Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

kolektivni živčni zlom 🙂

Bolj gnusno ne bo, kot če se Svetlana in njeni partijci zberejo.

Ali kdo ve, če se mogoče kljub slabemu vremenu splača iti? Bodo kaj delili – kaj za pojest ali popit?

temu shodu lahko rečemo Shod živih mrtvecev

Koliko ljudi je šele Janković naštimal, da mu odpišejo 29 milijončkov. Aja, sej res, mu jih ni bilo treba, ker Srbi so pleme, klan in naredijo vse za naše, so vsi naši…. Kolk si ti zabit…. Idddiot.

Vem kako se dela pri Jankovići, ker so v klanu, našem. Sami naši. Na policij zaprejo in načrtno pozabijo na vložene tožbe… se govori naokoli, sej vsi vedo.

Slovenci so tolk zabitiii, pa tem nikoli ne bo prišlo. Še tega ne dojamejo, zakaj vsi Janša sovražijo? Ker ga vidijo kot alfa opico, gorilo, ki vodi slovneski trop ker so sami na ravni tropa, plemana. Zabiti so kot noč.

Koliko ljudi je šele Janković naštimal, da mu odpišejo 29 milijončkov. Aja, sej res, mu jih ni bilo treba, ker Srbi so pleme, klan in naredijo vse za naše, so vsi naši…. Kolk si ti zabit…. Idddiot.

Vem kako se dela pri Jankovići, ker so v klanu, našem. Sami naši. Na policij zaprejo in načrtno pozabijo na vložene tožbe… se govori naokoli, sej vsi vedo.

Slovenci so tolk zabitiii, pa tem nikoli ne bo prišlo. Še tega ne dojamejo, zakaj vsi Janša sovražijo? Ker ga vidijo kot alfa opico, gorilo, ki vodi slovneski trop ker so sami na ravni tropa, plemana. Zabiti so kot noč.
[/quote]

Slovenski sploh dojeti ne morete, kaj je to klan, pleme, gazda. Še to ne veste, da imajo doli vsi gazde, katerim so lojalni….. Celo državo vam je ugrabil en srbski klan, pa še mal drobtinic vrgel sorodnim balkanskim klanom, seveda vse za denar.

Vi sploh dojeti ne morete, kako to funkcionira. Ni variante, da vam uspe.

Janša je TEISTIČNI MARKSIST oziroma SIONIST in je DEL MARKSISTIČNE KABALE. Dokler tem bebčkom ne bo to jasno, si ne zaslužijo svobode.

Tudi, če je to res, je boljši od Jankovića.

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!

Ampak, če bi vsi doma na kavču sedeli in bili v mislih sicer proti, a tega se žal ne bi vedelo, bi g. Janković &co. bili mnenja, da ga celo podpirajo in glej ga zlomka, sej v bistvu nisem nič narobe naredil, tudi večina ljudi se z mano strinja in me podpira, bi si gospod mislil in se veselo smejal v kamere in rekel, da je zmagal, saj ima ogromno somišljenikov.

Ker si leva opcija in ta shod organizira desnica in če ti je desna opcija antipatična, ti je vse antipatično, kar pride iz njihove strani.


No vidiš kako tudi sam nisi nič drugačen, važno, da se odstavi Zokija kaj je Kangler počenjal ti je pa prav, zagovarjaš svojega in kot vidim ti je vseeno kaj je delal, tebi gre v nos Zoki, ker ga imajo Ljubljančani radi zato ga volijo, mimogrede protest je proti vladi ne Zokiju tako, da svoje frustracije boš moral zdraviti tako, da organiziraš protest proti Zokiju.

Tudi, če je to res, je boljši od Jankovića.
[/quote]
Tipičen svečkar.

Kangler je gotof, brata Različnik sta na političnem odpadu, Jajo in njegova kamarila nkul več ne bodo na ablasti…kaj drugega jim preostane kot da prakticirajo metode mrtvak oživlja mrtvaka, mrtvak mrtvaku drži lojtro ipd.

Če ti tako gledaš nanje, gledam tako nate.
Vice versa.

ne bom tiho

Mene takrat niso zmanipulirali.

ne bom tiho

Bili so nameščeni. Eni smo to spregledali takoj, eni so spregledali kasneje, eni pa še kasneje ne.

ne bom tiho

Te protesti proti Kanglerju so bili nameščeni od elite iz Ljubljane bulane. Tko je to! Vi mariborčani ste pa mislili da ga vi rušite. Ne me smejat no. Ko se bomo celi slovenski narod prebudili in stopili skupaj proti eliti potem pa se zna zgoditi pravi protest. Dokler pa bojo protesti proti posameznikom to pa ni nič. In ti misliš da si kaj pripomogel na tistih protestih?
To je bilo tko ali tko zmenjeno da se Kanglerja vrže dol, je že bil komu trn v peti!
[/quote]
+

ne bom tiho

+ (z zadržkom pri zadnjem stavku – morda se pa motim glede zadržka)

ne bom tiho

Od mene tokrat +

ne bom tiho

Ampak, če bi vsi doma na kavču sedeli in bili v mislih sicer proti, a tega se žal ne bi vedelo, bi g. Janković &co. bili mnenja, da ga celo podpirajo in glej ga zlomka, sej v bistvu nisem nič narobe naredil, tudi večina ljudi se z mano strinja in me podpira, bi si gospod mislil in se veselo smejal v kamere in rekel, da je zmagal, saj ima ogromno somišljenikov.
[/quote]

Prav zato so bile moje teme z izražanjem podpore tokratnemu protestu s pojasnilom, da se ga ŽAL ne morem udeležiti, brisane.

ne bom tiho

Od mene tokrat +

ne bom tiho
[/quote]

Plusi po forumu bevskajočega cucka nas pa res ganejo.

Od tebe dejansko ni NIČ. Lajaš v prazno. Štejejo le dejanja, ne bevskanje.

Plusi po forumu bevskajočega cucka nas pa res ganejo.

Od tebe dejansko ni NIČ. Lajaš v prazno. Štejejo le dejanja, ne bevskanje.
[/quote]

Mene ne ganeš ti .

ne bom tiho

Pa še to. Protest podpiram ampak žal ne bom mogel priti ker ima danes moj psihiater ki bi mi lahko odobril izhod v mesto dopust.

ne bom tiho

Podgana, ne gane me če spet pišeš pod mojim nickom, resnica te bo osvobodila.

ne bom tiho

New Report

Close