Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kaka od vas devica?

Je kaka od vas devica?

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da je, 04.12.2022 ob 19:02

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da je, 04.12.2022 ob 18:59

Odgovor na objavo uporabnika
zdajle ne more, 04.12.2022 ob 18:50

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 04.12.2022 ob 18:48

Zakaj ste takšni? Pač imam mali penis (imam pa zelene oči) in se bojim žensk…

Zato potrebujem tako ki še ni seksala in ne ve kako se stvari streže.

MIslim, da je jasno, da je tale mali penis, ki se predstavlja kot Božo, Kokoš. Ja, Kokoš, vemo, da imaš mali penis.

Itak. Saj ne vzdrži, naslednji post se že podpiše s svojim vzdevkom, da ni bil on.😆 Kaj češ, zaostal je in to oreng in nikoli ne bo bolš. Samo kako je pa pokveka glih ta forum našla in se nasrala nanj…

O kurji pokveki govorim. Saj ne rabim posebej naglašat, ne?

Ja, posrana kokoš je tako zabita, da misli, da ni razvidno, da on vse to nakraca. Saj bi se človeku smislil, ker je tako zaostal, ubog na umu. Samo kaj, ko je tako lažniv, zloben, pokvarjen, nagnusen.

Odgovor na objavo uporabnika
zdajle ne more, 04.12.2022 ob 19:05

Ja, posrana kokoš je tako zabita, da misli, da ni razvidno, da on vse to nakraca. Saj bi se človeku smislil, ker je tako zaostal, ubog na umu. Samo kaj, ko je tako lažniv, zloben, pokvarjen, nagnusen.

Jebite se prikriti pedri in crknite na monu.

Jaz sem povabljen na lučke z strani čudovitega moškega, vi pa umrite za tipkovnicami v vaših domovih, brez vsakega kontakta in možnosti, da vas nekdo ljubi. Uživajte še naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 19:08

Jebite se prikriti pedri in crknite na monu.

Jaz sem povabljen na lučke z strani čudovitega moškega, vi pa umrite za tipkovnicami v vaših domovih, brez vsakega kontakta in možnosti, da vas nekdo ljubi. Uživajte še naprej.

Vzeto na znanje, da ti ni lahko.😆 Kriv si pa sam, nadležna lena, smrdljiva, zanemarjena, spaka.

Sem pred 15 minutami prišel na forum in odprem to temo. Nekdo piše z mojim vzdevkom. Mislim da je to vsem jasno. Vemo kdo, to ZAVOŽENKA ŠKARTROBA, ki sva jo z ZARTROSE dodobra razkrinkala v zadnjih treh dneh. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 19:22

Sem pred 15 minutami prišel na forum in odprem to temo. Nekdo piše z mojim vzdevkom. Mislim da je to vsem jasno. Vemo kdo, to ZAVOŽENKA ŠKARTROBA, ki sva jo z ZARTROSE dodobra razkrinkala v zadnjih treh dneh. 🙂

To nisem jaz pisal.

Zartrose, daj še ti razkrinkaj zavoženo Škartrobo.

Yram, ne pozabi, da jo tudi ti sovražiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 19:24

To nisem jaz pisal.

Razumite nooo. To ni pisal on. On je prišel pred 15. minutami z 70. kilometrskega kolesarjenja pojest rjav riž kuhan na vodi……jaoooooooooo😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣

Ne morem verjeti, da je neka ženska pri 44 letih tako počena v glavo in tako NEZRELA kot si ti ŠKARTROBA ZAVOŽENKA. No kar piši še naprej z mojim vzdevkom. Zdaj razumem zakaj te noben moški noče.

Še tule

Tisti ki ne veste zakaj se gre, gre se za to bedno žalostno ubogo budalo brez življenja, ki nima drugega dela kot to, da me že dve leti nadleguje pod tisočimi vzdevki to na temu forumu.

Propadla ženska, zavoženka, za katero vemo, da ima sina in da je ostala brez očeta svojih otrok. Ker resno ljudje ker moški bi pa zdržal ob takšni nočni mori od ženske. In potem je iskala čustveno podporo v sinu in ga fustrirala, da je na koncu fant peder ratal.

Zdaj pa se ZAVOŽENKA tolaži, da ni ona kriva za to in se tolaži z LGBTQ+ propagando, da se geji VEDNO rodijo. Ker jasno, da LGBTQ+ je glasna glede tega, da se vsi geji rodijo, ker drugače bi lahko ljudje pomislili, da se gejovstvo lahko prepreči z vzgojo. In ZAVOŽENKA zdaj s tem opravičuje, da ni nič kriva.

Lejte fant pa ni imel nobenega očetovskega vzora, za mamo pa je imel mejno osebnostno moteno narcistično pošast polno frustracij, frigidno in nevrotično. In to govno je bilo edini njegov vzor. Pa le kako naj bi potem ta fant se kdaj razvil v moškega? Ni se mogel. Ratal je nevrotična pederčina. Ta fant ni imel druge možnosti kot peder ratati. Tudi če se kdaj peder rodi, pa ta fant v takih okoliščinah ni mogel drugega kot peder ratati.

Sram jo je lahko prasico ostudno za to kar je svojemu otroku naredila.

Vem da je težko prenesti ampak sram te naj bo prasica gnila kaj si iz sina naredila. Vsaj novega očeta bi mu našla, ne pa da si svoje frustracije z sinom razčiščvala kurba umazana.

Ma pa kje bi mu ti lahko našla novga očeta, ker kdo pa bo fukal tako frigidno hinavsko nevrotično prasico. Samo poglej se kako se tukaj pretvarjaš lažnivka potuhnjena. Ljudem in tudi moškim se izmečki kot si ti gabijo.

Tako da upam, da so moški, ki so te prizadeli fajn zajebavali ti prasica umazana gnila, kastrirana patriarhalna. Kurba. Tako da razumi, da za vse kar so ti moški naredili slabega si ti kriva prasica gnila.

 

 

 

 

 

 

 

Je zdaj čas, da ta usran forum prisilimo, da to bedno kuzlo, ki jo noben moški ne povoha, da jo pošlje na smetišče kamor ta smrad tudi spada.

In kaj pa če bi si ti deca našla mogoče bi bila pol bolj zadovoljna, ko bi ti nekdo grel pojsteljo ne pa da 24×7 tu gor visiš. A ga ne nemoreš najti, ker se vsakemu moškemu gnusi takšna neinteligentna potuhnjena pritlehna hinavka brez obraza. Ker to si tudi v resničnem življenju, si brez obraza kot tu na forumu. Skratka nepomembna ničvrednica, izmeček. Pa še grda si, in ker moški bo potem hotel tak smrad kot si ti?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 19:39

Ne morem verjeti, da je neka ženska pri 44 letih tako počena v glavo in tako NEZRELA kot si ti ŠKARTROBA ZAVOŽENKA. No kar piši še naprej z mojim vzdevkom. Zdaj razumem zakaj te noben moški noče.

Kurji drek, tako je to. Včasih so imeli dvorne norcke za smeh, danes imamo pa na netu take pokveke kot si ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Za crknt od smeha.🤣, 04.12.2022 ob 19:45

Kurji drek, tako je to. Včasih so imeli dvorne norcke za smeh, danes imamo pa na netu take pokveke kot si ti.

Gospodična mene bi bilo bolj same sebe sram, če bi bila takšna kot si ti. Zartrose in Kokoši sta čisto fajn ti pa uničuješ Starševski čvek s svojimi neumnostmi.

Odgovor na objavo uporabnika
Priponka, 04.12.2022 ob 19:48

Gospodična mene bi bilo bolj same sebe sram, če bi bila takšna kot si ti. Zartrose in Kokoši sta čisto fajn ti pa uničuješ Starševski čvek s svojimi neumnostmi.

Res je. Zgoraj je spet objavila nek zbor mojih citatov po mojim vzdevkom. Krivo pa je vodstvo foruma ker take neuravnovešane zmešanke ne odstrani dol.

Ja kokoš, vzeto na znanje, da ti ni lahko. Kriv si pa kot sem že povedal sam, vsiljivi gnusni in lažnivi, nesramen defekt.

Da ne omenjam tega, da si šiptarslki peder, Torej si najnižji izmeček človeške vrste.

Mene pa zanima ali nič ne morejo narediti na monu, da to budalo škartrobino odstranijo dol? Ker v ZDA bi šla v zapor za takšne žalitve.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10460, 04.12.2022 ob 20:03

Mene pa zanima ali nič ne morejo narediti na monu, da to budalo škartrobino odstranijo dol? Ker v ZDA bi šla v zapor za takšne žalitve.

Ne. Tam kokoš dosmrtno ne bi imela neta in bi bil mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Za crknt od smeha.🤣, 04.12.2022 ob 20:08

Ne. Tam kokoš dosmrtno ne bi imela neta in bi bil mir.

Pa ne neka izmišljena škartroba, ampak monovska zaostala kokoši, da ne bo pomote.

Zartrose, daj še ti kaj napiši o zavoženki škartrobi. Tudi tebe zasleduje po monu. Vse zato, ker je njen sin peder.

Smiliš se mi ženska. Samo to lahko rečem. 44 let imaš, to kar pa počneš ni normalno in zrelo obnašanje niti za 15 letnico.

Tudi tvoj pedrski sin ni vreden počenega groša.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 04.12.2022 ob 20:10

Zartrose, daj še ti kaj napiši o zavoženki škartrobi. Tudi tebe zasleduje po monu. Vse zato, ker je njen sin peder.

Tega pa nisem napisal jaz. Ajde grem ven iz te teme, ki si jo verjetno ti ŠKARTROBA ZAVOŽENKA odprla v Božotovem imenu. Ti BOŽO pa se raje zahvali Zartrose in meni ker sva razkrila osebo, ki se norčuje tudi iz tebi.

Ti pa še kar naprej piši pod mojim vzdevkom. 😉

Žalostno da so odgovorni dopustili, da je celi forum ujetnik sociopata kot si ti.

jaz sem devičnik

New Report

Close