Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HPV cepivo Gardasil in možna povezava s prezgodnjo odpovedjo jajčnikov

HPV cepivo Gardasil in možna povezava s prezgodnjo odpovedjo jajčnikov

Zato pa rabimo eno manjšo epidemijico – kar žal ne bo šlo, ker je folk precepljen! – ampak, koze, recimo, bi bile idealne. Ali pa mumps. Mogoče polio? 🙂

Kot je rekel Švejk, edini način, da se znebiš voluharjev je, da greš za plugom z motiko v roki.press

Glede na to, da smo imeli tak primer v družini – predrakave spremembe, lahko tale zos, ki se ti je zgodil, pripišeš samo sebi in svoji ignoranci. Ob vseh presejalnih testih je tebi ratalo, da ti raka niso pravočasno odkrili. Bravo! Če si mislila, da me boš prestrašila, ti ni uspelo. Ta oseba že več desetletij po odkritju zdravo živi in ima več otrok. Pa ti?[/quote]

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?[/quote]

Letos smo ugotovili, da ima hči avtoimunsko bolezen. V času cepljenja tega nismo vedeli. Mi lahko zagotoviš, da cepljenje na to bolezen ne bi imelo nikakršnega vpliva? Mi lahko daš pisno garancijo?
Svet ni črno-bel, a veš, in tvoja resnica ni edina. Procent, v katerem ti cepljenje pride prav, je tako majhen, da zame osebno ne odtehta tveganja. Ti pa po svoji vesti.

Saj bo, nič bat, po statistiki je neogibno, da pride vsake toliko časa ena svetovna epidemija kakšne nove ali pa stare, že pozabljene bolezni, in v današnjem času, ko toliko ljudi ves čas neutrudno leta z enega konca sveta na drugega, bo katastrofa hitra in gladka.

Saj bo, nič bat, po statistiki je neogibno, da pride vsake toliko časa ena svetovna epidemija kakšne nove ali pa stare, že pozabljene bolezni, in v današnjem času, ko toliko ljudi ves čas neutrudno leta z enega konca sveta na drugega, bo katastrofa hitra in gladka.[/quote]
In po tem boste ostali samo tapametni in živeli večno hahahaha

Med raki materničnega vratu je približno 3-5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hitro potekajočih, pri katerih je bil zadnji izvid PAP negativen. Jaz poznam eno tako, ki je imela PAP negativen, pet mesecev zatem je zbolela za rakom materničnega vratu, šest mesecev po operaciji se je bolezen ponovila in dva meseca zatem je bila mrtva.

Boš še pametna?[/quote]

Letos smo ugotovili, da ima hči avtoimunsko bolezen. V času cepljenja tega nismo vedeli. Mi lahko zagotoviš, da cepljenje na to bolezen ne bi imelo nikakršnega vpliva? Mi lahko daš pisno garancijo?
Svet ni črno-bel, a veš, in tvoja resnica ni edina. Procent, v katerem ti cepljenje pride prav, je tako majhen, da zame osebno ne odtehta tveganja. Ti pa po svoji vesti.[/quote]

Če zate 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni dovolj, pač bohpomagaj. Tvoja hči bo kot avtoimunska bolnica verjetno zelo vesela, če bo na račun tvojega antivaxxerstva kasirala še raka na materničnem vratu, zlasti ker ima kot taka za to še večjo verjetnost (večina rakov, ki jih povzročajo virusi, in tudi nekaj ostalih, statistično značilno bolj pogosto napada tiste z motnjami imunosti).

Letos smo ugotovili, da ima hči avtoimunsko bolezen. V času cepljenja tega nismo vedeli. Mi lahko zagotoviš, da cepljenje na to bolezen ne bi imelo nikakršnega vpliva? Mi lahko daš pisno garancijo?
Svet ni črno-bel, a veš, in tvoja resnica ni edina. Procent, v katerem ti cepljenje pride prav, je tako majhen, da zame osebno ne odtehta tveganja. Ti pa po svoji vesti.[/quote]

Če zate 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni dovolj, pač bohpomagaj. Tvoja hči bo kot avtoimunska bolnica verjetno zelo vesela, če bo na račun tvojega antivaxxerstva kasirala še raka na materničnem vratu, zlasti ker ima kot taka za to še večjo verjetnost (večina rakov, ki jih povzročajo virusi, in tudi nekaj ostalih, statistično značilno bolj pogosto napada tiste z motnjami imunosti).[/quote]
Nehaj zastraševat ljudi tule!!!! Saj je jasno, da od strahu živite, ampak kar je preveč je pa preveč!!!!!!!!!!!

Če zate 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni dovolj, pač bohpomagaj. Tvoja hči bo kot avtoimunska bolnica verjetno zelo vesela, če bo na račun tvojega antivaxxerstva kasirala še raka na materničnem vratu, zlasti ker ima kot taka za to še večjo verjetnost (večina rakov, ki jih povzročajo virusi, in tudi nekaj ostalih, statistično značilno bolj pogosto napada tiste z motnjami imunosti).[/quote]

Nehaj zastraševat ljudi tule!!!! Saj je jasno, da od strahu živite, ampak kar je preveč je pa preveč!!!!!!!!!!![/quote]

Hm, kdo je že začel temo? In o čem govori naslovni post?

Nehaj zastraševat ljudi tule!!!! Saj je jasno, da od strahu živite, ampak kar je preveč je pa preveč!!!!!!!!!!![/quote]

Hm, kdo je že začel temo? In o čem govori naslovni post?[/quote]
O patološki potrebi po zastraševanju ravno ne!!!!!

Hm, kdo je že začel temo? In o čem govori naslovni post?[/quote]
O patološki potrebi po zastraševanju ravno ne!!!!![/quote]

Hja, če ti nasprotna dejstva ne ustrezajo, potem je verjetno najboljše vtakniti prste v ušesa in prepevati “lalallalala”, da ja ne boš slišala česa, kar ti ni všeč. To je vse, kar ti lahko na to temo rečem.

Pa si poglejmo še tole:
https://healthimpactnews.com/2014/gardasil-vaccine-spain-joins-growing-list-of-countries-to-file-criminal-complaints/

http://www.medscape.com/viewarticle/806645

http://www.dailymail.co.uk/health/article-3104629/Tens-thousands-teenage-girls-fall-ill-debilitating-illnesses-routine-HPV-cervical-cancer-jab.html

http://www.infowars.com/japan-withdraws-support-for-hpv-vaccines-due-to-infertility-side-effects/

http://mygardasilstory.com.au/gardasil-around-the-world

http://www.tokyotimes.com/side-effects-in-young-girls-take-gardasil-out-from-japanese-market/

Zdaj boste rekli, da nič od navedenega ni res, boste rekli, da so vse bolezni, ki so se pri prej zdravih otrocih, odraslih pojavile PO CEPLJENJU zgolj naključje? Komu boste verjeli, farmaciji, ki želi cepivo prodati ali tistim, ki imajo zaradi cepiva posledice?

Letos smo ugotovili, da ima hči avtoimunsko bolezen. V času cepljenja tega nismo vedeli. Mi lahko zagotoviš, da cepljenje na to bolezen ne bi imelo nikakršnega vpliva? Mi lahko daš pisno garancijo?
Svet ni črno-bel, a veš, in tvoja resnica ni edina. Procent, v katerem ti cepljenje pride prav, je tako majhen, da zame osebno ne odtehta tveganja. Ti pa po svoji vesti.[/quote]

Če zate 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni dovolj, pač bohpomagaj. Tvoja hči bo kot avtoimunska bolnica verjetno zelo vesela, če bo na račun tvojega antivaxxerstva kasirala še raka na materničnem vratu, zlasti ker ima kot taka za to še večjo verjetnost (večina rakov, ki jih povzročajo virusi, in tudi nekaj ostalih, statistično značilno bolj pogosto napada tiste z motnjami imunosti).[/quote]
Koliko provizije dobite za eno takole akcijo na forumu?

Hm, kdo je že začel temo? In o čem govori naslovni post?[/quote]
O patološki potrebi po zastraševanju ravno ne!!!!![/quote]
Raka pravilom dobivajo zenske,ki so jih veliko zamenjale. Pri nunah ga ni zaslediti. Bi se kaksno o tem?

Ogromno, ne boš verjela. 15-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na ves profit Mercka, ki je zaradi ene take akcije dokazano večji. Najprej pod enim nickom začnemo objavljati antivaxxerske gluposti, zato da jih lahko potem pod drugimi spodbijamo. Cel kup nas Merck zaposluje prav s tem namenom.

/sarcasm off

Ogromno, ne boš verjela. 15-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na ves profit Mercka, ki je zaradi ene take akcije dokazano večji. Najprej pod enim nickom začnemo objavljati antivaxxerske gluposti, zato da jih lahko potem pod drugimi spodbijamo. Cel kup nas Merck zaposluje prav s tem namenom.

/sarcasm off[/quote]
Me ne bi čudilo brez sarkazma.

A tebe Merck? Ker jaz sem sicer agencijsko zaposlen na Monsantu, ampak v resnivi pa delam za Veliko Ložo Anglije in Vrhovni Svet Illuminatov – ampak me ne morejo direkt zaposlit, ker imajo hiring freeze to stoletje.

Ti, pri vas, daj povej, a dobite “ta prava” cepiva zraven? Ker pri nas jih je treba doplačati, ker mi službeno zavarovanje sicer krije “Armageddon” in “Zombie Apocalypse”, ampak za ta dobra cepiva za elito je treba pa 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} doplačila, pa mi je malo nadležno.

Seveda, prava cepiva sodijo v fringe benefit, pa še pomlajevalni serum iz splavljenih zarodkov nam redno dobavljajo.

Glede hiring freeze nama ne bo problem počakati, saj veš, da bomo mi merckovci in monsantovci živeli vsaj 800 let.

Nehaj zastraševat ljudi tule!!!! Saj je jasno, da od strahu živite, ampak kar je preveč je pa preveč!!!!!!!!!!![/quote]

Hm, kdo je že začel temo? In o čem govori naslovni post?[/quote]

ena iz foha – saj ne vem, kaj naj rečem. Koliko ur si se učila o HPV in o cepivih nasploh? Koliko stranskih učinkov ste obdelali? Boš rekla, da opozorilo ali whatever je že to od ameriškega združenja pediatrov ni relevantno? Misliš, da bi to opozorilo izdali, če bi menili, da so taki in drugačni stranski učinki zanemarljivi, če bi menili, da so zgolj plod domišljije določenih deklet, ki so prezgodaj doživele menopavzo??? Če ne razumete, da tukaj nekaj hudo smrdi, potem vam res ni pomoči.

Si si uspela pogledat vaxxed? Nisi? Kaj še čakaš? Do sedaj še nisem zasledila novice, izjave, v kateri bi to, o čemer govorijo v vaxxed zavrnili. Še na strani CDC ni nobene uradne izjave, ki bi zavrnila to, kar so prikazali v Vaxxed…

Seveda, prava cepiva sodijo v fringe benefit, pa še pomlajevalni serum iz splavljenih zarodkov nam redno dobavljajo.

Glede hiring freeze nama ne bo problem počakati, saj veš, da bomo mi merckovci in monsantovci živeli vsaj 800 let.[/quote]
Ja saj, bereta se pa tudi kot promigrantska aktivista. Ista šola? hahaha


O patološki potrebi po zastraševanju ravno ne!!!!![/quote]

Hja, če ti nasprotna dejstva ne ustrezajo, potem je verjetno najboljše vtakniti prste v ušesa in prepevati “lalallalala”, da ja ne boš slišala česa, kar ti ni všeč. To je vse, kar ti lahko na to temo rečem.[/quote]

Mene pa zanima, ce si se ti iz foha dala cepiti? Pri tvojih letih namrec cepivo bolj potrebujes kot 11-letnice. In svoje sinove, ce jih imas, si tudi dala cepiti?

Seveda, prava cepiva sodijo v fringe benefit, pa še pomlajevalni serum iz splavljenih zarodkov nam redno dobavljajo.

Glede hiring freeze nama ne bo problem počakati, saj veš, da bomo mi merckovci in monsantovci živeli vsaj 800 let.[/quote]
Ja saj, bereta se pa tudi kot promigrantska aktivista. Ista šola? hahaha[/quote]

Seveda sva promigrantska aktivista, kdo pa misliš, da bo vzdrževal najini skrivni organizaciji potem, ko bomo s cepivi in chemtrailsi iztrebili pomehkužene, degenerirane bele Evropejce? Talk some sense.


Itgleda da so Japonci edini pametni.


Ja saj, bereta se pa tudi kot promigrantska aktivista. Ista šola? hahaha[/quote]

Seveda sva promigrantska aktivista, kdo pa misliš, da bo vzdrževal najini skrivni organizaciji potem, ko bomo s cepivi in chemtrailsi iztrebili pomehkužene, degenerirane bele Evropejce? Talk some sense.[/quote]

Ti, sam res. Orgonski topovi bodo kmalu prepovedani, kis bo označen za strup, nov val beguncev je George ze pripravil – pocasi bo čas, da se zavlečemo v naše rudnike, kjer bodo naše dragocene telesne tekočine na varnem (only funny, če ste gledali Dr. Strangelove), teli bodo pa – ta cepljeni, seveda! – počasi pomrli zaradi aktiviranega aluminija v Chemtrailih, ki bo skupaj z cepivi povzročil Zombiizem (ki je samo oblika raka!).

Ta necepljene, tiste, razsvetljene, ki jih trenutno še ščiti Aštar komanda in Will Smith bodo pa Islamski teroristi s pomočjo skrivne lože Zeta Retikulancev potem polovili, z njihovih genov bomo pa postavili Novi Svetovni Red, tako kot je napovedal L. Ron Hubbard.

Howgh! Tako naj bode!


Ja saj, bereta se pa tudi kot promigrantska aktivista. Ista šola? hahaha[/quote]

Seveda sva promigrantska aktivista, kdo pa misliš, da bo vzdrževal najini skrivni organizaciji potem, ko bomo s cepivi in chemtrailsi iztrebili pomehkužene, degenerirane bele Evropejce? Talk some sense.[/quote]
No upam, da so monklje spregledale, kako je s tvojo kredibilnostjo.

Naj me kdo popravi prosim.
Kot vem, ginekologi tega vraga to prodajajo kot naravno zadevo.
Čemu je treba punčke cepiti, ko še dorasle niso, se jim rodila še razvijajo?
Kakšno naravno cepivo je to?


Da dobite informacije še kje drugje¨¨¨¨¨¨

New Report

Close