Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje v Troje?

Izkušnje v Troje?

Živijo,

tudi jaz sem ena tistih, ki že nekaj časa brska po spletu in iščem. Moja skrita, neizpolnjena želja je mmž. Imam prijatelja s katerim se odlično razumem, oba pa si želiva vsaj enkrat v življenju mmž, Sva štiridesetletnika in če te ne moti najina starost sva pripravljena na srečanje ob klepetu in če bo kemija se lahko zmenimo za kaj več.

69 70 JAVITA SE PA SE DOGOVORIMO SEM RESEN

@ 69in70

Sicer sem 30, mislim pa, da bi se ujeli. Pišita na ZS, da se dogovorimo za srečanje.

Spomnm se enga dne ko sem vstopu v lift…B-) V liftu sta bli dve sexi punci… No ko je lift spelu je prva stopila k men mi stisnla kurac. Pogledu sem jo. Takrat se zacela slact. Pomagal sem ji. T druga punca je mene zacela slact. Ime ji je blo Jasna. Prva je bla pa Katja. Katja se je ze skoraj slekla. Bla je sam v modrcu in gatah. Katji sem strgu dol gate in modrc in jo zacel slatat za joske. Blo je bozansko. Jasna me je ze slekla zato sem dal svoj kurac picko Katje. Prijela je moj kurac in ga potisnla se globlje. Medtaem sem sleku Jasno. Njo sem prijel za picko in josko. Zacel sem lizat njeno josko. Disala je po vaniliji. Ugriznu sem. Pogledala me je. Pol me je s Katjo dala narazen. Prjila je moj kurc in ga zacela sesat. Ampak sem njo in Katjo potisnu na tla. Katjo sem prjel z eno roko za picko z drugo sem prjel jasno in vanjo dal kurc. Zacela je sopeti. Rekla.je Daj potisni se globlje!. Sam ne dat vn pliz! Aaaaaaa je zakricala. Pol je olajsano zavzdihnila. Katje se je iztragala in prjela. mojo roko in jo dala na svojo josko. Stisnu sem jo. Rekla je Ugrizni Peter ugrizni. Valda da sem ugriznu. Pol je dala moj kurc vn iz Jasne in obe sta ga zaceli slatat lizat gnest in bozat. Usedl sta se name. Prjel sem svooj kurc. Ampak sta ga mi odvzeli. Takrat sem diost. Iz zepa sem potegnu kremo. Namazu sem njuni joski in tud zacel lizat stiskat grizt in gnest. Vendar sta hitro vstali. Obrn se jasna sem reku. Ubogala je.. Svoj kurc sem ji dal v rit in ji stisnu ritnce. Katja me je prjela za jajca. Kurac se dal se globle v jasnino picko. Katja je mojo rit bozala z joskami. Vzel sem njene joske v roke in obliznu njene bradavicke. Zmansale so se.pol sem dal kurac v katjo.potit se je zacela. Obliznu sem njeno picko in ugriznu. Jasna se je zacela oblact. Prtisnla je gumb za 1.stuk. Lift je prpelu in je odsla. Po tistem je nsm vidu. S katjo sva se se naprej fukala. Ampak tud ona je morala it. Poslovila sva se tako da sem jo prjel za joosko in ona meneza kurac. Poljubila sva se in odsla. Blo je ful dobr in vam to svetujem. Sex v troje neki najbolsga.

Zdravo,

midva bi tudi rada poskusila v troje, še z enim moškim. Se kdo javi? Stara sva 35, sva iz Ljubljane. Iščeva samo samske, diskretne moške, ki bi poleg trojcka z nama tudi prijateljevali. Če ustrezaš opisu se javi na ZS, pa se mogoče kaj dogovorimo.

Mejte se,

2za3

Sva par 42/39. Iščeva par ali žensko.

Hej,

midva bi tudi rada v troje: MŽŽ. On ima 43, jaz 27. Nimava nobene izkušnje si pa tega res zelo zelo želiva in se o tem tudi pogovarjava. Lahko imaš izkušnje, ni pa nujno. Če si za, piši na ZS.

Zadeva se je zgodila pred leti, pa me zdaj spet malo mika da bi, otroci so že samostojni, z ženo imava več časa, kot zadnjih xx let, nisva pa še prestara za kakšno dogodivščino!
No pa da povem svojo zgodbo takrat sem imel 23 let moja takrat punca, še danes pa žena pa 26, v bistvu niti nisva dobro vedela v kaj se spuščava. Dobila sva se s še enim fantom, poznali smo se že kakšna tri leta in se občasno v družbi videvali, takrat pa smo se srečali v trgovini in sva ga povabila na kosilo, ostal pa je potem do jutra. Poklopili smo se še predobro bi lahko rekel. Zgodilo se je po eni steklenici penine in po parih Jackih, bolj ko ne spontano, v dnevni sobi smo sedeli pred TV in bežno ob pogovoru gledali nek film, ki je vseboval kar nekaj žgečkljivih prizorov in počasi praznili penino, s tem da smo ob kosilu že eno buteljko spraznili. Beseda je dala besedo… in v parih minutah smo bili napol slečeni, zgodilo se je, da ko smo pa prvem “divjanju” obsedeli in obnemeli na tepihu, po parih kozarcih vode pa nekako nadaljevali z akcijo in sprobali vse. ko sem bil jaz pod mojo in jo lizal, ona pa ga je meni obdelovala, “ta tretji” pa jo je od odzadaj mal v rit mal pa v tapravo luknjo, je nekako zašlo njego orodje v moja usta, moja je zlezla iz mene in bila presenečena, šokirana… potem pa se mi je pridružila in sva se menjala, dokler ni “ta tretji” zaključil, potem pa še jaz, ko mi je moja pomagala in mi ga do konca… na koncu pa smo poskrbeli da je še ona zaključila po moje da četrtič.

Kaj naj rečem nepozabno pa ne toliko zaradi samega užitka, ampak zaradi tega ker so vse zavore popustile in ker je šlo tako gladko, kot bi bilo vse prej zmenjeno.
O tem se nismo nikoli po dogodku pogovarjali, je pa od takrat že dobrih 15 let. S “ta tretjim” se včasih še srečamo in spijemo kavico ali pa kakšno drugo pijačko.

tudi mene že dalj časa mika v troje, tako da ja, sem tudi sam že probal mojo prijateljico, s katero se občasno videvava pripraviti vsaj do pogovora o tem, če bi bila za to, da bi povabila še kakšno prijateljico, pa sem videl, da s te moke ne bo kruha 🙂 … in evo, ker beseda ni konj in ker nobenega ne želim prosit ali silit v neka kar mu ne paše, evo mene tukaj: Nick 69, 45let/188cm/85kg/, simpatičen, nekadilec, športnik, brez pivskega trebuha, urejene zunanjosti in pošlihtane notranjosti, odprt za kaj novega, nežen in strasten, rad dajem, saj uživam v tem, ko vidim/občutim žensko, kako uživa … obožujem squirt/anje in imam v tem/s tem že kar nekaj prepotrebne prakse 🙂 …

Ufff… mene tudi mika probat s parom … vem da bom svojo težko kdaj prepričal za v 3 ali 4 … sam imam pa vseeno malo zadržkov glede morale do partnerice … mika kako opazovanje … draženje kje v savni … ne vem mogoče se ozpolni želja in naključno pridem v to situacijo 🙂

Zdravo

Star sem 18. let nimam še izkušenj v troje zanima me pa če je kira da bi probala bi pa (MŽŽ) imam samo izkušnje v dvoje zelo me pa zanima v troje sam ne najdem punc zelo težko je…

Če kiro zanima ali kakšni nasveti lahko tudi pišete na Gmail [email protected]

jaz bi tudi v troje ampak meni ni važno ali je to MMŽ ali pa ŽŽM

ZDRAVO.

SVA PAR: ONA 25, ON 40, POROČENA Z RAZČIŠČENIMI POJMI. IŠČEVA NJO, NJEGA ALI PAR IZKLJUČNO ZA SEX BREZ PREDSODKOV. ONA JE DO SEDAJ IMELA SPOLNE ODNOSE LE Z MENOJ.
PREDLAGAM KOMUNIKACIJO PO EMAILU. INTERESENTI, POŠLJITE VAŠE ŽELJE NA NAJIN EMAIL: [email protected]

ADAM&SANDRA

mene pa zanima zelo bi si želel probati MŽŽ ker se nikul nisem oz. nimam izkušn z tem samo izkušnje imam MŽ sedaj pa me zanima MŽŽ ce bi se dalo kaj kje najdit ali ce bi bile kire zainteresirane ali da se pogovorimo in da vidimo če se ujamemo star sm 18 let kmalu 19 sm športnik… imam (sem vzdržen, imam kondicjo….RAD poizkusim kaj novega sem vedno za nove izive)

če je kira/e zainteresirane …. zarad mene lahko tudi (MŽŽŽ ALI VEC) sam to bi bil zame nek novi iziv

kontak [email protected]

LP, in zelim vam lep dan 🙂

Čestitam,verjamem da bilo lepo,sem probala 😉

Čestitam,verjamem da bilo lepo,sem probala ;)[/quote]

Ja, v sanjah si bila v trojčku. Potem si se pa zbudila z mokro češpljo.

Čestitam,verjamem da bilo lepo,sem probala ;)[/quote]

…in tebi je žal, da takrat nisi bil zraven… 😀

Broad changed, things went wrong, shit happend, life goes on and I'm happy again.

Ja tudi midva z mojim imava kar nekaj izkušenj na področju par-par in mžž….meni osebno je bolj všeč mžž. ker so mi zelo všeč tudi ženske in v tej kombinaciji se ji lahko bolj posvetim in ona meni seveda, moj pa je zraven za dodatno opremo, brez katere ne gre 😉 Ampak žal je ženske res težko poiskat, ker preko neta je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških skritih za ženskimi imeni. Je pa res lepa izkušnja, z vsako žensko drugačna in posebna. 😉

Zdravo sm fant star 19 let me zelo razganja zato vam tudi pisem iscem par MZ ali ZZ res iscem trojcka leta niso važna ce vas kej vec zanima mi pisite [email protected] pisem vam zato ker me zelo razganja in sm resen.

Lp

Pozdravljeni. Sam še izkušnje s trojčkom nimam. Zelo si želiva poskusiti MŽŽ. Če katero žensko, leta niso važna, zanima mlajši moški ( 24 ) + starejša ženska ( 47 ) se naj javi ( nisva par, samo skupaj odkrivama različne stvari, oba vezana )

ce si kateri par zeli v troje in je iz ljubljane ali okolice mi lahko pise na [email protected] imam nekaj izkusenj s pari v troje in moram rečt da je božansko

Imam 21 let in v troje sem že večkrat. Bilo je super. Vedno sem MMŽ, s fantom in šr enim tipom, pa tudi z dvema prijateljema, neznancema… Tudi ko sva s fantom bila v zvezi sem z drugima kot on z drugo, saj mi ni zameril krer sem bila potrebna on pa je bil na kakšnem potovanju, šolanju…
To mora poskusit vsak!

Zalostno…jaz na to nisem pristal, pa me je partner varal. Danes ma en kup spolno prenosljivih bolezni, se vedno je domam pri mami in ocitno je, da ima tako slabo stanje z zdravjem, da ga je prvic v zivljenju strah. Skoda…kaj se pa dol daje z neznanci..

Za uzitek bi marsikdo pozabil na partnerjeva custva. Siliti nekoga v to, ceprav ves da mu do tega ni, je zelo hudobno. Upam, da tiste ki to pocnete, vasi partnerji poslejo k vragu.

sva mlad par (21) in iščeva eno lepo, prijazno, divjo, srčkano punco (20-24 let) za v trojčka… za naju bi to bilo prvič 🙂

moje izkusnje v troje so zelo slabe, vsi vemo kaksni so moski. Zelo radi se pohvaljo med prjatli in pol pridejo vn zelo zanimive zgodbe.

New Report

Close