Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščeva par

Iščeva par

Mene je moje bivšo dekle zelo velikokrat tepla .
Upam da sem ji dal veliko moznosti da bi imela za par pa je rajši grdo u meni govorila .

Zanimiv parcek isce njo da se nama pridruzi. Ona mlada razigrana beybika 18 let. Zenske pisite na [email protected]

Ima katera poredna zenska zeljo danes dopoldan biti polizana in zat
to dobiti nagrado. Javi se na zs ali mail: [email protected]

iscem zensko za obcasen sex brez obveznosti

škoda da je ni 😉

Rad bi spoznal žensko okoli 60 let za sex in drućenje-okolica Velenja-resno.

sem vezan, osamljen in nepotešen…iščem sebi podobno štajerko za občasna diskretna srečanja..če si nepotešena štajerka tudi ti, mi pošlji na ZS in če je kemija prisotna , lahko kako ušpičima..

Jutri povabim eno pošteno in diskretno predstavnico nežnejšega spola v Ljubljani na večerjo. V kolikor pa se tam kaj razvije toliko bolje. Nadaljevanje potem po najinih željah. Javi se mi čimprej.

Ma kaj ti bo baybika. Tvoja punca potrebuje enega dobrega jehača za zraven.
Javi kam in kako ! Evo me, samo stuširam se pa ta kmašn gvant oblečem.

a kr tko na blef?

ufff….dost si upaš…)))

Si osamljena, žalostana vsak večer ko se samo uleže zraven in zaspi, ti pa čakaš cel dan z mislijo da le pride domov in te malo stisne, objame, te vpraša kako si in kako je bil dan…da bi se spet na trenutke počutila zaželjeno…ko že samo pogled ali misel naredi vse vlažno…lahko si sama, vezana, mamica ali ne, nekje do 40 let, z takimi mislimi in željo po čisto neobveznem diskretnem konkretnem sexu? Je v tebi vsaj malo avanturista, imaš te poredne misli o novih pozah ki bi jih poizkusila na vse možne načine pa ti je nerodno o tem govorit oz vprašat partnerja če bi bil za in te s tem nebi imel za čudno ali skoraj preverzno…lahko ti pomagam ali pa ti meni..:-)

Žalostna , ne žalostana- in ne nisem bosanc..zatipkal sem se..:-))

ženskice, če ste pametne ne boste šle z njim na večerjo…..to vabilo ni kar tako no, ne biti naivne. Malo morate pa tudi paziti nase! nikoli ne veš kaj imajo za bregom! tisti ki kar takole vabijo vsako, pa da je niti ne spoznajo prej, tle nekaj smrdi!

Zadnjič je z njim ena na večerjo in ko sta se najedla, mu je rekla, da gre na toaleto iz toalete pa mu je dirkt zbrisala….ded pa jo je še nekaj časa čakal in potem je končno pogruntal zadevo.

Sem moški v zrelih letih , čez 50 , mladosten , športen in imam naslednji problem , katerega kljub letom , nisem do sedaj uspel rešit ….
Namreč v meni je vse življenje prisotna želja , da bi na nek način razvajal žensko katero bi občudoval , ji na nek način bil podrejen .To razvajanje naj bi vsebovalo , da bi kaj namesto nje napravil , torej ji čistil stanovanje , delal usluge in podobno….Sem vezan , vendar za moje želje doma ni posluha …..
Hvala za vsak nasvet ali predlog

pozdravljeni!
prosil bi za vase nasvete, mnenja ipd..
no naj kar takoj povem kaj me muci. Star sem 17 let in zelim si prijateljico za seks. Nic pretresljivega pac se mi ne da ukvarjat z zvezo oz nisem pripravljen na to. No poznam pa ravno punco staro toliko kot jaz, pa se soseda mi je, razumema se odlicno pa tudi lepa je. tudi pogovarjava in dopisujema si vsak dan… sedaj pa me zanima kako bi jo vprasal ce je za to da bi bila prijatelja za seks brez da bi izpadel “kreten”
malce me je strah kako bo reagirala na to ipd…
sva pa oba samska
kaksne so vase izkusnje in kaj bi vi naredili na mojem mestu?
hvala za odgovore

hehe…starejša pomeni 45+…drugače pa lahko začnemo z mladimi damami 40+

Mogoče bi sla kakšna sletna prijazna punca z menoj na večerjo .
Komaj jo čakam kakšna bo zato resnično upam da se bova imela res ne pozabno super .

Draga punca iščem tebe za parček ljubezni .
Sem star 41 let zato iskreno upam da bom fulj nezen steboj .
Hodila bova na sprehode , plese, gledališča , morje ali toplice .
Mene boš iskreno vesela ko me boš zagledala .
Vendar upam da se bova dobila na plesu kjer bova nezno plesala .
V blubim da boš postala večna moja ljubezen lahko boš počela ker boš zelela .
Jast te bom poslušal ter močno spoštoval .

Končno sem mislil da te bom ujel samo bila si daleč od mene .
Resnično si mi v seč zato mislim močno nate v časih se mi blede ko te vidim kako si lepa .

Draga moja kolegica upam da te bom lahko razvajal po telesu .
Resnično si želim imeti tebe .

Jaz imam 57 let in lepo debelo rit. Iščem mlajšega.

malči iz kje si? koliko mlajšega iščeš? 10 20 30 let?

Registriraj se pa si pišemo….brez registracije, brez sporočil

Zelo te bi rad spoznal na plesu resnično sanjam kako si lepa .
Vcasih celo sanjam da sem ti v seč da me ljubiš .
Zelo sem radoveden kako ti je ime tet kakšna si v resnici .

New Report

Close