Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je normalno, da fant noče izbrisati golih fotografij svoje bivše s telefona?

Je normalno, da fant noče izbrisati golih fotografij svoje bivše s telefona?

Malo sem šnjofarila, priznam in našla med fotkami niju na potovanjih (to razumem, so pač spomini), še en kup golih fotk nje v banji, na kavču itd. On mi sicer zatrjuje, da starih fotk ne gleda ampak zbrisati jih noče. Zakaj jih je torej problem izbrisati? Če jih ne gledaš? Ne razumem.

 

Pošlji jih nam, da vidimo zakaj jih ne zbriše.

No, ok, eno so normalne fotografije iz potovanj in tralala. Razumem, da se svet ni začel z mano.

Ampak da ima gole fotografije bivše. Sorry tega pa ne kupim pod nobenim pogojem. In jaz bi resno začela razmišljati o pakiranju kovčkov. Pa ne za potovanje ali izlet ;-).

ja je normalno.

tebe pa bi bilo pametno, da se čimprej znebi.

Bolj normalno je, da slik ne briše, kot tvoje špijuniranje. Pri meni bi bila takoj bivša.

Pa ka ti misliš, da si… pač ga še rajca in si ga bo še drkal na njo. Ka te ma za brigat.

Ce je med fotkami na njegovem telefonu tudi kaka tvoja gola foka, bo kmalu izbrisana, ne skrbi. Res kmalu. Ne da bi ga bilo treba posebej prositi za to.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ni je še prebolel, to je več kot jasno. Ko z nekom zares prekineš, v fizičnem in psihičnem smislu, sam pobrišeš slike, jih umakneš izpred oči, dosega roke, da lažje s tem zaključiš in greš dalje. Ne narediš tega zato, ker ti nova punca to reče. Recimo, da bi bilo še razumljivo, da jih shrani v kakšno xy mapo na računalniku, pač kot nekaj iz svoje preteklosti. Da jih ima nenehno na telefonu, celo potem ko ima že novo žensko, ni normalno.
Kako dolgo sta pa vidva skupaj in kdaj je prekinil z bivšo? Če je od takrat minilo vsaj pol leta, je to res zelooo čudno.

Je pa še nekaj… gole fotografije bivše lahko hrani tudi iz kakšnega drugega razloga, da jo z njimi izsiljuje, se ji maščuje ali kaj podobnega. Odvisno na kakšen način sta prekinila. To bi vsekakor moral izbrisat.

Prav vsak teden beremo kako babe brskate po telefonih svojih tipov. Ko je pa obratno je pa takoj halo. Če bi bila moja taka bi bile tudi njene slike v arhivu spravljene zelo hitro.

tvoj fant je neumen in nespoštljiv, vprašanje je ali te ima res rad.

Bolana mladina..pa saj niste več normalni!

Že to, da si sploh brskala, pomeni, da zveza ni zdrava. Nekaj te je očitno gnalo k vohljanju, tega v zdravi zvezi, kjer je zaupanje, ni. Za piko na i se je izkazalo, da si imela celo razlog za nezaupanje. Tipa se znebi ne glede na to, zakaj hrani slike. Če jih hrani, ker ga ona še vedno rajca ali še vedno kaj čuti do nje, potem si nimaš z njim kaj pomagat. Če jih hrani, kot nekdo že navaja, zaradi izsiljevanja, maščevanja itd., pomisli, s kakšnim kretenom si in da bo lahko nekoč imel tvoje gole fotke in grozil, kaj vse bo z njimi naredil. Če jih ima zgolj zato, da se baha z njimi, spet pomisli, kakšen človek je to in da se znajo tudi tvoje fotke znajti v rokah njegovih kolegov. Poznam osebno 3 tipe, ki so take fotografije razkazovali vsem, prijateljem in sodelavcem, pa to niso bile bivše, ampak žene, s katerimi so poročeni. Jaz bi se ga na tvojem mestu po hitrem postopku rešila, ker vajina zveza zaradi tvojega vohunjenja in njegovih “zanimivih” spominkov na bivšo ne pelje nikamor.

ja je normalno.

tebe pa bi bilo pametno, da se čimprej znebi.
[/quote]

Ne, NI normalno! jaz bi se na tvojem mestu znebila takega ničvredneža! Je jemlje te resno, žal

Spošljivo do tebe bi bilo, da teh slik nima več na telefonu. Železo se kuje, ko je vroče, samo to bom rekla.

Daj lepo te prosim, vdiiihni. Zakaj za boga si dovoliš utrujati nekomu, ki si ga spoznala, da izbriše nekaj iz preteklosti, ko tebe sploh še poznal ni? Pusti človeku preteklost, posveti se sedanjosti, da ne boš še ti preteklost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ma dej no dej – ni zdravo, da je pogledala njegov telefon. Kaj pa je partnerjev telefon tako zelo osebnega in tako zelo skrivnostnega, da ne bi smela pogledati v njega!??! Je njen moški in kaj pa naj bi imel takšnega gor, da bi bila takšna skrivnost, da je ona ne sme videti?! Če je moški pošten, mu ne bo težko dati telefon žene v roki, pa naj ga prebrska podolgem in počez (enako velja obratno glede spola) .Če ne smem prijeti in pogledati partnerjev telefon, lahko končava v tisti sekundi (tudi moj je njemu na razpolago). Eni se delate tako zelo frajerski, nikoli v vas ni nobenega strahu glede izgube ali ljubosumnosti, nobenega dvoma. Lahko komu drugemu pojete te pesmice, meni jih ni treba.Ta čustva so res moj problem, razumen partner pa ve,da me lahko razbremeni teh čustev s tem, da mi zadeve ne otežuje, tudi tako, da mi je njegov telefon na razpolago. Partnerja pa če se imata rada in mislita res resno in monogamno, ji bo popolnoma vseeno, če bo partner vzel telefon v roke in pogledal, kar pač želi pogledati.
Sicer pa vsak spi kakor si postelje.Kar se tega tiče, sem si postala tako, da sem zadovoljna.

Dolgoletna zveza in brezpogojno zaupanje. Nekega dne pa je bil partnerjev telefon dodatno zaklenjen s prstnim odtisom oziroma vzorec za dostop do telefona spremenjen. Je rekel, da je to zaradi varnosti, če izgubi telefon. Ok, sem verjela. Potem pa je nekega dne slučajno pustil odklenjen telefon na mizi. Kar tako sme ga prijela v roke in malce pogledala po njem. Tisto, kar sem videla po 30 s držanja telefona v roki, je uničilo vse, kar sva prej 15 let skupaj gradila.

Bodi vesela, da si dobila priložnost spoznati resnico. Upam, da se je vse obrnilo na dobro.
Izbiramo pa lahko za monovce in monovke med naivnostjo in ljubosumnostjo. Jaz pa pravim, da je vmes še cela paleta besed: zaupanje, spoštovnaja, ljubezen, razumevanje itd. itd.

No vidiš. Če ne bi pogledala, bi pa še gradila naprej. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, še en razlog več, zakaj nikoli pod nobenim pogojem nočem, da me kdo slika golo ali da bi komu pošiljala svoje nage fotke. En razlog je že to, da te potem z njimi lahko izsiljuje. No, drug je očitno ta, ker nočem, da me gleda kakšna naslednja, ali morda kar cela njegova žlahta in frendi oz. kdorkoli ima 5 min cajta, da mu brska po tel.

Ma dej no dej – ni zdravo, da je pogledala njegov telefon. Kaj pa je partnerjev telefon tako zelo osebnega in tako zelo skrivnostnega, da ne bi smela pogledati v njega!??! Je njen moški in kaj pa naj bi imel takšnega gor, da bi bila takšna skrivnost, da je ona ne sme videti?! Če je moški pošten, mu ne bo težko dati telefon žene v roki, pa naj ga prebrska podolgem in počez (enako velja obratno glede spola) .Če ne smem prijeti in pogledati partnerjev telefon, lahko končava v tisti sekundi (tudi moj je njemu na razpolago). Eni se delate tako zelo frajerski, nikoli v vas ni nobenega strahu glede izgube ali ljubosumnosti, nobenega dvoma. Lahko komu drugemu pojete te pesmice, meni jih ni treba.Ta čustva so res moj problem, razumen partner pa ve,da me lahko razbremeni teh čustev s tem, da mi zadeve ne otežuje, tudi tako, da mi je njegov telefon na razpolago. Partnerja pa če se imata rada in mislita res resno in monogamno, ji bo popolnoma vseeno, če bo partner vzel telefon v roke in pogledal, kar pač želi pogledati.
Sicer pa vsak spi kakor si postelje.Kar se tega tiče, sem si postala tako, da sem zadovoljna.
[/quote]

Oh mater no. No pa razložimo. Ne da ni zdravo to, da primeš telefon od partnerja v roke. Da pa to narediš na skrivaj in z namenom vohljati, ker sumiš, da ti kaj prikriva, to pa ni več zdravo. Še enkrat, tu ni zdrav razlog in način, kako je ona to naredila, ne to, da je vzela njegov telefon. Razumljivo zdaj? Tvoja burna reakcija pa mi daje misliti, da ti bolj kakor mene, prepričuješ sebe, kako imata vidva vse pošlihtano. 🙂

Hudo presenečenje.
Moj bivši je imel telefon že tako ali tako zaklenjen in niti 1x nisem vzela v roke tel. ter brskala. Ko je dobil nov telefon, ki je imel opcijo, da zaklepa tudi aplikacije, si je uštimal, da je potreboval prstni odtis prvič za odklenitev samega telefona in drugič za odklenitev aplikacij, ki so namenjene pogovorom- sms, messenger, viber. Torej, 2x zavarovano.

Ko sem vprašala, čemu tako, je bil odgovor, da je telefon imel to prednastavljeno. To je bila laž, saj sem si sama prav tako kupila isto znamko telefona in sem vedela, da ni nič to prednastavljeno. Nato sem le izvedela, da mora imeti vse zaklenjeno pred mano. Še danes ne vem, zakaj in čemu, saj mu niti enkrat v vsej zvezi nisem brskala po telefonu.

Ja, danes je bivši in ne, nima druge. Niti se nisva razšla zato, ker bi bila kakšna druga posredi.

Če je vse ok, ni nobenega dvoma, je med njima zaupanje. Ker nič ne skrivata drug pred drugim tudi komot pokažeta vse svoje stvari na tel, kompu, če bi bilo drugi strani do tega, da pogleda.
Dvom se pojavi, ko nekdo nekaj skriva, druga stran pa to ČUTI, čeprav prva stran GOVORI, da ni nič. In večinoma se izkaže, da je bil dvom utemeljen. Laž je pač laž in intuitiven človek ki je do sebe odkrit začuti to laž. Ta ki se laže pa potem skuša krivdo vršt na drugega in s tem preusmerit pozornost s svojih dejanj.

Ne, to vsekakor ni zdravo, da ima gole slike bivše, je pa običajno v sodobnem svetu sodobnih moških.. na tebi pa je ali boš nadomestek te bivše…

Da mi nikoli več ne štofiriš po telefonu, če nočeš ene okoli kepe. Se bova zvečer doma pomenila o tem, pa ne razkrivaj več najinih stvari po netu.

New Report

Close