Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Koroške? U ne, kar daleč vstran. pa ti, si Korošec?
[/quote]

Pa daj, javi se na mail, ti slikco prlimam.
[/quote]

ne upam….

Pa daj, javi se na mail, ti slikco prlimam.
[/quote]

ne upam….
[/quote]
Joj, ne bom te pojedel.

No to je pa že nekaj…. po prebranih 3 delih sem že mal obupaval 🙂

Vajina zgodba, se posebej vajino srecanje po toliko letih, mi je otoplilo srce in me hkrati naredilo otozno.

Ljudje hrepenimo po trenutkih, ki bi nas prezarcili skozi in kjer bi se popolnoma zlili z drugim. Ker so obcutki tako mocni, globoki, da si takrat ne zelimo nicesar manj. Vendar… mislim da je vajina ljubezen mozna do trenutka, ko bi se realizirala v resnicno pristen odnos. Zato vztrajata v lovljenju, iskanju prostih casovnih lukenj, ker je to cilj. Ni cilj srecna, zadovoljiva partnerska zveza med vama, Elza in Japi, ampak ta nezmoznost priti dokoncno in zares skupaj. Nedosegljivo hrepenenje je dosti mocnejse od “obicajne” veze, kjer poleg zvezd pridejo tudi temni oblaki.

Kaj od hrepenenja po zvezdah bi ostalo, ce bi dejansko pristala skupaj?

In enako vidim z bralko in avanturcem. Bolje kot srecanje v zivo potiho hrepenjenje za nekom, ki te vseksozi nosi v srcu kot neizziveto “ljubezen” kakor pa dejansko srecanje, ki lahko razbije iluzijo in stvari naredi navadne.

In kaj smo ljudje, ce nehamo hrepeneti?

Hvala za prgisce zvezd in sanjajte/mo naprej.

Lepo povedano. Tudi sama sem rada brala njuno zgodbo. Le kaj je sedaj z njima?
Javita se nam še kaj – na kratko, da vemo, kako sta…

Živio!

Še smo živi 🙂 Jaz tukaj…. Elza pa tam nekje v Šiški. Že mesece se nisva videla. Vse od tistega najinega mukoma dogovorjenega srečanja v apartmajskem naselju. Hja… tisto srečanje takrat….Kaj naj rečem? Cele ure sva se pogovarjala o preteklosti. O doživetih mukah razhoda, ki se mu nikakor nisva mogla ogniti. In o najinem seksu… ne eden ne drugi ni izkusil česa podobnega z drugimi. Divje, nežno in grobo hkrati, do nezavesti nabito s telesno željo po drugem in po potešitvi. Priznala sva si…. ob spominjanju na tisto najino posteljno divjanje ima ona mokro in jaz otrdelega. Lepi spomini….

Pa nikoli nista pomislila, da bi pač pustila svoje partnerje in bila preprosto skupaj? NJeni otroci so najbrž že veliki. Pač, zakaj zapravljati življenje v nekem povprečju, če lahko živiš drugače? Je večji rajc hrepeniti kot biti dejansko skupaj?

Aaaa, ne ne.
Tisto davno nekoč sva MORALA prekiniti. Pravzaprav ona je morala. Najprej: ona poročena, jaz samski in hudo osamljen. Potem: ona z močnimi in zelo tehtnimi razlogi, da ostane v zakonu. In še več. Ne želi me držati ob sebi kot ljubčka in stroj za užitke med rjuhami. Privošči mi partnerko, družino….
In tako se je tudi zgodilo. Zdaj tudi jaz nimam razloga, da si jo skušam pridobiti nazaj. Z ženo lepo voziva skupaj. Čustveno in tudi v postelji. Ooooo, tudi v postelji! Seveda pa me žena zdaj ne dobi med stegna tako sestradanega, nepotešenega, pripravljenega ubijati za en f.k.
Ponovno srečanje z Elzo po vseh teh letih je bila le adrenalinska želja ponovno podoživeti tista najina divja doživetja. Nora skoraj živalska doživetja pospremljena z bolečino in zavedanjem o tem, da najina zveza nima prav nobene možnosti.
In po vseh letih sem jo na tem forumu začel vabiti na srečanje v živo. Zakaj? Hmmm, nobenega pravega načrta nisem imel. Le miren kotiček in obujanje žgečkljivih spominov. Seks? Ni nujno. Mogoče ne, mogoče pa vendarle ja….ob vseh izgovorjenih besedah o nekdanjih divjih sladkostih.
Tako sva se dobila. S pripovedovanjem en drugemu sva se prepričala, da vsega tega nisva le sanjala. Bilo je resnično!
Ležala sva na boku na postelji, obrnjena en proti drugemu. Oblečena. Se spomniš takrat….več tednov sva se rajcala, šepetala kako si želiva en drugega…? In potem se končno znajdeva v tisti motelski sobi? Se je tebi tudi že kar mešalo od potrebe in pričakovanja, da se končno vrževa v vrtinec naslade, divje naslade? Ja tudi jaz se tega tako spomnim. Nobene razsodnosti ni bilo več v moji glavi. Takrat mi je bilo že popolnoma vseeno… tudi če bi naju kdo opazoval. To sva si hotela dati, do tega sva imela pravico. In ko sva tuleč prišla do ekstaze, sta njena mokra muca in moj tič hotela še. Čutil sem stene njene luknjice ob tiču in …. preprosto nadaljeval. V naju je bilo potrebe za en teden norenja…ne za ti dve urici.
Vedel sem … vse te podrobnosti….moral sem se z roko prijeti med noge, v kavbojkah mi je postajalo tesno. Elza je postajala zaripla v obraz. Vse te besede so naju odpeljale nazaj v tisto motelsko sobico. Noro….kot bi se nama vse še enkrat dogajalo.
Ni me upala posnemati…. odmaknil sem roko iz svojega mednožja, počasi sem visoko dvignil njeno krilo, jo nežno prijel za roko in jo popeljal na njen trebuh in potisnil v hlačke. Zamižala je in si počasi začela drgniti mokro muco. Odpel sem si hlače, potegnil malega na plano in ga začel obdelovati. Odprla je oči in gledala, kako si ga obdelujem. Jaz pa sem gledal njo, kako si jo čedalje hitreje drgne.
Oh, Rok, je zašepetala. Kot bi bilo takrat.
Ampak midva nisva več takrat… tu in zdaj sva.

Od takrat se nisva več videla.

Noro.. ..hudo….

Si videla mojo fantazijo? Mogoče lahko tud mi2 neki podobnega doziviva

elza pridi k  meni da sepofukama grema k tebi da te vedno fukam

 

elza raje bodi z menoj ljubil te bom

Oooo, Rok, zakaj nisem Elza.. Želim si noro dobrega fuka

New Report

Close