Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Inteligentne ženske pogosteje ostanejo samske

Poznam dve z odlično službo. Samski. Uspešni? Inteligentni?

Obe sta ljubici poročenim moškim.

Kje je tu inteligenca?

Ženske smo na vseh področjih uspešnejše in sposobnejše od moških. Ženske smo izumiteljice, znanstvenice, umetnice, direktorice, vladarice … Ustvarile smo civilizacijo, gradile piramide, bile slavne pomorščakinje, odkrivale nove svetove, izumile pisavo, številke, stroje in internet. Brez nas bi moški še vedno bivali v votlinah.

Iris Mulej pa res ne deluje brihtno, ali pa pač svojo inteligenco zelo skriva.

pridiganje inteligentnih o pranju gat, pospravljanju….in ostalem zlajnanem sranju 😉

Kdo pa je ta tvoja Iris Mulej? Kdo je Cimet? A to je tvoja frendica, da veš take intimne zadeve o njej?[/quote]

sodeliješ v debati, pa niti tolk nisi, da bi pogooglala, da se prepričaš kdo je kdo, tukaj v virituali sprašuješ, ko itak ne veš ali bo odgovor resnica ali prikrojena laš 😉 inteligenca in razgledanost pa taka.[/quote]

Ti si se začela obešat na moje odgovore in sem ti odgovorila. Ti si pa začela pisat o nekih tračih. Sem ti povedala, da rumene čenče mene niti malo ne zanimajo. Zato nimam interesa guglat za tvojimi čenčastimi članki. Nisem vedela, da je to inteligenca, če bereš rumeni tisk.

Pametni punci, žena pedena moža, one pa samo uživajo.

mensa testi pravijo tako:
vir: https://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-znanih/foto-britney-s-povprecnim-iris-prava-brihta/206087

Citat: “Med najbolj znanimi slovenskimi člani društva Mensa, ki povezuje ljudi z nadpovprečnim IQ-jem, je zagotovo lepotička Iris Mulej, ki ji je testiranje pokazalo zelo visok rezultat: kar 156, zato je morala večkrat odgovarjati tudi na precej zbadljiva in zajedljiva vprašanja, povezana s tem. O “superpametni” misici so pred izborom za mis sveta, na katerem je Iris sodelovala pred leti, poročali tudi nekateri tuji mediji, drugi so jo razglasili kar za mis Mense. Član Mense je tudi Artur Štern.”

Eto tabrihtne 😉

Z žensko je težko, brez nje pa še veliko bolj. 😀

sodeliješ v debati, pa niti tolk nisi, da bi pogooglala, da se prepričaš kdo je kdo, tukaj v virituali sprašuješ, ko itak ne veš ali bo odgovor resnica ali prikrojena laš 😉 inteligenca in razgledanost pa taka.[/quote]

Ti si se začela obešat na moje odgovore in sem ti odgovorila. Ti si pa začela pisat o nekih tračih. Sem ti povedala, da rumene čenče mene niti malo ne zanimajo. Zato nimam interesa guglat za tvojimi čenčastimi članki. Nisem vedela, da je to inteligenca, če bereš rumeni tisk.[/quote]

Se pardoniram vaša inteligentna visokost, ampak mensa je imela svojo oddajo na RTV slo in tam sem to videla in slišala. Sedaj se pa ponižno umikam, moj IQ ne vem kak je, ampak toliko pa je visok, da znam uporabljati tehniko in tehnologijo, da pač izvem nekaj novega 😉

[/quote][/quote]

Ja, in v čem je zdaj problem?
Če imaš denar, lahko izbiraš kdaj greš v dom oz. kako oskrbo boš imel pa, če imaš otroke ali pa ne.
Če pa nimaš denarja pa moraš čakat, da se te kdo usmili.
Ne štekam, kaj te muči?
Jaz ti samo dopovedujem, da nima veze ali imaš otroke ali ne. Ti pa kar nekaj dopoveduješ pa ne vem kaj.

ne poznamo ju, ne vemo, zakaj sta z njimi..lahko da ravnata po principu upanje umira zadnje..sta se torej prijeli za zadnjo rešilno bilko, lahko jima odgovarja, da ne rabita prati umazanih gat, lahko…

A so v domovih torej le samske osebe in to ženske?

ne poznamo ju, ne vemo, zakaj sta z njimi..lahko da ravnata po principu upanje umira zadnje..sta se torej prijeli za zadnjo rešilno bilko, lahko jima odgovarja, da ne rabita prati umazanih gat, lahko…[/quote]
A tabrihtne babe pa ne rabijo gat prat? A to sam nove kupujejo?

A so v domovih torej le samske osebe in to ženske?[/quote]

Torej govora je o samskih ženskah, in kje končajo večinoma?
PS
Dedek in babi sta tam, jima je prav lepo, resnično, tudi moja bivša učiteljica je tam, pa sovaščanka, samski vse življenje brez otrok, ti povem, prav mirkam, da ju ne srečam, samo jamranje in jok s čim sta si to zaslužili, žalostno.

ZA to so krive predvsem in samo same.

Krive za to, da si imajo čisto fajn brez moškega?
To pa je res krivda, to.

ne poznamo ju, ne vemo, zakaj sta z njimi..lahko da ravnata po principu upanje umira zadnje..sta se torej prijeli za zadnjo rešilno bilko, lahko jima odgovarja, da ne rabita prati umazanih gat, lahko…[/quote]

Bom jaz povedala zakaj imam poročenega: ker mi paše objemanje, pogovor, cartanje in seveda seks. Ne najdem takega samskega, ki bi mi bil ok in jaz njemu. Ni mi pa do družinskega življenja. Raje sem samska. Tako, da tak stil mi je ok.

A so v domovih torej le samske osebe in to ženske?[/quote]

Torej govora je o samskih ženskah, in kje končajo večinoma?
PS
Dedek in babi sta tam, jima je prav lepo, resnično, tudi moja bivša učiteljica je tam, pa sovaščanka, samski vse življenje brez otrok, ti povem, prav mirkam, da ju ne srečam, samo jamranje in jok s čim sta si to zaslužili, žalostno.[/quote]

Ja, kje končajo večinoma?
In kako to, da sta tam tvoja babi in dedi, saj vendar nista samska?

Krive za to, da si imajo čisto fajn brez moškega?
To pa je res krivda, to.[/quote]

Govorim za ženske ki si želijo moškega. Pač to da imajo poročenega ni znak inteligence, kvečjemu obupanosti. KEr samskega sigurno niso sposobne dobit. Problem pametnih je, da mislijo da jim cel svet leži pod nogami, ne znajo se prilagajati, preveč se moško obnašajo in stalno težijo k primerjanju. Imam kar nekaj izkušenj s takimi v zadnjem času in moram rečt da vse drži kar rečejo. Meni jih je škoda.

ne poznamo ju, ne vemo, zakaj sta z njimi..lahko da ravnata po principu upanje umira zadnje..sta se torej prijeli za zadnjo rešilno bilko, lahko jima odgovarja, da ne rabita prati umazanih gat, lahko…[/quote]

Bom jaz povedala zakaj imam poročenega: ker mi paše objemanje, pogovor, cartanje in seveda seks. Ne najdem takega samskega, ki bi mi bil ok in jaz njemu. Ni mi pa do družinskega življenja. Raje sem samska. Tako, da tak stil mi je ok.[/quote]

tebi paše tako, drugi da ima družino, tretji da je doma, četrti da……zakaj je potrebno poudarjati inteligenco pri tem, če pa ravno inteligenca nima nič s tem!
Vsak naredi kot mu paše in če mu paše, ne jamra, se ne dokazuje, se ne povzdiguje, ne šimfa, ne ponižuje…..pa saj to je inteligentnim jasno, ne glede na status, mar ne?
Inteligentne so torej tiste, ki se ob tej temi nasmehnejo in piči dalje, torej prepucavajo se pa tu revce, ki nekaj bi pa ne gre a ne?

Krive za to, da si imajo čisto fajn brez moškega?
To pa je res krivda, to.[/quote]

Govorim za ženske ki si želijo moškega. Pač to da imajo poročenega ni znak inteligence, kvečjemu obupanosti. KEr samskega sigurno niso sposobne dobit. Problem pametnih je, da mislijo da jim cel svet leži pod nogami, ne znajo se prilagajati, preveč se moško obnašajo in stalno težijo k primerjanju. Imam kar nekaj izkušenj s takimi v zadnjem času in moram rečt da vse drži kar rečejo. Meni jih je škoda.[/quote]

Obupanosti? Ni panike, saj ni tvoj mož :). Je en fajn dečko, dobim, kar rabim. Ne bi bila pa z njim poročena. Ne bi bila rada v koži njegove žene.

To ni krivda, to da ne greš z vsakim za vsako ceno, je zavestna odločitev.

Torej govora je o samskih ženskah, in kje končajo večinoma?
PS
Dedek in babi sta tam, jima je prav lepo, resnično, tudi moja bivša učiteljica je tam, pa sovaščanka, samski vse življenje brez otrok, ti povem, prav mirkam, da ju ne srečam, samo jamranje in jok s čim sta si to zaslužili, žalostno.[/quote]

Ja, kje končajo večinoma?
In kako to, da sta tam tvoja babi in dedi, saj vendar nista samska?[/quote]

sta pa srečna, ti to kaj pove, ali ti tudi to pojasnim?
Zamisli si sebe, ko si vedno našpičena in zajedljiva, kako ti bi bilo, če bi v domu bivala ob eni taki osebi, kot je tista “nesrečna” pijana ženska iz Ptuja? Bil bi kreg na kreg.
Samci s časo razvijete izjemno neprilagodljivost in ukazovalnost, ki sta tvoja glavna atributa.

To ni krivda, to da ne greš z vsakim za vsako ceno, je zavestna odločitev.[/quote]

Sej se ne gre za to da greš z vsakim z vsako ceno. Gre se za to da nihče ni dovolj dober zate.


opis kot, da YO_ osebno poznaš ☺

New Report

Close