Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gregor Čeglaj

Gregor Čeglaj

Sanjski moški se mi zdi konzervativen, ne preveč bister in poln predsodkov. Ne rečem, da so punce ok, ampak za njih nihče ni rekel da so sanjske.

Za vsako je eden sanjski. In ena ga bo dobila. Saj nihče ni idealen, pa kaj se če, tukaj smo in tako je prav, da smo različni, drugačni, za vsako bejbo je eden sanjski.
Tudi za Heleno Blagne je bil Mitja Zaman, a ga je začevljela. Tudi sanje enkrat minejo.

Sploh ni pomembno ampak jaz bi tudi rekla da ni Slovenec, ne poznam nobenega ki bi imel potetovirane arabske črke po rokah. Kitajske že, arabskih pa res ne. Me pa cisto spomina na enega znanca, sicer rojenega v Slo., starši so pa iz Bosne, tako da če ugibam, predvidevam da je vsaj eden od staršev/starih staršev od tam.

Morda pa se v teku oddaje razkrije, zakaj ima arabske ali kakšne že, tetovaže. Če pa ne, pa itak forum berejo novinarji, naj ga povprašajo.


Ja, verjetno zato ker je bil 2x na dopustu na Djerbi. Me zanima če je imel Janez iz Ljubezni po domače tudi kakšno takšno tetovažo.

Tako je mati napisala in zakaj pa ne bi bili Slovenci temnolasi in temnih oči in temne polti.

Sprehajal se je v paru. Saj ne bi niti pozornosti posvečala ampak nas je bilo malo sprehajalcev, veliko tudi z maskami in punčka iz nasproti prihajajoče skupine, je rekla mamici-mama, glej tistega strica s televizije in sem še sama namenila pozornost sanjskemu moškemu s televizije, vendar je bil v paru in nihče drugi mu ni posvečal pozornosti.


…in nosijo tetovaže z arabskimi črkami…

Nima nobenih arabskih črk, ampak ima napisano v sanskrtu. Lahko, da je bil v Indiji, pa ima lepe spomine na tiste čase ali pa mu je samo pisava pač všeč.

gugli!

Nisem gledala, a tale izjava je pa res hecna. Nisem vedela, da morajo tudi moški hodit k pedikerju. Nič čudnega, če je svet ves poženščen. Je po svoje hecno, včasih so se ženske križale, če so videle golega moškega, danes se križajo, če ni na njem vse popedenano v nulo. In potem se čudimo tistim dečvam s kremplji.
[/quote]

ič ni čudna – a za “altetsko stopalo” si že slišala? Imajo ga tudi čisto regular športniki, ki fitnesirajo ob štpeglih z utežmi za radiatorčke, ker so noge veliko v švicanju v supergah na teden. Ali pa pri teku druggem športanju,kjer se noge potihjo veliko v športnih glivica copatih.
Ni to nič pri pedikerjih nenormalnega – “aletsko stopalo”. Guglej…. IN ja, je treba to preveč roževinasto rumeno kožo odstrajevat. Ker je tudi kot otiščanska koža podplata to smartrana lahko.

ič ni čudna – a za “altetsko stopalo” si že slišala? Imajo ga tudi čisto regular športniki, ki fitnesirajo ob štpeglih z utežmi za radiatorčke, ker so noge veliko v švicanju v supergah na teden. Ali pa pri teku druggem športanju,kjer se noge potihjo veliko v športnih glivica copatih.
Ni to nič pri pedikerjih nenormalnega – “aletsko stopalo”. Guglej…. IN ja, je treba to preveč roževinasto rumeno kožo odstrajevat. Ker je tudi kot otiščanska koža podplata to smartrana lahko.
[/quote]

oziroma guglej Callus na podplatih – to je odgovor telesa na pritisk na podplate, ker naredi debelo oblogo in preventivno zgradi rumeno debelo roževnasto plast – in je treba to občasno odstranjevat, ja.

http://clinicalfootservices.ca/wp-content/uploads/2018/07/hyperkeratosis-plantar-diabetes-300×157.jpg

NI bilo nikakor tako hudo, samo rumena koža debela pa je bila.

Uh….mljask….Pa dajmo o njegovih podplatih! :))


da so njegovi podplati daleeeeč od sanjskih. res je bilo tisto izjmenooo moteče in neapetitlih.


da so njegovi podplati daleeeeč od sanjskih. res je bilo tisto izjmenooo moteče in neapetitlih.
[/quote]

Še dobro, da sem se v njegov trebuh zagledala, ob tem pa podplatov sploh opazila nisem. 😉

Še dobro, da sem se v njegov trebuh zagledala, ob tem pa podplatov sploh opazila nisem. 😉
[/quote]

Viš, se boš že naučila ne samo na izpostavljene “trike” gledat z leti 🙂 Ni vse samo v radiatorčkih alias 6pack-ih na moškemu. Oz v tistem, kar radi pokažejo na izvoli 🙂 Ženske moramo vedno bit od glave do pet popedenane sploh poleti, ko gredo noge na svetlo in na zrak; pa pozimi tudi. In zakaj ne bi enako veljalo za mođke, v teh današnjih časih, ko je to pač neka rutina in pričakovano -ne gre za pretiravanje, ampak mora bit vse top, tudi tisto, kar je ponavadi očem skrito nekje 🙂
Sicer pa tisti ki pridno in redno hodimo tudi v savno, imamo tudi podplate vedno urejene, da ni potem kaj v stilu NNPja – ( nič nas ne sme presenetiti) 🙂

Viš, se boš že naučila ne samo na izpostavljene “trike” gledat z leti 🙂 Ni vse samo v radiatorčkih alias 6pack-ih na moškemu. Oz v tistem, kar radi pokažejo na izvoli 🙂 Ženske moramo vedno bit od glave do pet popedenane sploh poleti, ko gredo noge na svetlo in na zrak; pa pozimi tudi. In zakaj ne bi enako veljalo za mođke, v teh današnjih časih, ko je to pač neka rutina in pričakovano -ne gre za pretiravanje, ampak mora bit vse top, tudi tisto, kar je ponavadi očem skrito nekje 🙂
Sicer pa tisti ki pridno in redno hodimo tudi v savno, imamo tudi podplate vedno urejene, da ni potem kaj v stilu NNPja – ( nič nas ne sme presenetiti) 🙂
[/quote]

Pri mojem dragcu je povštrček, pri Gregorju pa radiatorček. Noge imata pa……verjetno……podobne. 😉

Mah meni nobena od kandidatk ni primerna zanj. on pa tudi ni po moji meri sanjski. mu je pa treba priznat, da se v oddaji odlično znajde in super paše v vlogo, ki jo igra.

Ja, ni ga boljšega za vlogo, ki jo igra. Glih te tipinje niso v rangu zanj. Nekatere kičaste, druge ponarejene, tretje histerične, ene depresivne…

Moraš pa že biti željna slave, da se s tako nizkim IQ-jem vključiš v izbor.

Na vsak način pikira na bionde. Enkrat sva se dobro štekala pa so se nama poti razšle.

Toliko ga pa poznam, da so mu všeč svetlolaske.

Kolikor mi je znano, je njegova bivša deklica bila svetlolasa, dolgo sta bila skupa. P ga je menda ona zapustila in on še vedno išče v dekletih njeno podobo.
Menda je ona poročena in ima družino.

Kolikor mi je znano, je njegova bivša deklica bila svetlolasa, dolgo sta bila skupa. P ga je menda ona zapustila in on še vedno išče v dekletih njeno podobo.
Menda je ona poročena in ima družino.
[/quote]

taksno sirjenje čenč je kar nekaj. baje.. menda…

Samo malce prestar je za tako izpostavljanje, dekleta pa premlada.
Mladost je norost, trideseta leta pa so čas za umiritev.

Samo malce prestar je za tako izpostavljanje, dekleta pa premlada.
Mladost je norost, trideseta leta pa so čas za umiritev.
[/quote]

Mah kje no, ni ni prestar.. Današnja 30eta so dvajseta – te generacije, kakšna umiritev neki. Ker se je tudi življenska doba zaradi dobrega standarda, predvsem pa zdravil za zajezevanj in preprečitev določenih bolezni, zaradi katerih so prejšnja stoletnja umirali že pri 4oih, podaljšala že iz 66.leta na 76. leto…

Če je pameten, se bo do 40ega ali 50ega šel še naprej svobodno življenje, potem pa se ustalil – saj moški lahko namigajo otroke komot, jim biološka ne tiktaka – če se seveda odločijo, da bodo širili svojo genetiko in se šli družine nekaj časa. Morale pa tako ali tako ni več, saj vidiš. Že pri deljenju na “prvorazredne in drugorazredne državaljane, za katere bi morali veljati enaki zakoni, pa to nikakor ne drži. Narobe svet, na večih frontah in nobenega sledenja tradicionalizmu in vrednostam, ker tega več dandanes ni.

Mogoče se pa bo spet čez 10-15 et kaj bolj spremenilo v smeri spoštovanja moralnega in sočloveka. Pa bo potem lažje za te se it neko zvezo, neko družino, pa otroke delat pošteno s poštenim namenom.

Kr se tiče dela, je čisto ok, drugače pa se mi zdi, kot, da on ni tisti Gregor, kot je na TV v vlogi Sanjskega moškega.

New Report

Close