Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Elza, no!
Ne skrivam, da mi je misel na ponovno srečanje s tabo med rjuhami všeč. Ampak – toliko me pa le poznaš – obseden pa vendarle nisem s tem. Lepo mi je pomisliti na res intenziven odnos, ki sva ga nekoč imela. Intenziven v vsem. Čustveno in tudi telesno. Kot sem v enem delu zgodbe napisal: ti bo hvaležen do konca življenja.
Srečajva se in se malo besedno poigrajva s spomini. Vse ostalo prepustiva, da se zgodi spontano. Saj tako je najlepše! Ne morem pričakati prvega junija!


Ne zahtevam seksa. Vem pa, da je verjetnost, da do njega pride. Ne obremenjuj se! Zgodilo se bo tisto, za kar se bova oba odločila.
Hvala za SMS. Glede klicanja razumem.
Apartma rezerviran. Te prvega zgodaj popoldne pokličem. Prav?
Ne obremenjuj se vnaprej, kaj se sme in kaj se ne sme zgoditi. Prav?
[/quote]
Rok! Bojim se da sem ga polomila. Prehitra sem bila ker se bojim, da ti gre vseen bolj za seks kakor pa razgovor. Je pametno vse tole? Ti hočeš prevarati ženo?
[/quote]

Se opravičujem, ker se mešam v vajino zgodbo, ampak moram reči tole: Elza, nikar ne oklevaj več, in se prepusti srečanju!
Tale tvoj Japi je res krasen človek, tako ga jaz vidim skozi njegova pisanja, in ne zamudi edinstvene priložnosti srečanja z njim. Poglej, usoda vaju je spet povezala, in obremenjevati se, kaj bo in ali je to prav, je neumno. Postala si slavna slovenka ;). Kaj bi jaz dala, da bi tako nekdo pisal o meni….

Torej pogumno dalje, ne oklevaj več in nikar ne zamudi te priložnosti, ker ti bo žal celo življenje.
Vse dobro vama želim in naj se zgodi, kar se mora zgoditi. Vajina zgodba očitno še nima konca in prav je tako :).
Srečno.


Rok! Bojim se da sem ga polomila. Prehitra sem bila ker se bojim, da ti gre vseen bolj za seks kakor pa razgovor. Je pametno vse tole? Ti hočeš prevarati ženo?
[/quote]

Se opravičujem, ker se mešam v vajino zgodbo, ampak moram reči tole: Elza, nikar ne oklevaj več, in se prepusti srečanju!
Tale tvoj Japi je res krasen človek, tako ga jaz vidim skozi njegova pisanja, in ne zamudi edinstvene priložnosti srečanja z njim. Poglej, usoda vaju je spet povezala, in obremenjevati se, kaj bo in ali je to prav, je neumno. Postala si slavna slovenka ;). Kaj bi jaz dala, da bi tako nekdo pisal o meni….

Torej pogumno dalje, ne oklevaj več in nikar ne zamudi te priložnosti, ker ti bo žal celo življenje.
Vse dobro vama želim in naj se zgodi, kar se mora zgoditi. Vajina zgodba očitno še nima konca in prav je tako :).
Srečno.
[/quote]
Bralka, tako lepo pišeš o njemu. A ga poznaš? saj je u redu ampak moškim je zmeraj bolj do postelje kot pa do pogovora. Japi je pa vseen predvsem moški.
Za tole slavo mu nisem čisto nič hvaležna ker se stalno bojim da me kdo vseen ne prepozna.
Bom pa riskirala in se dobila z njim in bo kar bo.

Se opravičujem, ker se mešam v vajino zgodbo, ampak moram reči tole: Elza, nikar ne oklevaj več, in se prepusti srečanju!
Tale tvoj Japi je res krasen človek, tako ga jaz vidim skozi njegova pisanja, in ne zamudi edinstvene priložnosti srečanja z njim. Poglej, usoda vaju je spet povezala, in obremenjevati se, kaj bo in ali je to prav, je neumno. Postala si slavna slovenka ;). Kaj bi jaz dala, da bi tako nekdo pisal o meni….

Torej pogumno dalje, ne oklevaj več in nikar ne zamudi te priložnosti, ker ti bo žal celo življenje.
Vse dobro vama želim in naj se zgodi, kar se mora zgoditi. Vajina zgodba očitno še nima konca in prav je tako :).
Srečno.
[/quote]
Bralka, tako lepo pišeš o njemu. A ga poznaš? saj je u redu ampak moškim je zmeraj bolj do postelje kot pa do pogovora. Japi je pa vseen predvsem moški.
Za tole slavo mu nisem čisto nič hvaležna ker se stalno bojim da me kdo vseen ne prepozna.
Bom pa riskirala in se dobila z njim in bo kar bo.
[/quote]

Ne, ne poznam ga, samo berem ga tukaj. In ne vem, skozi pisanje se mi zdi, da je vredu človek.
Seveda je moškim skoraj vedno do postelje, ampak tu imaš glavno besedo ti. Tako bo, kot boš ti rekla in tega se zavedaj. On pa je po mojem tudi pripravljen na vse scenarije in ga tvoj NE tudi ne bo vrgel iz tira. Po mojem si te v prvi vrsti res želi vsaj srečati osebno…

Tako je pač moje mnenje…. Zato kar pogumno. Upam, da se vse dobro razplete… Držim pesti.

Elza, v četrtek te po 18. uri čakam v tistem bungalovu.
Ne zamudi preveč.
In prosim, ne odidi pred 16. uro v SOBOTO.
Nestrpen sem. In verjamem, da o tem, kaj bova skupaj počela, ne bo nobenega nesporazuma…. nama nikoli skupaj ni bilo ravno slabo…..

Zaenkrat vse lepo :

No, ni mi žal de sva se dobila. Ampak ne smem več. Bom spet zgubila orientacijo kot pred leti

Kako je bilo? Vem, da ne moreš preveč opisovati, ampak vsaj na kratko…
Seveda bo želel ponovnega srečanja, grem stavit.
Srečno.

Kako je bilo? Vem, da ne moreš preveč opisovati, ampak vsaj na kratko…
Seveda bo želel ponovnega srečanja, grem stavit.
Srečno.
[/quote]

Bralka, te rajca? Bi se tudi ti malček igrala, tako na skritem?

Kako je bilo? Vem, da ne moreš preveč opisovati, ampak vsaj na kratko…
Seveda bo želel ponovnega srečanja, grem stavit.
Srečno.
[/quote]

Bralka, te rajca? Bi se tudi ti malček igrala, tako na skritem?
[/quote]

:))))
Prijetno je pač brati tole zgodbo, o dveh, ki se znova najdeta…
Tole ni najina tema, tako da moje (ali tvoje) želje niso pomembne.

Bralka, te rajca? Bi se tudi ti malček igrala, tako na skritem?
[/quote]

:))))
Prijetno je pač brati tole zgodbo, o dveh, ki se znova najdeta…
Tole ni najina tema, tako da moje (ali tvoje) želje niso pomembne.
[/quote]

Te mika?

:))))
Prijetno je pač brati tole zgodbo, o dveh, ki se znova najdeta…
Tole ni najina tema, tako da moje (ali tvoje) želje niso pomembne.
[/quote]

Te mika?
[/quote]

Bi mi mogoče ugajalo, če bi nekdo takole pisal zgodbice o meni.

Te mika?
[/quote]

Bi mi mogoče ugajalo, če bi nekdo takole pisal zgodbice o meni.
[/quote]

Bi morala prvo delo napravit he he

Te mika?
[/quote]

Bi mi mogoče ugajalo, če bi nekdo takole pisal zgodbice o meni.
[/quote]
Po dolgem tipkanju na monu, je le privolila, da se srečava. Dogovorila sva se za kavico v središču mesta. Glede na kurjenje preko pisanja, sem vedel, da ne bo to običajna kavica, zato sem se uredil do potankosti. Najprej frizer, nato domača depilacija, še posebej mojega korenjaka. Tako se zlikan in nadišavljen odpravim v center, kjer pričakujem prvo srečanje z dekletom iz mona.
Seveda sem prišel nekoliko prej, kot sva se dogovorila, da pregledam, kje bo najbolje za naju. Izberem mizo, ki je nekoliko odmaknje od ostali, tako malce zakrita za poglede …..

Se nadaljuje….

Bi mi mogoče ugajalo, če bi nekdo takole pisal zgodbice o meni.
[/quote]
Po dolgem tipkanju na monu, je le privolila, da se srečava. Dogovorila sva se za kavico v središču mesta. Glede na kurjenje preko pisanja, sem vedel, da ne bo to običajna kavica, zato sem se uredil do potankosti. Najprej frizer, nato domača depilacija, še posebej mojega korenjaka. Tako se zlikan in nadišavljen odpravim v center, kjer pričakujem prvo srečanje z dekletom iz mona.
Seveda sem prišel nekoliko prej, kot sva se dogovorila, da pregledam, kje bo najbolje za naju. Izberem mizo, ki je nekoliko odmaknje od ostali, tako malce zakrita za poglede …..

Se nadaljuje….
[/quote]

Ha, ha, ha… Ti si faca :))))


Po dolgem tipkanju na monu, je le privolila, da se srečava. Dogovorila sva se za kavico v središču mesta. Glede na kurjenje preko pisanja, sem vedel, da ne bo to običajna kavica, zato sem se uredil do potankosti. Najprej frizer, nato domača depilacija, še posebej mojega korenjaka. Tako se zlikan in nadišavljen odpravim v center, kjer pričakujem prvo srečanje z dekletom iz mona.
Seveda sem prišel nekoliko prej, kot sva se dogovorila, da pregledam, kje bo najbolje za naju. Izberem mizo, ki je nekoliko odmaknje od ostali, tako malce zakrita za poglede …..

Se nadaljuje….
[/quote]

Ha, ha, ha… Ti si faca :))))
[/quote]

Kdaj greva na kavo ? 😉

Ha, ha, ha… Ti si faca :))))
[/quote]

Kdaj greva na kavo ? 😉
[/quote]

Kava? 😉 Boš potem še tako lepo pisal o meni ;)???

Sicer pa sva zasmetila tole lepo ljubezensko temo, se ti ne zdi?

Kdaj greva na kavo ? 😉
[/quote]

Kava? 😉 Boš potem še tako lepo pisal o meni ;)???

Sicer pa sva zasmetila tole lepo ljubezensko temo, se ti ne zdi?
[/quote]

Mogoče še lepše, ali tudi kaj več, kot samo pisal….. 😉
Ja, lahko se kje drugje tipkava.

Kava? 😉 Boš potem še tako lepo pisal o meni ;)???

Sicer pa sva zasmetila tole lepo ljubezensko temo, se ti ne zdi?
[/quote]

Mogoče še lepše, ali tudi kaj več, kot samo pisal….. 😉
Ja, lahko se kje drugje tipkava.
[/quote]

🙂
Hvala za trenutek sanjarjenja 🙂
In to je vse.

Mogoče še lepše, ali tudi kaj več, kot samo pisal….. 😉
Ja, lahko se kje drugje tipkava.
[/quote]

🙂
Hvala za trenutek sanjarjenja 🙂
In to je vse.
[/quote]
Ah, nisi resna.
😉

🙂
Hvala za trenutek sanjarjenja 🙂
In to je vse.
[/quote]
Ah, nisi resna.
😉
[/quote]

Žal… Saj tukaj na MOnu lahko najdeš kaj bolj resnega. Jaz sem samo bralka 🙂


Ah, nisi resna.
😉
[/quote]

Žal… Saj tukaj na MOnu lahko najdeš kaj bolj resnega. Jaz sem samo bralka 🙂
[/quote]

Lahko mi pišeš na; [email protected]

Kako je bilo? Vem, da ne moreš preveč opisovati, ampak vsaj na kratko…
Seveda bo želel ponovnega srečanja, grem stavit.
Srečno.
[/quote]

Firbec 🙂
Bom kar Japiju prepustila. On to bolj obvlada. Pa ne obvlada samo to.
Upam res, da bo znal skriti podatke po katerih me kdo lahko spozna.

Kako je bilo? Vem, da ne moreš preveč opisovati, ampak vsaj na kratko…
Seveda bo želel ponovnega srečanja, grem stavit.
Srečno.
[/quote]

Firbec 🙂
Bom kar Japiju prepustila. On to bolj obvlada. Pa ne obvlada samo to.
Upam res, da bo znal skriti podatke po katerih me kdo lahko spozna.
[/quote]

Sem vesela za vaju. Lepo je bilo spremljati vajino zgodbo :). Srečno in po pameti seveda.

Žal… Saj tukaj na MOnu lahko najdeš kaj bolj resnega. Jaz sem samo bralka 🙂
[/quote]

Lahko mi pišeš na; [email protected]
[/quote]

Misliš, da bi si upala? Kaj če me omrežiš in odpelješ v globine…morja, morski princ?
Prenevarno, nevarno…

New Report

Close