Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem


Nimajo res nobenega spoštovanja ne do sebe ne do lastnika ne do firme ne do sodelavcev če se to res dogaja
[/quote]

In ne do čistilk!

In ne do čistilk!
[/quote]
Sej res sem pozabila na njih. In nobenega spoštovanja do cistilk

Spet nasedate provokaciji MON-a, ki rabi klike, da dobi reklame.

Še kako je res Sem poleti nadomeščala in na enih straniščih najdeš kup rabljenih kondomov.
Mi je potem sodelavka povedala da se jih kar nekaj dobiva po wcjih in kar tam seksa. Včasih je še vse s semenom pošpricano.

Tako da me nič več ne preseneti.

Kur.be dober dan.

Mercator Šiška. Veliki udobni weceji. Vse pošpricano…..

Mercator Šiška. Veliki udobni weceji. Vse pošpricano…..
[/quote]
Jst ga tja hodm šibat☜

moškim tukaj ni lahko

Kresnita se s sodelavcem, to je edina rešitev. Nekaj časa se bosta žgala, potem se bosta naveličala in naprej mirno živela s svojima starima partnerjema.

Na zakon ne glej kot na seksualno ekskluzivo, ampak ga prepoznaj kot to, kar je – ekonomska skupnost. Ker takšna seksualno ekskluzivna monogamija je znanstvena fantastika oz. pravljica (vsaj za kolikor toliko fizično zdrave in privlačne ljudi).

Prvi odstavek drži. Drugi odstavek ne nujno. Tretji pa tudi ne. Zakon lahko ohrani ob športnem kavsu z drugim. Se da.

bravo za odgovor!!

Tipičen primer butaste babe, s polno ritjo, ki ne ve, kako bi si v življenju naredila kaj več drame, da ji ne bi bilo dolgčas. take babe bi bilo treba z gajžlo po nagi riti, da bi znale malo bolj ceniti, kaj imate!!! Kaj se to pravi, taka megla v glavi, pa otroka imata??? Nimaš pameti, butara??? K sebi spravi svojo rit, prepolno vsega, zato je pa začela noreti!!!
[/quote]

tvoj mož si zasluži boljšo.

Kavs zvestoba je precenjena. Saj zakon nima veze s kavsom, zakon je zaradi denarja in vzajanja mulcev, to lahko nemoteno počneš naprej, tudi če kavsaš izven doma z 10 različnimi.

Si že slišal za odprti zakon?

Vidite zvesti naivneži, kaj imate doma?

No, no pomiri se. Ne varajo vse žene, tako kot ne vsi možje.

Ja ja, vsak misli, kako je poseben in ima čist posebno babo.


Gre se za spoštovanje do človeka s katerim živiš in ne toliko za občutek posebnosti.

Ja, sigurno mož avtorice tud misli, da ga baba ful spoštuje.


Ne gre se zato, kaj si misli avtoričin mož, gre se zato, da avtorica točno ve, da moža ne spoštuje.

Eni vidimo, eni pa ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj piše da se še ni dala dol, vprašanje če bo on za stvar.

Je pa tega polno, tako kot polne riti takih žensk ki imajo vse ampak one bi nekaj več.

Sem v zvezi, pa mi je glavo zmešala sodelavka. Pisati mi je začela privat in še preden sem se dodobra začela zavedati, se je moje srce ogrelo zanjo. Vsi smo krvavi pod kožo. Ne sodite, da vam ne bo sojeno. Še vedno jo imam v mislih, pa čeprav sem srečna v zvezi. Se zgodi tudi tistim, ki prisegamo na zvestobo in monogamnost. Srcu se ne da ukazovati.


Ne gre se zato, kaj si misli avtoričin mož, gre se zato, da avtorica točno ve, da moža ne spoštuje.
[/quote]

Moja poanta, jeps. Babje ravnanje je neodvisno od vaših predstav o tem, kako zveste babe imate.

Saj to ni nič narobe, če te nekdo pritegne, pomembno pa je, kaj znaš s tem naredit. Ali je vredno ogroziti srečen zakon za nekaj trenutkov? Jaz mislim, da ni, niti približno. Kdor pa misli drugače, ne ceni srečnega zakona in ga ni vreden. Ta ga naj ogrozi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close