Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje v Troje?

Izkušnje v Troje?

Odgovor na objavo uporabnika
Biposkusilatudimidva, 11.08.2012 ob 08:08

Prosim, če mi kdo napiše kako izkušnjo v Troje…ali to dva tipa s punco al dve puunci s tipom, nima veze…sam bi rada slišala kako izkušnjo…
Midva z možem že bveliko časa sanjariva o tem….in kje se lahko to dobi…kak swinger klub? in kje…

hvala za odgovore,….

Oba sva ful potrebna…

Lp

Im 32 age alone in slovenia i can do any…

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
tippkica, 19.08.2012 ob 16:35

Mene je držalo eno letoo seksu z dvema moškima….s partnerjem sva se odločila posikati enega skuliranega tipa, iz drugega območja, diskretnega, z dolgim orodjem, poročenega, izkušenega.Po enem letu in skrbnim izbiranjem sem doživela tisto kar sem sanjala…..bilo je božansko, bilo je extra super….Resda sem stara 40 let in sem seksualno prebujena….sem imela tremo, kako se bom prepustila z neznancem in kako bo moj to prenesel….ampak izteklo se je vse super….Najprej me je ogrel moj…..potem je šlo spontano….Hotela sem občutiti dva penisa v dveh različnih luknjah…..doživela sem tak vrhunec……da sem komaj k sebi prišla…..ni mi žal.

If you want again can we met because ım alone in slovenia 😔ım 32 age

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
izvirno, 11.07.2013 ob 10:10

Na netu najdi swinger klub, pa se tam prepričaj in vprašaj ali poskusi:)

Hi ım 32 age ı cant find ım alone in slovenia can u help me 😔

[email protected]

Bi sev trojceku

Odgovor na objavo uporabnika
Niko445, 25.01.2024 ob 06:54

Bi sev trojceku

Če se ti že zdaj roke tako tresejo, da ne znaš pravilno pisati, te ne bodo niti povohali, kaj šele, da te kateri par povabi, za take stvari moraš biti dovolj samozavesten, pa brez zamere,lp

Ce sta za povejta

Ce si se za povej

New Report

Close