Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam podobno vprasanje

Imam podobno vprasanje

Včasih mora “počit”, da se kaj premakne in spremeni, že v študentskih letih bi moglo in bi bila situacija zdaj drugačna. Ampak zgleda, da si vajena tako, da se te izkorišča in sploh ne veš drugače. Ni prijetno, če otrok igra starša staršem. V domu bi vsaj imela družbo, ti bi pa mirneje živela.

Šnelca, očitno rabite drug drugega. Tudi ti. Če bi lahko brez njih, bi že zdavnaj prekinila vse veze z njimi in bila na svojem, pa naj se znajdejo. Ne delaš tega iz čiste dobrote, ampak ker želiš mamo stalno opominjati na to, da je sina napačno vzgojila. Ves čas ji nabijaš občutek krivde, da ja ne bi tega pozabila. Ker imaš od vedno občutek, da si prikrajšana in da nisi bila deležna ljubezni z njene strani. Še vedno si mala deklica, ki hočeš mami dokazati, da si ti tista, ki si vredna ljubezni, ne pa brat. Zato si tam. Zato ne greš stran. In nikoli ne boš.

Danes sem bila namenjena samo na sprehod, pa trgovino. Pa sem prisla po avto, mi rece da gre z mano, ga odjavit na ue, posto ipd. Samo z njo sem zgubila 2h, dala je pobudo za odjavo, mene kot prico in razposlala to okrog

Pa ji domov grede recem ” ne se izdat glede odjave, bodi tiho…saj norc se lahko se pri meni prijavi in ce mi naredite to sranje bo z moje strani huda”

Na danasnji dan ko je Veliki petek sem dopoldan razmisljala ko me bo kdo vprasal kako je situacija doma…mu bom rekla da kristjani se spominjamo in obelezujemo veliki petek 1x letno…medtem ko “at home” pa vsak dan in ze xy let traja veliki petek.😃😅

Saj v resnici ne rabiš nasveta ali rešitve, a ne? Ker delaš eno in isto, kljub kopici nasvetov, ki si jih skozi leta dobila tukaj. In menda veš, da ob enakem ravnanju ne moreš pričakovati drugačnih rezultatov, a ne?

Tako kot mati svojemu sinu vse v rit vtakne, tako tudi ti njej… Pa magari sebi v škodo…

Kaj ji sploh se dajete nasvete? Ce je to, kar pise, res,  ce ni vse le izmisljeno, je jasno kot beli dan, da je ona aktivna in prostovoljna clanica v tem patoloskem trikotniku. Ona zivi za dramo, ki jo dostavi brat in to je bistvo njenega zivljenja, zato se drami ne bo nikoli odpovedala. Vas bo pa se naprej imela za popestritev svojih dni.

Zadnja dva posta in tudi drugi pred tem so napisani zelo resnično. Šnelca živi za to dramo in leta nasvetov so bob ob steno. Jamra, kako je jezna na mamo, ker sinu plačuje dolgove in kako ji bodo rubili zaradi njega. Isti dan za mamo kupuje ploščice za kopalnico in ji nosi ploščice iz trgovine domov kazat, da si jih bo lahko izbrala. Pri tem ima vrtoglavico, jamra, a je vsa navdušena, da bo mama in seveda njen ljubljenček imela novo kopalnico. Če to ni noro.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 29.03.2024 ob 16:06

Danes sem bila namenjena samo na sprehod, pa trgovino. Pa sem prisla po avto, mi rece da gre z mano, ga odjavit na ue, posto ipd. Samo z njo sem zgubila 2h, dala je pobudo za odjavo, mene kot prico in razposlala to okrog

Pa ji domov grede recem ” ne se izdat glede odjave, bodi tiho…saj norc se lahko se pri meni prijavi in ce mi naredite to sranje bo z moje strani huda”

Če je lastnica tvojega stanovanja mama, mu lahko da soglasje, da se prijavi v tvojem stanovanju.

Če si lastnica ti oz.je uradno pisano nate, mu moraš ti dati soglasje.

Brez soglasja lastnika se ne more prijaviti.

New Report

Close