Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izginuli uporabniki

Izginuli uporabniki

Odgovor na objavo uporabnika
Monkey231, 30.05.2021 ob 07:40

Odgovor na objavo uporabnika
Teorije zarote, 30.05.2021 ob 06:54

Najboljši registrirani so se že po zs dogovorili in premaknili na drug forum.

Kva pa ti bluziš, ni zsjev.

Mesec nazaj so še delali.

Odgovor na objavo uporabnika
dsf, 30.05.2021 ob 07:55

Kot sem že napisal, tretji forum kjer sem priča pogrebu, prvi je bil mobisux, drugi alter in tretji je ta, vedno isti vzorec, začne se prepir, pozivi na izključevanje drugače mislečih, potem na lepem forum dol pade, nastavijo novo mašino  katera je samo bleda senca tiste prejšnje, (le kako je možno da nimajo bekap kopije )uporabniki gredo drugam, izgubijo se oglaševalci, pojdite danes na alter, beda od bede, nekaj sporočil dnevno, včasih pa je kar vrelo.

Kamor ti prideš forum propade.

Se en brezvezen dan na tem forumu.

Že kdo nazaj?

Preden se tekst prilepi tu kjer ga vidite leti bog si ga vedi kje po spletu. Ta tekst ni samo tu. 

Odgovor na objavo uporabnika
ni problem oditi, 30.05.2021 ob 07:58

Sedaj ni problem oditi. Forum je skoraj neuporaben, nič se ne dogaja. Ne da se niti kaj vprašat,saj v glavnem ne dobiš odgovorov.

Pred leti so ljudje odhajali bolj zaradi vzdušja na forumu in zaradi tistih par pacientov, ki so uničili čisto vsako temo ( moderatorjem se ni dalo  ukrepat). Takrat se je bilo za vprašat, ali so odšli, zakaj in kateri.

Danes je to vprašanje bolj  “formalnost”.

Sedaj se odhaja, ker slabo funkcionira in ker praktično ni več uporabnikov s katerimi se da kaj podebatirat, svetovat / za te stvari forum prvenstveno je?/. Pred leti se je odhajalo, ker je bilo par nemogočih prepotentnežev, katerih se nikomur ni dalo ustavit.

Odgovor na objavo uporabnika
Teorije zarote, 30.05.2021 ob 09:10

Mesec nazaj so še delali.

Kam so šli?

Samo ne reči na cvek, ker tam je pa še huje.

Sedaj si bomo peli: Čibu čiba, čibu čibu čiba,…..

https://youtu.be./LBXk70DzcJU

Odgovor na objavo uporabnika
NYCI, 29.05.2021 ob 07:49

Povsem jasno je, da je bil TA FORUM UNIČEN NAMENONA. Na tem forumu se je oblikovalo močno mnenjsko jedro proti koronskemu nategu. Samo ta forum je omogočal svobodo govora, ker FB je že dolgo imel fact-checkerje, ki so sproti brisali ali označevali “nezanesljive informacije”, torej CENZURA razkrivanja koronskega natega.

Medovernet praktično ni imel cenzure. Medovernet je preko postov sodelujočih razkrival celoten koronski nateg zadnjih 14 mesecev.

Svoboda govora preko Medovernet čveka je postala “moteča”, zato so pod pretvezo, da gre za prenovo foruma, izvedli CENZURO. Tako da tale nov forum je pravzaprav CENZURA.

Onemogočeno je urejanje postov, vstavljanje povezav, vstavljanje slik. Te funkcije namerno še zmerom ne delujejo, prav tako ne vidiš, kdo je oddal zadnji post teme.

Kot tak je forum postal neuporaben, nimaš več kaj gor iskati in se pač preseliš drugam.

Kdo je medovernetu toliko PLAČAL, da so bili pripravljeni uničiti forum? Dolgoročno bodo odšli oglaševalci, ker jim medovernet net ne bo več mogel prodajati OBISKA.

OBISKA foruma že zdaj več ni.

Ampak ti pa čisto povsod vidiš zaroto, pazi branjevka na tržnici je ziher ameriška agentka. :))))))))))))

Evo, za ostale ne vem ampak jaz sem bil od prenove foruma tukaj trikrat in to največ dve minuti. Saj je tudi facebook skoz spreminjal formo in so bile novosti, ampak nekako v dojemu vseh. Par dni, pa smo se komplet privadili. To tu ja pa.. Ne bi rad žalil, ker sem siguren da je bilo dobronamerno narejeno, samo tole je bil res brc v temo. Že ta florestenčno vijola farba ti tako seka v oči, da se enostavno ne da gledat. Nadalje avtor teme ni viden, potem zadnji tematski odgovor oz. lastnik odgovora ni viden… Niti ne vem ali če ti kdo odgovori, a se ti sploh kaj pokaže obvestilo ali nič…
Danes bom sicer malo lajal tu, ker res nimam kaj počet, potem pa verjetno spet mesec dni ne bom zavil v to žalno vijolično farbo. Hahahahah.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Res je žalostno ratalo vse skupaj. Vedno kadar se kaj posodablja se naredi slabše.

Lahko mi pišeš: [email protected]

New Report

Close