Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Goveja muska- kazen za ušesa

Goveja muska- kazen za ušesa

Po logiki sovražnikov SLOVENSKE KULTURE, so tudi ti Nizozemci najbrž neumni
https://www.youtube.com/watch?v=wxSMsIKJE1Q&t=105s

Glej ti si očitno omejen, pa ne vidiš celite, zapelji se enkrat do Joževca v Begunje, poglej kako so oblečene kelnaece, mar ni tisto lepše kot pa drugod pri nas ko vsaka nosi neke svoje cunje?
Jerharce praviš, kot otrok sem jih še nosil in bolj trpežnih hlač ni bilo.

Hm…. A je tako težko reči, da vam je narodno-zabavna glasba pač všeč. Nič hudega (enim je, drugim ni, okusi so različni). Ni nobene potrebe, da svoj glasbeni okus opravičujete z nacionalizmom.

Glej ti si očitno omejen, pa ne vidiš celite, zapelji se enkrat do Joževca v Begunje, poglej kako so oblečene kelnaece, mar ni tisto lepše kot pa drugod pri nas ko vsaka nosi neke svoje cunje?
Jerharce praviš, kot otrok sem jih še nosil in bolj trpežnih hlač ni bilo.
[/quote]

Ne, sigurno ni lepše. Sori no, meni ta jodlarija ni všeč.

Vi ste navrgli , češ to poslušajo tepci, manj izobraženi , itd, to ni kultura, itd, uvod v temo je bil postavljen domača muzika za bruhat, bolj kot smo vam dopovedovali da je to del nas, naše kulture, bolj ste tolkli svoje,KOT SEM ŽE UVODOMA NAPISAL SAM TE ZVRSTI NISEM PREBAVLJAL DO ODHODA V VOJSKO, DOL SO PA VSI NAVIJALI NEKE SVOJE NARODNJAKE, POVDARJALI SVOJO neKULTURO IN TAKRAT ČLOVEK POGLEDA OKOLI SEBE, JA POSLUŠALI SMO ROCK, NE JUGO ROK, POMISLIŠ SMO RES SLOVENCI BREZ IDENTITETE, RAVNO TO SO NAM AKTERJI V TEJ TEMI HOTELI DOKAZATI, IN TAKRAT ODKRIJEŠ DA IMAMO MI NEKAJ KAR OSTALI JUGOSI NISO IMELI, SVETOVNO PRIZNANE MUSKONTARJE, ČE SO DOVOL DOBRI ZANJE, SO NAJBRŽ DOBRI TUDI ZAME, IMEL SEM NEKAJ S ČIMER SEM SE LAHKO POSTAVIL V BRAN NAPADOM JUGO, neKULTURE, KO ENKRAT ZAČNEŠ SLEDITI , POSLUŠATI IN KO SE ZAVEŠ VELIČINE AVSENIKA, SLAKA ALPSKEGA KVINTETA IN OSTALIH TAKRAT ŠELE SPOZNAŠ KAJ IMAMO.

Ne, sigurno ni lepše. Sori no, meni ta jodlarija ni všeč.
[/quote]
saj te noben ne sili, pusti ostale na miru in ne lepite nam nekih etiket neizobraženosti in kaj vem kaj še vse, meni osebno dol visi če ti tega ne maraš, tudi sam nekoč davno nisem maral te zvrsti.

Kot sem ze napisal- izkljucno s to zvrstjo glasbe sem toliko zasluzil, da ti lahko cel lajf delas po pisarnah, ambulantah nadure, pa nebos niti blizu….

aja, to takrat, ko te je fotr iz bosne peljal po banane in kavo v Avstrijo?
..šoping, šoping in Graz, pa to?

Podpis!

Če boš z malimi napisal bomo prebrali. Tvoje dretje ni za nikamor.

Meni je vseeno, če nekdo posluša Lepo Breno. ne bom jaz zdaj nobenih Avsenikov poslušal, da bom bolj Slovenec, lol.

Seveda jih bos…z nasmeskom na obrazu…kmaluu

Če boš z malimi napisal bomo prebrali. Tvoje dretje ni za nikamor.
[/quote]

saj te ne silim !

noben te ne sili, samo pri miru nas pusti.

Muzka za kmetavzarje. Slovenčki se svoje glasbe sramujete ker veste da je zanič. Razen tistih 5 kmetavzarskih pastirjev, ki druzga od radia veseljak ni nikol preklopil. Kasna velicina a ti ves da Ceca za koncert pobere 100 jurjev, Čolić isto, Lepa Brena je jugo največja zvezda, Marija Šerifović je tudi vrhunski vokal, se spomniš ko je zmagala na Evrosongu? Slovenčke niti opazijo ne. Samo za nastop srbski pevci pobirajo po par deset tisoč evrov. Slovenčki pojejo za 200evrov pa se imajo za zvezde. Potem pa bereš da za silvestrovo bodo slovenske “zvezde” zaslužile bajne zaslužke in omenijo znesek 10.000evrov za crknit smešno. Srbski pevec na oder ne stopi za ta denar. A si kje slišu da južnjak hoče bit slovenček? Slovenčki pa vse naše izraze pobirate, mladi imajo raje naš stil muzke in oblačenja. Slovenčku pa gojzerje na noge pa govejo muzko pa misli da je car. Ste za nami daleeeeeč, daleeeeeč.

Muzka za kmetavzarje. Slovenčki se svoje glasbe sramujete ker veste da je zanič. Razen tistih 5 kmetavzarskih pastirjev, ki druzga od radia veseljak ni nikol preklopil. Kasna velicina a ti ves da Ceca za koncert pobere 100 jurjev, Čolić isto, Lepa Brena je jugo največja zvezda, Marija Šerifović je tudi vrhunski vokal, se spomniš ko je zmagala na Evrosongu? Slovenčke niti opazijo ne. Samo za nastop srbski pevci pobirajo po par deset tisoč evrov. Slovenčki pojejo za 200evrov pa se imajo za zvezde. Potem pa bereš da za silvestrovo bodo slovenske “zvezde” zaslužile bajne zaslužke in omenijo znesek 10.000evrov za crknit smešno. Srbski pevec na oder ne stopi za ta denar. A si kje slišu da južnjak hoče bit slovenček? Slovenčki pa vse naše izraze pobirate, mladi imajo raje naš stil muzke in oblačenja. Slovenčku pa gojzerje na noge pa govejo muzko pa misli da je car. Ste za nami daleeeeeč, daleeeeeč.
[/quote]

…je povedal ćefur, planil v jok, in šel na drevo..

Ceca, Brena…to je šele sranje. Ampak itak, Slovenija polna proletarcev slabega okusa in južnega porekla in to pač posluša taki narod. Sem mislil, da je temo odprl en z okusom, zdaj pa vidim, da gre samo za zakompleksanega jugoviča.

Muzka za kmetavzarje. Slovenčki se svoje glasbe sramujete ker veste da je zanič. Razen tistih 5 kmetavzarskih pastirjev, ki druzga od radia veseljak ni nikol preklopil. Kasna velicina a ti ves da Ceca za koncert pobere 100 jurjev, Čolić isto, Lepa Brena je jugo največja zvezda, Marija Šerifović je tudi vrhunski vokal, se spomniš ko je zmagala na Evrosongu? Slovenčke niti opazijo ne. Samo za nastop srbski pevci pobirajo po par deset tisoč evrov. Slovenčki pojejo za 200evrov pa se imajo za zvezde. Potem pa bereš da za silvestrovo bodo slovenske “zvezde” zaslužile bajne zaslužke in omenijo znesek 10.000evrov za crknit smešno. Srbski pevec na oder ne stopi za ta denar. A si kje slišu da južnjak hoče bit slovenček? Slovenčki pa vse naše izraze pobirate, mladi imajo raje naš stil muzke in oblačenja. Slovenčku pa gojzerje na noge pa govejo muzko pa misli da je car. Ste za nami daleeeeeč, daleeeeeč.
[/quote]

Ti si stereotip ćefurčka, ki jih poznamo Slovenci.
Edino nekaj me zanima in noben ćefurček mi ne zna tega odgovorit; zakaj za vraga nimate takšne korajže v lastni domovini, zakaj doma ne poveličujete svoje domovine, zakaj v svoji domovini ne ustvarjate, gradite, jo razvijate, če je tako oh in sploh? Zakaj rinete sem, če smo Slovenci takšna nula prost čefurjadi?
Mi znaš to odgovoriti?

meni je bilo takoj jasno kam pes taco moli !

Jugovići tukaj spet zlivajo gnojnico po Slovencih. Ne vem kaj sem hodijo, če jim ni všeč. Naj grejo domov in tam poslušajo svojo Ceco in njeno dretje.

Muzka za kmetavzarje. Slovenčki se svoje glasbe sramujete ker veste da je zanič. Razen tistih 5 kmetavzarskih pastirjev, ki druzga od radia veseljak ni nikol preklopil. Kasna velicina a ti ves da Ceca za koncert pobere 100 jurjev, Čolić isto, Lepa Brena je jugo največja zvezda, Marija Šerifović je tudi vrhunski vokal, se spomniš ko je zmagala na Evrosongu? Slovenčke niti opazijo ne. Samo za nastop srbski pevci pobirajo po par deset tisoč evrov. Slovenčki pojejo za 200evrov pa se imajo za zvezde. Potem pa bereš da za silvestrovo bodo slovenske “zvezde” zaslužile bajne zaslužke in omenijo znesek 10.000evrov za crknit smešno. Srbski pevec na oder ne stopi za ta denar. A si kje slišu da južnjak hoče bit slovenček? Slovenčki pa vse naše izraze pobirate, mladi imajo raje naš stil muzke in oblačenja. Slovenčku pa gojzerje na noge pa govejo muzko pa misli da je car. Ste za nami daleeeeeč, daleeeeeč.
[/quote]

Beden zapis, na ravni priseljencev z juga, ki v tej državi dobro živijo, v svoji bi pa pocrkali od lakote.
Spokaj kufre, pa via v Srbolandijo.

KO SE SLOVENEC SRAMUJE SVOJIH KORENIN IN MU JE BOLJ BLIZU VSE KAR JE TUJEGA JE SUMA SUMARUM SLABŠA KOT VSAKA DRŽAVA NA BALKANU, KI NI VREDNA DA JI NJENI DRŽAVLJANI STOPIJO V BRAN. SLOVENSKI KMET NIKOLI NE BO USPEŠEN ČE MU LASTEN NAROD OBRAČA HRBET IN KUPI KARKOLI SAMO DA NI SLOVENSKO. ZAKAJ NOČEMO KUPOVAT SLOVENSKO, ZAKAJ PA NE BI RAJE PODPRLI BOLJŠIH. KAJ ZA VRAGA ME BRIGA ČE SLOVENSKI KMET PROPADE, ŠE HVALA BOGU DA BO.
GLASBA PA TUDI, KAKŠNI AVSENIKI IN PODOBNO ZAGOVEDANO BRUNDANJE. HELENCA, ŽAGARCA ISTO KOZLANJE. NI KVALITETNE GLASBE V SLOVENIJI. ČE GREMO JUŽNO HRVAŠKA IMA RECIMO DOSTI DOBRIH IZVAJALCEV OD DRAGOJEVIĆA, MAGAZINA, PARNI VALJAK IN ŠE MNOGI. AMPAK TO JE VSE BALKAN Z NAMI VRED.
POSLUŠATI JE TREBA SVETOVNO GLASBO, NE PA SLOVENSKO JAMRANJE KO GA NITI SLOVENEC NE RAZUME.

Beden zapis, na ravni priseljencev z juga, ki v tej državi dobro živijo, v svoji bi pa pocrkali od lakote.
Spokaj kufre, pa via v Srbolandijo.
[/quote]

Ugotovili smo torej, da kdor ne skače * V ritmu polke) ni Slovenc.
DA so slovenski ansambli, ki so uspeli v tujini, germanizirali svoja imena in naslove.
DA imajo mnogi manjvrednostne komplekse še iz časa Jla.

Lipi moji idem ja kod susjeda na more tamo je lipo more. Ova vaša 2metra mora su smišna lipi moji.

Ugotovili smo torej, da kdor ne skače * V ritmu polke) ni Slovenc.
DA so slovenski ansambli, ki so uspeli v tujini, germanizirali svoja imena in naslove.
DA imajo mnogi manjvrednostne komplekse še iz časa Jla.
[/quote]
Sploh ne razumem, kaj hočeš s tem povedati?

New Report

Close