Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam dva otroka z različnima moškima

Imam dva otroka z različnima moškima

Imaš moje spoštovanje. Ne vem ozadja, zakaj nisi imela sreče na partnerskem področju, ampak si vsaj poskusila. Upam, da si ponosna na svoja otroka in čimveč energije in navdiha črpaš od njiju. Ne oziraj se preveč na druge in živi svoje življenje. Jaz npr. teh življenjskih stvari od zmenkov, ljubezni, partnerstva nisem niti poskušal doseči in logično na mojo žalost nisem doživel. O otrocih lahko le sanjam, ti jih pa imaš in lahko živiš za njih.

Kot mnogi, ki živijo zlagano življenje in vztrajajo v ekonomskih odnosih brez smisla.

Ne obremenjuj se kaj si drugi mislijo, le ti si živela svoje življenje, delala svoje odločitve in upam, da vseh najdeš tudi nekaj dobrega.

Ni napačnih poti, je samo potovanje skozi življenje.

Ce ti vse ostalo stima, pol je dejstvo, da imas 2 otroka in si 2x locena, se najmanj.

Ce pa si na socialni, imas 2 otroka, 2x locena, prezivnina iz sklada, ne skribis za otroke, ne skrbis zase, imas nered v stanovanju, si brez avta itd, pol pa je tezava. Ampak ne v otrocih.

Zakaj,ne? Normalna kot vsaka druga mogoče še boljša, pred leti sem bil v razmerju z Tipico ki mi je rekla ti si tretji vse ostale da sem drugi in ko so dobile nove partnerje so govorile da so bile z menoj device. Skratka polno laži no tudi jaz nimam sreče v ljubezni. Pomoje je najboljše da zdaj bolj poskrbis za otroka kot da se stem obramenujes. Sej bi ti poslal šolske potrebščine za otroka sam nazalost Slovenija se izgovarja na evropsko unijo, ne obramenuj se in skrbno pazi na otroka da bosta lepo vzgojena sam to je bistvo

Ne obremenjuj se s tem kaj si drugi mislijo. Zaživi življenje in ne išči vzorcev kot si jih v preteklosti in našla boš osebo ki te bo imela rada in srečno živela s tabo.

Prva dva sta bila kretena,tretji pa bo kreten ker bo vzel kravo z dvema teletoma😁

Veš da ti verjamem. Sicer pri meni ni tako, imam oba otroka z bivšim možem. Samo glavo pokonci, ne izbirajo več po lepoti, ampak po srcu

Mah, dajte no nakladat o prijaznosti življenja… Tipa si zbereš sam. A so te prisilili? Pa glavo grem stavit, da sta se spoznala in preživela skupaj že prvo strastno noč. Nori orgazmi take sorte imajo visoko ceno.

S tako žensko noben pameten ne bo hotel več nič.

A maš vsaj dve preživnine al sploh nobene?  Pa bo jamr slednje?

Jaz ti   želim obilo sreče, dobre volje pri vzgoji otrok. To je najpomembnejše kar šteje, pa seveda poleg vsega še, da imajo otroci stik z svojimi starši. Vse ostalo je brezpredmetno. Če bo ta pravi, verjemi nič mu ne bo v napoto. Je pa res, da jaz se v nove zveze nebi spuščala, bi poskusila predelati kje je razlog…

Odgovor na objavo uporabnika
Zgovoren, 31.03.2024 ob 22:22

Prva dva sta bila kretena,tretji pa bo kreten ker bo vzel kravo z dvema teletoma😁

Ah zgovoren zarečenega kruha se lahk največ poje, al kako že pravijo.

Sicer pa dobro, res dobro da obstajajo še moški ki ne razmišljajo kot ti.

Da 2x hutro zanosiš bre desca, je pač govora o neodgovornisti. Kot tista brez roke, ki ima vseeno za odvetnike. Ampak vsaj potomci ne trpijo.

Ljudje bodo vedno obsojali .

Kar se ljubezni tiče . Ljudje rastemo skozi obdobja v življenju . Pojavijo se razlike . Kar je danes normalno je cez neko obdobje problem . Bistvo Ljubi sebe da te bodo drugi lahko ljubili .

Dobro vse

Odgovor na objavo uporabnika
Po pravici, 28.03.2023 ob 21:29

Oprosti, a s takšno si jaz nebi želel resne zveze.

Tudi jaz ne, ps si lahko dobra mama in človek.

Kaj pa jaz? Imam namreč enega otroka z dvema ženskama, pa me kljub temu narod obsoja.

Odgovor na objavo uporabnika
Veliki man, 29.03.2023 ob 04:55

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 28.03.2023 ob 21:28

Ja no, zivimo v cudnih casih.  Ljudje so polni stereotipov in predsodkov.  Oni/one… vsi si zelijo samo neko popolno opcijo,  ceprav tega nihce,  noce priznati.

Je pa vprasanje,  kdo zna,  bolje plavati?  Tisti,  ki je enkrat,  dvakrat,  skocil v bazen ali nekdo, ki samo razmislja,  ce mogoce bi?

 

Jaz te ne obsojam, si pač naletela na dva kretena. Ti pa želim, da najdeš pravega.

Zakaj so vedno moški “kreteni”, če se ženske ločite ? Kot da ženski spol ne nosi nobene odgovornosti za razpadlo zvezo, vedno so moški kurbirji, luzerji, agresorji, ženske pa moralno neoporečne skoraj device. Iz prve roke vem za primer, ko je ženska prava lažniva ničvredna kuzla, da ima 2 otroka z dvema različnima moškima je verjetno zgolj naključje. 🙂

Najprej nisem mislil nič komentirati . Ampak po tem ,ko sem prebral več komentarjev sem se pa odločil ,da tidi jaz podam komentar.

Ja lahko je takole komentirati obtoževati in da ne pozabim tudi žaliti. Nekatere je lahko sram ,ko nekaj komentirajo ne poznajo pa celotne zgodbe. Zelo žal mi je gospodična,da si imela pač tako smolo z ljubeznijo. Vem ,da je teško potem nositi posledice tega ampak je kar je. Življenje gre naprej in mogoče ti pride nasproti sreča kaj veš ? Sedaj živiš za svoja dva otroka in moraš skrbeti,da jima nebo teško v mladosti . No tudi za tebe še ni nič prepozno,da si bolj srečna in ljubljena kot do sedaj. Veš je pa treba dobro preučiti osebo predno jo spustiš v svoje srce,da nisi potem razočaran/a. Vedeti pa moramo,da je življenje ena sama šola v kateri smo samo igralci. Vsekakor ti želim srečo in mogoče najdeš pravo ljubezen,ki te nebo razočarala.🙋🌹

Jaz imam štiri otroke z štirimi različnimi moškimi 🤗

 

Imam tri sinove.

En skoci takoj, se trudi, gara, grebe in plava.

Drugi razmislja, razmislja in razmislja in se malo razmislja, preden skoci. In plava. In to boljse od prvega.

Najstarejsi vcasih skoci, vcasih pa sploh ne, odvisno koliko ga plavanje zanima.

 

Torej, ce mene vprasas, po izkusnjah mojih otrok, bolje olava tisti, ki najprej razmislja.

Odgovor na objavo uporabnika
Obsojena, 28.03.2023 ob 21:15

Povejt po pravici kaj si mislite o ženski stari 34 let, ki ima dva otroka z dvema različnima moškima in dvakrat ločena? Imam občutek, da me ljudje zaradi tega obsojajo, vendar nisem imela sreče v ljubezni.

Še to napiši da je eden čern , drugi pa azijat, ja po tem te pa morda res čudno gledajo

.https://youtu.be/QluF7UUy1Ws

Iskreno kot ženska te razumem. Tudi jaz imam dva otroka iz dveh zvez. Z nobenim nisem bila poročena. Prvi partner je bil res moja velika ljubezen, bila sem mlada še študentka ko sem zanosila, obljubljal mi je nemogoče, bil je precej starejši od mene. V bistvu me je zlorabil, da se je mašceval bivši do katere ni predelal čustev, to se je pokazalo, kaj kmalu po rojstvu najinega otroka. Šla sva narazen, ker me je varal konstantno in poniževal in primerjal s to svojo bivšo. Najprej sem bila zlata vredna potem pa sem bila NIČ.

Nisem predelala z njim in sem se prehitro spustila v novo vezo. Ampak šele po razhodu. Nisem varala. Potrebovala sem željo po sprejetju in naletela sem na enega podobnega. In ostala sama noseča.  Po tej drugi preizkušnji sem se odločila , da sem z moškimi zaključila. In sem bila 7 let brez.

Ja ljudje te sodijo ne glede na ozadje vsega marsikaj ogabnega sem slišala o sebi , me je prizadelo zelo. Ampak po sedmih letih se mi je v življenje obrnilo, spoznala sem moškega, ki me je cenil, sprejemal, ščitil predvsem pa stal ob strani. Njemu sem obljubila zvestobo tudi pred bogom. On je bil tisti pravi zame. Žal je med naju posegla kruta usoda, njegova smrt. Bila sva postavljena na ogromno preizkušenj skozi življenje. Vesela sem da sem dobila priložnost da spoznam pravega partnerja ljubimca in predvsem najboljšega prijatelja zaupnika.  Pri malce več kot 40 desetih sem ostala sama. Otroka sta skoraj odrasla, nimam želje da bi se spuščala v nova spoznanja, enostavno sem se tem zaključila. Imam pa željo po novih izkušnjah na drugih področij. Ker življenje je minljivo in nikoli ne veš kako hitro je lahko vsega konec.

Kot ti je že nekdo napisal. Ne obremenjuj se s tem kaj drugi mislijo, živi tako da boš ti srečna in se sprosti. Srečno

Odgovor na objavo uporabnika
Kokokokrica, 28.03.2023 ob 21:44

Po moje si brezmejno egoistična kura.

re kokokokrica

ne obsojaj jo. Ima nizko samopodobo obenem pa je še naivna, z visokim pragom tolerance. Vzorec očeta, ki ni opravil svoje vloge, se pri njej ponavlja.

Odgovor na objavo uporabnika
hmm755, 01.04.2024 ob 10:06

re kokokokrica

ne obsojaj jo. Ima nizko samopodobo obenem pa je še naivna, z visokim pragom tolerance. Vzorec očeta, ki ni opravil svoje vloge, se pri njej ponavlja.

Se strinjam, oče ima ogromno vlogo.

eno leto stara tema…

avtorica verjetno niti ne ve, da ta tema sploh še obstaja…, bi ji pa jst lahko največ povedal o njenem vprašanju (sm v tistem obdobju lani nisem sem uleteval) ker sem naletel na eno tako (moja generacija) po razhodu z bivšo, kako sem takrat razmišljal…, no nič slabega, seveda, ker je bila ta ženska ok., stasom in glasom…

New Report

Close