Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

Hodite po stanovanju, hiši goli pred otroci

je tudi hodil čisto gol po stanovanju.
Ko sva bila še sama si ga je včasih vrgel na mizo ali pult in mi ga samovšečno kazal: lej kakega mam. No, ravno spreten pa ni bil z njim.

je tudi hodil čisto gol po stanovanju.
Ko sva bila še sama si ga je včasih vrgel na mizo ali pult in mi ga samovšečno kazal: lej kakega mam. No, ravno spreten pa ni bil z njim.
[/quote]

aja – bedno in zakompleksano se mi je zdelo, ceneno, odbijajoče…..

Iz spalnice do kopalnice ali obratno grem naga, partner tudi. Če me otrok vidi, me pač vidi. Na dopustu smo v “oblečenih ” kampih, kopamo se na fkk. Otroka sta stara 3 leta in dobro leto. Če jima bo neprijetno bosta povedala in bova s partnerjem to upoštevala.
Moji starši so imeli težave z goloto. Zaklepanje v kopalnico med tuširanjem ipd. Imela sem težave z goloto še pet let potem ko sem živela s partnerjem, sem se zaklepala v kopalnico, dokler mi ni enkrat dopyzdilo vse skupaj. Potrebovala pa sem ogromno časa, da sem šla čez butaste omejitve.

Ne razumem, kaj tebe moti. Če ti golota ne paše, bodi pač oblečen(a), drugim pa pusti, da naj bodo, kakor jim paše, če je čas in kraj temu primeren. Kar pa se tiče bontona in predpisov: na FKK plaži je prepovedano biti oblečen, na navadni plaži pa slečen. Mi s tem nimamo nobenih težav in se po navadnih plažah ne sprehajamo goli, temveč oblečeni v kopalke. Če pa smo kdaj na kakšni samotni plaži, odmaknjeni od drugih, ali kakšni FKK plaži (kar je izjemno redko), jih pa z veseljem slečemo. Pa tudi po mestu se ne sprehajamo goli. Toliko o naši drugačnosti.
[/quote]
Ti kar “uživaj”, na FKK plaži pa ni nikakor prepovedano biti oblečen, od kje jih jemlješ? Si bila kdaj sploh na tovbrstni plaži, jaz sem bil letos avgusta. 🙂

Ampak zakaj se pa o ostalih palžah in po ulicah sprehajate oblečeni, tega pa ne razumem? Če je to prosto sprejemljivo in “višji novo razvitosti in svobode”, potem pa še tam hodite goli, pa pozimi tudi, ne da obljubljajte nekaj tisoč ljudi golih na tek v hrib, potem pa pridete tja dva star dedca in ena sra baba zaviti kot mumije. 🙂
[/quote]

Ma ti si mi en biser. Prvič: lepo ti več, kot enkrat piše, da zelo, zelo redko zaidemo na FKK plažo, ne zaradi načelnih razlogov, temveč zato, ker so te navadno umaknjene v eno težko dostopno zakotje, nam se pa tja ne da riniti zgolj zato, da bi se lahko kopali in sončili goli. Drugič: mar na FKK plaži še nikoli nisi videla okroglega, rdeče obrobljenega “prometnega” znaka s prečrtanimi kopalkami? Če ne, malo glej okoli sebe, pa ga boš videla tudi ti. Tretjič: lepo ti piše, da pusti drugim, “da naj bodo, kakor jim paše, če je čas in kraj temu primeren.” Če smo torej na navadni plaži, smo oblečeni, ker je tam pač takšen red. In tudi po mestu ali v hribe ne hodimo goli. Ali je ulica po tvoje primeren kraj, da bi se tam nekdo sprehajal gol? Nikjer ti ne piše, da zagovarjam kaj takega. In kaj tebi sedaj ni jasno?? Raje preberi, kaj kdo napiše, preden začneš kvasiti bedarije, zdaj pa prenehaj pizditi tja v prazno in se malo skuliraj.

Jaz sem zelo zadržana oseba in imam z goloto veliko težav, razen s partnerjem in od kar imam otroke, z njimi. Ampak so vse tri punce, pri fantih bi ravnala drugače po določeni starosti. Vendar pa popolnoma spoštujem njihovo zasebnost, intimo in ko sem pri dveh v določeni starosti opazila zadržke, sem se takoj umaknila in mi ne pade na pamet, da jih posiljujem s svojo goloto, niti njih spravljam v zadrego z njihovo.

[img]https://media.giphy.com/media/b9aScKLxdv0Y0/giphy.gif[/img]

Vsaka čast, in kaj zdaj? Si bolj svobodna? Ne nisi, ker ne seksaš pred otroci, ne kakaš pred otroci, ne seksaš v javnosti. Ja vse to še moraš osvojit da boš popolna free spirit nudistka. Potem pa še naprej, na kaj bolj perverznega.

Mi se tudi ne skrivamo. Poleti na morju smo večinoma goli ves čas – ker smo pač na samem. Doma poleti mnogokrat v perilu, otrok (11 let) pa se z veseljem sleče in hvala bogu nima vcepljenega nobenega občutka, da bi se moral sramovati lastnega telesa. Tudi iz kopalnice pride kdaj kdo gol, pa med tuširanjem si uletavamo – in groza od groze, celo ko kateri sedi na stranišču, kdo uleti roke umit, pa smo še vedno živi. Edino, kar mene malo moti, je to, da pater familias spi gol, pa je postelja takoj polna dlak, ker je pač precej kosmate sorte.
Zakaj hudiča koga briga, kako imamo za svojimi štirimi stenami urejeno z goloto in oblečenostjo? In kako vezo ima to s pokvarjenostjo?

Ti kar “uživaj”, na FKK plaži pa ni nikakor prepovedano biti oblečen, od kje jih jemlješ? Si bila kdaj sploh na tovbrstni plaži, jaz sem bil letos avgusta. 🙂

[/quote]

….. Drugič: mar na FKK plaži še nikoli nisi videla okroglega, rdeče obrobljenega “prometnega” znaka s prečrtanimi kopalkami? Če ne, malo glej okoli sebe, pa ga boš videla tudi ti…..
[/quote]

Dodatek mojemu zadnjemu odgovoru:

[img]http://media.gettyimages.com/photos/sign-indicating-nudist-beach-picture-id562988723[/img]
[img]http://www.abandonthecube.com/Content/Humor/sign{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20nude[/img]

Ne vem, na katerih plažah si bil ti, ampak na pravih FKK plažah kopalke niso dovoljene. Nudist beach only pomeni točno to. Če nekdo na takšno plažo vseeno rine oblečen, pa zagotovo hodi tja prodajat zijala in zadovoljevat svoje voajerske potrebe, takšen pa je najmanj poklican, da se zgraža nad “kao” nemoralo. Spomni se tiste scene iz znanega Šijanovega filma, ko se mladoporočenca žgeta v hosti, cel avtobus jih pa gleda izza grmovja. In potem se zgražajo, kakšna packa da sta.

:)))
Spet bo smeh….Miha Šalehar….
…se splača ahahahahaaaaa : )))

Jaz tudi na 202 priklopljena.

Na radio se ne spoznam, ker teh zadev skoraj nikoli ne poslušam; a se do tole kje preko neta slišat?

Odtipkaš “spored val 202” in najdete pod spored…forum 69

Odtipkaš “spored val 202” in najdete pod spored…forum 69
[/quote]

Se ni preneseno za poslušat…ponavadi je kasneje 🙂

Sem na poti v Lj in se toliko narezala, res top humor.

Evo je že…pod” spored”…naslov:
Plemena v Afriki imajo številne bolezni samo zaradi golote …:))))

Evo je že…pod” spored”…naslov:
Plemena v Afriki imajo številne bolezni samo zaradi golote …:))))
[/quote]

Hvala, sem poslušal.
Meni se ne zdi kaj posebej duhovitega… par pripomb – in to je to.

SIcer je pa v temi še tole zanimivo;

v citiranem sta dve označeni vprašanji na kateri še nisem zasledil odgovora.
Zna kdo odgovoriti? Predvsem zadnje se mi zdi da bo spet problem…

Evo je že…pod” spored”…naslov:
Plemena v Afriki imajo številne bolezni samo zaradi golote …:))))
[/quote]

Hvala, sem poslušal.
Meni se ne zdi kaj posebej duhovitega… par pripomb – in to je to.
[/quote]

Danes pač niste imeli glavne vloge, kot zadnjič o trajektu in skakanju v vodo…ahahahahahaaaaa Rok :)))) lep dan

Hvala, sem poslušal.
Meni se ne zdi kaj posebej duhovitega… par pripomb – in to je to.
[/quote]

Danes pač niste imeli glavne vloge, kot zadnjič o trajektu in skakanju v vodo…ahahahahahaaaaa Rok :)))) lep dan
[/quote]

Glavno vlogo? A to je bilo tudi?
Upam da ste poslušalci uživali. In vračam želje za lep dan!

Danes pač niste imeli glavne vloge, kot zadnjič o trajektu in skakanju v vodo…ahahahahahaaaaa Rok :)))) lep dan
[/quote]

Glavno vlogo? A to je bilo tudi?
Upam da ste poslušalci uživali. In vračam želje za lep dan!
[/quote]

Ja, jaaa :))) bilo
Zelo uživali….
Hvala… lep je dan


jep, MŠ prav histerira s to goloto že par dni ☺

Evo je že…pod” spored”…naslov:
Plemena v Afriki imajo številne bolezni samo zaradi golote …:))))
[/quote]

Hvala, sem poslušal.
Meni se ne zdi kaj posebej duhovitega… par pripomb – in to je to.
[/quote]

Res? Niti nasmeska?

Hvala, sem poslušal.
Meni se ne zdi kaj posebej duhovitega… par pripomb – in to je to.
[/quote]

Res? Niti nasmeska?
[/quote]

Ironični nasmešek.

Bae pa sej veste, kadar nas moški nasmeje????
Mene tudi Rok, ker je tako prikupno zmeden :)))

šit od ovce… pa ti res moraš uživat no, da svojega najstrniškega otroka, ko mu ravno pubične dlake poganjajo, “brez sramu” nagega gledaš, pa uletavaš noter v kopalnico.

jah, nekateri za 4 zidovi počnete res samo zato, ker počnete to med 4 zidovi. Pa kakšni ekshebicionisti ste nekateri prekrstite, da je to normalno v bistvuimajo pa otoc vsiljeno vajino goloto in so jo morali sprejeti.

Naši najstniki so tako sramežljivi, ni govora, da bi z veseljem gledali mamo in ata gola. Pa spoištujem to golota je njihova zasebnost, tako kot je moja golota moja zasebnost. In na sekretu, ko delam knedle iz tazadnje, tudi ne maram, da mi kdo uletava. To je del moje zasebnosti in intime.

New Report

Close