Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hudiček v meni dela sto na uro

hudiček v meni dela sto na uro

Sem ločena srednjih let in že kar nekaj časa uživam samski stan brez moške nežnosti in seksa.  Do zdaj nisem nikoli bila zainteresirana za avanture, obsojala sem varanje in izogibam se moškim za katere že vnaprej vem, da bi si z njimi nakopala samo nevšečnosti. Pa je prišla težka preizkušnja. Začel me je osvajat (ko je zvedel, da sem samska) moški s katerim se poznava že dalj časa in sva si bila vedno simpatična. On je vezan in zame je to alarm na polni črti, ampak hudiček v meni dela sto na uro. Vse bolj me vleče, da popustim, ker si želim moške nežnosti, seksa, moške energije, strasti in je končno en na vidiku za katerega bi se noro zapalila. Ne želim si resne veze, ampak samo potešitev strasti. Po drugi strani pa me srh spreletava ob misli, da bi se ponižala in pristala na status ljubice, da bi se zaljubila vanj in trpela, da bi zaradi svoje odločitve prizadela eno nedolžno žensko, mogoče celo razdrla družino.Prosim boga, da mi ne odpove razum, da se ne zapletam, da me ne premaga strast, ki gori v meni. Po drugi strani pa bi noro navalila, ufff hudičeva preizkušnja na stara leta.

joj kak si pa ti brezvezna in dolgočasna

saj še ni petek za te zgodbice.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8549, 24.04.2024 ob 16:01

joj kak si pa ti brezvezna in dolgočasna

Vem, da sem brezvezna. Toliko samskih moških se mi ponuja za seks in jaz vse to zavračam, ker mi noben ni dovolj všeč. Potem pa se pojavi en tak, ki mi je všeč, pa ni samski.

Pa bodi z njim. Ti si ločena, ti ne boš varala, on bo. Pač boš ljubica, ali pa na to začni drugače gledati , on bo poskrbel za tvojo strast. Drug drugemu bosta nekaj dala, spolnost nežnost. Ne bodi tako zategnjena no. Privošči si . Težko je najti nekoga ki te močno privlači, vem pa kako je to , ko se boriš v sebi, nihče drug te ne zamika, le on.  . Jaz bi izkoristila in uživaj. Le enkrat živiš. Kaj bo, boš pa videla, ne sekiraj se vnaprej. Saj vem da je to lažje napisati kot udejaniti , sem jaz ista pa premlevam v glavi tisoč in en scenarij. Jaz sem poročena pa me je en tako obsedel da ga ne morem pozabiti že več kot leto, pa se trudim, ampak bolj delam proti sebi , bolj boli srce. Sedaj sem se nehala upirati, si v glavi izmišljevati, da je bedak, narcis in ne vem kaj še vse, enostavno sem si priznala, da mi je noro všeč in da to ne morem pozabiti. Stikov nimava, prevarala nisem moža, on sploh ne ve, da tako čutim. Je neka zgodba ki je nekje v zraku  obvisela kot nedorečena.  Če bi zraven mene postavili najlepšega moškega, bi mi bilo ravno zanj, ta moški je pa v meni prebudil vse čute.zato ti pravim, ti si samska in si lahko z njim.  Privošči si .

Se ne strinjam z zgornjim komentarjem “pa privošči si”,

Jaz se vedno vprašam, kako bi bilo meni, če mi ena nedojebana lajdra spelje moškega.

Samo to.

Odgovor na objavo uporabnika
uf, 24.04.2024 ob 15:58

Sem ločena srednjih let in že kar nekaj časa uživam samski stan brez moške nežnosti in seksa.  Do zdaj nisem nikoli bila zainteresirana za avanture, obsojala sem varanje in izogibam se moškim za katere že vnaprej vem, da bi si z njimi nakopala samo nevšečnosti. Pa je prišla težka preizkušnja. Začel me je osvajat (ko je zvedel, da sem samska) moški s katerim se poznava že dalj časa in sva si bila vedno simpatična. On je vezan in zame je to alarm na polni črti, ampak hudiček v meni dela sto na uro. Vse bolj me vleče, da popustim, ker si želim moške nežnosti, seksa, moške energije, strasti in je končno en na vidiku za katerega bi se noro zapalila. Ne želim si resne veze, ampak samo potešitev strasti. Po drugi strani pa me srh spreletava ob misli, da bi se ponižala in pristala na status ljubice, da bi se zaljubila vanj in trpela, da bi zaradi svoje odločitve prizadela eno nedolžno žensko, mogoče celo razdrla družino.Prosim boga, da mi ne odpove razum, da se ne zapletam, da me ne premaga strast, ki gori v meni. Po drugi strani pa bi noro navalila, ufff hudičeva preizkušnja na stara leta.

In kaj boš s takim, se skrivala po grmičkih? A ni lepše, da greš lahko sredi belega dne po centru mesta z roko v roki in si izkazuješ nežnosti kjer želiš in kadar želiš? Nikoli ne more biti bolje ljubici kot partnerici. Že iz tega razloga…

Odgovor na objavo uporabnika
nokNok, 24.04.2024 ob 16:34

Se ne strinjam z zgornjim komentarjem “pa privošči si”,

Jaz se vedno vprašam, kako bi bilo meni, če mi ena nedojebana lajdra spelje moškega.

Samo to.

Ce bo lahko to premagala, ok. Ampak včasih stvari niso v naših rokah, ne moreš premagati privlačnosti, ne moreš odmisliti. Kaj je bolje, da se muči, hrepeni, ali se dasta dol? Smešno mi je s prstom kazati nanjo, on je poročen, on je tisti ki naj pri sebi presodi , ali je vredno varati.

z gajžlo bi te bilo treba našeškat po nagi riti. 

Odgovor na objavo uporabnika
Pa bodi z njim, 24.04.2024 ob 17:12

Ce bo lahko to premagala, ok. Ampak včasih stvari niso v naših rokah, ne moreš premagati privlačnosti, ne moreš odmisliti. Kaj je bolje, da se muči, hrepeni, ali se dasta dol? Smešno mi je s prstom kazati nanjo, on je poročen, on je tisti ki naj pri sebi presodi , ali je vredno varati.

Pa še nekaj. Ona ni nedojebana lajdra. On je nedojeban poročen moški. To je velika razlika. Ne vem zakaj jezo valite na popolnoma napačno osebo. Ona je ledik in frej in lahko se da vsak dan z drugim dol.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa bodi z njim, 24.04.2024 ob 17:15

Pa še nekaj. Ona ni nedojebana lajdra. On je nedojeban poročen moški. To je velika razlika. Ne vem zakaj jezo valite na popolnoma napačno osebo. Ona je ledik in frej in lahko se da vsak dan z drugim dol.

Ne, ker ve da je on zaseden.

Kaj se pa tolk pičkuliraš?

A imas iste izkušnje?

In ne ne strinjam se s tem, da če ima baba pissdo mokro, lahko gre preko vsega.

Ker ima ona pissdo mokro, se ji bo cel svet klanjal. Ku***.

Razen če ti ne dela nič možganskih celic.

WTF. Vsak drugi statistično prevara zakonca, tukaj pa bi jo najraje zažgale na grmadi. In ko se Soft oglasi, je to češnja na vrhu tortice.  Komentirajo same krepostnice , ki imajo 40 kg viška, podbradek in jih živ bog ne pogleda, še njihov vsega hudega vajeni mož ne. In sedaj bodo zbičale ubogo žensko z bičem, ki si dovoli čutiti strast in bo ženi speljala moža. Če imata tako gnil zakon, da mora skakati okoli, kar naj ji ga spelje.

Sej še sama ne veš… Potešitev strasti, status ljubice, se zaljubila vanj so vse različne stvari… Pa tip ima družino in te vreba ti se pa pališ… Nič lažjega kot 45 letna ločenka. Ampak mora biti on, ker je prepovedan sadež, tebe ostali, ki te obletavajo ne zanimajo. Ah si malo sebična ampak kaj češ. Dobro, da vas je veliko, ker včasih paše malo rekreacije z vami 45 letnimi.

Pa brez zamere, no saj sama veš, da je ljubica vedno no.2 ali 3 in nikoli tista h kateri se moški vrne domov.

Če mene vprašaš, ti povem, da se zelo motiš, ko misliš, da je to končno nek moški, ki ti je všeč, pa še ta je vezan. Zagotovo to ni prvi, ki ti je po ločitvi všeč, predvsem je ta moški lahek uplen zate, ki ne iščeš ‘resne zveze’. Prilika ga je navrgla, ne pa da je končno en, ki te privlači.

In zakaj ne iščeš resne zveze? Ker nisi pripravljena na njo? Zakaj pa nisi pripravljena nanjo? Ker nimaš dovolj samospoštovanja?

Predala se boš nevarni strasti in s tem zagotovo uničila dosti lepega in dobrega v vseh vaših življenjih.  In tudi zaradi tvojega dejanja bo še bolj zraslo nezaupanje med ljudmi.

Če si tako ‘potrebna’, si pa menda ja lahko najdeš samskega jeBača???

Prilika dela tatu.

Ne bodi vendar tatica,  še dosti bo drugih prilik, ne tako destruktivnih. Poišči jih, ne pa da čakaš na slabe prilike.

Skoraj bi ti verjeli…

Ni ga čez pravo ljubezen, odkrite karte, zaupanje, spoštovanje…z moškim, ki ti to vrača in sta lahko skupaj ter celemu svetu ovelodanita, da se ljubita neskončno. Vse ostalo je nevredno greha. Ne bi si želela nikoli tujega moškega, že iz tega vidika, da če vara danes njo z mano, bo jutri mene s kakšno tretjo. Dovolj je moških na svetu, da si lahko poiščeš samskega, ki te bo ljubil in cenil, spoštoval. Tale, če bi te res imel rad za kaj več, bi se ločil pa potem menil. Tako pa…navaden ff kot jih imaš na monu. Vsi so isti.

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2024, 24.04.2024 ob 17:37

Če mene vprašaš, ti povem, da se zelo motiš, ko misliš, da je to končno nek moški, ki ti je všeč, pa še ta je vezan. Zagotovo to ni prvi, ki ti je po ločitvi všeč, predvsem je ta moški lahek uplen zate, ki ne iščeš ‘resne zveze’. Prilika ga je navrgla, ne pa da je končno en, ki te privlači.

In zakaj ne iščeš resne zveze? Ker nisi pripravljena na njo? Zakaj pa nisi pripravljena nanjo? Ker nimaš dovolj samospoštovanja?

Predala se boš nevarni strasti in s tem zagotovo uničila dosti lepega in dobrega v vseh vaših življenjih.  In tudi zaradi tvojega dejanja bo še bolj zraslo nezaupanje med ljudmi.

Če si tako ‘potrebna’, si pa menda ja lahko najdeš samskega jeBača???

Prilika dela tatu.

Ne bodi vendar tatica,  še dosti bo drugih prilik, ne tako destruktivnih. Poišči jih, ne pa da čakaš na slabe prilike.

Ne iščem resne zveze, ker sem si komaj opomogla od nje (beri dolgoleten zakon z narcisem) in mi je lepo kot samski osebi.  Ne pogrešam nič drugega kot pa samo moško nežnost in seks. Nisem več pripravljena samo dajat in dobivat drobtinic nazaj. Hudiček v meni mi meče naprej en pregovor: Zakaj rediti celo svinjo zaradi ene klobase. Pa še en drugi se mi plete po glavi: Živi tako kot da je to tvoj zadnji dan življenja. Tega zadnjega sem si vedno razlagala v smislu, da se vsak dan zahvalimo in povemu ljudem, da jih imamo radi. Zdaj pa hudiček v meni kriči: Vzemi, privošči si, morda je to tvoj zadnji dan življenja 🙂

Za resno zvezo pa res ne igra nobena vloga samospoštovanje. Ali se želiš resno vezati ali ne, je odločitev posameznika glede njegovega  stila življenja oz. danih okoliščin. Nekateri bi želeli biti v vezi, pa ne najdejo primernega sopotnika, nekateri pa pač nimajo želje po sobivanju.

Ti moraš sama pri sebi razčistiti precej stvari. V glavi.

Srečno!

Kupi si en motoriziran spolni pripomoček, pa bo še en “hudiček” v tebi delal sto na uro, tokraj bolj koristno. Druge rešitve trenutno zate očitno ni, ker na živo pošteno kompenazijo  v obliki moškega še nisi pripravljena.

Odgovor na objavo uporabnika
uf, 24.04.2024 ob 18:00

Ne iščem resne zveze, ker sem si komaj opomogla od nje (beri dolgoleten zakon z narcisem) in mi je lepo kot samski osebi.  Ne pogrešam nič drugega kot pa samo moško nežnost in seks. Nisem več pripravljena samo dajat in dobivat drobtinic nazaj. Hudiček v meni mi meče naprej en pregovor: Zakaj rediti celo svinjo zaradi ene klobase. Pa še en drugi se mi plete po glavi: Živi tako kot da je to tvoj zadnji dan življenja. Tega zadnjega sem si vedno razlagala v smislu, da se vsak dan zahvalimo in povemu ljudem, da jih imamo radi. Zdaj pa hudiček v meni kriči: Vzemi, privošči si, morda je to tvoj zadnji dan življenja 🙂

Za resno zvezo pa res ne igra nobena vloga samospoštovanje. Ali se želiš resno vezati ali ne, je odločitev posameznika glede njegovega  stila življenja oz. danih okoliščin. Nekateri bi želeli biti v vezi, pa ne najdejo primernega sopotnika, nekateri pa pač nimajo želje po sobivanju.

Brezveze je tu ljudi sprasevati, ker veš vnaprej da te bodo obsojali. Če ne želiš resne veze, je mogoče poročen idealen, ker bo tud njemu to ustrezalo. Naredi kot misliš, pa ne sprašuj tukaj,  da te ne bodo res na gmajni zažgali, hahaha, eni bi te kar z glajzo natepli

HAHAHA!!

Kako si pa ti dobila desca, a? S PIZDO!!! Na točno isti lajdrast način!!

Si tipična vaška tercialka, ki za namakanje kurca svojega moža krivi “lajdro”, ker lajdre so meter 95 in težke 120 kil in se jim tvoj bogi bogi možiček ne more upreti, ker ko enkrat lajdra pograbi desca, ga pod pazduho nese domov, zabriše v posteljo, naskoči in ga tri dni ne spusti iz primeža svojih beder!!!

Ti pa boga ženička doma vsa v skrbeh!!!

Se ne strinjam z zgornjim komentarjem “pa privošči si”,

Jaz se vedno vprašam, kako bi bilo meni, če mi ena nedojebana lajdra spelje moškega.

Samo to.

HAHAHA!!

Kako si pa ti dobila desca, a? S PIZDO!!! Na točno isti lajdrast način!!

Si tipična vaška tercialka, ki za namakanje kurca svojega moža krivi “lajdro”, ker lajdre so meter 95 in težke 120 kil in se jim tvoj bogi bogi možiček ne more upreti, ker ko enkrat lajdra pograbi desca, ga pod pazduho nese domov, zabriše v posteljo, naskoči in ga tri dni ne spusti iz primeža svojih beder!!!

Ti pa boga ženička doma vsa v skrbeh!!!

Ne zapletaj si življenja. Ni vredno. Vseeno pa nekaj vedi: ne bi TI razdrla družine. Razdre jo lahko le tisti, ki jo ima in se zapleta z drugimi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno616, 24.04.2024 ob 20:36

Ne zapletaj si življenja. Ni vredno. Vseeno pa nekaj vedi: ne bi TI razdrla družine. Razdre jo lahko le tisti, ki jo ima in se zapleta z drugimi.

A bejžno.

Saj ja veš , da sta kriva pri nemoralnem ali kaznivem dejanju oba  – beri metaforično: tako tisti, ki drži vrečo in tudi tisti, ki meče noter…

New Report

Close