Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Imam tako sodelavko. Je od doli, mož Slovenec, iz MB. Misli, da je vse v najlepšem redu. Na videz dajejo vtis srečne družine. Resnično. Vendar. Ona se nenehno spogleduje s sodelavci. Z mano se je tudi. Bila je tudi meni všeč. Če me vprašate, ne bi dvakrat razmišljal, ali bi se spustil z njo vsaj v avanturo, če ne še več. Sem tudi nekaj začutil do nje. Ko sem dojel, da je ena navadna k***a, ki ima bolestno željo po pozornosti, sem jo zlahka odrezal iz svojega življenja. Najprej je bolelo, potem pa mi je postalo vseeno. Vse, kar počne možu za hrbtom, bi tudi meni oz. vsakemu. Po vsakem takem ekscesu pa se povleče nazaj in se napravlja, da ni nič hotela, da je nedolžna oz. da si vsi, s katerimi je koketirala, samo domišljamo vse.. Vendar je takih več, ki smo dali to njeno namigovanje in spogledovanje čez. Pa pisanje privat messagev po Viberju. Ne ve, da imamo tudi dokaze za njeno vedenje. Saj smo se menili, da bi jo razkrinkali, pa se nam ne da s tem ukvarjati. Karma bo jo slej ko prej udarila. Možu pa še kar naprej natika rogove.

Zato avtorica, bodi iskrena do svojega moža. Bolje končati vse skupaj, kot pa igrati zakonsko srečo za javnost.


Ohranila jo bos pa edinole s pametjo!

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.
[/quote]

Pri južnjakih je pogosto tako, da so tako zelo prepričani vase, da zaradi tega niti ne posumijo, da bi jih žena varala. Enostavno si domišljajo, da so tako veliki frajerji.

Ravno to sem hotel napisati v mislih predelaj nekoga ,ki ti je všeč čeprav s časoma preide ponavadi to tudi v prakso.Enostavno te vleče pa nič ne moreš.
Žena moja ma eno hudo prijateljico, ko jo vidim na obisku pri nas doma adijo pamet prvo pomislim kako bi jo naskočil in kaj bi vse počel z njo.Ima enega desca popolnoma nič vrednega Misli kakor hočeš na skrivaj se rukneta dol ko bo prilika pa se potem pogovorita o nadaljni usodi.

Samo povem toliko kot se pa tajužne gonijo pri nas pa ni normalno pa šiptarke niso nič drugačne.
Poznam jih veliko to pri njih ni noben problem .
Dedci frajarji pa to sploh ne opazijo.
Govorim za okolico Kranja.

A v Kranju kaj v vodi?

Seveda ne opazijo, če imajo preveč opravka z drugimi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

žal tvoj mož ne ve med današnjim jutranjim seksom, da ti gre še drugi k po glavi. Žalostno.

Najprej si nehaj lagati, da se z možem obožujeta in da je vse pravljično. Če b bilo to res, ti ne bi bila dovzetna za nikogar, pa če bi šla na 100 kav.
Glede na to, da tebe nosi sem in tja, je pa še posebej zaskrbljujoče to, da delata že na drugem otroku.

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.
[/quote]

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.

He he sem ravno opisal v Kranju je to izrazito.

po svetu so vojne, zločini, prevare, nezvestoba, bolezni, razvrat.

Zato svet propada.

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.

He he sem ravno opisal v Kranju je to izrazito.
[/quote]

O madona, Kranj – prestolnica prešuštnikov, jaz pa nič ne vem o tem. Mal sem užaljena.

A v Kranju kaj v vodi?
[/quote]
Kakor vse kaže :)))))

katerega moškega imaš v mislih?

zakaj misliš, da bi moralo v odnos z možem biti kaj narobe, če je začutila spolno privlačnost do drugega moškega????

ljudje smo bitja iz krvi. samo dejstvo, da imamo obroček na prstu nam še ne preprečuje, da nam ne bi bilo všeč še kaj drugega. ampak, ker nismo živali, bi naj imeli tudi možgane, ki bi nam naj v teoriji preprečili vsako delovanje v skladu z nagoni. torej. ja, normalno je, da čutiš poželenje še do koga drugega, poleg moža. vendar je zadeva pač malo preveč delikatna in pametni ljudje v takih primerih stike s predmetom poželenja pač malo zmanjšajo…
[/quote]
Če leta čutiš pripadnost zvezi, ljubezen do moža, poželenje do moža in te ne premami noben drugi moški, čeprav sigurno srečaš tudi take, ki se ti zdijo simpatični, privlačni ter potencialno zanimivi, potem se pa to kar naekrat spremeni in se začneš ozirati za drugimi, se je za vprašat, kje je razlog za to. Ali je res v tem, da je točno ta človek tako izredno usodno privlačen, ali pa se je nekaj ključnega spremenilo pri tebi, pri možu in v vajinem zakonu, da te sedaj mikajo tudi drugi moški. To je poanta mojega zapisa.

Možganov nimamo samo zato, da načrtujemo svoja prihodnja dejanja, ampak tudi zato, da razumemo, kako in zakaj smo se znašli v neki situaciji.

Kapo dol za tale komentar
[/quote]
Hvala.

Srbkinje so najhujše. Še posebej zakoni Slovenec – Srbkinja. Natikanja rogov s strani srbskih žensk slovenskim moškim je kolikor hočeš. Vedo se narediti najbolj nedolžne, pridne, zveste in dejansko imajo na videz doma vse urejeno. Ni videti šibkih točk na prvi pogled, v resnici pa… Njihova mentaliteta ne more iz njih. Spogledljive so vse po vrsti. Samo vprašanje časa je kdaj bodo partnerja prevarale. Od Balkank so Srbkinje najhujše. Zvestoba jim ni ravno domača.

Imaš ti srečn zakon, odličn seks, ljubiš moža….če bi bilo to vse res, ti na druzga desca da bi imela kaj z njim še pomisla ne bi. Pa 4 letnga otroka imaš doma, delata na drugem. Ti si zame ena obična kur.vetina, nič druzga. Upam da te mož ki te mogoče res ljubi, šutne kot staro kanto.

Imaš ti srečn zakon, odličn seks, ljubiš moža….če bi bilo to vse res, ti na druzga desca da bi imela kaj z njim še pomisla ne bi. Pa 4 letnga otroka imaš doma, delata na drugem. Ti si zame ena obična kur.vetina, nič druzga. Upam da te mož ki te mogoče res ljubi, šutne kot staro kanto.
[/quote]
Ta prava se je oglasila.

Ker sem mislila, da imam ferrarija v garaži, se je pa izkazalo, da je razkliman fičo.. 🙂
[/quote]
-;))

Saj verjetno je tako dobila moža, iskanje pozornosti in ta sodelavec je zagrabil.
Upajmo lahko da ima on kaj več pameti kot ta pozornosti potrebna mamica.

Statistično gledano 5-6 od 10 žensk vara. Od teh 5-6 jih bo 1-2 imela otroka s tem ljubvnikom in podtaknila jih bo možu.
Kam katera paše bo pa sama vedela.

Že kaj nouga ?

Ti si kar globoko zabredla. Oz pregloboko. In zdaj ne vidiš izhoda. Ker to delaš kar delaš mislim, da tvoj zakon ni Glih popoln in tako lepo kot pišeš. Daleč od tega je. Prvo uredi v svoji glavi potem pa naprej. Samo ne laži sama sebi in priznaj si da zakon ni tak kot misliš in tako popolno lep.

Kako lahko nekdo napiše, da je srečno poročen, po drugi strani jih pa en bučman ki rad flirta, takoj zmeša. Ženska, pamet v roke in samo stran od tistega sodelavca.

Ja tole gre nekako takole. Smo imeli v službi med kupom opravljivk eno ki je vedno delala kažin če sta se dva preveč zbližala-kot tukaj kresale iskre. No ko je po 3 otroku njo zagrabilo in se je kresala med malico na vseh mogočih in nemogočih plejsih. Ko so ju zalotili je bilo pa da ne razumememo da je preskočila iskrica in da se ujemasta .No vsak dan ju je čakala škatla kondomov in robčkov. Se je po mesecu dvema umirila ker je on poiskal drugo . Seveda je bilo doma vse super, mož nič opazil ker ni imel časa ker je zjutraj otroke poštimal in jih po šihtu pobral.

New Report

Close