Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša in Urška na Kitajskem

Janša in Urška na Kitajskem

In s tem si jasno pokazal na svojo moralo, ki si ji sam upaš reči krščanska.

V tem primeru Urška ni ljubica, temveč navadna priležnica ali bolj “kitajsko” konkubina.

A levičarji še niste slišali za zunajzakonsko zvezo? Od kdaj ste bolj papeški od papeža?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Obožujem debate na Političnem čveku, zlasti s Spiderjem, mino in benaflekom. Vedno so videti približno take:

Nekdo napiše nekaj o zadevi A.
Nato se oglasi eden od zgoraj omenjenih, pove nekaj o zadevi A ali pa tudi ne, doda pa, da hoče kupiti hladilnik za toplo vodo.
Nato se vključi v debato še nekaj drugih ljudi, razpravljajo o tem, kam bi postavili hladilnik, kje se ga da kupiti, in koliko stane.
Tretji ljudje v debati razlagajo, da hladilnik v prvi vrsti ni namenjen ogrevanju vode, ampak čisto drugim stvarem. Njihova razlaga je v glavnem bob ob steno.
Nazadnje, ko je že vse mimo, se ponovno oglasijo Spider, benaflek ali mina in pribijejo za konec debate “ampak vseeno bi bilo fino kupit hladilnik za toplo vodo”.
Etc, etc, etc.

Z zakonu zelo lepo piše, kaj je zunajzakonska zveza. In to ni zunajzakonska zveza.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Pa koga briga ta zakon! Važno je, da imamo predsednika vlade, kateremu se seks ne upira. Poleg tega je pa Urška luštna.

…in se ji seks z Janezom Jašo ne upira.
Bljak.

Mislim, da je bistvo problema v tem, da Urška nima uradnega statusa zakonske ali izvenzakonske partnerice, pa vseeno potuje na državne stroške in v tujini uradno predstavlja Slovenijo. Če bi jo Janša vodil okoli kot svojo punco na svoje stroške, bi bila to njegova zasebna stvar. Ker pa jo vodi kot uradno partnerico, ki pravno gledano to ni, in na državne stroške, je to stvar, v katero se lahko vtikamo tudi davkoplačevalci.

Eh tudi jaz bi hodila na potovanja, če bi imela moškega v parlamentu in bi on plačeval potovovanja na državne stroške. Tukaj se greste kako ste vsi pošteni in oh in ah. In tudi marsikateri politik v opoziciji to izkorišča. Samo vi samo Janšo vidite dan in noč.


Okrog poštenosti je začel Janša, ko je napihnil problem okol letalske karte za Drnovškovega zdravilca. In celo podal kazensko prijavo za ta prekršek.

…in se ji seks z Janezom Jašo ne upira.
Bljak.[/quote]

Stavim za kavo, da te samo fovšujija razganja.

Ti res misliš, da ji ženske zavidamo? Da katera tukaj sanjari o seksu z Janezom Janšo?

Zagotovo marsikatera.Janša je pa le visoka živina, človek z avtoriteto, zagotovo ženskam bolj zanimiv, kot neki noname lepotec.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

O Janševi spolni privlačnosti bi lahko kaj več povedale Mina in druge sodelujoče na forumu, ki ga tako goreče častijo. No, da ne bom politično nekorektna, se seveda o tem lahko izjasnijo tudi fantje. Spider se je že, lahko pa slišimo mnenje še kakšnega moškega, ki Janšo doživlja kot spolno privlačnega. Zame Janša izžareva prav toliko seksapila kot povožena žaba.

Zagotovo marsikatera.Janša je pa le visoka živina, človek z avtoriteto, zagotovo ženskam bolj zanimiv, kot neki noname lepotec.[/quote]
Se strinjam.
Večina tu ima itak doma noname nelepotca.

Takšnih, kot je Janša, je v bivši pokrajini na tone. Če je Janša kateri všeč, naj se odpravi tja na krajše počitnice.

In potem se čudijo Urški, zakaj seksa z Janšo….A one s svojimi tipi ne sekajo?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Konkubina je izraz, ki prihaja iz latinščine (cubare=ležati).

Ne zavajaj,jaz nisem nič napisal, da je JJ spolno privlačen meni;pravim samo,da so marstikateri ženski všeč moški na položaju, z avtoriteto.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vi ste navadni fovšljivi zlobni gofljači. Kaj vas pa briga njegovo privatno življenje??? Kaj ga tako sovražite, da mu niti ljubezni ne privoščite??? Zamislite se malo nas sabo in svojo zlobo. naš predsednik ima Urško rad in edino to je pomembno. Ampak vaši komunajzarski možgani ne morejo tega preboleti, da je srečen in zaljubljen. Res se mi gnusite, ker ste tako hinavski in žleht do konca.

…in se ji seks z Janezom Jašo ne upira.
Bljak.[/quote]

Stavim za kavo, da te samo fovšujija razganja.[/quote]

A Urški naj bom tegale Janeza fovš, hehehe… Moj ima vsaj karakter,pa dobričina je, čeprav …ja, takega položaja pa res nima. Rada ga imam zaradi njega samega in upam, da tudi on mene iz istih razlogov, čeprav sem menda, še kakšnemu drugemu tud všeč.

Konkubina je izraz, ki prihaja iz latinščine (cubare=ležati).[/quote]

Tukaj ne razpravljamo o etimologiji, temveč o statusu. In konkubine so pod tem nazivom značilne predvsem za Kitajsko. Morda zato ni naključje, da je Janša svojo na državni obisk peljal prav tja.

nadimki ali ne.Drži, da je Urška luštna, mlada, po profesiji zdravnica in hribolazka.(verjetno tudi simpatična)

Janezu je, kar se Urške tiče, zavidati.

Dobil je krasno dekle.Slovenska favšija pa, tako ali drugače, ne pozna meja.

Mi mu že privoščimo ljubezen. vendar naj jo vzdržuje na svoje stroške, ne pa da jo vozi okol na državne.

Ko vidim to fotko http://crnkovic.blog.siol.net/files/2007/02/25022007408.jpg kar umrem od ljubosumja. Ne vem, kdo je lepši od njiju.

New Report

Close