Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Sej ne, da bi ti hotela kontrirat, imaš prav….ampak po mojih opažanjih, smo ženske za
kakšen odstotek ali dva bolje “opremljene” za prestajanje življenksih kriz od moških.
Ne vem čisto dobro zakaj, nekaj člankov na to temo sicer obstaja, ampak dejstvo je, da
je veliko več zapitkov, depresivcev in samomorilcev še vedno – moških.
Pa smo pri naslednji stopnji “inteligence”, ki se ni ne pamet, ne izobrazba, ampak enostavno
modrost in zrelost.
Sevedapa to stopnjo dosežeta oba spola in vse, ki jim to uspe, jaz globoko spoštujem.[/quote]
Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.


Še ena, ki psihične motnje opravičuje s pametjo.[/quote]

A zdaj je ženska, ki moškega uporabi zgolj za oploditev, psihično motena? A so potem tudi vsi moški, ki ženskam naredijo otroke, pa za njih ne skrbijo ali pa zapustijo ženo, s katero imajo 3 otroke, za mlajšo ljubico, tudi psihično moteni?[/quote]
Seveda so.

Jaz zelo dobro vem, kaj je partnerstvo in zakon ter slaba zveza. Sem živela v njem 20 let. In ni bilo vse lepo, tako je življenje. Ni pa samo slabih zakonov, ponovno poudarjam to, kajti če bi bilo tako, se ljudje sploh ne bi več poročali in živeli skupaj. Treba je poiskati tiste lepe stvari, ki nam jih daje taka zveza, ne pa samo črne plati.

Ne Robi, nič ti ni treba paziti….tebi se to, da bi kaj normalenga (kje je še pozitivno) napisal
o ženskah, niti v sanjah ne more zgoditi…

Sej ne, da bi ti hotela kontrirat, imaš prav….ampak po mojih opažanjih, smo ženske za
kakšen odstotek ali dva bolje “opremljene” za prestajanje življenksih kriz od moških.
Ne vem čisto dobro zakaj, nekaj člankov na to temo sicer obstaja, ampak dejstvo je, da
je veliko več zapitkov, depresivcev in samomorilcev še vedno – moških.
Pa smo pri naslednji stopnji “inteligence”, ki se ni ne pamet, ne izobrazba, ampak enostavno
modrost in zrelost.
Sevedapa to stopnjo dosežeta oba spola in vse, ki jim to uspe, jaz globoko spoštujem.[/quote][/quote]
Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.[/quote] In psihičnem uničevanju žive sile.

[/quote]
Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.[/quote] In psihičnem uničevanju žive sile.[/quote]

Uničiti jim uspe samo tisto, kar je že po naravi škart in nedorasla roba. Naravna selekcija pač.


Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.[/quote] In psihičnem uničevanju žive sile.[/quote]

Uničiti jim uspe samo tisto, kar je že po naravi škart in nedorasla roba. Naravna selekcija pač.[/quote]
Kar pa jih ne ustavi pri poskušanju uničiti tudi tistih, ki se temu upirajo.

A zdaj je ženska, ki moškega uporabi zgolj za oploditev, psihično motena? A so potem tudi vsi moški, ki ženskam naredijo otroke, pa za njih ne skrbijo ali pa zapustijo ženo, s katero imajo 3 otroke, za mlajšo ljubico, tudi psihično moteni?[/quote]
Seveda so.[/quote]

Potem je vendar polovica človeštva psihično motenega.

Uničiti jim uspe samo tisto, kar je že po naravi škart in nedorasla roba. Naravna selekcija pač.[/quote]
Kar pa jih ne ustavi pri poskušanju uničiti tudi tistih, ki se temu upirajo.[/quote]

Jadajadajdada….če se gremo ČIST NATANČNO koliko življenj so uničili moški, koliko pa
ženske…..jest bi nehala jamrat na vašem mestu.


Kar pa jih ne ustavi pri poskušanju uničiti tudi tistih, ki se temu upirajo.[/quote]

Jadajadajdada….če se gremo ČIST NATANČNO koliko življenj so uničili moški, koliko pa
ženske…..jest bi nehala jamrat na vašem mestu.[/quote]
Dedci so šli v vojsko zato, da so ubežali tečnobam doma. Če že to misliš. Tudi za vojne so krive ženske. So there.


Seveda so.[/quote]

Potem je vendar polovica človeštva psihično motenega.[/quote]
Precej več. Razen feministke pa še ene dveh tu gor, vsi.


Seveda so.[/quote]

Potem je vendar polovica človeštva psihično motenega.[/quote]
A mogoče ni? Že samo tale tema je absolutni dokaz.

Jadajadajdada….če se gremo ČIST NATANČNO koliko življenj so uničili moški, koliko pa
ženske…..jest bi nehala jamrat na vašem mestu.[/quote]
Dedci so šli v vojsko zato, da so ubežali tečnobam doma. Če že to misliš. Tudi za vojne so krive ženske. So there.[/quote]

Luškan :-)))
Torej so že takrat pametne žensjke znale poskrbeti, da so (p)ostale samske ;-)))


Dedci so šli v vojsko zato, da so ubežali tečnobam doma. Če že to misliš. Tudi za vojne so krive ženske. So there.[/quote]

Luškan :-)))
Torej so že takrat pametne žensjke znale poskrbeti, da so (p)ostale samske ;-)))[/quote]
Nikdar nisem trdil, da ste butaste.

Sej ne, da bi ti hotela kontrirat, imaš prav….ampak po mojih opažanjih, smo ženske za
kakšen odstotek ali dva bolje “opremljene” za prestajanje življenksih kriz od moških.
Ne vem čisto dobro zakaj, nekaj člankov na to temo sicer obstaja, ampak dejstvo je, da
je veliko več zapitkov, depresivcev in samomorilcev še vedno – moških.
Pa smo pri naslednji stopnji “inteligence”, ki se ni ne pamet, ne izobrazba, ampak enostavno
modrost in zrelost.
Sevedapa to stopnjo dosežeta oba spola in vse, ki jim to uspe, jaz globoko spoštujem.[/quote]
Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.[/quote]

res je tole, zadnjič smo se nekaj pogovarjale, ne morem verjet, koliko se tega poje..AD-ji so že kar nekaj samoumevnega pri ženskah..
sem omenila zadnjič , da sem malo nervozna zaradi službe (konec leta)in včasih povzdignem glas nad otroci, nič posebnega za moje pojme…,je rekla ena , kar vzami AD, ker odkar ona jemlje AD-je, je nič več ne gane..pa če ji otroci in mož po glavi hodijo..sem rekla, hvala lepa…
in baje kar osebni zdravniki brez problema to predpisujejo.


Spet nerealno poveličevanje žensk. Moški res prednjačijo pri alkoholizmu, ženske pa zato pri tabletah.[/quote]

res je tole, zadnjič smo se nekaj pogovarjale, ne morem verjet, koliko se tega poje..AD-ji so že kar nekaj samoumevnega pri ženskah..
sem omenila zadnjič , da sem malo nervozna zaradi službe (konec leta)in včasih povzdignem glas nad otroci, nič posebnega za moje pojme…,je rekla ena , kar vzami AD, ker odkar ona jemlje AD-je, je nič več ne gane..pa če ji otroci in mož po glavi hodijo..sem rekla, hvala lepa…
in baje kar osebni zdravniki brez problema to predpisujejo.[/quote]

Ne samo, da brez problema to predpisujejo, čim karkoli pojamraš – pok, fašeš recept.
Pa ne, ker bi bile ženske ne vem kaj depresivne, ampak ker je to neverjeten biznis za
farmacijo. To se miljarde obračajo, pa ne samo z AD, kar 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} arcnij jemljemo brez veze.
In nč se bat, tudi zdravniki imajo kaj od tega….

So odločitve tudi manj pametnnih, pa tudi o njih razpravljate. Odlocitve niso zgolj davek in pozitivne spremembe, ki niso na vrat na nos, nosijo tudi dobiček. Če se res vedno odločate, ker tako nekdo drugi tako pravi, piše.
Zgledovati po večini pa res ni vrlina.

Je razlika tudi, za koga ali v čem.


Če bi pisali samo pozitivno, bi bilo debate hitro konec. Kaj sploh lahko pozitivnega napišeš o ženskah. So ženske sploh pozitivne?[/quote]
Za sebe so popolne in idealne. 🙂
Sploh pa ne vem, na kaj naj pazim. Ali mi to feministka grozi ? :)[/quote]

Ijn zakaj tebe moti, če se same sebi zdijo popoldne?


Za sebe so popolne in idealne. 🙂
Sploh pa ne vem, na kaj naj pazim. Ali mi to feministka grozi ? :)[/quote]

Ijn zakaj tebe moti, če se same sebi zdijo popoldne?[/quote]
Ker so dopoldne boljše.

Popolne sem mislil napisati, ti dežurni pametnjakovič.

Zanimivo je, kako vse vas dedce obremenjuje, kaj si mislijo babe, ali so samske ali niso, kakšne se zdijo same sebi..


Samo takrat ko sem dežuren.

Moški obožujemo inteligentne ženske.

Ne maramo pa koristoljubnih, hinavskih, prepotentnih, zoprnih in neumnih, ki jemljejo članke iz Cosmo, Planet Lepote in med.over.style resno.

Moški žal ne iščejo pameti pri ženski, iščejo joške.

Moski so v vseh pogledih boljsi od zensk in zato sami sebi zadosti, zato pri njih ne iscejo nic druzga kot samo uzitek. Vsaj tisti pametni moski.

Zenske, zenske pa iscejo korist. Ce od tipa ni koristi, so glih ko rajs samske.

Viš, zdaj veš zakaj si na suhem. babam je vsem jasno, da bi ti samo namakal, v zameno pa ne nudiš nič. Zato te prehitijo dedci z vrednostjo. Svetujem ti, da si najdeš hobije, ki ne vsebujejo bab.

New Report

Close