Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

To je sicer res, ker brez komunikacije tudi inteligenten ne bo dober na svojem področju. V hirearhiji podjetij je na primer tudi nižje kvalificirani delavec lahko pomemben in mu velja prisluhniti, da bolj šolani vpeljejo izboljšavo (roko na srce so šalani ljudje zato tam). Primer… v fabriki je pogosto, da se izdelke snuje po DFA (design for assembly) v tem primeru je na sestankih zelo dragoceno mnenje osebe ki bo izdelek sestavljala, da pove kaj spremeniti, da bo montaža hitrejša. Hitrejša montaža, več narejenih kosov, več dobička… tako enostavno.

Seveda velja manj šolanega poslušati le dokler se ne začne spuščati v debate ki jim ni kos – nima dobolj podlage, da bi smiselno doprispeval in začne pametovat. V tem primeru pa se sploh ne splača z njim pogovarjat.

Ali se pogovor s tako osebo splača/ne splača definira uporabnost vsebine. Če se drži svojih zmožnosti in prispeva realne izkušnje je pogovor uporaben. Če bluzi bedarije o zadevah ki jih ne pozna… se sploh ne bomo dosti pogovarjali. Hvala in nasvidenje.

Sem mnenja, da nas vecina pocne to. Celo “troli” mislim, da izzivljajo neizzivete fantazije. Poskusam (dalec od “popolonosti”) ne obsojati. Se pa ne strinjam s teboj v zadnjem delu. Vsaj ne povsem. Res se da iz anonime plasirati dobre ideje in ogniti deplasiranju le-te ad hominem. Izpostaviti se, pa je tista navidezna meja, ki locuje “sanje zaradi sanj samih” od “sanj, ki jih clovek zivi oz. zeli ziveti”. Ker “kdo ali kaj” nisem zapisal, da ni pomembo. Le po vrstnem redu je zadnje, o cemer se pogovarjamo. In ce nekdo more na koncu reci “Ce je tistemu butlju Desiju to uspel, zakaj ne bi moglo meni?”, potem je vredno. V anonimnosti pa cloveku odvzamemo to zadnjo raven (ceprav je namen se vedno lahko bil dober).
[/quote]

vprašanje ”njemu/njej je uspelo, zakaj ne bi meni?” je vedno na mestu, le poti so druge. jaz vsekakor ne grem po tvojih….zato ne zagrabim tvoje ”kosti”…. 🙂

vprašanje ”njemu/njej je uspelo, zakaj ne bi meni?” je vedno na mestu, le poti so druge. jaz vsekakor ne grem po tvojih….zato ne zagrabim tvoje ”kosti”…. 🙂
[/quote]

Ne govoriva o istem. Vprasanje je bilo eno, sedaj se pogovarjava o drugem. Pa naj bo. Konec koncev vsak izmed nas izhaja iz nekega lastnega referencnega okvirja. Raznolikost je dobra rec. Tako nam vsaj kaze narava. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Za povprečnega forumaša verjetno nevideno. Sicer pa je večkrat (v resnih temah) povedal marsikaj kar presega znanje “navadnih” ljubiteljev zdravja.
Se pa v nekaterih temah malo heca. Provocira in verjetno tudi analizira vaše odzive. Nikoli ni želel točno povedati kaj v zdravstvu dela, čeprav so ga dolgo napeljevali. Mora biti precej “visoko” in upam si trdit, da z velikim znanjem s področja psihologije. Moje mnenje.
[/quote]

Ja ja, mon je njegov laboratorij in mi smo njegovi poskusni zajčki. 😀

Njegov psihološki pristop je tak, da se zlahka enim njegovim pacientom spipa, drugi pa bi si šli rezat žile. Visoko se pa nosi, to pa res. 😛

kompleten internet je fantastičen laboratorium

drži! le, da bi eni radi bili samo laboranti, drugi pa nočmo vedno biti zajčki…. 🙂

Desenterius, sva se razumela…. 😉

da zjebem temo temu magistru, ki se gre tukej neki laboratorij. Že od začetak, ko se je pojavil mi je bil dolgočasen in sem se v bistvu vprašal, (nehal sem ga pa brat po prvem postu), od kje se je pa ta pojavil ampak ok. isto se on lahko vpraša za mene….., ker je pameten kot sto mater, mu bom nalimal komad, da mu bo ta komad povedal v petih minutah vse to kar on kao raziskuje na forumih, z razumevanjem sem ziher, da ne bo imel težav…
obstaja krog, ki je na vrhu tega kroga v nula točki, pol pa gre okol tja do konca 360 stopinj in tako je tud z ljudmi, najbolj neumni so/smo pri nuli, pol se pa intelekt stopnjuje do 360 stopinj, no in modeli, ki so na vrhu tega kroga, so samo en korak odaljeni od norcev, ki so na nulti točki. Vedlo se pa je, da, ko je pisal, da je v zdravstvu, da bodo ženske trznle, kot presuešena rastline na dež.

https://www.youtube.com/watch?v=pb6jWSirIlY

Na tem forumu se zbira vrhunska inteligenca, zato pa tudi jaz ne smem manjkati.

[img]https://i.warosu.org/data/tg/img/0293/47/1389134913540.png[/img]

Perfecto !

Perfecto !
[/quote]

O Živc na kubik, a si vredu. 🙂
Saj veš da v resnici ne obstajam, ampak te vseeno lepo pozdravljam.

O Živc na kubik, a si vredu. 🙂
Saj veš da v resnici ne obstajam, ampak te vseeno lepo pozdravljam.
[/quote]

Vsak dan bolje.

Hvala!!!Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

Prosim! Zdaj nam pa izplačaj honorarje 🙂

Najlepše vas vse skupaj pozdravljam iz svoje sobe, morate pa vedeti, da raziskave še niso končane.

Hvala.

Oglasam se ti, mislim da, prvič. Sem hvalezna, da je vse skupaj le raziskava. No, tvoje poste sem večinoma preskočila.

Pazi na avtorske pravice.
Mojega soglasja za objavo in obdelavo podatkov nimaš.

https://www.ip-rs.si/zakonodaja/reforma-evropskega-zakonodajnega-okvira-za-varstvo-osebnih-podatkov/najpogostejsa-vprasanja-in-odgovori/

Iz svoje male bele sobice. 😀

najboljše izume so iznašli lenuhi! ;))

vseeno pa ne razumem, kaj žene človeka, da prilima slikce žene v temi, ki ni njemu namenjena in ni bil za to naprošen? torej, čemu služi? kako se to aplicira? ali je utrezno? 😉
[/quote]

Sicer dober štos, a popolnoma zgrešena dogma.

Najboljše izume so izumili ljudje, ki so želeli: SPREMEMBE, izboljšanje.
In če pogledaš tako iz realne perspektive.. bo tudi odgovor na ostala vprašanja hitro podan.

De omnibus disputandum..

Zatorej… zadovoljstvo in udobje pomeni smrt inovativnosti (in posledicno druzbe ob prvem nepredvidljivem dogodku). Nezadovoljstvo je prvi predpogoj za spremembo. Drugi je custvena vpletenost (jeza).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zatorej… zadovoljstvo in udobje pomeni smrt inovativnosti (in posledicno druzbe ob prvem nepredvidljivem dogodku). Nezadovoljstvo je prvi predpogoj za spremembo. Drugi je custvena vpletenost (jeza).
[/quote]
In nato delovnost, marljivost, trud, vstrajnost… brez tega ne Edison, ne Tesla ne bi nič naredila, samo po slovensko bi bluzila po Barih. Polna idej brez realizacije

De omnibus disputandum..

Vztrajnost (endrofini), disciplina (dopamin), vera (serotonin) in sodelovanje (oksitocin). Tipicni (poenostavljeno) koktejl entuzijazma (a.k.a srece).

P.S.: Sreca nima nic opraviti z zadovoljstvom oz. nezadovoljstvom. Se huje… Faktorji zadovoljstva in faktorji nezadovoljstva lahko celo nastopajo vzporedno in socasno.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Oprosti Desi, ampak zadnje case ti uide marsikatera neumnost, kar si zgoraj napisal je pa rekord. Tako, kot je bogi DXY s svojim jamranjem, preoblecenim v samohvalo, si podobno tudi ti. Vidva se meni bereta kot dve plati iste medalje. Bolj sta si podobna kot si mislis. Nesrecna sta v svojem idealnem zivljenju. Kemija???


Oprosti Desi, ampak zadnje case ti uide marsikatera neumnost, kar si zgoraj napisal je pa rekord. Tako, kot je bogi DXY s svojim jamranjem, preoblecenim v samohvalo, si podobno tudi ti. Vidva se meni bereta kot dve plati iste medalje. Bolj sta si podobna kot si mislis. Nesrecna sta v svojem idealnem zivljenju. Kemija???
[/quote]

Ne pomaga. Jaz sem mu povedala že ene parkrat (tudi tole o medalji, samo da sem jaz uporabila kovanec) , ampak sem samo dobila nazaj, da sem budala.
Od teh tipov (teh dveh pa še posebej) se vsaka kritika, nasvet, pripomba odbije kot od teflona.

New Report

Close