Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči partnerke me sovraži, izžema in primerja z očetom. Jaz je tudi ne maram več.

Hči partnerke me sovraži, izžema in primerja z očetom. Jaz je tudi ne maram več.

si v riti stari, sploh če živiš pri novi ženski, v njeni hiši ali stanovanju.

Vsekakor je prav, da se z novo partnerico pogovoriš in ji jasno poveš, da sta vidva sedaj skupaj, da sa vidva sedaj družina in da če že njene hčere ne smeš in ne moreš vzgajat, je to njena dolžnost.

Ok, ji nisi všeč. Prav. Njena pravica je ,da ji nisi in predpostavljam tudi, da oče spravlja otroka proti tebi, ker otrok sam od sebe tega ne bi počel. ampak tu moraš postavit mejo. Dobro, je ne boš vzgajal, vendar žalila tebe pred tvojim otrokom te ne bo. In ženski pač to povej – če želi, da ostaneta skupaj, mora postavit mejo. Lahko jo brani kolikor želi, kultura je kultura in spoštovanje je spoštovanje. Če tega niti hčerka niti ona kot mati nista sposobni narediti, potem skupne poti ni več.

drugo – najprej se ti začni s tvojim otrokom oddaljevat od niju obeh. pojdi z otrokom okoli, pojdi na sprehode, sladoled sedaj ko bo topleje, na igrišče. Bodi ti z otrokom čimveč in čim manj doma. Tako boš kokoši pusti doma, domov boš prišel le spat in z otrokom bosta živela, dihala. Lahko, če ti bo začela težit, tudi takrat jasno, lepo, vljudno, kulturno poveš kaj podobnega zgoraj napisanemu.

otrok pač ni tvoj, očitno v glavi žene niste družina in očitno ne smeš otroka vzgajat, lahko se samo umakneš in narediš ti neko mejo. ne smeš dovolit da bi te oni dve žalili in še posebej ,da bi to drugega otroka učili.

Problem je, ker tega otroka v resnici nikoli nisi maral in on je to čutil in beži od tebe. Normalno otrok je in mama je mama in prav je, da jo brani, samo upam, da jo tudi vzgaja. In prav je da je ne zmerja s k…o. Ne dajaš ji ljubezni, ampak nekakšno vzgojo in če bi zmogel biti prej iskren do sebe, je bila ne bodi ga treba…
Nisi ti kriv, ne ujamete se pa pika. Res je mogoče bolje da greš , plačuješ preživnino in iščeš druge. ?? Če ti bo to všeč ok…Če ne se potrudi.

zato pa je tko, ker si mona, kakšna vzojna okol ušes še nobenmu brihtnemu mulcu ni škodvala, al pa steraj vse v PM, ampak ne bozabi prej potalat vzgojne

Pustit službo in pit začet, potem naj pa baba vse preživlja. Bo smrklja vsaj imela razlog, da te v nič daje. Pa pijan jo še podžigaj, naj se k staremu preseli, in vsakih toliko kuhinjo nažgan razbij, da ji pomagaš k odločitvi.

Zahtevaj skrbništvo nad svojim otrokom, glede na to, koliko je mama sposobna in jo/ga ima manj rada, ne bo problem. Loči se. In odidita s tvojim otrokom na svoje (oziroma, naj odide ona s svojo razvajeno smrkljo, če ste na tvojem). Zadeva rešena.

Ker sta za vzgojo potrebna oba starša. In ona je očitno zelo slaba mama. Zato je to sfizovo delo. Nima smisla. Ti in tvoj otrok si zaslužita mir. Onidve pa naj živita, kot vesta in znata.

Odgovor na objavo uporabnika
47435, 04.05.2021 ob 10:09

Zavoženo vzgojo bo na koncu naprtila tebi, na vrhu ti je nekdo dobro napisal po alinejah.

Jaz se pač več nebi ubadal z njo pa maj se partnerka ubada.

Drugace pa ima večinoma takih psrov enake težave. Kaj boš z babo s prtljago

Odgovor na objavo uporabnika
Ne zdržim, 03.05.2021 ob 20:56

S stare veze ima hči in midva imava še enga otroka. Sem oče in očim da se bo razumelo. Podrobno pisal nebom ker sigurno kdo poznan bere.

Zadnje mesece sem že večkrat pomislil na selitev ali da jo nekak spravim v dom. Hudo je, res hudo. Žali me, primerja z očetom in govori, v čem vse je on boljši, ker ve da je ne bom udaril, niti nikoli je nisem. Uboga me nič, ker nisem njen oče. Probal sem ignorirat ampak počne stvari, ko mi dvignejo pokrov. S partnerko sva že dala vse čez in je zelo postavljena na njeno stran, brani jo in zagovarja s vsemi štirimi. Vedno mi pove isto štorijo kako je oče bil boljši v vsemu in vedno treba it tja, kam bi šla ona, ker ji je bilo tam lepo z očetom.

Ne gre se, da bi pogrešala očeta, zajebava me z obnašanjem. Recimo stil oblačenja in še bolj zadnje čase njeni izhodi. Po okolici sem že slišal govoriti, da je ku..a, da se vlači s starejšimi in jo veselo fjakajo na zadnjih sedežih avtov, kriv sem pa jaz, ker je ne znam vzgajat in s tem meče slabo luč na celo družino. Mama-partnerka ji vse verjame in umrla bi zanjo, imata ta prav mama-hči odnos, niti približno ni enaka kot do najine. Za njo vse naredi, meni pa mala ne pusti zraven ali mi in me zaj.ebe. Za najino vse naredim jaz in redko partnerka. Če bi partnerka izbirala, bi najino in mene vrgla v ogenj in pol še sebe, samo da njenemu angelu ne bi bilo hudo. Z bivšim stikov nima in ne vzame je niti na dva tedna. Izgleda ima oprane možgane, pere jih pa partnerka, ker jo tolaži, da je deloven človek in nikoli nima časa. Če je res nevem, verjetno ni in je noče vzet z drugih razlogov.

Cel april mi je še posebej skakala po glavi in sem prišel do točke, da lahk mirno napišem, ne maram je, iz srca tega otroka ne maram in ne sam da je ne maram, nočem je več blizu. Samo čakam, kdaj bo povedala za nepričakovano nosečnost. Partnerka jo bo sigurno podprla in verjetno bo še vesela.

Vleče me nazaj domov, v 4×4 sobico in mir. Otroka mi je jasno da ne bom dobil več kot na dva tedna in plačeval bom preživnino. Mama in oče me podpirata, sem tud na nek način izgorel. Zmešan ne, izgorel. Bral sem o čustvenih vampirjih in dejansko začel verjet v to sra.nje. Ta otrok me sovraži, zajebava, v vsemu sem slab in izžema vso življenje iz mene. Posvečam se še samo najini, z njo ne morem več, poslal bi jo v dom, zavod pa nimam besede.
Sam sebi dajem zadnjo možnost, čisto zadnjo, zaradi svoje hčere, ne zaradi nje. Probal bi še kaj drugega, ker ignor ne deluje, me je prebrala. Dret se ne upam, ker bom postal nasilnež in izgubil vse. Bo zaigrala jok, strah in klicala mamo, v šoli bo šla do socialnih delavk, vse že vem. Partnerke preobrnil ne bom za nič, rit in srajca sta. V šahu sem, pa me malo zanima ker več glav več ve, kako naj pod prioriteto rešim sebe in svojega otroka? Partnerka-mama mi je pomembna za otrokom, ta otrok mi ne pomeni nič več.

Nikoli me ni preveč odobravala, je pa tipala zmeraj več do kam lahko gre. Meje sem ji postavil sam jih je ignorirala in čakala kakšne bodo posledice. Vedela je, da bom govoril z mamo in da ji bo odnašala rit. Zadrl sem se samo enkrat in videl kam pelje. Mamo-partnerko uboga vse. V šoli je tako-tako, z ocenami spodnja sredina. Uči se nič. Na govorilno uro pokliče mama, jaz nisem njen oče mi pravi, samo pravi oče bo usmerjal njen potek življenja in misli, da se bo pravi oče en dan kar vrnil. Mislim da sem dost napisal da lahk razberete.

 

Pusti pri miru in se posveti lastnemu otroku. Pred njo se delaj, da ti je vseeno zanjo, da ne obstaja. In partnerki povej, da od sedaj dalje se ti z njo in njenimi izpadi, problemi in njeno potuho vec ne bos ukvarjal. Naj pocneta kar zelita. In da to ni vec tvoja skrb. Lej dejansko ona ni tvoja skrb. Ce je njen lasten oce ne zeli v svoji blizini, zakaj bi to moral biti tvoj problem? Saj oceta ima, samo dol mu visi zanjo. Ali pa jo naslednjic le seznani z dejstvom, da jo njen oce ocitno ne zeli videt in da nihce ni toliko zaposlen, da ne bi lastnega otroka uspel videt. Pa naj razmislja.

Ti jo ne sprejmeš, zato je tako, ne čuti se sprejeto

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšen fejk da glava peče, 03.05.2021 ob 22:43

Pa dajte no, forumaši glupi! A ne vidite, da je zgodbica izmišljena!

Nekdo naj bi se sekiral, ker se ne njegova hči vlačuga naokoli??? Potem oa njemu “očitajo”, da je ne zna vzgajat??? Njena mati je pa “polno na njeni strani”???

Dajte no, nekdo si ga je samo vrgel na roke, pišoč tole zgodbice! Ve pa takoj zapopadle, hjooj!

Ja, vrgel si ga je na roke pišoč  tole

ja

 

New Report

Close