Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gregor Čeglaj

Gregor Čeglaj

Te mlade deklice imajo rade, da se malo poigra z njimi, kao nek zrel moški, predvsem pa, da izpovedujejo svoje nesrečne ljubezenske izkušnje temu zrelemu sanjskemu moškemu.

da ženske sprašuje tam o njihovi preteklosti in preteklih zvezah. Men je to total mimo – kod da se morajo priti njemu tam kao “ljubezensko dokazovat” – glih tak izpade kot da so na razgovoru za šiht, kjer moraš govoriti o svojih izkušnjah… total mimo… pri vezi gre za človeka – kaj je imel v preteklosti nima veze z njim in njegovo vezo – saj vezo oblikujeta dva.
Meni gre tip na živce – bolj gledam bolj mi je mimo, osladen in vedno bolj odbijajoč s tistim lizarjenjem z vsako. Ona včeraj, ki ji ni dal vrtnice – naj bo ponosna nase, ker je bila odlična in je fajn punca, predvsem pa se ni spustila takoj na lizarjenje z neznancem.

L ara Goršek Kos , ta ženska, ki je zapadla v depresijo se slini v TV igrah in ne vem odkod ima denar za svoj videz.
Nj bi si raje dobila kakšno konkretno delo.
Zdi se mi, da ga take ženske že na prvi pogled odbijajo.
Nina Savnik p ase je pokazala kot v redu dekle.

Hehe sem bla kr vesela da nista imela z Nino S. “iskrice”. Je preveč vredu in simpatična punca.

Meni pa se smili tista punca, ki doslej ni imela resne zveze in mu je to povedala, pa jo je nek fant zelo prizadel in vse o sebi, kako je obcutljiva. “Sanjski moski” pa v njej zdaj ne vidi vec mozne kanddiatke za zvezo, ker jo je pospravil zgolj v prijateljski predal. Ne zeli ji igrati njenega resitelja, s katerim bi pridobila izkusnje in tudi sicer so s takimi obculjivimi sami problemi, saj so neprilagodljive! Po eni strani je tako najbolj posteno od njega, da ji ni dal vrtnice. Ampak po drugi strani pa mi je zanjo zelo zal, da je prisla s taksno iskrenostjo o svoji nesreci kar na javno TV in vse to avno prjed vsemi povedala, nato pa za razliko od drugih za nagrado bila zavrnjena! Izkuseni moski se bojijo takih punc in jih nocejo. Zanjo je res bolje, da si najde enega mlajsega, podobno neizkusenega, ker tale Gregor je zanjo itak prestar!

tudi meni se smili, mi je bilo kar težko, ko je tam pred celo slo razlagala svoje zasebne stvari.
Meni tako ravnanje s strani toliko starega moškega ni izkušeno, je nezrelo, nespoštljivo. Zakaj se pa on vsaki ne predstavi s svojo zasebno zgodbo v podrobnosti o njegovih vezah… tip je starejši od nje pa je samski in zdaj mlajšo punco kao zavrne, ker zanj ni dovolj izkušena… no, saj bo dobil tako izkušeno, ki mu bo danes povedala,da se slikari za denar… taka mu bo verjetno všeč…
Nina pa naj kar ostane ponosna sama nase – ženski ni potrebno,da se razdaja in gre preko sebe in tistega kar čuti, samo zato,da se bi lahko nekemu moškemu predstavljala kot izkušena… Pohvale vredne so tiste, ki se ne zaljubijo v tren oka in izbirajo tako moške kot tudi veze in se samo tistim izbranim popolnoma predajo.

Zame je pa ta Gregor dokazal,da je daleč od izkušenega in zrelega tipa.

tudi meni se smili, mi je bilo kar težko, ko je tam pred celo slo razlagala svoje zasebne stvari.
Meni tako ravnanje s strani toliko starega moškega ni izkušeno, je nezrelo, nespoštljivo. Zakaj se pa on vsaki ne predstavi s svojo zasebno zgodbo v podrobnosti o njegovih vezah… tip je starejši od nje pa je samski in zdaj mlajšo punco kao zavrne, ker zanj ni dovolj izkušena… no, saj bo dobil tako izkušeno, ki mu bo danes povedala,da se slikari za denar… taka mu bo verjetno všeč…
Nina pa naj kar ostane ponosna sama nase – ženski ni potrebno,da se razdaja in gre preko sebe in tistega kar čuti, samo zato,da se bi lahko nekemu moškemu predstavljala kot izkušena… Pohvale vredne so tiste, ki se ne zaljubijo v tren oka in izbirajo tako moške kot tudi veze in se samo tistim izbranim popolnoma predajo.

Zame je pa ta Gregor dokazal,da je daleč od izkušenega in zrelega tipa.
[/quote]

Tale “sanjski moski” je ocitno en totalni preprostez, ki v tej seriji isce v glavnem eno sebi enako in preprosto zensko, v zivljenju omejeno zensko na posteljo in na gospodinjska opravila, ki mu bo vedno kimala in to je to. Ce ze katera kaj razmislja, mu gre na zivce, ce ima probleme, pa toliko bolj. Zanimivo pa, da ga bolj dominantne in agresivne zenske od te Nine nic ne motijo ali pa jih nima jajc zavrniti, zato jim da vrtnico. Tudi strahopetec je povrh!

Ni nek vrh inteligence res ne, 30-letnik na intelelktualni stopnji 20-letnika. Plitek in površinski. Brez vsebine, šarma. Poudarja, da mu njegove mišice ne pomenijo nič, po drugi strani se pa vse vrti okoli tega. Takih je za izvoz v vsakem fitnesu.

da ženske sprašuje tam o njihovi preteklosti in preteklih zvezah. Men je to total mimo – kod da se morajo priti njemu tam kao “ljubezensko dokazovat” – glih tak izpade kot da so na razgovoru za šiht, kjer moraš govoriti o svojih izkušnjah… total mimo… pri vezi gre za človeka – kaj je imel v preteklosti nima veze z njim in njegovo vezo – saj vezo oblikujeta dva.
Meni gre tip na živce – bolj gledam bolj mi je mimo, osladen in vedno bolj odbijajoč s tistim lizarjenjem z vsako. Ona včeraj, ki ji ni dal vrtnice – naj bo ponosna nase, ker je bila odlična in je fajn punca, predvsem pa se ni spustila takoj na lizarjenje z neznancem.
[/quote]

Se strinjam z zapisanim! Zelo všečno mi je bilo, ko sta končala “razgovor”, mu je nastavila lička za poljub. Hahaha….super! :))

da ženske sprašuje tam o njihovi preteklosti in preteklih zvezah. Men je to total mimo – kod da se morajo priti njemu tam kao “ljubezensko dokazovat” – glih tak izpade kot da so na razgovoru za šiht, kjer moraš govoriti o svojih izkušnjah… total mimo… pri vezi gre za človeka – kaj je imel v preteklosti nima veze z njim in njegovo vezo – saj vezo oblikujeta dva.
Meni gre tip na živce – bolj gledam bolj mi je mimo, osladen in vedno bolj odbijajoč s tistim lizarjenjem z vsako. Ona včeraj, ki ji ni dal vrtnice – naj bo ponosna nase, ker je bila odlična in je fajn punca, predvsem pa se ni spustila takoj na lizarjenje z neznancem.
[/quote]
Kr slabo mi je ko morjo to razlagat in potem jih vsi pomiljujejo. V takšnih trenutkih težko diplomatsko odreagiraš.

raje to carmen sprašuje o drugih, namesto da bi punce sam vprašal… to je zahrbtno in opravljico… zakaj sandre sam ne vpraša… in ko je ni zraven raj carmen sprašuje… fuj je pokazal svoj opravljivi obraz,da več da na čenče in obrekovanje kot na samega človeka in da bi punco samo povprašal. Ogabno od osebnosti. fuj… kaj ti bo lepota in mišice ob takem človeku… zdej se je še bolj pokazal

Sanjski moški je pravcati osvajalec, zrel možakar, ki zna te mlade punčke vrteti okrog prsta.

Yeap…. Če je pameten, je moral zavrtet, pa it čimdlje stran od njih – to nikakor ni material za sobivat, met družino z njimi, delit genski material z njimi no. Ga je pa res škoda za kakšno tako.
In po scenariju je moral kar nekako tisto Mary pustit noter, da je bila ta “poračun-poravnava” z18-letno Polono potem – in da se je ta “Mary” soočila z dejanji svojega hinavskega in podlega karakterja z njo. Da so ji začele maske s face dol padat.

Sicer pa res ta kandidat ni imel nikakršne “perla izbire” med vsemi dekleti; same čustveno in psihično ranjene že v tako rani mladosti, veliko od njih jih pa pred kamero še precej dobro igra dosedaj kar je bilo prikazano, in skriva svoje res kar nekatere psihične motnje.

In tista Ana – tako mlada se je poročila, naivna kot je bila, pa govorila, js sn hotla met otroka, met otroke z njim – pa jebela, tako je izpadlo, kot da je izsiljevala tega tipa s tem otrokom – pa sama še otrok praktično, popolnoma nedozorela in neizkušena je več kot očitno bila, je mislila, da mo z mladostjo vse dosegla. Ker tudi sedaj po taki travmi deluje še nedozorelo, izgubljeno, nestabilno. Zato pa se verjetno ukvarja s tem samooboževalci poslom da ima nadvlado nad moškimi s tem, podzavestno, ker je bila razočarana s strani enega že tako hudo.
In prav je rekel Gregor, da se tega boji – te njene “prtljage” preteklosti in da se boji, da bi čez čas spet zapadla v kaj takega – ker dobro pozna, ker je sam to dejal skozi, nasilje. In to so ranjene psihe, ne more to potem še podvojit z zvezo z eno tako, ki je doćivljala tudi to, kar je opisala, recept za katastrofo, ko se začetni med malo poliže. Tak kot je on se mora z eno neobremenjeno s preteklimi izkušnjami poparškat, ne pa z eno od takih, ki so se prijavile v ta šov. Vse že z nekimi travmatičnimi izkušnjami zvez in-ali zakonov, pa tako mlade. Ali pa nedozorele, kot ta Pia. Ta je pa res en poseben šusek, vase zagledan na oh in ah, nezrel. Ta bo še vsaj 10 let rabila, da bo dozorela in se malo prizemljila.

Nino je poslal ven, ker mora slediti scenariju. Če je pameten, jo bo po koncu oddaje poklical in povabil ven. Najboljša zanj je. In on ve!

Tudi meni je bila Nina S. še najbolj všeč med vsemi. Duhovita, luškana, nenarejena. Ona se mi je še najbolj OK zdela, ostale so kar neki.
Zavedam se, da določene ostajajo noter zaradi scenarija, v resnici pa pri Gregorju nimajo šans – Laura itd.
Smešno je, ko Carmen poudarja svoje imetje, ko vsi vemo od koga se je ločila in od kod ji imetje.
Polona je zrela toliko kot je primerno za njenih 18 let.
Kaja je malce vsiljiva do njega.
Mary je zlobna.
Nina R se je totalno slepo zapalila zanj.
kompleksi povsod…

Kdaj je pa Nina S. izpadla? Sem prespala kakšen del oddaje?

Nekje se je zapisalo, da je Gregor Bosanec. Pa ni.
Je že kot otrok bil lep in zrasel v lepega moškega.
Vedno predan športu, vsem športom, najbolj pa nogometu.
Šport je izklesal njegovo telo v pravcato postavo možakarja, kot se gre.

Kdaj je pa Nina S. izpadla? Sem prespala kakšen del oddaje?
[/quote]
saj ni izpadla
Janina je šla ven
bo pa kmalu, ker ji po celodnevnem dejtu ni dal vrtnice.

Kot, da so mu najbolj všeč prav tiste, ki odhajajo.

On ne skopari z dobrimi lastnostmi teh, ki jim ne da vrtnice.

Kot, da se sam zdi nevreden njihove naklonjenosti.

Kot, da je zanj tista, ki ima čimbolj špičaste nohte-beri-kremplje.

Tokrat na obali, v paru.

Do nobene mu n bilo, glede na ponujeni izbor. Ker ko spoznavaš karakterje, ko maske dol padejo, je groza in je tispsona za razumet 🙂

In se zaveda, da je “šel v šov”, po naprej napisanem scenariju, ker je to “kruha in iger” oddaja za množico. NJemu ni bilo/ne bo treba na koncu nobene izbrat in se “zafrknit”. In prav je tako.

Dečve pa v vsej svoji ženski tekmovalnosti, posesivnosti in rivalstvu med seboj čedalje bolj izkazujejo, kašne so pod naflajšanim in onohtanim makeup površjem. In res mečejo slabo luč na današnje samske ženske iz te njihove starostne skupine 🙂

Vse že večinoma od teh nekaj “psihično in čustveno” ranjene pri tako rani mladosti, pa z motnjami hranjenja ( to je tudi hudo, to je praktično nepremagljiva bolezen, vedno hodiš po robu), pa večvrednostnimi kompleksi, pa z pretirano samozavestjo in aroganco, nekatere tudi še z naivnostjo, ali pa samo z možnostjo “zgrabi tipa za roko za poljub in objem in izkoristi 1 na 1”, ker drugega takega “vizuelnega” v življenju nikoli več ne boš imela blizu sebe :)))

Jah, dečko včeraj v oddaji – so pokazali, ko so ga zavili v rjuho za slikat za “akt”, da so slikale ( luštna aktivnost bajdevej, ene so odlično naslikale in utemeljile svoje kreacije, sploh Janina, se veidi, da je umetnica po svoje)
Gregor: podplate bi si pa lahko tudi zrihtal pri kakšni pedikerki no, predno si šel na “izvoli” pred kamero skoraj naked :))) cel kup rumene stare trde kože je imel na podplatih in prstih spodaj 🙂 Če je že vse tako “uj”; mora bit v totalu, od glave do podplatov, no :). Kamera je pa stroka in žleht včasih, pokaže preveč.

Ta bedak je prfukjen a veste da kaja casar je moja

Tako bom rekla. Kot so te njegove decve svojega denarja vredne, je tudi on svojga denarja vreden. Videno je bilo da še ni prerezal popkovine s svojo ljubo mamico. Ker on besede mama ne pozna. Je mamica, kot pri pet letnem otroku, mamica….:)) Pa njegovega karakterja tudi ne poznamo, tako da…Tisti njegovi “radiatorčki” niso nujno pogoj za lepo partnersko življenje v dvoje. Bo pa s to oddajo precej zaslužil, pa svojo ljubo mamico peljal v kakšne toplice, če ne drugega…

Ni Slovenc.

Pa Gregor Čeglaj kar dobro skače.

Nisem gledala, a tale izjava je pa res hecna. Nisem vedela, da morajo tudi moški hodit k pedikerju. Nič čudnega, če je svet ves poženščen. Je po svoje hecno, včasih so se ženske križale, če so videle golega moškega, danes se križajo, če ni na njem vse popedenano v nulo. In potem se čudimo tistim dečvam s kremplji.

New Report

Close