Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

In zakaj potem po svetu ne hodiš gol?
[/quote]

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

In kaj si hotelo s tem povedat? Krneki. Biti oblečen ima toliko plusov medtem ko biti gol nima praktično nobenega. Pa ne gre samo za to kako nas vidijo drugi. Že higiena je prva stvar, zaradi katerega je dobro biti oblečen. Poglej si samo tista gola plemena v afriki, v kakšni svinariji pa kok enih bolezni imajo, samo zaradi tega ker so goli. Pozimi tudi nag naokrog tekaš?
[/quote]

Ljudem srednjega spola (kot razumem tebe), sem HOTELO povedati, da je stanje “bolne glave” odvisno od perspektive.
In iskreno verjamem, da tega ne boš razumelo.

Ravno med nudisti vas je največ izpirjencev in čudakov. Poznam 2 družini, ki so nudisti in nobena ni normalna. Eno je če si pred otrokom nag tam do nekje 10 leta. Po 10 letu pa otroci še predobro vedo kaj je to pička in ******, zakaj jim je potrebno to še vsiljevat? En kup otrok nudistov potem ko so odrasli niso več tega prakticirali ali pa imeli travme.
[/quote]

Kdo pa pravi, da smo nudisti? Bili smo že tam, sicer pa tja navadno ne hodimo, ker nam je od roke in ker so FKK plaže običajno tudi sicer težje dostopne in tam nekje bogu za hrbtom. In če te že ravno zanima, z nami ni prav nič narobe in ja, naša hčera ima 6 let. Sicer pa, ali se ti zdi v redu druge po netu zmerjati z izprijenci in čudaki? Ljudi, ki jih sploh ne poznaš? Daj, malo se malo umiri.

In zakaj potem po svetu ne hodiš gol?
[/quote]

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]

Da še nadgradim – tam kjer pa hodim oblečen, je to ali zaradi naravnih okoliščin (varovanje telesa pred mrazom ali čim drugim) – ali pa zaradi družbenega konsenza.

A izvor tega konsenza je tisto, kar mi ni všeč. Nekateri pa razglašajo da je naravno in od nekdaj – kar pač ni. Samo ne da se mi biti revolucionar za družbo, tam kjer zadeva ni bistvena. In kako kdo hodi po svetu … meni sodi v nebistvene zadeve.

In zakaj potem po svetu ne hodiš gol?
[/quote]

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]

Na sprehod greš gol? 😀

Kje pa si svoboden, če ne doma v svojem raju…???tja nima vpogleda in vstopa nihče.
Zato je tudi razglabljanje ali kdo v svojem raju hodi gol…odveč!

Ravno med nudisti vas je največ izpirjencev in čudakov. Poznam 2 družini, ki so nudisti in nobena ni normalna. Eno je če si pred otrokom nag tam do nekje 10 leta. Po 10 letu pa otroci še predobro vedo kaj je to pička in ******, zakaj jim je potrebno to še vsiljevat? En kup otrok nudistov potem ko so odrasli niso več tega prakticirali ali pa imeli travme.
[/quote]

Se strinjam. Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Razkazovanje golote pred otroci mi je pa sploh nerazumljivo.
[/quote]

In ti, ki plozaš nekaj o narcisizmu in blablabla. Če imaš komplekse ali iz kakšnega drugega razloga ne zahajaš na FKK plaže (mi tja navadno ne zahajamo zato, ker nam je od roke, sicer pa s tem načelno nimamo težav), te nihče ne sili. Vendar pa pusti drugim, živijo po svoje in se kopajo tam, kjer jim to paše. Tebi očitno predstavlja posebno veselje, da se po plaži valjaš v mokrih kopalkah, vsem pa to ne paše. Sicer pa, kaj pa tebe to sploh briga?? Kakšne manire pa so to, da vsevprek obsojaš ljudi, ki ne živijo tako, kot ti?

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]

Na sprehod greš gol? 😀
[/quote]

Tam kjer nisem odvisen od drugih – ja.

Na sprehod greš gol? 😀
[/quote]

Tam kjer nisem odvisen od drugih – ja.
[/quote]

… tudi.

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]

Da še nadgradim – tam kjer pa hodim oblečen, je to ali zaradi naravnih okoliščin (varovanje telesa pred mrazom ali čim drugim) – ali pa zaradi družbenega konsenza.

A izvor tega konsenza je tisto, kar mi ni všeč. Nekateri pa razglašajo da je naravno in od nekdaj – kar pač ni. Samo ne da se mi biti revolucionar za družbo, tam kjer zadeva ni bistvena. In kako kdo hodi po svetu … meni sodi v nebistvene zadeve.
[/quote]

Takšnim kot si itak je nemogoče kaj dopovedat ker boste tudi z glavo skozi zid šli samo da bo po vaše. Veš nekoč so ljudje bili kosmati, in to zelo, da jih je grelo. Danes se pa ljudje še tisti 2 dlaki pobrijemo, zato je skoraj NUJNA obleka.

Ne ne hodimo goli ker ni potrebe. Če slučajno pozabiš perilo, se oviješ iz brisačo in se greš oblečt v sobo. Pa nimamo problemov z goloto ampak ne vidim pa fore zakaj bi hodila po stanovanju gola.

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu nagi. Ljudje se že od pradavnine zakrivajo. Danes pa kao vsi bi bli neki “naturisti”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.

Zakaj potem se ne še userjete pred otroci in nazorno pokažete to početje? Tudi to je najbolj naravna stvar na svetu.
[/quote]

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

Prej imaš ti motnjo v glavi, ker želiš, da se te gleda! Če to priznaš ali ne, sam pri sebi itak veš, da uživaš v tem, ko misliš, da te nekdo gleda. No, še dobro dokler lahko svoje izkrivljene strasti obdržiš med štirimi stenami….

Se strinjam. Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Razkazovanje golote pred otroci mi je pa sploh nerazumljivo.
[/quote]

In ti, ki plozaš nekaj o narcisizmu in blablabla. Če imaš komplekse ali iz kakšnega drugega razloga ne zahajaš na FKK plaže (mi tja navadno ne zahajamo zato, ker nam je od roke, sicer pa s tem načelno nimamo težav), te nihče ne sili. Vendar pa pusti drugim, živijo po svoje in se kopajo tam, kjer jim to paše. Tebi očitno predstavlja posebno veselje, da se po plaži valjaš v mokrih kopalkah, vsem pa to ne paše. Sicer pa, kaj pa tebe to sploh briga?? Kakšne manire pa so to, da vsevprek obsojaš ljudi, ki ne živijo tako, kot ti?
[/quote]

Am, mislim, da si ti tista, ki bi se morala zamisliti nad svojimi manirami… Beri boldano.
Drugače pa vi nudisti al pa naturalisti, karkoli že ste, s tem vašim obnašanjem samo dokazujete, da se glede vas ne motim. Edini, ki je sposoben normalne komunikacije in je nudist je Rok1, vsi ostali ste agresivni in arogantni, ko se ostali ne strinjamo z vašim početjem.

In zakaj potem po svetu ne hodiš gol?
[/quote]

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]Saj recimo, če greš poleti sred Ljubljane, te ne zebe in nisi odvisen od drugih, je pa vprašanje kako daleč boš prišel gol, ko se bodo pripeljali reševalci s prisilnim jopičem. 🙂

Ne razumem povsem, v čem je fora zanikanja kulture, kjer živiš in nekih standardov? Najbližje se mi zdi tisti odgovor ene zgoraj, o pomanjkanju pozornosti, čeprav to zagotovo ni vse.

In ti, ki plozaš nekaj o narcisizmu in blablabla. Če imaš komplekse ali iz kakšnega drugega razloga ne zahajaš na FKK plaže (mi tja navadno ne zahajamo zato, ker nam je od roke, sicer pa s tem načelno nimamo težav), te nihče ne sili. Vendar pa pusti drugim, živijo po svoje in se kopajo tam, kjer jim to paše. Tebi očitno predstavlja posebno veselje, da se po plaži valjaš v mokrih kopalkah, vsem pa to ne paše. Sicer pa, kaj pa tebe to sploh briga?? Kakšne manire pa so to, da vsevprek obsojaš ljudi, ki ne živijo tako, kot ti?
[/quote]

Am, mislim, da si ti tista, ki bi se morala zamisliti nad svojimi manirami… Beri boldano.
Drugače pa vi nudisti al pa naturalisti, karkoli že ste, s tem vašim obnašanjem samo dokazujete, da se glede vas ne motim. Edini, ki je sposoben normalne komunikacije in je nudist je Rok1, vsi ostali ste agresivni in arogantni, ko se ostali ne strinjamo z vašim početjem.
[/quote]

Rok normalen? Kljub temu, da za drugače misleče trdi, da so moteni?

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]Saj recimo, če greš poleti sred Ljubljane, te ne zebe in nisi odvisen od drugih, je pa vprašanje kako daleč boš prišel gol, ko se bodo pripeljali reševalci s prisilnim jopičem. 🙂

Ne razumem povsem, v čem je fora zanikanja kulture, kjer živiš in nekih standardov? Najbližje se mi zdi tisti odgovor ene zgoraj, o pomanjkanju pozornosti, čeprav to zagotovo ni vse.
[/quote]

Ha, ha, ha, s prisilnim jopičem:))))) in z vklopljeno sireno:D Pa mogoče bi se vklopila še kakšen alarm;)

Am, mislim, da si ti tista, ki bi se morala zamisliti nad svojimi manirami… Beri boldano.
Drugače pa vi nudisti al pa naturalisti, karkoli že ste, s tem vašim obnašanjem samo dokazujete, da se glede vas ne motim. Edini, ki je sposoben normalne komunikacije in je nudist je Rok1, vsi ostali ste agresivni in arogantni, ko se ostali ne strinjamo z vašim početjem.
[/quote]

Rok normalen? Kljub temu, da za drugače misleče trdi, da so moteni?
[/quote]

O tem, koliko je on normalen oziroma ni normale ne bi debatirala, ker ga drugače ne poznam. Lahko pa povem, da je do zdaj edini od nudistov, ki je sposoben kulturne komunikacije.

Ne gre za to, da bi ljudje čutili potrebo po razkazovanju, gre samo za to, da eni nimamo bolestnih potreb po skrivanju telesa. Kakršen si, si. Vsak je lep.


Amapk kako potem, da bivaš v družbi, kjer je z zakonom prepovedano in se kaznuje, ker veljajo neki standardi in kultura? 🙂 Saj imaš kraje na svetu in plemena, s katerimi se lahko poistovetiš.

In ti, ki plozaš nekaj o narcisizmu in blablabla. Če imaš komplekse ali iz kakšnega drugega razloga ne zahajaš na FKK plaže (mi tja navadno ne zahajamo zato, ker nam je od roke, sicer pa s tem načelno nimamo težav), te nihče ne sili. Vendar pa pusti drugim, živijo po svoje in se kopajo tam, kjer jim to paše. Tebi očitno predstavlja posebno veselje, da se po plaži valjaš v mokrih kopalkah, vsem pa to ne paše. Sicer pa, kaj pa tebe to sploh briga?? Kakšne manire pa so to, da vsevprek obsojaš ljudi, ki ne živijo tako, kot ti?
[/quote]

Am, mislim, da si ti tista, ki bi se morala zamisliti nad svojimi manirami… Beri boldano.
Drugače pa vi nudisti al pa naturalisti, karkoli že ste, s tem vašim obnašanjem samo dokazujete, da se glede vas ne motim. Edini, ki je sposoben normalne komunikacije in je nudist je Rok1, vsi ostali ste agresivni in arogantni, ko se ostali ne strinjamo z vašim početjem.
[/quote]

A ti znaš brat? Lepo ti piše, da navadno ne hodimo na FKK plaže. A smo potem “nudisti al pa naturalisti”? Sicer pa, malo preleti svoje komentarje, pa boš videla, kdo je tukaj agresiven. Moje ostre besede so bile namenjene tebi osebno, ker si takšna, kakršna pač si, prepirljiva in nestrpna, ne pa kar vsem, ki imajo do golote odklonilen odnos. Marsikdo tukaj ima v zvezi z goloto zadržke, pa zaradi tega ne obsoja drugih, ki takšnih zadržkov pač nimajo. Pač pove, da sam tega ne počne. Tudi prav, ima vso pravico do tega. Ti pa ne. Ti pa si se postavila v vlogo neke moralne avtoritete in obsojaš vse druge kar tako povprek. Pa naj drugi presodijo, kakšna je narava tvojih komentarjev. Evo, kaj si zapisala: Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Zame je to napadanje drugih, ki živijo drugače, kot ti. Zdaj pa okoli tega ne nameravam več s tabo polemizirati, ker je to zdi zguba časa.

Am, mislim, da si ti tista, ki bi se morala zamisliti nad svojimi manirami… Beri boldano.
Drugače pa vi nudisti al pa naturalisti, karkoli že ste, s tem vašim obnašanjem samo dokazujete, da se glede vas ne motim. Edini, ki je sposoben normalne komunikacije in je nudist je Rok1, vsi ostali ste agresivni in arogantni, ko se ostali ne strinjamo z vašim početjem.
[/quote]

A ti znaš brat? Lepo ti piše, da navadno ne hodimo na FKK plaže. A smo potem “nudisti al pa naturalisti”? Sicer pa, malo preleti svoje komentarje, pa boš videla, kdo je tukaj agresiven. Moje ostre besede so bile namenjene tebi osebno, ker si takšna, kakršna pač si, prepirljiva in nestrpna, ne pa kar vsem, ki imajo do golote odklonilen odnos. Marsikdo tukaj ima v zvezi z goloto zadržke, pa zaradi tega ne obsoja drugih, ki takšnih zadržkov pač nimajo. Pač pove, da sam tega ne počne. Tudi prav, ima vso pravico do tega. Ti pa ne. Ti pa si se postavila v vlogo neke moralne avtoritete in obsojaš vse druge kar tako povprek. Pa naj drugi presodijo, kakšna je narava tvojih komentarjev. Evo, kaj si zapisala: Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Zame je to napadanje drugih, ki živijo drugače, kot ti. Zdaj pa okoli tega ne nameravam več s tabo polemizirati, ker je to zdi zguba časa.
[/quote]Saj bi se lahko sklicevala na to, če ni bi zraven bontona, nekih pravil v naši kulturi, imela tudi zakonsko predpisano, kaj je sprejemljivo in kaj ni. Tako da neupravičeno žališ, ker si “drugačna”, na kar se danes vsak sklicuje, ki mu je polna rit skisala glavo in zanj ni nikjer in nič več dovolj zanimivo, da bi ga zadovoljilo in ne ve kaj bi si spomnil, da bi še bilo.

A ti znaš brat? Lepo ti piše, da navadno ne hodimo na FKK plaže. A smo potem “nudisti al pa naturalisti”? Sicer pa, malo preleti svoje komentarje, pa boš videla, kdo je tukaj agresiven. Moje ostre besede so bile namenjene tebi osebno, ker si takšna, kakršna pač si, prepirljiva in nestrpna, ne pa kar vsem, ki imajo do golote odklonilen odnos. Marsikdo tukaj ima v zvezi z goloto zadržke, pa zaradi tega ne obsoja drugih, ki takšnih zadržkov pač nimajo. Pač pove, da sam tega ne počne. Tudi prav, ima vso pravico do tega. Ti pa ne. Ti pa si se postavila v vlogo neke moralne avtoritete in obsojaš vse druge kar tako povprek. Pa naj drugi presodijo, kakšna je narava tvojih komentarjev. Evo, kaj si zapisala: Ma to so eni narcisi, ki so sami sebi všeč in mislijo, da smo jih dolžni tudi drugi občudevat. Mislijo, kako so oni “odprtega duha ” in brez kompleksov, ko se razkazujejo, v resnici jim pa samo manjka pozornosti. Ne vem zakaj potem še v službo ne gredo nagi, če je to tako normalno, biti gol. Zame je to napadanje drugih, ki živijo drugače, kot ti. Zdaj pa okoli tega ne nameravam več s tabo polemizirati, ker je to zdi zguba časa.
[/quote]Saj bi se lahko sklicevala na to, če ni bi zraven bontona, nekih pravil v naši kulturi, imela tudi zakonsko predpisano, kaj je sprejemljivo in kaj ni. Tako da neupravičeno žališ, ker si “drugačna”, na kar se danes vsak sklicuje, ki mu je polna rit skisala glavo in zanj ni nikjer in nič več dovolj zanimivo, da bi ga zadovoljilo in ne ve kaj bi si spomnil, da bi še bilo.
[/quote]

Ne razumem, kaj tebe moti. Če ti golota ne paše, bodi pač oblečen(a), drugim pa pusti, da naj bodo, kakor jim paše, če je čas in kraj temu primeren. Kar pa se tiče bontona in predpisov: na FKK plaži je prepovedano biti oblečen, na navadni plaži pa slečen. Mi s tem nimamo nobenih težav in se po navadnih plažah ne sprehajamo goli, temveč oblečeni v kopalke. Če pa smo kdaj na kakšni samotni plaži, odmaknjeni od drugih, ali kakšni FKK plaži (kar je izjemno redko), jih pa z veseljem slečemo. Pa tudi po mestu se ne sprehajamo goli. Toliko o naši drugačnosti.

Da še nadgradim – tam kjer pa hodim oblečen, je to ali zaradi naravnih okoliščin (varovanje telesa pred mrazom ali čim drugim) – ali pa zaradi družbenega konsenza.

A izvor tega konsenza je tisto, kar mi ni všeč. Nekateri pa razglašajo da je naravno in od nekdaj – kar pač ni. Samo ne da se mi biti revolucionar za družbo, tam kjer zadeva ni bistvena. In kako kdo hodi po svetu … meni sodi v nebistvene zadeve.
[/quote]

Takšnim kot si itak je nemogoče kaj dopovedat ker boste tudi z glavo skozi zid šli samo da bo po vaše. Veš nekoč so ljudje bili kosmati, in to zelo, da jih je grelo. Danes se pa ljudje še tisti 2 dlaki pobrijemo, zato je skoraj NUJNA obleka.
[/quote]

Spet lahko vrnem enak argument – Ljudje smo še vedno kosmati, samo nekateri hočejo na vso silo biti moderni in se brijejo – tiste seveda zebe.
Drugi smo pa naravno kosmati in zato je obleka res SKORAJ nujna – kadar in kjer je mraz.

A ni to trapast argument v obeh smereh?

Tole ti lahko takoj vrnem z enakim:

Prav nobenega plusa in potrebe ni, da bi hodili po svetu oblečeni. Ljudje so že od pradavnine goli. Danes pa kao vsi bi bli neki “oblečeni” in “spodobni”. Vsi takšni ste bolni v glavi z narcisoidno motnjo, da se vas gleda.
[/quote]

Prej imaš ti motnjo v glavi, ker želiš, da se te gleda! Če to priznaš ali ne, sam pri sebi itak veš, da uživaš v tem, ko misliš, da te nekdo gleda. No, še dobro dokler lahko svoje izkrivljene strasti obdržiš med štirimi stenami….
[/quote]

Ahhh, jaaaaaaaa, res si strašno želim da se me gleda; Ljudje gleeeejteeeee meeeeee!!!

Pri meni doma… vidite skozi stene?

Saj hodim.
Kadar me ne zebe in tam kjer nisem odvisen od drugih.
[/quote]Saj recimo, če greš poleti sred Ljubljane, te ne zebe in nisi odvisen od drugih, je pa vprašanje kako daleč boš prišel gol, ko se bodo pripeljali reševalci s prisilnim jopičem. 🙂

Ne razumem povsem, v čem je fora zanikanja kulture, kjer živiš in nekih standardov? Najbližje se mi zdi tisti odgovor ene zgoraj, o pomanjkanju pozornosti, čeprav to zagotovo ni vse.
[/quote]

V zmoti si – če hodim sredi Ljubljane ali kjerkoli so drugi ljudje nisem neodvisen – temveč sem odvisen od drugih, ker je to socialna skupina.
Neodvisen od drugih si le na samem.

Ehhh… tale fora zanikanja “kulture” je le v tem, da obleka ni kultura. Kultura se meri in vidi drugače, ne z obleko, pa čeprav je delno merilo civiliziranosti tudi uklanjanje družbenim normam. Zato pa v civilizaciji hodim okrog oblečen, razen tam kjer družbeni konsenz dovoljuje drugače.

Kar hočem tu pokazati je enostavno – samo umazan um povsod vidi umazanijo.
Drugače povedano – samo skrajno s seksom obremenjeni ljudje vidijo nemoralo in seks v vsaki goloti.

New Report

Close