Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje v Troje?

Izkušnje v Troje?

če je kakšna za sex v troje ŽŽM naj piše na [email protected]

No tudi midva imava željo, da se nama pridruži ženska 🙂 ampak do sedaj po letu dni iskanja, še vedno nisma naletela na takšno, ki bi bila za akcijo 🙂 vse je ostalo samo pri besedah :).. jaz si pa tako noro želim polizat muco med tem ko jo moj dragi nabija 🙂

Kako si pa predstavljaš to tehnično izvedbo?

malina sanja 🙂

Še pomislim ne na kaj takega? Ljudje to ni hec. Vem da so moje misli bob ob steno, ampak pomislite kakšne posledice lahko to nosi??!! To je igra z ognjem in ko se opečeš je prepozno.

Na kratko:
naju z mojim bo razgnalo od želje po trojčku. Kdo nama lahko pomaga?

Sva normalen, urejen, razgledan par. Diskretnost A in O.

Ja, seveda bi bila prva izkusnja…
Hvala

Pomota,telefon me heca… Seveda ne bi bilo prvic… Ponudim lahko veliko,sem odprt za vse moznosti…

Midva sva dolgoletni par jaz 34 in ona 27 let.
Prejsnji teden sva 1x poskusila v troje z njeno sodelavko (21let). Zgodilo se je bolj spontano kot ne, ko je kolegica prisla k nama na obisk. Malo je bilo alkohola in hrane…
Sex… Tako divje in nakurjene kot je bila moja v tem sexu jaz se nisem videl v najini 10 letni zvezi…. Orgazni soji kar prihajali in prihajali in iz nje je dobesedno teklo… Najbolj jo je zapalilo pa to, ko je videla kako sem v pasjem polozaju njeno sodelavko…
Drugi dan pa …. Prvo jutranje vprasanje je bilo…”Dobro jutro, Misek kdaj ponovimo to srečanje s Suzano?”..
Poizkusite … najboljse od vsega do sedaj preizkusenega je trojček

?????????????? zato ker z taboj nočem

Sva par, ona 34, on 36, srednje do močnejše postave, iščeva žensko med 33 in 45 let, srednje do močnejše postave z večjim oprsjem za vroči trojček pri nama doma. Sva iz Logatca. Ženska naj bo BI, perverzna, pohotna, ljubiteljica erotičnega perila in petk. Sva resna in diskretna, to pričakujeva tudi od nje. Javite se na: [email protected]

Zanima me 😉

Jagoda se lahko javiš tudi nama? 🙂

Za žensko se mi ne zdi problem najt par za trojčka. Bolj je problem za nas moške.

ola.vidim da je kar nekaj blo govora na zanimivo temo..sm moral tud jast oddati ponudmo,,pa brez zamere ;-)..tako da ce je kak par ki si zeli druzbe se enega moskega ,,seveda lahko kontaktira… [email protected] pa lepe dni …uzivajte 😉

jaz sem tudi za trojčka mžm ali žžm

Sem 26 letno dekle, ki bi rada spoznala žensko staro do 35 let, ki bi bila pripravljena preziveti en intimni vecer z nama s partnerjem. V zvezi nama nič ne manjka, najina intima in povezanost med nama je odlična, vendar sva oba radovedna in bi enkrat poskusila v troje. Prej bi se pogovorili o zeljah in predstavah…Zainteresirane mi pisite na zasebno sporocilo

Sam tudi iščem kaj v zvezi MŽŽ ali MMŽ, ful rad bi enkrat probal. Ful rad uporabljam jezik 😛
33let, 180, 85, [email protected]

Hmm:) Lahko se pridružim paru ali pa dvem ženskam. Če koga zanima, naj mi piše na privat.

ciao, mogoce bi pasala kaksna sproscena varianta ob kozarcu vina in eroticni uzitki v troje? sem izobražen, kultiviran in komunikativen… lj-center. moj mail: [email protected]

Za fanta si želim pripiraviti presenečenje, zato bi rada v posteljo povabila še eno, do 30 let, simpatično dekle, ki si želi crkljanja v troje. Sama nimam izkušenj z žensko, zato bi se lahko dobili tudi sami enkrat prej. Če si zainterisirana piši na: [email protected]

Hallooo a ti bi to kar po netu poiskala pa kuj akcija a kuga!! A se ti zavedas kolk je spolno prenosljivih bolezni ?????

vau verjamem ti sam to že od nekdaj sanjam bil sem tudi na swinger plaži v Rovinju mater to pa je nekaj ful me to matra.
Je kakšen par resen za taka srečanja?
Naj mi sporoči.

Iscete se😁

Zivjo rad bi vaju spoznal

New Report

Close