 150 evrov. Tam se lahko sprostim in spet zaživim. Ti pa se naprej troši in se tolaži: ti pa povem, za ta drek si dosti sama kriva.

Poznam moškega, ki ima s svojo soprogo zavidanja lep zakon. Žena krasna gospa, duhovita in zelo zelo pridna. On pozoren in dober mož in oče. Dvajset let pa že preganja priležnice in greje tuje postelje. Žena je prav tako preko nekih internetnih portalov zvedela za to. Žal ji mož nikoli ni uspel po pravici povedati, kaj išče pri ljubicah. Iskal je nasilen seks. Doma si tega ni mogel privoščit, brez tega pa ni znal funkcionirati. Redno je hodil k ženskam, tudi plačeval, zato da je imel možnost izživet svojo fantazijo grobega in nasilnega seksa.
Da je na koncu še začinjeno, je žena izvedela preko foruma, da ena njegovih ljubic leži v bolnici in to popolnoma raztrgana in zlorabljena. Bojda za 50 EUR.
Ni zlagana zgodba. Tega moškega osebno poznam. Zato pa pravim, da ne obsojajte prehitro ker marsikatera ne ve zakaj njen moški greje tuje postelje. Mogoče vam je s tem doma ogromno gorja prihranjenega.

Eno iskreno sporočilo je tole

Draga “žena”..Mogoče veš, kdaj je prišel tvoj možiček včeraj domov?
Jaz vem natančno do minutke..lahko ti povem še, kakšen pulover je imel oblečen in s katerim Hugotom je bil odišavljen..Mogoče veš, da preden pride domov vklopi na telefonu opcijo, da sms-i ne prihajajo? No, ko odide od doma, prejme vse za nazaj.
Toliko o tem, da je bilo samo enkrat, da je šlo za trenutek slabosti,…tra la la.. Poznam te “dobro”, njega še boljše.. Res je dober, kaj naj rečem.
To, kar si napisala, da se ne misliš odpovedati takšnemu slogu, pa o tebi pove le eno, da si keš pi.ka… Ko sem ga jaz spoznala, nisem vedela, da je poročen. Seveda sem po nekaj srečanjih to izvedela, pa se vseeno še kdaj dobiva, ker je enostavno fino. Pa vem tudi, da ima še kakšno vmes.
Ti si pa kar zatiskaj oči in naj “joka” pred teboj.
Srečno, če misliš, da je to sreča.

A zdaj pa že vsaka druga z mojim? Tole pa ni preveč verodostojno. Vidim, da je tudi nekdo uspešno pisal malo v mojem imenu. Nič hudega. To je pač internetni portal in vsak lahko piše kar želi. Spoštovana Tanja, prav gotovo vas ne bom kontaktirala brez da bi verjela da poznate moža, čeprav se mi, zanimivo, da ne lažete. Mogoče mi pa vseeno lahko poveste, če pravite da ste informirani, letnico rojstva mojega moža? Bo šlo? Pa povejte še avto, da vidiva če si zaslužite moje pisanje in nadaljne razgovarjanje na vaš internetni naslov.

Žogica, a lahko prosim brišeš vse te vsiljivce tle s to anketo?

Ti pa prosim si odpri novo temo in tam pozovi ljudi, če ti rešijo!

XXXX
priimek se konča na XXXX
vozi audi modela ne vem je pa eden od bolj novih pa nizek. črna barva. Bil je pa tudi z belim jeepom. žal niti tega modela ne vem.

POPRAVLJENO

New Report

Close