Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje v Troje?

Izkušnje v Troje?

A je to JA al NE? 🙂

Kje ste ženske z vašimi izkušnjami?


glede na to, da sem rekla, da bi še kdaj poizkusila, ne bom pa rekla zanikala, da me kao ne zanima …


glede na to, da sem rekla, da bi še kdaj poizkusila, ne bom pa rekla zanikala, da me kao ne zanima …[/quote]

Potem je definitivno treba spravit v prakso in to čimprej. 😉

Pa se oglasi…

zanimiva zgodba Palinko,
tudi jaz lahko dodam svojo zgodbo in sicer mžžž. Odnos sem imel z dvema, ostala je bila nagnjena bolj na ženske in ni dovolila stika, razen božanja. Bilo je res veliko “telovadbe”.
To je bilo precej let nazaj, ko so bili še tolarji. Zadeva je bila kar draga, če sedaj preračunam bi me to stalo cca 500 eur. V glavnem še enkrat ne bi šel.

by

Za tak denar tud jaz raje ostanem brez tovrstne izkušnje 🙂


glede na to, da sem rekla, da bi še kdaj poizkusila, ne bom pa rekla zanikala, da me kao ne zanima …[/quote]

Kakšne opcije te pa zanimajo?


glede na to, da sem rekla, da bi še kdaj poizkusila, ne bom pa rekla zanikala, da me kao ne zanima …[/quote]
Potem je definitivno treba spravit v prakso in to čimprej. ;)[/quote]

Hiti počasi 🙂 😉

Sem se večkrat udeležila tovrstnih zabav in moram reči da sem precej bolj uživala v kombinaciji mmž, občutki fenomenalni in nepopisni.Orgazmi in užitki nori , zmotilo meje že zdavnaj pri kombinaciji žmž da je vedno no skoraj vedno ženska to naredila zaradi tega da decu ustreže in kao neka bisexualka ( vsaj oni so tako mislili :)! potem pa ljubosumje pa jok in stok.Pa da ne bo pomote to je bilo pri damah za katere bi rekla da imajo razčiščene pojme kar se menjava in druženja tiče.Tako da po vseh izkušnjah sem srečala samo enkrat pravo bisexualko ki mi je sedla noro.Ne vem ampak deci raje vidijo dve ženski in njega vmes jaz pa uživam ko me dva obdelata in pika.No seveda do kakšne nove izkušnje s pravo damo ki bo vedela kaj je ženska in to ne bo naredila zaradi njega ampak zaradi sebe se razume.
Aja pa še to tole swinganje je sedaj zadnjih deset let tudi pri nas v modi pa folk pojma nima v kaj se spušča zato pravim veliko pogovora prej in skupnega odločanja pri izbiri para sem prevečkrat doživerla da je babnca potem ven padla ali pa sta se potem skregala .Želje so velike ampak samo razčiščeni pojmi v glavi te pripeljejo do takih užitkov.

Ja v teoriji in v mislih je vse lepo, v praksi pa večina pade na izpitu pri takšnih izkušnjah, da nadaljujem razmišljanje o swinganju.. Najbrž pogovori med partnerjema niso dovolj, Za takšne stvari si ali pa nisi…

Tema zahaja v smer, ki ne pelje nikamor, ali pač v še več moraliziranja in pritlehnosti!
Spolne prakse, ki jih furajo “tisti drugi”, so njihovo zadovoljstvo, ali karkoli že.
Ne dovolim obtoževanja v stilu: ali ste živali, ali ljudje!
Če ni na škodo komurkoli je vse dovoljeno! Kako se bodo, ali se počutijo sodelujoči js stvar, ki je popolnoma irelevantna!!
Komur se zdi nenormalno, je malce za časom, kar seveda ni nedovoljeno, tako kot tudi trojčki, četrverčki in še kaj!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Malo za pomiritev 🙂

Žijvijo!
Mene pa zanima, če je že kdo sprobal četverčka(moški-ženska-moški-ženska) v katerem si potem partnerja izmenjate partnerici in prosim če lahko opišete kako je bilo. lp

Na netu najdi swinger klub, pa se tam prepričaj in vprašaj ali poskusi:)

V kratkem bom z dvemi tipi, vse je že zmenjen, super izkušnja bo. upam (:

Veliko “poučnega” sem prebral… Zanima me, na kakšen način stopiš kot posameznik ali posameznica v kontakt s parom…


Kupček iskalnikov obstaja na netu (ona išče par), kjer se da poiskati. Le malo vztrajnosti je treba!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

punce, probajte dobiti enega v zadnjico in enega v vagino ter pri tem doživite orgazem… za hip boste pomislile, da ste v pravih nebesih 🙂

Z ženo bi probala ŽŽM ali s parom. Nobeden ni konkretno (tisti ki ste to probali) napisal kje se da vzpostaiti kontakte in poiskati osebe.


za tista nebesa, o katerih govorijo, tako nihče ne ve, ali obstajajo ali ne, tako da to so nebesa na zemlji, ja 🙂

Sem v zakon pripeljala samsko prijateljico. Mislim, da navezo lažje najde ženska kot moški. Popolne neznanke možu ne bi nastavila, ker s tem nisem znala razpucat. To naše traja deset let, občasno, ko je, je pa noro dobro. Nikoli ni bilo očitkov, obžalovanja, spotikanj, tudi v ostalem času smo dobri prijatelji in o seksu ne razpravljamo.

koliko sta stara?

jaz sem bil v tri pa se ne hvalim in ne pišem z kom pa kje. je bilo pa super in večkrat smo ponovili tako da to je nekaj posebno dobrega. hja če bi našel kakšen par bi šel ponovno trojčka.

Pozdravljeni,jaz sem šla tudi trojčka,dva moška in jaz.Bilo je fenomenalno.Eden je bil starejši eden mlajši,nepopisno,bli smo celi dan skupaj in skoraj bli ves čas skupaj,sploh nisem štela kolikokrat je komu prišlo.Bla sta vzdržljiva,da kaj.Našli smo se slučajno,nihče ni nikogar poznal,ujeli smo se takoj.Bla sta zahtevna,jaz pa zelo potrebna,malo jih je motilo,ker ne dam v rito,ampak je blo fajn,prihajalo mi je kar naprej.Božansko,vredno probat,jaz sem parkrat ponovila.

New Report

Close