Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hudiček v meni dela sto na uro

hudiček v meni dela sto na uro

Odgovor na objavo uporabnika
uf, 24.04.2024 ob 15:58

Sem ločena srednjih let in že kar nekaj časa uživam samski stan brez moške nežnosti in seksa.  Do zdaj nisem nikoli bila zainteresirana za avanture, obsojala sem varanje in izogibam se moškim za katere že vnaprej vem, da bi si z njimi nakopala samo nevšečnosti. Pa je prišla težka preizkušnja. Začel me je osvajat (ko je zvedel, da sem samska) moški s katerim se poznava že dalj časa in sva si bila vedno simpatična. On je vezan in zame je to alarm na polni črti, ampak hudiček v meni dela sto na uro. Vse bolj me vleče, da popustim, ker si želim moške nežnosti, seksa, moške energije, strasti in je končno en na vidiku za katerega bi se noro zapalila. Ne želim si resne veze, ampak samo potešitev strasti. Po drugi strani pa me srh spreletava ob misli, da bi se ponižala in pristala na status ljubice, da bi se zaljubila vanj in trpela, da bi zaradi svoje odločitve prizadela eno nedolžno žensko, mogoče celo razdrla družino.Prosim boga, da mi ne odpove razum, da se ne zapletam, da me ne premaga strast, ki gori v meni. Po drugi strani pa bi noro navalila, ufff hudičeva preizkušnja na stara leta.

Hmmm samo, da ne bomo potem brali zgodbo podobno tisti,ki se je zgodila na Ptuju/ Kidričevem…..saj veš katero, v kateri nastopa morilka Aleksandra

Odgovor na objavo uporabnika
Kasandra329, 24.04.2024 ob 21:43

Hmmm samo, da ne bomo potem brali zgodbo podobno tisti,ki se je zgodila na Ptuju/ Kidričevem…..saj veš katero, v kateri nastopa morilka Aleksandra

 

Všeč mi je tvoj smisel za humor.

 

Uf narcisica… raje se napali na njegovo ženo.

Bos naredila, kot sodelavka. Ko se je locila, je zacela vlaciti moske domov, najprej ponoci, ko je otrok spal. Potem pa ze kar cez dan.

Ji je kmalu lasten otrok rekel, da je navadna kurba in komaj caka, da gre k ocetu.

 

Me zanima kako si se odlocila? Vrjetno si se za? Ker sicer ne bi sprasevala? Upam, da je bilo dobro in vredno. Ce ni bilo dobro (kar mislim da ni bilo) bos lazje odmislila ti in on. Ne sekiraj se in živi naprej. Pojdi na sonce, v gore, na morje. A en dober pogovor. Pa ne jej vec klobas. Pusti pujska 😉

Razmisli, kako se spopadaš s čustvi. Če se boš spustila v avanturo in te bo potem zasukalo, se boš recimo zaljubila, boš ti tista, ki bo najbolj trpela. Ti boš živela z nekimi nikoli predelanimi čustvi, sebe boš zlomila in sebe izpostavila nečemu, kar ne boš kos. Morda se pa motim in lahko odmisliš vsa čustva, se spustiš samo v uživanje in greš naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
uf, 24.04.2024 ob 18:00

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2024, 24.04.2024 ob 17:37

Če mene vprašaš, ti povem, da se zelo motiš, ko misliš, da je to končno nek moški, ki ti je všeč, pa še ta je vezan. Zagotovo to ni prvi, ki ti je po ločitvi všeč, predvsem je ta moški lahek uplen zate, ki ne iščeš ‘resne zveze’. Prilika ga je navrgla, ne pa da je končno en, ki te privlači.

In zakaj ne iščeš resne zveze? Ker nisi pripravljena na njo? Zakaj pa nisi pripravljena nanjo? Ker nimaš dovolj samospoštovanja?

Predala se boš nevarni strasti in s tem zagotovo uničila dosti lepega in dobrega v vseh vaših življenjih.  In tudi zaradi tvojega dejanja bo še bolj zraslo nezaupanje med ljudmi.

Če si tako ‘potrebna’, si pa menda ja lahko najdeš samskega jeBača???

Prilika dela tatu.

Ne bodi vendar tatica,  še dosti bo drugih prilik, ne tako destruktivnih. Poišči jih, ne pa da čakaš na slabe prilike.

Ne iščem resne zveze, ker sem si komaj opomogla od nje (beri dolgoleten zakon z narcisem) in mi je lepo kot samski osebi.  Ne pogrešam nič drugega kot pa samo moško nežnost in seks. Nisem več pripravljena samo dajat in dobivat drobtinic nazaj. Hudiček v meni mi meče naprej en pregovor: Zakaj rediti celo svinjo zaradi ene klobase. Pa še en drugi se mi plete po glavi: Živi tako kot da je to tvoj zadnji dan življenja. Tega zadnjega sem si vedno razlagala v smislu, da se vsak dan zahvalimo in povemu ljudem, da jih imamo radi. Zdaj pa hudiček v meni kriči: Vzemi, privošči si, morda je to tvoj zadnji dan življenja 🙂

Za resno zvezo pa res ne igra nobena vloga samospoštovanje. Ali se želiš resno vezati ali ne, je odločitev posameznika glede njegovega  stila življenja oz. danih okoliščin. Nekateri bi želeli biti v vezi, pa ne najdejo primernega sopotnika, nekateri pa pač nimajo želje po sobivanju.

Nisem več pripravljena samo dajat in dobivat drobtinic nazaj.

Draga avtorica, v tem primeru pa sploh trikrat razmisli, če si želiš postati ljubica.

 

 

New Report

Close