Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!


Oprosti Desi, ampak zadnje case ti uide marsikatera neumnost, kar si zgoraj napisal je pa rekord. Tako, kot je bogi DXY s svojim jamranjem, preoblecenim v samohvalo, si podobno tudi ti. Vidva se meni bereta kot dve plati iste medalje. Bolj sta si podobna kot si mislis. Nesrecna sta v svojem idealnem zivljenju. Kemija???
[/quote]

E? Ti podajas mnenje o zapisanem, ali izrabljas komentiranje za to, da poves svoje mnenje o meni, ali kaj naj s tem pocne povprecen bralec, vkljucno z menoj?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne pomaga. Jaz sem mu povedala že ene parkrat (tudi tole o medalji, samo da sem jaz uporabila kovanec) , ampak sem samo dobila nazaj, da sem budala.
Od teh tipov (teh dveh pa še posebej) se vsaka kritika, nasvet, pripomba odbije kot od teflona.
[/quote]

Oprosti, ampak ne spomnim se, da bi kdaj prebral kak tvoj zapis, ki bi se mu dalo reci kritika.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Oprosti, ampak ne spomnim se, da bi kdaj prebral kak tvoj zapis, ki bi se mu dalo reci kritika.
[/quote]

Seveda ne. Ti to jemlješ kot pohvalo (“juhu, opazili so me, z mano se ukvarjajo”).
In potem poskušaš obrniti na hec ali zvrniti na sogovornika.
Nič narobe, samo imaš eno psihološko oviro, ki ti to preprečuje.

Seveda ne. Ti to jemlješ kot pohvalo (“juhu, opazili so me, z mano se ukvarjajo”).
In potem poskušaš obrniti na hec ali zvrniti na sogovornika.
Nič narobe, samo imaš eno psihološko oviro, ki ti to preprečuje.
[/quote]

Nisva se razumela. Ti podajas mnenja, ne kritik. Kritika se od mnenja razlikuje po tem, da kritika nakaze eno ali vec moznih izboljsav, ipd. Da bi torej lahko rekla, da podajas kritike, se potrudi besedilo zakljuciti tako, da bo v njem smernica, kako naj tisti, ki mu namenjas kritiko postopa.

P.S.: Vidis, to je kritika. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nisva se razumela. Ti podajas mnenja, ne kritik. Kritika se od mnenja razlikuje po tem, da kritika nakaze eno ali vec moznih izboljsav, ipd. Da bi torej lahko rekla, da podajas kritike, se potrudi besedilo zakljuciti tako, da bo v njem smernica, kako naj tisti, ki mu namenjas kritiko postopa.

P.S.: Vidis, to je kritika. 😉
[/quote]

Ok, Desi, seveda imaš prav.

Nisva se razumela. Ti podajas mnenja, ne kritik. Kritika se od mnenja razlikuje po tem, da kritika nakaze eno ali vec moznih izboljsav, ipd. Da bi torej lahko rekla, da podajas kritike, se potrudi besedilo zakljuciti tako, da bo v njem smernica, kako naj tisti, ki mu namenjas kritiko postopa.

P.S.: Vidis, to je kritika. 😉
[/quote]

Desi se, ko mu zagusti, z nobeno ne razume. Včeraj se tudi ni z eno, danes z dvema, jutri … 😀 Sogovornice naredi tepke, češ ne razumete.

Ok, Desi, seveda imaš prav.
[/quote]

Hvala. Bolj od tega, da imam prav, mi bo v veselje videti, da bos naslednjic znala razlociti med podajanjem mnenja in podajanjem kritike, ter bos k slednji pravilno pristopila.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hvala. Bolj od tega, da imam prav, mi bo v veselje videti, da bos naslednjic znala razlociti med podajanjem mnenja in podajanjem kritike, ter bos k slednji pravilno pristopila.
[/quote]

Ok, ti bom kar zdajle vrnila kritiko. Tole je pokroviteljsko in vzvišeno obnašanje. V bodoče, ko sogovornik vljudno zaključi debato, se poskusi zadržati, pa svojo zadnjo besedo, ki naj “pošola” sogovornika, obdrži zase.

Ce bos ti delal doktorat, sem jaz papez. Niti slucajno ne razmisljas kot nekdo, ki naj bi imel za seboj magisterij.

Me bolj zanima, ce imas koncano srednjo solo. Ker drugega od tebe ni brati v tejle temi.

Ok, ti bom kar zdajle vrnila kritiko. Tole je pokroviteljsko in vzvišeno obnašanje. V bodoče, ko sogovornik vljudno zaključi debato, se poskusi zadržati, pa svojo zadnjo besedo, ki naj “pošola” sogovornika, obdrži zase.
[/quote]

Juhu! Uspelo nama je. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Juhu! Uspelo nama je. 😉
[/quote]

Meni ja, tebi pa ne,

Ne pomaga. Jaz sem mu povedala že ene parkrat (tudi tole o medalji, samo da sem jaz uporabila kovanec) , ampak sem samo dobila nazaj, da sem budala.
Od teh tipov (teh dveh pa še posebej) se vsaka kritika, nasvet, pripomba odbije kot od teflona.
[/quote]

No, sedaj, ko sva osvojila razliko med mnenjem (staticno, za nazaj podano sporocilo) in kritiko (dinamicno, v prihodnjost orientirano sporocilo), lahko razumeva tudi, da sodba deluje kot inhibitor, torej omejujoce, medtem ko psovka kot motivator, torej osvobajajoce. In da to nista dve plati istega kovanca.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, sedaj, ko sva osvojila razliko med mnenjem (staticno, za nazaj podano sporocilo) in kritiko (dinamicno, v prihodnjost orientirano sporocilo), lahko razumeva tudi, da sodba deluje kot inhibitor, torej omejujoce, medtem ko psovka kot motivator, torej osvobajajoce. In da to nista dve plati istega kovanca.
[/quote]

Nič ne skrbi, že tole dopisovanje je potrdilo, da se tebe ne da omejiti, ne s kritiko, ne kako drugače, kar dokazuje mojo uvodno trditev, da je kritika pri tebi brezpredmetna.

Nič ne skrbi, že tole dopisovanje je potrdilo, da se tebe ne da omejiti, ne s kritiko, ne kako drugače, kar dokazuje mojo uvodno trditev, da je kritika pri tebi brezpredmetna.
[/quote]

Lahko se poigrava tudi z logicnim sklepanjem in izvajanjem dokazov, ko bom pri volji. Tudi tu je pri tebi opaziti veliko maneverskega prostora za izboljsave.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Lahko se poigrava tudi z logicnim sklepanjem in izvajanjem dokazov, ko bom pri volji. Tudi tu je pri tebi opaziti veliko maneverskega prostora za izboljsave.
[/quote]

No, poanta mojega zapisa je seveda bila, da pri tebi pa tega ni. In ne, nisem na glavo padla, da bi se kaj “poigravala” s tabo, saj s svojo teflon-tehniko energetsko izcuzaš človeka, ne da bi pri tem kaj dal v zameno.

No, poanta mojega zapisa je seveda bila, da pri tebi pa tega ni. In ne, nisem na glavo padla, da bi se kaj “poigravala” s tabo, saj s svojo teflon-tehniko energetsko izcuzaš človeka, ne da bi pri tem kaj dal v zameno.
[/quote]

Kaj ti daje misliti, da je v tvojih zapisih kaka poanta?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj ti daje misliti, da je v tvojih zapisih kaka poanta?
[/quote]

Vidiš?
Ne, žal ne vidiš. Torej je pogovor nesmiseln, kajne?

Replika..nima smisla z ljudmi k so na visjem levelu..
Prid pa se z mano pogovarjaj..bos vidla kok sem fajn😋😋😋

Jest se pogovarjam z vsakim, dokler je fajn 🙂

👍☺

Veš Vagabund, točno tako je kot praviš.
Jaz sem že parkrat to, kar ti pišeš, tudi preverjala.
Je bila kaka tema, jaz sem odprla temo, ki je ravno kontra in kaj sem ugotovila: podobno kot ti. Ali se pa kar sama odprla dve kontra temi.

Pač večina monovcev je totalno debilnih in so tu samo zato, da pljuvajo po vseh.
Recimo tu gor se hvalijo kako so oh in sploh uspešni, kake super službe imajo, kaj vse si privoščijo. Ko pa nekdo, ki ima dokaj slabo službo, plačo, odpre temo, ker želi nasvet kako to izoboljšat, ga takoj popljuvajo, da ima že tako preveč, da kaj pa še hoče in tako naprej…

So pa tudi kaki normalni monovci tu gor, samo jih je bolj malo.

Jest se pogovarjam z vsakim, dokler je fajn 🙂
[/quote]

Hec je, da neredko tisto kar je prav, ni ravno najbolj fajn.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Veš Vagabund, točno tako je kot praviš.
Jaz sem že parkrat to, kar ti pišeš, tudi preverjala.
Je bila kaka tema, jaz sem odprla temo, ki je ravno kontra in kaj sem ugotovila: podobno kot ti. Ali se pa kar sama odprla dve kontra temi.

Pač večina monovcev je totalno debilnih in so tu samo zato, da pljuvajo po vseh.
Recimo tu gor se hvalijo kako so oh in sploh uspešni, kake super službe imajo, kaj vse si privoščijo. Ko pa nekdo, ki ima dokaj slabo službo, plačo, odpre temo, ker želi nasvet kako to izoboljšat, ga takoj popljuvajo, da ima že tako preveč, da kaj pa še hoče in tako naprej…

So pa tudi kaki normalni monovci tu gor, samo jih je bolj malo.
[/quote]

To, da pišejo različni ljudje z različnimi pogledi, pa nisi predpostavilo?

Sploh pa – glede na to, da se tukaj hvalijo samo hohštaplerji z namenom poveličevanja samih sebe, verjamem, da pri določenih ljudeh požanjejo negativne komentarje. Tako pri tistih, ki denarja nimajo, kot pri tistih, ki ga imajo, a se z njim ne šopirijo. (Ja, tudi taki so tule gor, ki ne kupujejo blagovnih znamk na razprodajah in konkretno presegajo letni dohodek glavnega hohštaplerja.)

To, da pišejo različni ljudje z različnimi pogledi, pa nisi predpostavilo?

Sploh pa – glede na to, da se tukaj hvalijo samo hohštaplerji z namenom poveličevanja samih sebe, verjamem, da pri določenih ljudeh požanjejo negativne komentarje. Tako pri tistih, ki denarja nimajo, kot pri tistih, ki ga imajo, a se z njim ne šopirijo. (Ja, tudi taki so tule gor, ki ne kupujejo blagovnih znamk na razprodajah in konkretno presegajo letni dohodek glavnega hohštaplerja.)
[/quote]

Ljudi, ki ne vedo, da smo ljudje ali ženskega ali moškega spola in pišejo v srednjem spolu, ne štejem med ravno razgledane ljudi, ampak med….

Nekaj izjav nadkultiviranega ‘vagabunda’, ki si domišlja, da je znanstvenik, nek ljudski forum pa njegov laboratorij, lol.

Hahahha. Ja zakaj le!? A ti je treba bit naga na tuji površini pod milim nebom? Pa si opica res…

To ne veste kaj bi še gor dognali. Res. Jaz bi vas vse v zapore utaknu, da bi vidu da st vlekl otroke na nudistično. Resno. Meni ste to čisto vsi navadni pedofili, pa čist nč druzga.

pa zblojena perjad mamic s svojimi brihtnimi sončki. To je vse skupaj za v umobolnico.

New Report

Close