Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša in Urška na Kitajskem

Janša in Urška na Kitajskem

Mi mu že privoščimo ljubezen. vendar naj jo vzdržuje na svoje stroške, ne pa da jo vozi okol na državne.[/quote]

na državne ali svoje stroške …. verjetno se je ne bi branil 🙂

Janez in Urška sta uradno zaročena

Vir: http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=8&c_id=31238

Bravo in čestitke obema.

Našla sta se dva Slovenca, zdrava na telesu in duhu.

Kaj pa je to za en status “zaročena”?

Kaj morš narest, da dobiš tak naziv?

A je dovolj da eno poseksaš, da hodita al še kaj več?

Kaj pa je to za en status “zaročena”?

Kaj morš narest, da dobiš tak naziv?

A je dovolj da eno poseksaš, da hodita al še kaj več?

Bravo in čestitke obema.

Našla sta se dva Slovenca, zdrava na telesu in duhu.[/quote]

hja, kakor za koga, me pa prav zanima, če bi Urška videla JJ če ne bi bil ta predsednik vlade.

hahaha megaboy, malo romantike ti pa res ne bi škodovalo, vprašaj deketa kaj si želijo in sledi njihovim željam.

Jah ponavad želijo poroko, čist tapravo pred matičarjem. kolikor vem.

Ne pa neko koruzništvo z nekom ki še živi v izvenzakonski skupnosti z prejšnjo s katero ima celo otroke. pa to zavije v celofan zaroke hehe.

Ob volitvah vidimo kje ima Janez prijavljeno stalno prebivališče, pa kdo poleg njega še živi na tem naslovu.

Marička,bom še sladkorno dobila od teh pocukranih slik,samo to še čakam,da ko dvignem pokrov školjke,da mi JJ in UB ven skočita.Prav vsi programi Tv,teleteksti in drugi informatorji so polni te prelepe zaroke in svetlečega kinča na roki,sigurno ima prstan kupljen iz štruc kruha iz kant za smeti.Vsak dan poslušamo in čutimo mizernost plač,vsakodnevnih podražitev , kmalu bo že Yu inflacija,vlada nima nič s tem,mi pa naj bomo siti od teh info kaj počne JJ s svojo priležnico,ki tudi naš denar zapravlja,pa naj bo zaaročenka gor ali dol.

Sem pa mislil, da bo vsaj politični forum ostal nepristranski glede zaroke!

Sama nevoščljivost vas je:-)

Pa tako sta lepa in zaljubljena…

Meni pa je prav lepo, da imamo v vlogi spremljevalke premiera (pa naj bo to žena,koruznica, konkubina … – ljudje božji, v 21. stoletju smo!) izobraženo, lepo, inteligentno žensko, ki se je kljub mladosti že dokazala v življenju in nas bo dostojno zastopala v očeh tujine. Janez Janša izžareva moč in karizmo, kar prispeva k privlačnosti moškega (pa nisem njegova oboževalka, še manj mi je všeč njegova politična opcija). Tudi če Urška vidi v njem predvsem položaj, ni edina. Še mnogo takih je, pa gre za bistveno nižji nivo. Kar pa se tiče morebitnih stroškov, ki naj bi jih imeli z njo: ob vseh voluharjih, ki se pasejo po raznih sprejemih, je to prava malenkost, da o drugih, ki jih futramo davkoplačevalci, sploh ne govorimo. Jaz jima želim srečo in čim manj fovšije.

Se bolj ne morem strinjati. Dobro napisano.
Če samo dodam malenkost; meni se tale Urška zdi vedno bolj igrača v rokah nevarnega manipulatorja. Uboga reva.

men ne gre v glavo, da se mora ena lepa mlada študirana punca tako malo cenit, da se pusti povaljat enmu znucanemu staremu dedcu !!!

Se bolj ne morem strinjati. Dobro napisano.
Če samo dodam malenkost; meni se tale Urška zdi vedno bolj igrača v rokah nevarnega manipulatorja. Uboga reva.[/quote]

Eh, reva gor al pa dol… Se ji že splača… Malo je verjetno res naivna, prav toliko pa tudi preračunljiva. Meni se ne smili.

New Report

Close