Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Imam srečen zakon a se zapletam s sodelavcem

Ja če je poročena z otroki je pač to egoistično dejanje. In potem vprašanje kakšna mama je. Ampak v teh časih je vsega.
Znanka, imela xxx neuspešnih vez in potem ji na vrat trka emšo, hitro s prvim ki je za poroka in otrok. In potem meni u vedva pa veliko seksata da imata dva otroka ??? Sem ostal brez besed, no ona pa moža. No športala je okol on pa zvedel in znorel. Ampak tako je pač taki časi ko ima vsaka xxx fantov in sama neve kaj sploh bi v lajfu.

Upam da te dobi v roke njegova žena , no to je že debata za drugič.


Začelo se je tako, da čedalje več razmišljaš o njem in razmišljaš, fantaziraš o samih prijetnih rečeh, ki v tebi zbujajo prijetne občutke, ki jih doma več ni, ker doma je realnost, doma ne fantaziraš o ničemer več, ker za vse že vnaprej veš kako se bo odvilo, zato tudi ni več “metuljčkov”.
Prekinit nočeš, ker enostavno ne zmoreš, ker bi to pomenilo konec droge, ki je tako prijetna. Če boš nadaljevala si boš uničila zakon, prizadela boš otroka in partnerja in tudi samo sebe. Raje vso to energijo preusmeri v partnerja, bodi z njim tako prijazna, nasmejana, polna lepih besed, s sodelavcem pa ohrani komunikacijo na primernem nivoju. Pogovarjaj se samo tisto kar bi se tudi sicer, če bi bil navzoč tudi tvoj partner. Tudi kadar mu pišeš (službeno?) piši le tisto kar bi pisala, če bi vse to bral tudi tvoj partner…itd
In pogovori se s svojim partnerjem o tem, da ti je nekdo všeč, če imata srečen zakon to ne bi smela bit težava.

Nekdo, ki je zrel in odrasel se je sposoben odločit med tistim kar je prav, četudi ni najbolj prijetno, in tistim kar je prijetno pa mogoče ni prav, ostali vedno izberejo zgolj tisto kar je njim prijetno neglede na to ali je to prav ali narobe, isto kot mali otroci.
To je tvoj preizkus zrelosti/odraslosti.

Če bi bila ti moja baba ejo, bi tako hitr rešila problem, eno tapravo kmečko bi ti primazal okol kepe, bi takoj pozabila na sodelovca.

Veš da, še bolj bi se zagrela zanj, ker je on ne lomi. Sploh ne veš, kako privlačen je prepovedan sadež, pa bolj kot pritisk izvajaš in prepoveduješ, bolj je rajcig.

kmečka logika tu očitno odpove.

Za 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk smo moški prasci, ker direktno rečemo kakšni glede spolnosti … je pogovor, ki ga razumemo moški. Ženske s tega pogovora razumete, kot da hočemo zdaj takoj z ono it seksat … Glede spolnosti smo samo radovedni, si ustvariš svojo sliko, ko je pogovora konec, pa pozabiš, da si se sploh kaj s katero o spolnosti pogovarjal … na primer če maš pobrito, če si jo božaš kaj ko si sama itd itd … pač 1000 in 1 vprašanje na to temo ……….. a ženska? En jo samo sladko pogleda, pa je že cela mastna … si že misli, da jo hoče nategnit itd … Najbolj žalostno pa je, da se dobesedno pustiš, da nekdo kafetka s tabo, potem flirta, potem pa že boža …

Me tole spominja na novo sodelavko v službi. Vakega ogovorila, če je bil za pogovor še kavica in na koncu telefonska da je težila po telefonu. Si je na koncu našla enega samskega in mu težila.

Odgovor prave monovke bi bil da je mož kriv .

:)))

Namesto, da bi razumele tako kot je prav, da si to želiš v bližnji prihodnosti, jutri recimo, a ne? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Normalno, da ti je kdo bolj simpatičen kot drugi, saj je tudi s kolegicami tako. Problem je, ker lačna duša ali kaj drugega lačnega zaide predaleč in se ne zaveda, da je službeni flirt tudi na drugi strani predvsem orodje za kratkočasje, ne pa odraz neke dejanske naklonjenosti ali celo globljih čustev. Stavim marsikaj, da bi jo sodelavec skenslal v dveh sekundah, če bi dobil namig, da komu od šefov tole njegovo flirtanje ni všeč. Ali če bi mu vse skupaj postalo nadležno. Ona pa nosi zakon naprodaj in ne more spat zaradi njega.

Pa tudi se ne strinjam z nekom, ki je napisal, da so take aferice posledice tega, ker zakon temelji samo na seksu. No, po mojem je seks eden boljših temeljev za zakon, ampak je pa tako redko edini temelj, da to sploh ni omembe vredno. Prej bi rekla, da je večina zakonov posledica okej, zagledanosti, zaljubljenosti, to že, ampak hkrati tudi spodobnosti (ne morem ga kar pustit samo zato, ker imam občutek, da to ni to, ko je pa tako dober), materialne plati in pritiska sorodstva (dovolj sem stara in kaj bodo rekli, če greva narazen). Bi rekla, da gre v tem konkretnem primeru za tole zadnje, ljubim ga, itak ga ljubim, če mi pa vsi govorijo, da ga ljubim in da je najboljši človek na svetu. V resnici ga ne ljubim in ga nikoli nisem, ampak tako je pač naneslo, da ga uradno moram ljubiti.
[/quote]

Obstajata dva tipa zakonov, v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – eden je zgolj iz seksa, kamor dodaš še malo potrebe po varnosti, drugi je ta ‘uraden’, kot ga opisuješ.
Tale avtorica spada v prvo kategorijo, kot je zaznat.

Od ljubezni ni ne pri prvem ne pri drugem ne duha ne sluha, s tem da 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka seks, privlačnost in zaljubljenost zamenjuje za ljubezen.

Tvoj zakon je srečen toliko, kot imam jaz ferrarija v garaži, ampak mi je bolj seksi se vozit v razklimanem fičotu..

Tvoj zakon je srečen toliko, kot imam jaz ferrarija v garaži, ampak mi je bolj seksi se vozit v razklimanem fičotu..
[/quote]
Lea reči mi, zakaj si pa ti ločena?


Lea reči mi, zakaj si pa ti ločena?
[/quote]

Ker sem mislila, da imam ferrarija v garaži, se je pa izkazalo, da je razkliman fičo.. 🙂

V enaki situaciji sem bila sama pred nekaj leti. Ni bil sodelavec, najin skupni znanec. Sprva mi je sel malo na zivce, potem pa so se zaceli neki smsi, cisto nedolzni ampak dovolj, da sem se malo zatrapala. Stvari sem se lotila precej razumsko. Mozu sem povedala, da mi je ta Jaka vsec. Po tem odkritem priznanju, se mi je kar kamen odvalil od srca in za 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} me je ta zatrapanost minila v trenutku… Ostalo pa scasoma. 🙂 Pametnejse stvari od pogovora ne bi mogla narediti.

In kaj je mož naredil, ko si mu povedala???

SODELAVEC PA JE JUŽNJAK, a je tko?

Kaj ni vseeno, ona sanja si jo menca pod tušem. Še ko moža naskoči sanja o sodelavcu.
Si predstavljate da se res dobita in jo pošprica preden ga notri da. In ona reva še bolj rajc 🙂

In potem negre ženskam samo f u k po beticah.

To je zato, ker vsi ti vaši ‘odnosi’ in ‘ljubezni’ temeljijo samo na seksu. To je vse, kar vas veže, nič višjega in nič globljega, ste samo žrtve hormonov. Zato pač pride prvi drugi plenilec mimo in že skačete, ko lutke na vrvici. Samo igra biologije, nič več kot to. Tudi tvoj mož, ki ga kao ‘ljubiš’, je samo eden od vzvodov za tvoje hormone. Na tvojem mestu bi se začela resno ozirat za malo višjimi stvarmi v življenju kot so samo hormoni, seks pa reprodukcija. Zvišaj nivo in inteligenco ter začni odraščat.

Kaj imaš v glavi, ah kaj v glavi, kaj imaš v srcu … Dobila si kosilo v celoti: s predjedjo, glavno jedjo, solato in sladico … Še sama praviš, da si polno sita. A glej si ga zlomka … Tam na koncu je še ena sladica. Moj komentar: “neumna” si, če jo boš vzela, še eno sladico namreč. Ravno ta je odveč. Ampak nekateri se pač morate “nažreti” ne samo tiste druge, mogoče še tretje in četrte sladice, četudi greste zato čez “trupla” najbližnjih oseb. Samo ne joči – potem … ker si si sama pripravila teren živega blata.


[/quote]

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.

slovenka čepinka veliko “nauči”

Poznam tudi primere pridnih južnjakinj iz gorenjske, ki pridno na skrivaj varajo svojega južnjaka z drugim. Skrivajo pa zelo in njihovi doma še posumijo ne, saj doma vse lepo je narejeno in poštimano in so 100 če ne 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da imajo boginje pridne tihe voda doma in da do 5 ne upa šteti. Pa narobe mislijo hehe 🙂 Danes imaš vsega i svašta res. Pa sem Slovenka da ne bo pomote. Mi veliko povejo sami oz tudi same.
[/quote]

No zadnjič smo pl po koncu šihta in je padla stava da ker bo prvo eno sodelavko narajcal.Ker eni pravijo da nobena nebo prijela spet drugi sa vsaka pade če jo prav pripraviš.
No po prebranem nebomo imeli težko delo . Že ceu tedn jih rajcamo in sprašujemo sočne stvari. Finale bo na prednovoletni.

praviš, da z možem redno in dobro seksaš, ampak ti vseeno drugega tiča gledaš. To pove vse o tvojem značaju. Gnusna si.

Lisička je, kot večina varalic. Mora seksta s svojim da kaj ne opazi.
Ma vsega pole pride s takih romanc. Da se ločjo in po kakšnem mesecu bi prišla nazaj. Da pustijo otroke in gredo, da ostanejo na koncu same z otroci. neke sreče pa ni ker se zgodba ponovi ali z njene ali njegove strani. Pa tukaj so še ljudje ker na šiht jo bodo raztrgal.

Ženska se je zaljubila v žensko???

Kok enega brezveznega filozofiranja. Ta baba je pač kurbetina, to je edina razlaga.

New Report

Close