Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HPV cepivo Gardasil in možna povezava s prezgodnjo odpovedjo jajčnikov

HPV cepivo Gardasil in možna povezava s prezgodnjo odpovedjo jajčnikov

Pri 28 letih mi je bila kot strela z jasnega postavljena diagnoza – karcinom materničnega vratu.
Nisem bila “rizična” skupina – 1. spolni odnos pri 20 letih, skoz zaščita s kondomi, 2 spolna partnerja.
Ko ti bo hčerka pri 28. letih govorila o tem, da ji bodo morda vzeli tudi maternico (v kolikor se je rak razširil itd), se oglasi s stavkom, ki sem ga boldala.[/quote]

Glede na to, da smo imeli tak primer v družini – predrakave spremembe, lahko tale zos, ki se ti je zgodil, pripišeš samo sebi in svoji ignoranci. Ob vseh presejalnih testih je tebi ratalo, da ti raka niso pravočasno odkrili. Bravo! Če si mislila, da me boš prestrašila, ti ni uspelo. Ta oseba že več desetletij po odkritju zdravo živi in ima več otrok. Pa ti?[/quote]

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?

Glede na to, da smo imeli tak primer v družini – predrakave spremembe, lahko tale zos, ki se ti je zgodil, pripišeš samo sebi in svoji ignoranci. Ob vseh presejalnih testih je tebi ratalo, da ti raka niso pravočasno odkrili. Bravo! Če si mislila, da me boš prestrašila, ti ni uspelo. Ta oseba že več desetletij po odkritju zdravo živi in ima več otrok. Pa ti?[/quote]

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?[/quote]
pa vprasanje zate, a je cepivo zagotovilo, da cepljena deklica pri 11 oz. 12 letih ne bo nikoli zbolela za rakom?

Glede na to, da smo imeli tak primer v družini – predrakave spremembe, lahko tale zos, ki se ti je zgodil, pripišeš samo sebi in svoji ignoranci. Ob vseh presejalnih testih je tebi ratalo, da ti raka niso pravočasno odkrili. Bravo! Če si mislila, da me boš prestrašila, ti ni uspelo. Ta oseba že več desetletij po odkritju zdravo živi in ima več otrok. Pa ti?[/quote]

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?[/quote]
In jdo ali kaj garantira, da če bi bila cepljena ne bi staknila raka kje drugje?


Upoštevati je treba še senzitivnost PAP brisa. Te brise namreč gledajo skrinerji in citologi, ki tako kot vsi ljudje delajo napake in kako sumljivo celico enostavno zgrešijo. Senzitivnost laboratorijev je nekje okrog 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. V bistvu je precej utopično misliti, da si z rednimi kontrolami brisov varen. Ravno zaradi tega se v programu Zora pripravljajo spremembe, ki pa še ne bodo tako hitro vključene v presejalni program.

Misliš, da bi, če bi ji zašili pičko in odrezali ščegetavček še živela, ali bi fasala raka kje drugje?

Glede na to, da smo imeli tak primer v družini – predrakave spremembe, lahko tale zos, ki se ti je zgodil, pripišeš samo sebi in svoji ignoranci. Ob vseh presejalnih testih je tebi ratalo, da ti raka niso pravočasno odkrili. Bravo! Če si mislila, da me boš prestrašila, ti ni uspelo. Ta oseba že več desetletij po odkritju zdravo živi in ima več otrok. Pa ti?[/quote]

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?[/quote]

Ne, ampak tega tudi ne trdimo, ker pokrije le najpogostejše od visokorizičnih sojev virusov HPV. Trdimo pa, da zmanjša zbolevanje za RMV za najmanj 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Kaj bi še rada, zlato uro? A veš, koliko tragedij bi bilo s tem prihranjenih, da o denarju v zdravstvu ne govorimo?

Imaš popolnoma prav.


9-valentno cepivo proti HPV prepreči 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} raka materničnega vratu in skoraj vse rake penisa, anusa, vulve in orofarinksa. Ščiti pač pred tistimi raki, ki jih povzročajo nekateri sevi HPV in ki so vključeni v to cepivo. Pred raki, ki jih ne povzroča HPV, cepljenje ne ščiti.

Ti ga boš, vsaj upam, na jeziku, na možganih ga ne moreš.

No ja, o stranskih učinkih bomo res lahko razpravljali čez kakih 10 20 let. Good luck.

[/quote]

Edino če bi še tipu odrezali qurac. Virus se namreč prenaša z umazanim qurcem.

Ko se bi počutila varno bi fasala še hiv.


Upoštevati je treba še senzitivnost PAP brisa. Te brise namreč gledajo skrinerji in citologi, ki tako kot vsi ljudje delajo napake in kako sumljivo celico enostavno zgrešijo. Senzitivnost laboratorijev je nekje okrog 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. V bistvu je precej utopično misliti, da si z rednimi kontrolami brisov varen. Ravno zaradi tega se v programu Zora pripravljajo spremembe, ki pa še ne bodo tako hitro vključene v presejalni program.[/quote]

Ne gre za to, tistih 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je izvzetih iz napačnih brisov (bila je napravljena študija, pri kateri so šli pri seriji obolelih z negativnimi brisi ponovno pregledovat brise za nazaj in večinoma ni šlo za pomote ali pomanjkljive odčitke brisov).

Raka zdravi skuta z lanenim oljem, tako da mislim, da bi farmacevti ne imeli ferrarijev, če bi pošteno živeli.

Avstralcem je že vse jasno. Ampak glavno, da si Slovenci lahko domišljate, kako vse veste.

http://www.hpvvaccine.org.au/the-hpv-vaccine/why-was-the-program-introduced.aspx


Nisem rekla, da se motiš, dodala sem le, da poleg hitro napredujočih rakov obstaja pri skriniranju še človeški faktor, zaradi česar dobimo lažno negativne rezultate, čeprav ima ženska v resnici visokorizično lezijo (CIN2+).

Avstralcem je že vse jasno. Ampak glavno, da si Slovenci lahko domišljate, kako vse veste.

http://www.hpvvaccine.org.au/the-hpv-vaccine/why-was-the-program-introduced.aspx%5B/quote%5D
Hmmm, ja, ta link me je pa res prepričal.


Evo, še enega.

http://cancerforum.org.au/forum/2014/november/update-on-hpv-vaccination-in-australia/

Edina resnica je, da bomo vsi umrli, prej ali slej. Od raka ali od lastne roke.
Lahko nas ubijejo parabeni v kozmetiki ali hpv ali pa kar cepivo za hpv, tako kot je ono punčko, ki je imela raka in se je dala cepit za hpv in takoj spustila dušo, čeprav bi se drugače lahko vsaj dostojno poslovila.
http://www.delo.si/novice/kronika/deklica-umrla-zaradi-tumorja.html
No če si že bolan, avtizem, bronhitis, ali epilepsija itd se ti bo ob cepljenju poslabšalo in lahko boš umrl zaradi cepljenja, ker bo cepljenje tista zadnja kaplja čez rob.
No Mortonova je bila, preden je prejela cepivo videti čisto v redu in mogoče bi njeno telo samo predelalo raka, ki ga je imela.
Nekateri raki in tumorji se sami nehajo razvijati in odmrejo.

Nekateri tudi zadanejo na lotu.

Nekateri se pa obesijo

Nekateri tudi zadanejo na lotu.[/quote]

Ja, vsi pravzaprav. Ko so se toliko razvili, da uničijo svojega imetnika.

Jebenti, za raka bodo po mojem še kdaj razvili zdravilo, za glupost pa po mojem nikoli.

Ja, vsi pravzaprav. Ko so se toliko razvili, da uničijo svojega imetnika.

Jebenti, za raka bodo po mojem še kdaj razvili zdravilo, za glupost pa po mojem nikoli.[/quote]

Ne sekiraj se. Teli antivaxerji so tip folka, ki verjame v Angele, kupuje “energetske slike”, misli, da so vsi E-ji strup in verjame v učinkovitost homeopatije in MSM kalpljic in koloidnega srebra 🙂

Darwin jih bo slej ko prj pospravil.

Ja, vsi pravzaprav. Ko so se toliko razvili, da uničijo svojega imetnika.

Jebenti, za raka bodo po mojem še kdaj razvili zdravilo, za glupost pa po mojem nikoli.[/quote]

Ne sekiraj se. Teli antivaxerji so tip folka, ki verjame v Angele, kupuje “energetske slike”, misli, da so vsi E-ji strup in verjame v učinkovitost homeopatije in MSM kalpljic in koloidnega srebra 🙂

Darwin jih bo slej ko prj pospravil.[/quote]

Na žalost ne, tipično se prej razmnožijo (pogoj za Darwina je, da krepneš, preden si naredil potomstvo, ali vsaj za to, da ga imaš manj kot ostala, pametnejša populacija, in to na žalost dandanes ne velja več).

Ne sekiraj se. Teli antivaxerji so tip folka, ki verjame v Angele, kupuje “energetske slike”, misli, da so vsi E-ji strup in verjame v učinkovitost homeopatije in MSM kalpljic in koloidnega srebra 🙂

Darwin jih bo slej ko prj pospravil.[/quote]

Na žalost ne, tipično se prej razmnožijo (pogoj za Darwina je, da krepneš, preden si naredil potomstvo, ali vsaj za to, da ga imaš manj kot ostala, pametnejša populacija, in to na žalost dandanes ne velja več).[/quote]
No, pa ste nehote zadeli point. Tak je pač plan, se rodiš, se razmnožiš in adijo. Ni pa v planu, da potem še kar nekaj okoli visiš v nedogled. To je potem že bonus.

New Report

Close