Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči partnerke me sovraži, izžema in primerja z očetom. Jaz je tudi ne maram več.

Hči partnerke me sovraži, izžema in primerja z očetom. Jaz je tudi ne maram več.

Zavoženo vzgojo bo na koncu naprtila tebi, na vrhu ti je nekdo dobro napisal po alinejah.
[/quote]
Dajte nehajte nabijat, kakih alinejah neki. Puhloglave lajdre bi se morale zavedat otrok. Vsak novi je vsiljivec za otroka, nič drugega.

Viharni nisi mi odgovoril 🙂

eni tu gor kar naprej ponavljajo da so zgodbe izmisljene to so pac tisti ki glavo tiscijo v pesek ne vidijo nikjer nobenih problem v zivljenju jim je pa z rozicami postlano

Napisi starosti vseh vpletenih in kdo je lastnik hise, stanovanja, kajze,…. kjer zivite.
Od tega bi bilo odvisno moje nadaljnje postopanje.

Va povem moj primer.. Sem bila ista.. Mala vam nezavedno trpi z ‘daddy issues’ problemi. S tem da sem se jaz zaljubila v fanta ki me je pripeljal v kriminal, nato je sledila policija, grožnja z zaporom itd. Šele takrat sta oba starša dobila ‘wake up call’ da če me oba ne primeta v roke bom pristala ali v zaporu ali kje ob cesti za tovornjakarje. Mala rabi psihološko pomoč. V Ljubljani je super zavod SCOMS (čeprav sem vsakič po seansi šla domov v joku, se upirala da nikoli več ne grem tja, da so vsi prfukjeni itd.) ampak je pomagalo!!! Z ženo se v sedita, pogovorita, povejte ji problem in po ovinkih predlagajte pomoč. Če ne drugega ji dajte izgovor da bo s tem tako nekako se dejansko sprijaznila s tem da je njen tastari ne mara več. Polagam vam na srce iz vidika najstnice ki je bila na istem. Poiščite ji pomoč. Jaz vem da brez pomoči bi zdajle bila brez končane srednje šole, kje s kakimi travarcki in kokainckarji.

Top forum in hvala za vse sam ne pomaga, ker partnerka ne vidi. Zaključek pogovarjanja je bil nekaj v smislu-njeno hči bi mogel razumet ker sem odrasel, ker težje sprejema nove stvari in ker je trmasta, jaz pa sem superski človek do nje in je hvaležna da sem tu.

Partnerka podzavestno odobrava njeno obnašanje in karkoli-in s tem mislim res karkoli bo naredila, za nič je ne bo kaznovala in še potuho bo dobila.
Ta otrok lahko ubija in bo božana po glavi. Zaveda se svojih in mojih napak sam mala je angel.
Ko dobim priložnost, odidem za nekaj dni domov in zelo verjetno se nebom več vračal ali nevem, bom še videl, mogoče rabim psihiatra in mama je zmeraj znala dobro mislit.
Zdaj je isto kot moj nickname, ne zdržim tega in vsak dan si želim da se ne vrne s šole. Kruto, sam če bi kdorkoli živel to kar jaz bi pisal isto.
Vlagaš mukovski trud, denar, čas, daješ ljubezen, razumevanje, vrnjeno dobiš pa tako.

Kje živiš? V svoji bajti ali v njeni. Bodi ded in vdari po mizi! Moj je 6 let mlajši od mene, pravi mucek, ko pa se razkuri (1x na 3 leta) pa stojimo vsi postrojeni in ne mrdnemo in muknemo.
Mala nima rešpekta pred tabo, ker ji ga ne daš.

Tvoji ženi je ravno za vse, razen za to hči s prve veze. Najbolje zate in tudi nju bo da vzameš svojega otroka in greš stran. Pohvalit te treba, da boš ukrepal, večina moških se ne bi sekirala, ker so v vezah sam zaradi kuhanja in pospravljanja, drugi pa bi začeli pit.

Problem je, ker v štartu nisi postavil meje. Praviš, da si jo, ampak je šla čez. To ni meja. Ko se meja postavi, se je ne prestavlja. Zmeraj mora biti jasna posledica prestopanja meje. Ker sem bila podobni situaciji – skrajna posledica prestavljanja meje je odhod. Izzivaj, pa grem, ker tega ne rabim, mi bo sami lepše. Ti pa si postal samoumeven. Ampak zdaj je, kar je.
Vsi skupaj rabite eno konkretno šok terapijo in tvoj odhod iz te situacije je trenutno, najboljše, kar lahko narediš. Potem pa naj onidve pokažeta, kaj bosta naredili, da se vrneš. Ti si svoje opravil. Če si res tako super oh in sploh, bosta na kolenih prosili, da se vrni, da bosta naredili vse. Če ne, pa itak veš, kje kotiraš. Govorim v dvojini, ker sta ženski očitno tandem proti tebi. Najslabša situacija in zaradi tega se ti lahko res zmeša. Čakaj, da mala odraste in bo še ona potegnila z njima.

to dekle trpi, ker jo je pravi oče zapustil, če praviš, da praktično nimata stika. Sedaj pri tebi poskuša ponoviti isto, zato da bi oprala očeta v smislu, ker vsi moški odidejo, potem moj oče ni slab, česar se v resnici zaveda. Ko te bo naslednjič žalila ji lepo povej, da je njen oče res super, ti nisi tako, si samo povprečen, vendar jih ne boš zapustil, ne glede na to kako se obnaša. povej ji, da nisi njen foter, da bi bil bil rad njen prijatelj, da se lahko zanese nate.

Preveč ameriških filmov resno škodi.


Od kje si pa to potegnila, da jo je oče zapustil? Običajno je baba lajdra in zahteva ločitev, vsaj v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je tako.

Preveč ameriških filmov resno škodi.
[/quote]
Le prfliknjena je kot vsak ločenka.


Dajte nehajte nabijat, kakih alinejah neki. Puhloglave lajdre bi se morale zavedat otrok. Vsak novi je vsiljivec za otroka, nič drugega.
[/quote]

novi je partner od njene mame, oče od njenega polbrata/polsestre… njej se ne pretvarja biti starš, ker svoja ima… torej njej se nikamor ne vsiljuje – dejstvo pa je,da ona ljudi nima pravice provocirat in žaliti, četudi jih smatra kot tujce, ker z njo nimajo krvnih povezav… se vprašam kako se potem obnaša do vseh ostalih sestričen, bratrancev, tet, stricev… po tvoji nespoštljivi možganski logiki sme napasti vsakega, ki ga dojema ona kot vsiljivca… ne gre to tako – četudi med popolnimi tujci kultura in spoštovanje je osnova in nasilje, provociranje in zbadanje nikjer nima mesta…
glede na tvoje poste tukaj gor, ki so konstant žaljivi, lahko vidimo, da imaš ti enak problem.

novi je partner od njene mame, oče od njenega polbrata/polsestre… njej se ne pretvarja biti starš, ker svoja ima… torej njej se nikamor ne vsiljuje – dejstvo pa je,da ona ljudi nima pravice provocirat in žaliti, četudi jih smatra kot tujce, ker z njo nimajo krvnih povezav… se vprašam kako se potem obnaša do vseh ostalih sestričen, bratrancev, tet, stricev… po tvoji nespoštljivi možganski logiki sme napasti vsakega, ki ga dojema ona kot vsiljivca… ne gre to tako – četudi med popolnimi tujci kultura in spoštovanje je osnova in nasilje, provociranje in zbadanje nikjer nima mesta…
glede na tvoje poste tukaj gor, ki so konstant žaljivi, lahko vidimo, da imaš ti enak problem.
[/quote]

A ti razumeš, da imajo otrci čustva? Sigurno je za tega otroka ta dedc vsiljivec in nič drugega. Menda ne bo otrok oboževal maminega jebača? Tega ni lajdre blesave, je eno samo trpljenje in uničenje otrok zaradi vaših riti. In ta dedc ni nič boljši od mame lajdre, ki je šel se vsiljevat in rinit v to, namesto da bi si našel samsko žensko..

A ti razumeš, da imajo otrci čustva? Sigurno je za tega otroka ta dedc vsiljivec in nič drugega. Menda ne bo otrok oboževal maminega jebača? Tega ni lajdre blesave, je eno samo trpljenje in uničenje otrok zaradi vaših riti. In ta dedc ni nič boljši od mame lajdre, ki je šel se vsiljevat in rinit v to, namesto da bi si našel samsko žensko..
[/quote]

Se strinjam. Poleg tega je ta moški še bolj otročji kot njegova pastorka. Res za zjokat.

A ti razumeš, da imajo otrci čustva? Sigurno je za tega otroka ta dedc vsiljivec in nič drugega. Menda ne bo otrok oboževal maminega jebača? Tega ni lajdre blesave, je eno samo trpljenje in uničenje otrok zaradi vaših riti. In ta dedc ni nič boljši od mame lajdre, ki je šel se vsiljevat in rinit v to, namesto da bi si našel samsko žensko..
[/quote]

ne ti meni lajdra – nisem jaz ločena kot si ti, za tvojo situacijo doma si sam kriv, in si očitno ti bolj lajdrast kot kdorkoli drug – če že uporabljaš ta izraz…. raje pucaj v svojem družinskem okolju, malo vas je takih, ki imate tako gnile odnose v familiji, ki ste jo ustvarili – zato raje tam pucaj stvari.

Ja ima čustva ja – saj počak bo tud teb rekel, da si gnoj, pa te bo mlatil in ne vem kaj še vse in mu boš rekel seveda otroček moj, razumem imaš čustva ion zato imaš pravico se znašati na vse naokoli tudi starše, nestarše, kogarkoli ti zapaše, ker če te kaj prizadane imaš pravico v obliki nasilja stresti to na okolico… to je tvoja bebava logika… zato pa potem dobimo nasilneže vzgojene kot si ti.
ampak ne gre to tako vsak človek ima čustva, vsak človek je kdaj prizadet, ampak to mu ne daje pravice se znašati na okolico nasilno, žaliti ljudi, itd… s svojimi čustvi se mora spopasti na civiliziran način, ljubeč način, če tega ne zmore, pa so starši dolžni mu zagotoviti strokovno pomoč…. ne pa mu dovoliti, da zaradi čustev se nasilno znaša na vsakega okoli, ki si ga izbere za žrtev…

sama svojemu otroku (pa ni važno ločen ali ne ločen starš) nikoli ne bi dovolila, da žali kogarkoli in se nasilno v kakršnikoli obliki znaša nad komerkoli. karkoli ga muči, se da povedati, izraziti in rešiti na spoštljiv način – ne pa z nasiljem.

In to kar počne ta punca v temi avtorja je nasilje. In ti to zagovarjaš.

ne ti meni lajdra – nisem jaz ločena kot si ti, za tvojo situacijo doma si sam kriv, in si očitno ti bolj lajdrast kot kdorkoli drug – če že uporabljaš ta izraz…. raje pucaj v svojem družinskem okolju, malo vas je takih, ki imate tako gnile odnose v familiji, ki ste jo ustvarili – zato raje tam pucaj stvari.

Ja ima čustva ja – saj počak bo tud teb rekel, da si gnoj, pa te bo mlatil in ne vem kaj še vse in mu boš rekel seveda otroček moj, razumem imaš čustva ion zato imaš pravico se znašati na vse naokoli tudi starše, nestarše, kogarkoli ti zapaše, ker če te kaj prizadane imaš pravico v obliki nasilja stresti to na okolico… to je tvoja bebava logika… zato pa potem dobimo nasilneže vzgojene kot si ti.
ampak ne gre to tako vsak človek ima čustva, vsak človek je kdaj prizadet, ampak to mu ne daje pravice se znašati na okolico nasilno, žaliti ljudi, itd… s svojimi čustvi se mora spopasti na civiliziran način, ljubeč način, če tega ne zmore, pa so starši dolžni mu zagotoviti strokovno pomoč…. ne pa mu dovoliti, da zaradi čustev se nasilno znaša na vsakega okoli, ki si ga izbere za žrtev…

sama svojemu otroku (pa ni važno ločen ali ne ločen starš) nikoli ne bi dovolila, da žali kogarkoli in se nasilno v kakršnikoli obliki znaša nad komerkoli. karkoli ga muči, se da povedati, izraziti in rešiti na spoštljiv način – ne pa z nasiljem.

In to kar počne ta punca v temi avtorja je nasilje. In ti to zagovarjaš.
[/quote]
Še enkrat, otroci ne sprejemajo vaših jebačev, še zlasti najstniki ne. Tvoja rit si ne bi smela jemat pravice pred otrokom, če bi bila zmožna videt otroka.

Se strinjam. Poleg tega je ta moški še bolj otročji kot njegova pastorka. Res za zjokat.
[/quote]

poglej svojo bivšo raje – najbrž je tvoja hči baš ponosna na svojo mamico, ki ji je tako lepo družinico in polbratce nabrala iz vseh vetrov – samo poglej, kako štepa otroke. Vem kdo si. In če misli tvoja hči opletati z lajdrami in podobnimi bo hitro doživela realne besede – naj se o takih zadevah raje s svojo materjo pogovarja, če misli koga žaliti. Pazi kaj pišeš.
In kdo si ti, da si si tako izbral za mater svojega otroka, to pove pa vse tudi o tebi in tvojih vrednotah -. saj obnašanje tvoje selitve in skakanje iz postelje v posteljo ti je bilo na dnevnem redu. podobni pač k podobni pašejo – se čudiš kaj. Jaz ne. Samokritike ti pa manjka, zato lastna dejanja projeciraš na nič krivo okolico.

poglej svojo bivšo raje – najbrž je tvoja hči baš ponosna na svojo mamico, ki ji je tako lepo družinico in polbratce nabrala iz vseh vetrov – samo poglej, kako štepa otroke. Vem kdo si. In če misli tvoja hči opletati z lajdrami in podobnimi bo hitro doživela realne besede – naj se o takih zadevah raje s svojo materjo pogovarja, če misli koga žaliti. Pazi kaj pišeš.
In kdo si ti, da si si tako izbral za mater svojega otroka, to pove pa vse tudi o tebi in tvojih vrednotah -. saj obnašanje tvoje selitve in skakanje iz postelje v posteljo ti je bilo na dnevnem redu. podobni pač k podobni pašejo – se čudiš kaj. Jaz ne. Samokritike ti pa manjka, zato lastna dejanja projeciraš na nič krivo okolico.
[/quote]
Otrok trpi, vsak tak otrok trpi na račun mame lajdre.


Še enkrat, otroci ne sprejemajo vaših jebačev, še zlasti najstniki ne. Tvoja rit si ne bi smela jemat pravice pred otrokom, če bi bila zmožna videt otroka.
[/quote]

pa neverjetno ti si pod nujno za na psihiatrijo – ker haluciniraš,da imam jaz jebače in ne vem kaj še…. ti imaš takšno družinsko okolje -, ne jaz… pucaj pri sebi… nimam jaz otrok iz preteklih vez, niti lčočena nisem – to so tvoje zgodbe – vklopi samokritiko in se vprašaj zakaj… od tebe bi še roža pobegnila, ker si težak in nasilen pika.
če beremo tvoje poste se pa ti očitno spilaš jebača… tako da sodi sebe in pucaj lasten g.noj, ki si si ga naredil. Drugim pa ne blodi z lažnimi namišljenimi obtožbami in pojdi po pomoč, ker halucinacije kažejo na resne probleme v glavi.

pa neverjetno ti si pod nujno za na psihiatrijo – ker haluciniraš,da imam jaz jebače in ne vem kaj še…. ti imaš takšno družinsko okolje -, ne jaz… pucaj pri sebi… nimam jaz otrok iz preteklih vez, niti lčočena nisem – to so tvoje zgodbe – vklopi samokritiko in se vprašaj zakaj… od tebe bi še roža pobegnila, ker si težak in nasilen pika.
če beremo tvoje poste se pa ti očitno spilaš jebača… tako da sodi sebe in pucaj lasten g.noj, ki si si ga naredil. Drugim pa ne blodi z lažnimi namišljenimi obtožbami in pojdi po pomoč, ker halucinacije kažejo na resne probleme v glavi.
[/quote]Seveda, vse štima, otrok točno tak čuti, doživlja in se počuti, kot mami lajdri rit skače…..mislim, ne moreš verjet. Zato pa je toliko otrok uničenih.


Otrok trpi, vsak tak otrok trpi na račun mame lajdre.
[/quote]

mama po tvoje lajdra ni brezmadežno spočela otroka, očitno ti je že pasala,da si jo izbral. Ti je bila že všeč skupaj z njenim obnašanjem – torej se ne deri sedaj in ne obtožuj, saj te ni posilila, sam si jo izbral in skupaj z njo naredil otroka.

mama po tvoje lajdra ni brezmadežno spočela otroka, očitno ti je že pasala,da si jo izbral. Ti je bila že všeč skupaj z njenim obnašanjem – torej se ne deri sedaj in ne obtožuj, saj te ni posilila, sam si jo izbral in skupaj z njo naredil otroka.
[/quote]A ste res toliko usekane ali se delate? Ta človek otroku ni nič, je vsiljivec. Otrok ima očeta, ne rabi vsiljivca,tujca, ki ga ne prenese in ob katerem trpi.

ne ti meni lajdra – nisem jaz ločena kot si ti, za tvojo situacijo doma si sam kriv, in si očitno ti bolj lajdrast kot kdorkoli drug – če že uporabljaš ta izraz…. raje pucaj v svojem družinskem okolju, malo vas je takih, ki imate tako gnile odnose v familiji, ki ste jo ustvarili – zato raje tam pucaj stvari.

Ja ima čustva ja – saj počak bo tud teb rekel, da si gnoj, pa te bo mlatil in ne vem kaj še vse in mu boš rekel seveda otroček moj, razumem imaš čustva ion zato imaš pravico se znašati na vse naokoli tudi starše, nestarše, kogarkoli ti zapaše, ker če te kaj prizadane imaš pravico v obliki nasilja stresti to na okolico… to je tvoja bebava logika… zato pa potem dobimo nasilneže vzgojene kot si ti.
ampak ne gre to tako vsak človek ima čustva, vsak človek je kdaj prizadet, ampak to mu ne daje pravice se znašati na okolico nasilno, žaliti ljudi, itd… s svojimi čustvi se mora spopasti na civiliziran način, ljubeč način, če tega ne zmore, pa so starši dolžni mu zagotoviti strokovno pomoč…. ne pa mu dovoliti, da zaradi čustev se nasilno znaša na vsakega okoli, ki si ga izbere za žrtev…

sama svojemu otroku (pa ni važno ločen ali ne ločen starš) nikoli ne bi dovolila, da žali kogarkoli in se nasilno v kakršnikoli obliki znaša nad komerkoli. karkoli ga muči, se da povedati, izraziti in rešiti na spoštljiv način – ne pa z nasiljem.

In to kar počne ta punca v temi avtorja je nasilje. In ti to zagovarjaš.
[/quote]

Je nasilje. Deklica je otrok. Avtor je pa odrasel, ki se obnaša kot uzaljen otrok. Naj gre k atu in mamici, da ga bosta pocrkljala, bo naredil uslugo vsem vpletenim. Vmes naj pa še odraste. Zakaj se je sploh preselil k njima, še preden je s pastorko vzpostavil odnos pastorka – očim? Vsak odrasel človek se ne bi vsilil v ze tako ranjeno druzino.

Pa poglej kako dekle kritizira. Bi ti svoji pastorki rekla, da je pocestnica? Bi se ti vselila k partnerju, čigar otrok te (še) ne sprejme?

New Report

Close