Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Ne ti meni s to RKC in njihovimi lažmi. Kdor hoče v cerkev ali na kakršnokoli versko službo, naj gre kot je njemu pogodu.
Nima pa na takih shodih kaj delat cerkev. Da se razumemo. In to si piši za uho!
Tvoja vera je tvoja izbira in tvoja privat zadeva. Ne turi je pa v javnost.
Enako ne turi mafijce, ki se od cerkvenih ne razlikujejo, saj jim oni diktirajo.
Javno me zasebne in intimne zadeve pa ne zanimajo. Pravica vsakega posameznika. Upam, da to vzameš v obzir in javnost spoštuješ.
Slovenci smo dovolj in preveč zaradi teh laži prelili krvi.
Z naše zemlje še zdaleč ni sprana.
[/quote] Ste vi Srečko?
Niste, potem nimate z menoj kaj debatirati.
Sploh pa ne o vaših težavah, me ne SPLOH ne zanimajo!
Naredite si lep večer:)

H

OK, o mentalnih sposobnostih teh današnjih kljukcev nima smisla debatirati, je pa, kot je bilo pričakovano, vse skupaj izpadlo zelo klavrno in Janez razočaranja nad udeležbo ni mogel skriti, čeprav je “zagrozil”, da bo na prihodnjih zborovanjih več privržencev – kar pa dejansko ne drži in on to dobro ve.
Namreč, izkazalo se je, da so se zbrali isti osebki kot so se pred nekaj leti zbirali pred sodiščem – torej starčki, naloženi na avtobuse in pripeljani v Ljubljano. Te reveže bi lahko naložili na avtobuse in odpeljali na Luno… niso to neki resni protestniki. Pa še letni osip ni zanemarljiv. Matilda jih vztrajno kosi, mladih pa ni…..

1500 zbranih duš kljub vsem pompu in pozivom, avtobusnim prevozom je katastrofa.

Kje so troli s Trstenjakove, nekam tiho so.

Da s protesti nič ne dosežeš je bilo meni jasno takoj, ko so talali nageljne policistom. In takoj, ko je narod (lastni starikav narod) obsodil mladino, ker so vrgli v parlamentarno bajto kocko in gumijastega tiča. In so bili deležni vse kritike!
Pred ljudstvom pa stoji horda oboroženih policistov….. !!!

Ma daj ne lapaj, ker Oni so poskriti. Upijete v nebo. Nič ne bo. En sam posmeh!

Verjetno je čas za druge, bolj drastične ukrepe. Ker vsi smo za to, da nas oblast neha zajedat!

ne dovolim si žaliti ljudi, ki posežejo po konoplji, telesni hrani.
Postavljam vam vprašanje…in sicer
Zakaj žalite ljudi, ki gredo v hram po duhovno hrano?
Lp
[/quote]

Ne žalim ljudi, ki grejo v hram duhovnosti po duhovno hrano. Ti, ki so šli v hram duhovnosti, protestniki, žal niso šli po duhovno hrano, ampak zlorabiti duhovne ljudi v hramu duhovnosti.
Treba je imeti širši pogled na moj komentar.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne žalim ljudi, ki grejo v hram duhovnosti po duhovno hrano. Ti, ki so šli v hram duhovnosti, protestniki, žal niso šli po duhovno hrano, ampak zlorabiti duhovne ljudi v hramu duhovnosti.
Treba je imeti širši pogled na moj komentar.
[/quote]Žal nisem niti prebrala naslova o čem teče debata, le odziv na vaš komentar.
Ne da se mi pa brat te nebuloze politično usmerjene, sploh ne vem za kakšen protest se gre in kaj se je dogajalo…tokrat opravičilo. Lp

No, sej to kar sem slišal je bilo ok, še agresivni in histerični niso bili, kar je v njihovi navadi, tako, da povedali so, slišali smo.
Ampak vseeno, preprosto zoprni so, čista depresija, kot, da bi bili iz drugega planeta, ehhh, manj jih vidiš, raj jih imaš….
Če pa je kaj zastrašujoče, je pa to kako si Princ teme želi aaablast in kako pritlehno neti vojno, to je preprosto neverjetno, on je vse to iz naslova te teme.

Kot rit in srajca:

https://govori.se/media/cache/upload/Photo/2008/11/12/gs_martin2_bigimage.JPG

https://www.mediaspeed.net/fotografije/medium/164555-zoran-jankovic-zupan-ljubljane-in-franc-kangler-zupan-maribora.jpg

Butaste ofvce pa blejejo. Kangla si jih je res privoščila, zasebno se jim pa verjetno reži.

Norci so tisti ki Jankoviča volijo. Vsak normalen človek vidi da tip krade kot sraka, ampak ne, dajmo ga zvolit še enkrat, da bo lahko položil še kakšno granitno kocko. IDIOTI STE.

Poleg idiotov ga pa verjetno načrtno voli tudi zajetna Ljubljanska jugo populacija ker je “naš”. Pa bi te primerke vprašal, zakaj ste sploh pribezljali iz skorumpiranega in neenakega balkana, če ste si sedaj svoj način obnašanja privlekli še sem gor? Kaj sledi naprej? Greste na Švedsko in boste še tam izvolili npr. sinčka Jureta Jankoviča?

To je bil politični shod.

New Report

Close