Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ja, kdo bo pa otroka na trening peljal?!

Ja, kdo bo pa otroka na trening peljal?!

Pri nas imamo odlične izkušnje z veslanjem, za ta šport lahk ootrdim, da je motorično in razvojno konstitucijsko odličen za mlade dečke – pozimi suhi treningi na eliptičnih veslačih, tudi turnirji, za zabavo, ekipno, takoj ko je možno na vodi. Stik z naravo, pomirjujoč zvok vode kljub včasih ponavljajočim se gibom. Telo se pa tako razvije, da to ni res 🙂 In to v prestolnici, ne na Bledu 🙂 Ga vozimo, 20 km tja in 20 nazaj – tudi 4x tedensko…. že nekaj let. Otrok presrečen, ker si je ta hobi lahko izbral sam. Nikoli ni pomislil, da bi zamenjal za kaj drugega.[/quote]

Moj eden se je ukvarjal s strelstvom, eden pa s plesom. Zdaj se jima več ne da, imata neke druge interese. Eden računalništvo, drugi pa glasbo.

Za oba pa sva z ženo naredila vse. Če je bilo potrebno vstati ob 5h, smo vstali ob 5h, da smo bili na nekem tekmovanju na drugem koncu Slovenije. In tega je bilo neskončno.

Nikoli mi ni bilo žal. Otroka pa imata krasne spomine na rane dni in dosti prijateljev iz tistih časov. Pa medalje in priznanja in še česa.

Pač za otroka narediš vse.[/quote]
Ves, ce res upostevas zadnji stavek, potem pridemo kam? H permisivni vzgoji, ki je totalno zgresena.
Ni res- za otroka poskusis narediti veliko, ogromno, ampak cisto vsega pac ne! In ce nek hobi pomeni, pa bos zato prikrajsal druga dva otroka, potem pac premislis, ce je to res fer do drugih dveh, a ne? Ali mogoce vi brez tezav delate razlike med otroki? Potem po logiki gre tako-prvi, najstarejsi si nekaj namisli in to je potem to. Vsi ostali nimajo sans oz. minimalne, ker je zivljenje druzine podrejeno samo prvemu? Vi to resno? Hvala lepa za taksno druzino…

Kaj se pa siliš s tremi otroki, če reveže še po treningih nočeš vozit ? Kaj si mislila da je to bančni depozit, ven pa letijo obresti in ponos ob dosežkih…

Al se pa preselite iz vukojebine kam bližje, vse ne gre. A prej nis razmišljala kaj trije otroc pomenijo


U, mater, tale je pa svetska! A otroc pomenijo samo to, da jih vozakas po treningih?!:-) Cesa vsega ne izves tule…:-) Aja, pa se v vukojebini ne smes zivet, saj res:-) Revse….:-)


U, mater, tale je pa svetska! A otroc pomenijo samo to, da jih vozakas po treningih?!:-) Cesa vsega ne izves tule…:-) Aja, pa se v vukojebini ne smes zivet, saj res:-) Revse….:-)[/quote]

Poser se, tok mate čez LJ povedat, pa da se ne splača, da je bol pametno kupit v vukojebini pa to, zdej pa jokate. Pa zrihtajte si aktivnosti na periferiji, odprite klub. Preselite se al pa nekoga angažirajte. Naj ta otroček še kakšnega kolega bogatih/voljnih staršev prepriča, da ga bodo oni vozili na treninge.

Ne rečem da bi rekel otrok, da mu morte konja kupit al pa ne vem kaj. TKo pa eno ubogi treningi, vse se da z logistiko al se pa najde drugo rešitev.

al pa jih daj posvojit, otroc morajo met treninge, sploh če si jih želijo, trije otroci niso okrasek, to je fulltime job, sej ste se zgleda odločtie zato ko ste se pustile oplodit kajne, a ste mislile da bodo cel dan v škatli

Še en dokaz, da je boljše živeti v bloku v Ljubljani in imeti vse pri roki, kot v pravljični hišici v p.m. Meni ni bil problem peljati otroke ne na treninge, lutkovno, glasbene urice, razstave, kino,… Zdaj, ko gredo sami z mestnim prometom je idealno. Lahko vse pospravim in pripravim dokler ne pridejo nazaj.


U, mater, tale je pa svetska! A otroc pomenijo samo to, da jih vozakas po treningih?!:-) Cesa vsega ne izves tule…:-) Aja, pa se v vukojebini ne smes zivet, saj res:-) Revse….:-)[/quote]

Poser se, tok mate čez LJ povedat, pa da se ne splača, da je bol pametno kupit v vukojebini pa to, zdej pa jokate. Pa zrihtajte si aktivnosti na periferiji, odprite klub. Preselite se al pa nekoga angažirajte. Naj ta otroček še kakšnega kolega bogatih/voljnih staršev prepriča, da ga bodo oni vozili na treninge.

Ne rečem da bi rekel otrok, da mu morte konja kupit al pa ne vem kaj. TKo pa eno ubogi treningi, vse se da z logistiko al se pa najde drugo rešitev.[/quote]
Se mi zdi, da se bos ti. Jaz zivim v LJ, imam bajto in vrt, gozd ob bajti, do LPP pa 200 m. Aja, sam pamet me vseeno ni zapustila. ..:-) Sicer je pa znano, da ste najbolj zagreti za vse mogoce treninge tocno tisti, ki se z otroki ne ukvarjate! Najlazje jih je posibat v kqk klub, da se drugi ukvarjajo z njimi-vi se itak ne znate oz. nocete! Glavno, da se hvalite kam vse vasi nevzgojeni mulci hodijo! Zdaj pa akcija!:-)

Poser se, tok mate čez LJ povedat, pa da se ne splača, da je bol pametno kupit v vukojebini pa to, zdej pa jokate. Pa zrihtajte si aktivnosti na periferiji, odprite klub. Preselite se al pa nekoga angažirajte. Naj ta otroček še kakšnega kolega bogatih/voljnih staršev prepriča, da ga bodo oni vozili na treninge.

Ne rečem da bi rekel otrok, da mu morte konja kupit al pa ne vem kaj. TKo pa eno ubogi treningi, vse se da z logistiko al se pa najde drugo rešitev.[/quote]
Se mi zdi, da se bos ti. Jaz zivim v LJ, imam bajto in vrt, gozd ob bajti, do LPP pa 200 m. Aja, sam pamet me vseeno ni zapustila. ..:-) Sicer je pa znano, da ste najbolj zagreti za vse mogoce treninge tocno tisti, ki se z otroki ne ukvarjate! Najlazje jih je posibat v kqk klub, da se drugi ukvarjajo z njimi-vi se itak ne znate oz. nocete! Glavno, da se hvalite kam vse vasi nevzgojeni mulci hodijo! Zdaj pa akcija!:-)[/quote]

dej zabita si ko pes no.. nikol ni dobr, take babe morajo skos nergat, če jih neb peljal bi bil sebičen prasec pa zakwa jih sploh maš, če jih pa ne pelješ si pa spet debil ker se nočeš z njimi ukvarjat in ti prav pride… nič čudn da ga tvoj pije


Se mi zdi, da se bos ti. Jaz zivim v LJ, imam bajto in vrt, gozd ob bajti, do LPP pa 200 m. Aja, sam pamet me vseeno ni zapustila. ..:-) Sicer je pa znano, da ste najbolj zagreti za vse mogoce treninge tocno tisti, ki se z otroki ne ukvarjate! Najlazje jih je posibat v kqk klub, da se drugi ukvarjajo z njimi-vi se itak ne znate oz. nocete! Glavno, da se hvalite kam vse vasi nevzgojeni mulci hodijo! Zdaj pa akcija!:-)[/quote]

dej zabita si ko pes no.. nikol ni dobr, take babe morajo skos nergat, če jih neb peljal bi bil sebičen prasec pa zakwa jih sploh maš, če jih pa ne pelješ si pa spet debil ker se nočeš z njimi ukvarjat in ti prav pride… nič čudn da ga tvoj pije[/quote]
Ocitno res deluje! 🙂 )))

Kaj bi ti “pamet je sla?” hotla povedat ? Če jih pelješ ti je egotrip, da se boš hvalil, pa da se z njimi ni treba ukvarjat doma ? Če jih pa NE pelješ si pa lenuh, ker se ti jih ne da. Bog pomagi, prov vem kakšna si, zabita ko pes, po moje sploh ne delaš al pa kakšna debela trgovka nekje, sam po moje ne delaš, koleraba na vrtu sadiš.


Se ti prebava se ni uredila?:-) )))

Če ati ne misli pomagati lastnemu otroku, te pa je nekaj hudo narobe z njim!
Pravi ati bi svojega nesel, ne samo peljal. A so kake težave, ki niste omenili, ali je kar taki? Bogi je otrok, ki nima ljubezni lastnega atija, upam da ne bo v takega sam izrastel!

New Report

Close