Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza


No vidiš kako tudi sam nisi nič drugačen, važno, da se odstavi Zokija kaj je Kangler počenjal ti je pa prav, zagovarjaš svojega in kot vidim ti je vseeno kaj je delal, tebi gre v nos Zoki, ker ga imajo Ljubljančani radi zato ga volijo, mimogrede protest je proti vladi ne Zokiju tako, da svoje frustracije boš moral zdraviti tako, da organiziraš protest proti Zokiju.
[/quote]

ne ni isto. Mi smo Kanglerja odstavili. Vi svojega lopova dalje podpirate.

ne ni isto. Mi smo Kanglerja odstavili. Vi svojega lopova dalje podpirate.
[/quote]
Ti revše si odstavil koga, prej bi rekel, da te je mat včeraj odstavila od joška.

Mi smo s protesti odstavili Kanglerja, žabarji pa podpirate Jankovića. Ni enačaja.

ne ni isto. Mi smo Kanglerja odstavili. Vi svojega lopova dalje podpirate.
[/quote]
Aloooooo protest se je začel ti pa tukaj bedarije pišeš, je.beš takega vstajnika doma na kavču.

A nisem napisal, da ne grem več na nobene proteste, sploh pa ne v smrdljivo Ljubljano?

Pride ja. Lol.

zaradi mene bodežo žico postavite okoli mesta.

ne ni isto. Mi smo Kanglerja odstavili. Vi svojega lopova dalje podpirate.
[/quote]

MB je zrušil župana, LJ je zrušila vlado. Če smo že pri tem…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zaradi tebe socialkarja ne bo nihče ogradil mesta. Pa tudi zaradi Štajercev, ki se dnevno vozijo v Ljubljano, ne. Ne vem od kje vlečeš tako butaste izjave??

MB je zrušil župana, LJ je zrušila vlado. Če smo že pri tem…
[/quote]

Ja, žal je to res,ampak jaz ne govorim o tem, jaz sem zdaj pri temi Janković in da ga LJ podpira.

Me pa veseli, da zdaj pod levakarsko vlado folk ful boljše živi, ko ni hudobnega Janše poleg.

MB je zrušil župana, LJ je zrušila vlado. Če smo že pri tem…
[/quote]Spet si pijana? Katero vlado je zrušila Lj s PROTESTI?

Spet si pijana? Katero vlado je zrušila Lj s PROTESTI?
[/quote]
Janševo.

Oh, samo preberite svoja mnenja. Pa to smo Slovenci, vedno eni in isti. Ne zmoremo, ne znamo in nočemo stopiti skupaj. Takšna država se z lahkoto vodi in sesuje. Kjer so ljudje skregani, je lepo vladati. Vsaj malo bi lahko vzeli za vzor druge narode. Vedno stojijo skupaj. To je narodna zavest. Ne pa to brezvezno prepiranje – jaz sem levi, jaz sem desni. Vsi smo Slovenci in kmalu to več ne bomo, ker se bomo stopili kot ocvirk. Kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade. Mi bomo drug za drugim padli v jame, ker nas vsakdo lahko zmanipulira. Izgleda, da vam je malo mar za vse skupaj, kar šli bi v drugo državo. Oh, to pa je res narodna pripadnost. No, saj nas je itak vedno manj…

Mnja , prav neverjetno kako me imaš v želodcu 😀

Za resnico in pravico

ne bom tiho

Podgana, ne gane me če spet pišeš pod mojim nickom, resnica te bo osvobodila.

ne bom tiho
[/quote]

Komenatar enak prejšnjemu.

Za resnico in pravico

ne bo tiho

Komenatar enak prejšnjemu.

Za resnico in pravico

ne bo tiho
[/quote]

*Komentar

ne bom tiho

Komenatar enak prejšnjemu.

Za resnico in pravico

ne bo tiho
[/quote]

*Komentar

ne bom tiho

Ljubljana najlepši mest de

Ja, žal je to res,ampak jaz ne govorim o tem, jaz sem zdaj pri temi Janković in da ga LJ podpira.

Me pa veseli, da zdaj pod levakarsko vlado folk ful boljše živi, ko ni hudobnega Janše poleg.
[/quote]

+

ne bom tiho

Čim vidiš, da grejo protestniki prvo v cerkev, je meni potem vse jasno. Zabava za ovce.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

ne dovolim si žaliti ljudi, ki posežejo po konoplji, telesni hrani.
Postavljam vam vprašanje…in sicer
Zakaj žalite ljudi, ki gredo v hram po duhovno hrano?
Lp

Dokler bo volk ovce pasel, se lahko nadejamo, da bo enkrat ostal lačen.

ne dovolim si žaliti ljudi, ki posežejo po konoplji, telesni hrani.
Postavljam vam vprašanje…in sicer
Zakaj žalite ljudi, ki gredo v hram po duhovno hrano?
Lp
[/quote]

Sicer ne citiraš mene, tudi proti vernikom nimam nič, ok, tudi srečko bo znal odgovoriti, amoak me zjeza tvoja slepota.
Tudi domobrance in njihovo vstajo proti krvavem terorju KP nad civilnim prebivalstvom in vsem domoljubnim hostarjem, je zlorabila RKC, ki se je vštulila popolnoma nepozvana, kot se vštuli vedno, ko je treba zatreti slovenski narod in to vedno z nekom, ki ga je nastavila sama!
In še danes trosi laži!
In kam je pripeljalo to tako zlorabljene s strani vatikana vseh 15 000 vojakov, ter nebroj civilistov?
Ti jaz odgovorim- v jame! Še žive zakopane.

In kdo je janša, ki počne popolnoma isto, saj je zato nastavljen! Samo mir in stran od te pogibeli in lažnih domoljubov!

Sicer ne citiraš mene, tudi proti vernikom nimam nič, ok, tudi srečko bo znal odgovoriti, amoak me zjeza tvoja slepota.
Tudi domobrance in njihovo vstajo proti krvavem terorju KP nad civilnim prebivalstvom in vsem domoljubnim hostarjem, je zlorabila RKC, ki se je vštulila popolnoma nepozvana, kot se vštuli vedno, ko je treba zatreti slovenski narod in to vedno z nekom, ki ga je nastavila sama!
In še danes trosi laži!
In kam je pripeljalo to tako zlorabljene s strani vatikana vseh 15 000 vojakov, ter nebroj civilistov?
Ti jaz odgovorim- v jame! Še žive zakopane.

In kdo je janša, ki počne popolnoma isto, saj je zato nastavljen! Samo mir in stran od te pogibeli in lažnih domoljubov!
[/quote]Me ne zanima in nisem brala, to so vaše stare zamere.
Moje vprašanje Srečkotu je …on ve zakaj…
Hvala….lep večer.

Me ne zanima in nisem brala, to so vaše stare zamere.
Moje vprašanje Srečkotu je …on ve zakaj…
Hvala….lep večer.
[/quote]

Ne ti meni s to RKC in njihovimi lažmi. Kdor hoče v cerkev ali na kakršnokoli versko službo, naj gre kot je njemu pogodu.
Nima pa na takih shodih kaj delat cerkev. Da se razumemo. In to si piši za uho!
Tvoja vera je tvoja izbira in tvoja privat zadeva. Ne turi je pa v javnost.
Enako ne turi mafijce, ki se od cerkvenih ne razlikujejo, saj jim oni diktirajo.
Javno me zasebne in intimne zadeve pa ne zanimajo. Pravica vsakega posameznika. Upam, da to vzameš v obzir in javnost spoštuješ.
Slovenci smo dovolj in preveč zaradi teh laži prelili krvi.
Z naše zemlje še zdaleč ni sprana.

Se strinjam, ko pa so po TV povedali, da so pred tem protestom sli se v cerkev.. Me je pa sra.t pritisnalo..

New Report

Close