Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izziv za samske punce

Izziv za samske punce

Ja pa kaj imaš ti s tem pumpanjem ega, kaj potem, če jim ga kdo pumpa. Saj ga tebi tudi bejbe pumpajo, zanimivo da se pa nad tem ne pritožuješ. Sploh ne veš, kakšno škodo ti delajo. Še tu poglej malo širše. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, ja to je tvoj pogled na stvari. Povem ti nekaj, svet vidiš tak, kakršen si sam. Ampak dobro, predpostavimo, da imaš prav. Potem pa vzamimo ženske pred 30-tim. Tudi tu lahko vzamemo zgornjo teorijo in rečemo, da je njej projekt bil zabava in ne tip kot tak. Njo je zanimala zabava, tip ji ni pomenil nič. Po 30 tem pa pač gre na nov projekt. Ne vidim težave v tem.
Bi rad v njem sodeloval? Sodeluj. Če ne, pa pač ne. Kaj ti kot moški nimaš projektov z ženskami? Moj projekt je bil družina, zato sem si poiskal žensko, ki želi enak projekt. Pametno Polde.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjamem, da so zate šrot, če imaš drugačne projekte.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Da ne boš preveč neumen izpadel.
Goretex ni model, ampak membrana.
Asics niso superge, še manj supergi.
Predlagam, da napišeš, da nosiš športne copate Asics z gore-tex membrano.
Ni mi pa jasno zakaj bi sredi poletja, v mestu nosil obutev z GTX membrano?
To je za mokre pogoje, dež, sneg, močvirnat teren in podobno.
[/quote]

Saj v tem je ravno point. Tema je provokacija, mulo, ki odšteva zadnje dneve počitnic, pa je to zavestno razkril v tem zadnjem delu posta, prepričan, da ne bodo “ugriznili”… Pa se je točno to zgodilo. Monovci in monovke so skočili v luft in navalili kot bik na rdečo cunjo.
Asics pa nima Goretex-a, btw.

Verjamem, da so zate šrot, če imaš drugačne projekte.
[/quote]
Bodi iskren do sebe. Zate ne gre le za projekt. Moskim, ki se s taksnimi zapletejo, zenska pomeni neskoncno vec od tega kar moski pomeni taksni zenski. Moski je vanjo zaljubljen. Zenska pa v njen/skupni projekt. Medtem, ko ji je za moskega mar le v kontekstu projekta. Logicno, da mi iz svoje situacije ne le ne mores, celo ne smes verjeti. Ampak izkusnje te bodo ze se izucile. Tako kot sem vedel kaj caka najinega monovskega znanca se preden sta spocela prvega otroka, pa caprav ga nisem nikoli srecal. Dovolj je bilo, da sem poznal zensko.


Bodi iskren do sebe. Zate ne gre le za projekt. Moskim, ki se s taksnimi zapletejo, zenska pomeni neskoncno vec od tega kar moski pomeni taksni zenski. Moski je vanjo zaljubljen. Zenska pa v njen/skupni projekt. Medtem, ko ji je za moskega mar le v kontekstu projekta. Logicno, da mi iz svoje situacije ne le ne mores, celo ne smes verjeti. Ampak izkusnje te bodo ze se izucile. Tako kot sem vedel kaj caka najinega monovskega znanca se preden sta spocela prvega otroka, pa caprav ga nisem nikoli srecal. Dovolj je bilo, da sem poznal zensko.
[/quote]
No za svojo lahko jamcim, da ji je mar za svojega moskega. Ti pa si to prepricanje razvil izkljucno, da se znebis lastne odgovornosti za odnos z zensko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No za svojo lahko jamcim, da ji je mar za svojega moskega. Ti pa si to prepricanje razvil izkljucno, da se znebis lastne odgovornosti za odnos z zensko.
[/quote]
Vsi smo bili nekoc zasanjani, verjeli v Dedka Mraza, itd.

Kaki deci ste ajajaj…to pomeni, da, če bi bile vse babe debele bi vi reveži, ki si, po tvojem morate le prazniti mošnje, ker drugega pri takem komentarju ni za sklepat, bili prisiljeni imeti te.Ker ti imaš žensko očitno tudi samo za to, da se na njej prazniš, če v debeli ne vidiš nič drugega kot samo telo, tudi v vitki ne.
Jaz takega plehkega čliveka niti za sovražnika nočem, ker tak puhoglavec zame sploh ni vreden nič in mu nikoli ne bi mogla zaupat, da me ne bi zapustil v primeru kakšne telesne nesreče ali pa kakšnega lepšega teleščka, ki pa vedno pride.Zato pa ženske nočejo več decev, ker ste pezdetki.Prav dec in baba gleda na ljudi in lajf kot človek več plastno z vsemi minusi in plusi in ne kot robot.

Punce ste slišale…nehajte se več trudit za te ničvredneže, ki takole govorijo.Zato pa imate tiste našminkane puhoglavke, kot jim pravite, ki vedo, da vas na vašo plehkost dobijo in je telo njihov edini adut in zato pa ga tako rihtajo, da gredo govnači na drek.Pa še prav imajo, da vas ožamejo, saj si taki niti nič drugega ne zaslužite, če drugega drugega le izkoriščate , pa velja za oba spola.Potem pa vam še to ne paše, da se preveč rihtajo pa za to vaš keš zapravljajo in nič drugega, pa tukaj jokate še kako jim ni za kuhat, pa otroke, pa za sex…pa s takimi komentarji in odnosom sami v svojo skledo pljuvate, ker niti sami več ne veste kaj bi radi.Še malo pa babe decev več sploh ne bodo želele, jih poznam kar nekaj, ki so z žensko samo zato, ker so vsi poznani bili pezdetki.Ženski lahko zaupajo in se nanjo zanesejo.Pa boste pol tiste vaše dragocene mošnje imeli lahko vse zase in za črve v jami.Ženska lahko ima otroka brez deca, dec pa brez babe težje, rabi vsaj keš.Vsaj tako dolgo dokler boste tako obsedeni z mošnjami, da boste ene pripravljeni praznit, da s cekini napolnite drugo.Pa še tukaj je že rešitev, kloniranje.Tako, da ste pačasi že odveč.Krivi ste pa čisto sami.
Ker, če ima dec vse kar je le v mošnjah sem raje sama, debela vesela, kot pa kanta takim omejenim osebkom, ki več kot ene, to je dimenzije telesa, ne vidijo.Polnokrvn dec zna prav ovrednotit vse.

Sam določeni ste pa res neandertalci, groza, še sreča za mon, da človek vidi kaj zemljo tlači.
Pa vsak dan iste frustracije ubogih fantkov, ki jim je mon cel svet.

Govorim tudi o mošnji s kešom, za tiste, ki si niso še gor prišli.

New Report

Close