Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Gospodična z mojim možem. Ali pač ne?

Ja na milijone je takih družin. In na tisoče je prevaranih žensk in na tisoče se jih bori da so v očeh moža prve na tem svetu. Za mene si še vedno dama in samo dama zna tako dostojanstveno prenesti poraz. Se strinjam, mogoče te je večkrat prevaral, mogoče pa ni. To ne moremo vedeti. Lahko ti povem, da meni je njegova ljubica sama prišla povedati. To je šele šok. Ko se mi je nastavila na vrata in rekla, če se jaz delam neumno ali se samo nočem umaknit. V mojem predverju mi je rekla da naj spokam.
No, seveda. Sva se pogovorila. On ji je lagal, da sva midva v ločitveni fazi, zato da jo je v posteljo spravil, potem ko je pa hotela od njega vse več in več, se je pa moj možiček prestrašil in ji nalagal, da jaz nočem iz hiše, da sem obupna, da žal še ne moreta biti uradno skupaj.
Oh in ah vsega je bilo. No, moj mož ima dejansko hčerko z njo. Za to punco lepo skrbi, je čisto običajna sestrica mojim sinovom. Z možem sva ostala skupaj.

To se res bere kot izmišljena zgodba, ampak recimo, da je resnična.

O možu se tukaj govori kot o neki nedolžni žrtvi, o nekom brez čustev, ki se samo sprazni. Ljubica je pa dejansko kriva, ona ga je zapeljala, bla, bla, bla. Vedno je kriva ženska …

Avtorica, a si ti poročena z otrokom? Z nekom, ki se ne more upreti čarom hudobnih mladih gospodičen? On nima lastne volje ali kako?

Samo opravičenje moških …

Kar slabo mi postane, ko to berem.

Bogi on, a ne. Ker moški nimajo sposobnosti zavrnit ponujenega, bi morale ženske biti tiste, ki bi zavračale poročene. Kot piše marsikatera tu. A pa ne štekate, da so možje vaši tisti, ki po drugih grabijo? Samo od njih je odvisno, ali bodo uspešne ali ne.
Sori, si šla pod nivo. In tebi se zdi, da si zmagala …

sva hkrati pisali, a:)

In ko res postane prehudo, vzame moževo kreditno kartico, se previdno usede v njegov avto in se odpravi v šoping …

Strinjam se z “vsekana do amena”
Tale avtorica je res zvzišena in misli, da je nad navadnimi smrtniki.
V resnici pa visi na svojem pofuklju in ga zaradi statusa ne bo izpustila, pa čeprav bo natepaval babnice vsevprek.
Sem poznala eno tako gospo od enga vplivneža, veljaka v velikem mestu. Požirala je drek leta in leta. Nato je zbolela za rakom in umrla v enem letu. Sinova še danes ne govorita z očeto in ga krivita za njeno smrt.
Upam da se avtorici bumerang ne vrne v tej obliki.

V začetku se mi je lik v glavni vlogi (žena) zasmilil. Ko mu je avtor scenarija začel dodeljevati čedalje več snobovskih lastnosti, napihnjenosti po domače, in mu začel odvzemati možgane, se je tehtnica prevesila. Zdaj navijam za Katjo. Opozorila bi samo na drobne napake scenarista: športniki ne grejo skup s penino pred kosilom. Sploh, če imajo popoldne treninge s kandidati. Nisem še videla ali začutila, da bi kak trener med delom smrdel po alkoholu. Pa primitivnost moža se ne sklada s kvazi omiko gospe. Avtor(ica) teme, malo izpili zadevo!
Una vaška zgodba z lokalnim politikom je sicer veliko bolj preprosta in dolgočasna. Tak obetaven začetek s fukiš perilom, pa rožami in bonbonjerami, zdaj pa tako sreča v toplem domu – rezidenci na vasi.
Eh, grem raje Kundero naprej brat.

sva hkrati pisali, a:)[/quote]

🙂

Zelo leo si napisala in zelo se strinjam s tabo.

Poznam pa eno zgodbo, on prav tako uspešen športnik, zelo uspešen, pozneje trener, že v kaieri zaslužil ogromno. Življenje na visoki nogi, vsa družina, s tem, da je on bil in ostal skromen “dečko”, preprost, zelo fajn, žena pa velika dama. Koliko afer je vmes bilo ali ni, ne vem. Vem pa, da je bil kar naenkrat z drugo žensko, ki ni D od dame, čisto povprečna, ločena, z dvema otrokoma, nič mlajša od njega, mogoče celo starejša. Ampak njun odnos, ko ju vidiš skupaj, je pa res filmski. Ne tako glamurozen in luksuzen, sta pa tako skladna, kot da sta iz nanizanke 7th Heaven.
Meni je ta zgodba dala nauk, da Dama lahko konča sama, če je preveč dama.

No tudi ljubice si zaslužimo malo pogovora, preden slečemo hlače. Le da so moje gate iz kika, njene so pa iz svile pa znanega oblikovalca. Ampak nima veze. In to ponašanje kako je ona oh in sploh in kašn trden zakon je to. Valjda da je trden, tip nima jajc da se gre ločevat. Je preveč slave pa keša v igri da to naredi. Ona pa prebrisana kokr je ga tut dobr u krempljih drži. To so pač žene fuzbalerjev a ne? Nč hudga, samo včasih mora potrpet, da loh tut km drgam gol ustreli

Jah, saj veš, kako je: žena mora nosit vsaj Palmers perilo, da možu sleče gate, ljubica mu jih pa sleče z bombažnimi brazilkami iz Kika. No, v bistvu ji jih on sleče, ker jo ima itak raje brez gat 😉

Bi lahko rekla, da sem zelo presenečena. Nad odzivom.
Prosim, mi lahko navedete, kje sem se izkazala kot vzvišena, celo snobovska? Prosim lepo. Sem uglajena, nikakor pa ne vzvišena.
Nikakor ne mislim, da sem nad vsemi. Res je, da sem z možem že dolgo, moja leta, moja mlada leta, sem mu podarila, si z njim ustvarila vso imetje. In ker sem zato garala, naj zdaj vzamem kuferček in grem? Lepo vas prosim. Mislim, da vas ni veliko, ki bi to tako lahko naredile.
Seveda se bom borila za svoje življenje še naprej. In v to življenje spada tudi moja družina brez priveskov.

Če si garala in SOustvarjala imetje, je pol tvojega. Glede na to, da omenjaš slog in stil in šampanjec pred kosilom (a se ne pije drugače viski?), redvidevam, da SOustvarjeno premoženje ni ravno majhno in da je že polovica kar konkretna.

Pa kaj si fuzbal z njim igrala v mladih letih in vaju je kupil kak klub? In kako to misliš, podarila leta? Da si bila z njim? Sem ti že napisala, tvoj scenarij se slabša, avtorju rapidno upada pamet, zanaša ga v patetiko. Da ni blo preveč šnopčka, pardon, šampanjčka?

Tole je res zanimivo 🙂 Si grem po kokice :)))

Še tole, malo pozabljaš, da je Slovenija majhna državica in da ni ravno veliko športnikov, ki so zaslužili veliko premožnje, sploh pa potem še takih, da so zdaj trenerji in ne živijo v Ljubljani, ampak v manjšem kraju, koliko že, eno urco od Ljubljane?
Kdor malo bolj spremlja šport, mu bo hitro jasno, za koga gre.

Zmoti jih tvoja samozavest, da si se odločila boriti za moža in da te mož še vedno privlači, ap da ga imaš po vsem tem še vedno rada. Zdiš sem čisto fajn ženska. Morda si malo preveč opravičila svojega moža in napadla ljubico, ampak to je zelo človeško in pričakovano v takšni situaciji. Pa prav je, da če odločiš oprostiti, da daš nasprotni strani-možu možnost gentlemanskega izhoda.

Nekateri se bojijo za tvojega otroka. A otrok dobiva tudi vzor, da se je treba za odnose boriti, da je treba kdaj premagati kakšno oviro. Otrok bi ob ločitvi trpel. Zdaj ko se sama bližam 60-im, sem obema staršema vedno bolj hvaležna za vse kar sta mi dala, prav čutim njune temelje in starševsko ljubezen, pa ni bilo vse idealno, in si ne znam predstavljati, da bi mi lahko toliko dala, če bi se ločila.

Ne se bat. Je spremenila precej podatkov o lokaciji pa starosti otroka pa o razdalji. Vse nepomembne podatke je fajn spremenila tko da se ne da kr tko vedet. Ampak soustvarjala pa ona ni nč. Noge mu je dala narazen, ker se je to spodobl, če jo je že tko znana oseba pecala in prou na hitr zanosila. Kao zdej bom pa gospa. No to da bi ga pa ona pustila neeeee nima šans. ona ga ne bo pustila pa če bi ji cel harm dam pripeljal. Kva je z vami!? Gospodinje v stanovanju, avtomobili, dopusti na izbranih lokacijah, veze, otroci (sej jih je več ni samo eden) samo to je spremenila. Sam da je to za ceno, da se mau bolš puder kupi ker kdaj pa kdaj je pa tut tepena a ne…………….

Čisto mimogrede, nisem brala do konca in ne vem, kam se je zadeva razpletla: če še ni prepozno, najemi detektiva in dobi slike, s soočenjem se pravzaprav ne reši ničesar. Na žalost. Neki moji znanki se je zgodilo podobno, pa je potem mož celi žlahti in vsem naokrog lagal in uspešno prikrival varanje ter jim trosil zgodbice o tem, kako ga je pravzaprav varala ona.
Na žalost ljudje verjamejo vsemu, kar slišijo.
In potem je sledila kalvarija na sodiščih, prepisovanje premoženja, on je hotel vse zase, in tako naprej v klasičnem slogu “jaz sem ustvaril vse, ti pa nič (čeprav si vsa ta leta plačevala položnice)”.
Dober odvetnik, dokazi – in čim manj forumskega nakladanja.
LP!


Daj, jaz nam pa pijačo zrihtam, razen, če si od kake fensi-šmensi penine :-)))).

Divja roža… daj beri vse odgovore,preden


Ajoj. Takšna kokoš, on je pa vseeno rajši z njo kot s tabo.

Pa kaj si fuzbal z njim igrala v mladih letih in vaju je kupil kak klub? In kako to misliš, podarila leta? Da si bila z njim? Sem ti že napisala, tvoj scenarij se slabša, avtorju rapidno upada pamet, zanaša ga v patetiko. Da ni blo preveč šnopčka, pardon, šampanjčka?[/quote]

Haha, sem se nasmejala 🙂
Pa nehajte ji že vendar lezti v rit, ona tega vendar ne potrebuje, saj že njen tičar:) dovolj sočustvuje z njo. Ona je njegova sanjska ženska. Samo to hoče slišat. In to, da je ljubica smet, ki njej ne seže do kolen.

Nikdar ne komentiram. Danes pa bom.
Prebrala sem in zgodba je (verjetno si res malo spremenila podatke) slična zgodbi moje znanke. Mogoče si pa to celo ti. Ne vem.
Vsi okrog nje vemo za vsako bejbo, ki jo je njen mož imel med rjuhami. Samo ona o tem ne ve nič. Dejansko mislim, da ne ve. Živijo, za naše razmere, bajno. Ja dragi izbori v domačem bifeju, izbrane marke oblačil, dobri avtomobili, solarij za domačo uporabo in savna pa džakuzi. Vse je super. Ampak ona nima pojma, kaj gre vse na moževega tiča. Sem ter tja sem v njihovi hiši, kot gostja, to je res gostoljubje in komunikacija na nivoju.
In zdaj razmišljam kako žalostno je vse to, za vsem tem bliščem, ko bi se lahko imeli lepo, denarja imajo dovolj, on znan in lep, ona lepa in fina. Pa ga je sama jaga iz postelje v posteljo. In to je vsaka samo za enkrat. Nič za dvakrat. Položi, kot pravi avtorica, in gre. Boli ga k….!
No, samo o njem je bil sloves tako v tujini kot tukaj, da se goni ko koza! Tako, da je verjetno znanka mislila, da se bo pa zdaj, ko je ona tako super pa fejst, spremenil.
Bi skoraj upala stavit, da gre za to nogometno družino. No, ni važno. Skratka, jaz verjamem, da je res in mi ni vseeno, za nobenega ki je prevaran. Ampak kot je že ena gori napisala cena ki jo plačaš je pač temu primerna. Malo dražja… Kot šampanjček.

Ma ne smeti nam štorije zdaj, divja roža in tvoji agenti. Tukaj je situacija bolj napeta.

Katja, pa si res jezik vrtela v gostilni ali vaju je kako drugače zasačila? Al si to namerno, ko si jo zagledala? Pa piše, da si bla lepo oblečena, ti pa o gatah iz kika.

New Report

Close