Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Groza kolk enega špeha, celulita, krčnih žil, vampov, povešenih jošk, itd vidiš te dni po cesti

Groza kolk enega špeha, celulita, krčnih žil, vampov, povešenih jošk, itd vidiš te dni po cesti

Morda pa ti debeli moški in njihove babe nimajo kej druzga za oblečt in tudi prehranjujejo se samo s ceneno prehrano….vsi si res ne morejo vsega privoščiti. Me zanima kaj vas tko potegne da jih gledate, če se vam tako zelo gnusijo.

Poleg tega pa kako lahko hodite v službo oblečene in obute (japanke!) kot za na plažo?

V vsem pisanju se strinjam samo s citiranim stavkom (povedjo – za slavistične Mone).

Služba je služba (šola je šola) – družba je družba.

Kako se pa kdo oblači v svojem prostem času, to je njegova stvar. Resnično je zelo enokusno videti osebo, ki predstavlja neko podjetje (ki hodi v šolo) in je oblečena v špageti majice, s preglobokimi dekolteji, pre-kratka krila, prenizke hlače, obute v japanke ….
Vsak delodajalec bi moral zahtevati kodeks oblačenja na delovnem mestu!

Ah dej no nehat s tem, da cenena prehtana kao redi….bla bla… Zelje je čist poceni, navaden jogurt tudi, preproste, zdrave stvari, jabolka, krompir, jajca….

Čist lepo se da poceni in zdravo prehranjevati, samo pozanimati se je treba, če že sam iz splošne izobrazbe ne veš. Članarina v knjižnici tud ni tolk draga, za brezposelne je še celo zastonj.

Se z avtorico uvodnega posta delno strinjam, pa ne zato, ker bi me motil pogled na te ljudi, ampak zaradi njih samih. Ali jim ni neudobno, če jih vse stiska in tišči? Majičke pa stanejo približno enako, če so št. 38 ali pa 46, se mi zdi.

Ma kaj tolk skačete v zrak. Sej je prav povedala. In naučite se brat. Ni rekla, da ne bi smelo bit debelih ljudi, ampak da se jih ogromno tlači v neprimerne in preozke cunje. No komu je lepa in sexy 100-kilogramska ženska v vročih hlačkah? Ve se vse žalite ker ste gotovo ene od njih. Pogledamo naj proč? Kam? Saj jih kar mrgoli povsod. Tudi okrogli se lahko oblečejo modno, lepo in hkrati udobno in okusno. Za začetek naj kupijo cunje svoje konfekcijske številke, ne pa tri številke premajhno, bo že 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolje.

Delno se strinjam s tabo namreč obstaja kultura oblačenja ki jo mnogi ne spoštujejo,tako lahko vidimo trenerko v trgovini pa vem kam spada, ali pa hišne copate.

Aj mati moja, s čim se eni obremenjujejo!!! Pa kaj res mislite babe zmešane, da se jaz za vas oblačim, ko se na cesto spravim, pa v štacuno? Koga briga vaše mnenje, kure bedaste. Pa kaj te brigajo moje kile, pa cunje, sama jih nosim, če ti kaj ne paše pa stran glej, kdo te pa sili da buljiš vame! Sej je dovolj izložb po mestu, pa v njih občuduj svoj prelestni odsev, okusno in najmodnejše odetega telesca. kozetina zoprna!!!!

Stranka v trgovini ali na šalterju v banki ali na UE ali v kavarni ….. je lahko tudi v trenirki in japankah ali v špageti naramnicah in preozkih pajkicah ….

GLAVNO DA TISTA, KI JE TAM ZAPOSLENA NI TAKO OBLEČENA!

Še ena packa. Očitno te zanima naše mnenje, drugače ga ne bi niti brala, niti potem užaljeno čivkala. In veš, bolje biti “kozetina zoprna” kot nagravžno zrihtana bajsa. Se vsaj ne opazi že na daleč.

Ojoj, kakšne besede.
Mislim da ima povsem prav, tko kot sem že napisala, pustimo ljudem svobodo. Če komu kej ne paše, pač tistga ni treba gledat.
Zakaj mora vedno prit do enga grdega zmerjanja, če samo izmenjujemo svoja mnenja.
Je pa večina ljudi zelo nestrpnih.

Prav neverjetno je kako porejene so ženske dandanes.

Ženska enostavno mora biti vitka, sicer ni ženstvena.

Danes sem bila na Šobcu in mimo nas je šla punca v mini krilu. Ni bilo za videt špeha, celuliuta ali kakorkoli se že izražate. Bilo pa je za videt velik kosti oblečenih v kožo. A to je dober za videt?

brezveze sploh komentarje brat, takale kritika kot je ta se pač zgodi na vsake svete cajte. Pač najde se nekdo, ki ima psihične probleme in je čustveno moten in zaostal človek, kot je ženska, ki je to temo sploh odprla. Ta ženska se mi smili, ker se vidi kako bi najraje vse nadrla in napizdla, ker ima sama grdo življenje. In kaj v takem primeru najbolj pomaga? Seveda da iščeš napake, ki jih ni na drugih, ampak je le njeno življenje ena sama napaka. Tako da, ljudje, naslednjič niti komentirajte ne na take teme, ker potem samo spodbujate, da se taki ljudje kot je ta motena ženska ukvarja z vsem mogočem, samo s sabo ne. Me zanima kaj bi se zgodilo stabo ženska, če bi te nekdo prisilil da si sama v eni sobi in bi se morala spopadat s svojimi mislimi. Če imaš takšno mišljenje, se bojim kakšne misli ti rojijo po glavi ponoči. Se stavim da maš na polici kakšne apaurine, lexaurine? Pomiri se ženska, resno, naredi nekaj ZASE

A če ima čut za estetiko (za razliko od nekaterih) pomeni da je mal ruknjena? Hmmmm….. Zanimivo razmišljanje.


Zakaj pa ti v teh vročih dneh ne nosiš možganov s sabo???

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ma saj ima tale grozljivka po svoje kar res, le malo napadalno-žaljivo je vse skupaj napisala.

Stara sem 46 let in seveda leta delajo svoje, gravitacija tudi;)), ampak se pač oblečeš temu primerno, seveda pri svojih letih ne bom nosila kratke oprijete majčke in kazala popija ali mini krila za službo ali po mestu… na morju, doma, pa smo lahko malo bolj svobodni…

mene najbolj zmoti mladina, mlade punčare, vse zamaščene, pa na pol gole, ko se ti vse prej upre, kot pa zalušta, čisto nič samokritične…

Bonton je, da je človek oblečen letom primerno, priložnostim … ampak nam peša že osnova, vrednote, vzgoja…bonton pa je pa postal že španska vas, torej okoli nas vidimo vse in svašta.

Ampak mene to ne moti, naj bo vsak oblečen kot želi, pove pa to veliko o človeku, če je neprimerno oblečen…

res je, kar je zapisala avtorica tega posta, temu pa žal ne morete oporekati!

Kaj pa vem, s tem da se je treba obleči letom primerno se povsem ne strinjam.
Imam sodelavko ki bo letos dopolnila 50 let, ampak zgleda pa veliko bolje kot pa kakšna 25 letnica. Ko se zrihta, mislim da marsikdo dol pada od zavisti. Postavna, lepa, da ne naštevam še naprej.

V bistvu je vse res, ampak razlog je v prehrani oziroma slogu prehranjevanja in negibanja generacije zadnjih 20 let- te generacije mladine in njihovi starši se že cca. 20 let prehranjujejo z industrijsko pripravljeno in predpečeno hrano (npr. predpečen pomfri in piščančji kroketi, ki se dostikrat na teden znajdejo na jedilnikih prenekaterih družin, kjer si za zdravo kuharijo ne vzamejo časa, pa še sestavine so presneto drage in glede na družinski proračun si to dandanes marsikdo redko lahko privošči, potem so tukaj razne pocenio obarjene klobase in hrenovke, suhe salame ki vsebujejo vso živo svinjarijo), potem s fast food variantami ( kebab, McDonalds, hotdogs, pice, sendviči z majoneznimi namazi oz. hrano z vsemi umetnimi aditivi), perutnina in ostale živali za zakol so že leta našopana z rastnimi hormoni in tudi antibiotiki v krmilih, da čimprej doseže težo za zakol – tudi pol leta prej, kot je to v naravnem procesu. Dekleta začnejo že pri 11-ih jesti kontracepcijske tablete, umetno torej dodajajo hormone in s tem rušijo naraven proces in si kopičijo celulit. Potem so tukaj še cigarete…
V današnjih časih so na voljo diskontni prodajalci prehrambenih artiklov, ki jih pred 20-imi leti ni bilo – hrana je sicer v takih diskontih večinoma poceni, made in Germany in dosegljiva vsakemu, ampak vseeno – industrijsko pripravljena z vsemi aditivi, umetnimi sladili, ojačevalci okusa, ipd . Preberite včasih malo embalaže, kaj vse vsebujejo, preden daste v voziček.To je masovka za masovko! Pred 20, 30-imi leti tega ni bilo in tudi ni bilo toliko debelih ljudi. Veliko prispevajo k zunanjemu izgedu tudi geni ( npr. ljudje iz bivših držav ex. YU, imajo popolnoma drugačne gene – ženske so bolj ritaste, bolj močne).
Je pa res, da se tudi zaradi čustvenih porazov in recesije veliko ljudi dobesedno tolaži in posledično nekontrolirano baše s hrano – kot nadomestilom za pomanjkanje čustvovanja. To je tudi ene vrste zasvojenost, začarani krog, tako kot druge odvisnosti. In ker je danes hrana tako poceni, ni problem poceni jesti in se rediti…

Potem je tukaj še slog življenja nekaterih ljudi, ki se premalo gibljejo, večino dneva presedijo v šoli, službah, avtomobilih in doma za računalniki in pred televizorji, z vrečkami tolažilne hrane v rokah ( sladko slani hitri prigrizki in gazirane pijače).

In potem je rezultat tak, kot ga lahko vidimo danes po cestah.

Ta je pa res usekana. Najbrž je Slovenka.

Komu ti to naslavljaš?

Koliko si pa ti stara punčka? Z leti boš marsikaj doumela, brez skrbi.
Odnos do okolice ne kažeš s svojimi oblačili, temveč s svojim postom tukaj gor, in nič kaj prijeten se mi ne zdi.
Mogoče ni najbolj estetsko vsega tega videt, kar opisuješ, ampak toliko zgražanja, pa saj ne živimo v srednjem veku. Meni je zanimivo videt kako so nekateri ljudje, ki so po “trenutnih merilih” nepopolni, samozavestni in kako lepo s svojimi “napakami” živijo. Zgleduj se po njih, mogoče boš sama našla v sebi tisti kanček samozavesti, ki ti tako zelo manjka.
In ne jaz nimam niti kilograma preveč (pa niti mozoljev, krčnih žil in podobnega), če si mogoče na to pomislila 🙂

Se podpišem na celoten post. Bravo. 🙂

A ti ješ ovsene kosmiče zaradi ovitka?? Ne..že pri hrani veš da imajo večjo vrednost od embalaže (upam) enako pri ljudeh. Če te moti zunanjost je nekaj zelo narobe s tvojo notranjostjo. Ali ti je všeč tudi vsaka ograja ob poti oz okoli hiš in ali se obregneš tudi ob to da niso vse ograje v Slo po tvojem okusu? Daj malo več od sebe saj verjamem da tako puhla oseba pa res ne moreš biti!! Noooo

Sicer se tudi meni nikakor ne dopade način pisanja avtorice tega posta pa vseeno…sem ravno iz morja. Zase trenutno ne morem rečti, da imam kaj prida postavo, 2 nosečnosti sta naredili svoje (za ene je to izgovor, ene vedo, da ni lahko pridet nazaj v prednosečniške hlače)…pa vseeno.
Čisto odkrito povedano..plaža polna, skorajda smo ležali drug na drugem. 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk je bilo nosečih, tako da teh ne štejem zraven, dam pa roko v ogenj, da pa je bilo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk debelih in ene 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hudo debelih. Roko na srce ženske, debelost postaja problem in žal je tako, da se marsikatera tega ne zaveda. Kar pa je najhuje…svoje otroke prav tako filajo kot male pusjke in so prav tako debeli, kot njihovi starši. Na švedskem te recimo lahko prijavijo na CSD če je otrok preveč debel…ja, je kar za razmislit.
Mozoljavosti ne bom komentirala, ker sem sama v otroštvu imela velike probleme z njimi, krčne žile pa mi nikoli niso predstavljale kaj grdega in nekaj kar bi ženska morala skrivati-pa jih sama nimam.
Mogoče še nekaj kar je meni hudo neokusno in grdo…ko se 40let in več stara ženska oblači kot 15 letnica. Vzadaj bi še sama žvižgala za njo, ko pa jo vidiš v ffris, pa te skoraj kap.

New Report

Close