Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je spolni odnos med menstruacijo misija nemogoče?

Je spolni odnos med menstruacijo misija nemogoče?

Odgovor na objavo uporabnika
Tina fina malina, 16.05.2021 ob 20:27

Midva to počneva pod tušom. Dve muhi na en mah.

Pod tušem

Sama sem opazla da itak nikol ni baš krvavo če se obrišeš prej, med seksom se pa itak muca navlazi z drugimi tekocinami ne kri buta vun.xD

Odgovor na objavo uporabnika
Horny marko, 16.05.2021 ob 20:20

Imam novo bejbo, seksava kot zajčka, včasih nekajkrat na dan. Kaj takega se mi še v življenju ni zgodilo. Prejšnjo njeno menstruacijo sva nekako prebrodila brez sexa. Čisto mučenje! Zanima me kako to pedenati. V postelji mislim, da ne, saj bo izgledalo kot v klavnici. Kako se vi znajdete v teh dneh? Ste vzdržni, imate kakšne druge priprave ali prijeme? Vem da ene ženske takrat nočejo, enim moškim se gravža. Midva nimava prav nobenih zadržkov. Jaz samo ne bi potem pral in pucal krvi, ker je to cela jeba. Naj jo pač naskočim v stoje ali pod tušom? Vsak nasvet dobrodošel, saj se mi bo v enem tednu brez zanohtalo.

 

OJoj. .midva ne .. to pc eni dnevi v mescu ko jz nemorm nic .. ze tko so bolecine pol pa se da bi seksala hvala ne in se bljek no  men ni do tega …😱😱

 

Občudujem pa tiste ko delajo to 💪💪🙊🙊 vsa cas ..

In ja mogoce je res med tusu se nabolj primerno seks menstr…

a v njenih ustih se tudi dogaja menstruacija??? … da je treba bit na suhem….😉

Odgovor na objavo uporabnika
Janč, 28.05.2022 ob 10:34

a v njenih ustih se tudi dogaja menstruacija??? … da je treba bit na suhem….😉

MOja prijateljica more tipa takrat obdelovat oralno in to toliko casa da mu pride pa tudi ce je to eno ur.

Jeba taga desca bi res nekam poslal…

ubogi moški s temi butalkami, ki bi tudi med menstro rade bile pojahane, na tiču in po postelji pa kri, MARŠ razvratneži!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Porednež, 16.05.2021 ob 20:37

Blagor tebi. Mene menstruacija prav nič ne moti, mojo partnerko pa zelo. Zato sem tistih pet dni običajno na suhem.

Kaj ma tak fejst suha usta?

ne ve,revež

Midva sexava tkole: jaz sem zgoraj on spodaj v postelji. On drži noge skup, da kri ne steče dol. To je vse. Pol s papirjem obriševa in je.

Med menstruacijo se izloča največ moških spolnih hormonov tudi pri ženski – zato je lahko še bolj “horny”. Tvoja očitno ne sodi med njih.

Meni noro prija seks med menzesom, najbolj. Ne sicer tista dva dneva, ko najbolj krvavim, ker je tudi možnost okužbe, prenosa bakterij kljub temu s penisa v kri in reko materničnega vratu v maternico, saj je maternični vrat takrat odprt.

Drugače pa, tampon , vse lepo popije, potem pa akcija.  Samo ne maram pa zajčjega nabijanja, butanja – -ker tudi med menzesom je to škodljivo, ker še bolj obremenjuješ z grobim nabijaškim seksom maternični vrat z grobim butanjem.  Takrat mi paše “trenjski” seks. Tudi orgazm med menzesom so bolj intenzivni pri meni.

Lokacija: nikoli pod tušem, v vodi – ker mene grozno odbija tisti vonj “po krvavem”. Vsepovsod drugje, samo v postelji ne. Na tleh, na pralnem stroju,naslonjeno na radiator lojtrco in mešajoče od zadaj.

Pa kaksne svinje ste

Da se 5dni ne morte zadrzat.

Res ste pravi svinjski veliki dreki polni gnusa.

Amprak res ste.

Odurni ste

Odgovor na objavo uporabnika
Renata50, 28.05.2022 ob 15:08

Pa kaksne svinje ste

Da se 5dni ne morte zadrzat.

Res ste pravi svinjski veliki dreki polni gnusa.

Amprak res ste.

Odurni ste

Preberi svoje skropucalo za seboj – najbolj svinjsko je od vseh odgovorov tukaj.

 

kakšno psiho ima nekdo, če razmišlja o tem, da bi imel rdečega od krvi medtem, ko nateguje žensko?!!?! Menstruacija namreč pomeni, da ima ženska vagino KRVAVO!

ZAKAJ SO LJUDJE HUJŠI OD ZVERI, da hočejo tak razvrat, torej seks medtem, ko ima ona menstruacijo!?

BRAVO ZA KOMENTAR!

Jaz bi bila za, pa se mojemu gravža. Oh well…

Če se ti oziroma vama zahoče, krvavitev res ni ovira. Menstrualna kri ne teče kot voda iz polno odprte pipe :).

Za vsak slučaj kakšno brisačo položit, v mojem seksualnem življenju brisača ni bila še nikoli deležna krvi. Kar pogumno, bosta odkrila novo dimenzijo zadovoljitve seksualne energije. Po orgazmu si lahko privoščita še skupno tuširanje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica378, 28.05.2022 ob 23:48

Če se ti oziroma vama zahoče, krvavitev res ni ovira. Menstrualna kri ne teče kot voda iz polno odprte pipe :).

Za vsak slučaj kakšno brisačo položit, v mojem seksualnem življenju brisača ni bila še nikoli deležna krvi. Kar pogumno, bosta odkrila novo dimenzijo zadovoljitve seksualne energije. Po orgazmu si lahko privoščita še skupno tuširanje.

 

sploh ni toliko poanta o menstrualni krvi… kot v tem,da je to zdravstveno tvegano početje za maternico in maternični vrat – slednji je namreč odprt in tako je prosta pot do vseh okužb… je pa še toliko bolj vse občutljivo tudi.

Kdor to zanemari pač  se gre te prakse… 5 dni počakat v imenu zdravja pač ne bi smel biti problem sploh

 

Najprej tuš, potem brisača na  postelji in potem spet tuš (predvsem ti). Ostalo je vse normaly

Odgovor na objavo uporabnika
sploh ni, 28.05.2022 ob 23:54

sploh ni toliko poanta o menstrualni krvi… kot v tem,da je to zdravstveno tvegano početje za maternico in maternični vrat – slednji je namreč odprt in tako je prosta pot do vseh okužb… je pa še toliko bolj vse občutljivo tudi.

Kdor to zanemari pač  se gre te prakse… 5 dni počakat v imenu zdravja pač ne bi smel biti problem sploh

 

 

Ja, je res – ampak kondom je odlična rešitev še v takem primeru. Meni paše med menzesom najbolj, drugim pač ne – ne obsojam – kot nima nihče pravice mene obsojati, kaj prija mojemou telesu in mojim možganom -samo izkoristim naravni tok hormonov sreče -to je najbolj poemmbno. Vsak po svoje -telo je njegovo.

 

Prakticiram seks tudi med menzesom že 30 let, pa nobenih ginekoloških težav BP, porodi tudi BP.  Nihe nima pravice pa nikogar obosjat, še manj pa zaničevat in psovat, kot una avtorica zgoraj, z odebeljenim tekstom, caps lock in s klicaji.  Če njej ne paše in jo to ne osreči, naj dopusti drugim, ki  jih tudi to osreči – in hodijo z nasmeškom na obrazu po svetu – zadovoljeni tudi tako  in v tistem času 🙂

Kup rdečo brisačo… Pa ne sme ti bit gadno… Samo udri brigu na veselje

Berem komentarje žensk in ne morem verjeti, kako malo žensk se ima rado. Resnično žalostno. Pa tudi zaskrbljujoče, da odrasla ženska ne ve, kaj je menstruacija, čemu je namenjena in kaj se takrat dogaja z ženskim telesom.

 

Kar se moških tiče, ki zahtevajo takrat oralno ali analno… Če ne spoštujete svoje partnerice niti toliko, da bi imela v času menstruacije mir, zahtevate svoje ali celo varate, ker ima menstruacijo, si partnerice ne zaslužite.

 

Žalostno, kako malo ljudi, žensk in moških, je razvitih, da je seks vse, kar imajo. Ker da te vodi pohota, ne pa zdrav razum in spoštovanje sebe, svojega telesa ali telesa partnerice, vas čaka še dolga pot osebne rasti.

Odgovor na objavo uporabnika
MENSTRUACIJA JE KRI !!!!!!!!, 28.05.2022 ob 16:34

 

kakšno psiho ima nekdo, če razmišlja o tem, da bi imel rdečega od krvi medtem, ko nateguje žensko?!!?! Menstruacija namreč pomeni, da ima ženska vagino KRVAVO!

ZAKAJ SO LJUDJE HUJŠI OD ZVERI, da hočejo tak razvrat, torej seks medtem, ko ima ona menstruacijo!?

Na koncu ne bo samo kri ven tekla

 

Eno brisačo spodej pa bo.

Odgovor na objavo uporabnika
▫️, 31.05.2022 ob 11:51

Berem komentarje žensk in ne morem verjeti, kako malo žensk se ima rado. Resnično žalostno. Pa tudi zaskrbljujoče, da odrasla ženska ne ve, kaj je menstruacija, čemu je namenjena in kaj se takrat dogaja z ženskim telesom.

 

Kar se moških tiče, ki zahtevajo takrat oralno ali analno… Če ne spoštujete svoje partnerice niti toliko, da bi imela v času menstruacije mir, zahtevate svoje ali celo varate, ker ima menstruacijo, si partnerice ne zaslužite.

 

Žalostno, kako malo ljudi, žensk in moških, je razvitih, da je seks vse, kar imajo. Ker da te vodi pohota, ne pa zdrav razum in spoštovanje sebe, svojega telesa ali telesa partnerice, vas čaka še dolga pot osebne rasti.

Resnično žalostno in zaskrbljujoče je to, kako malo žensk uživa v seksu.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa daj, 26.05.2021 ob 17:47

Zdrkaj si ga svinja nemarna

 

New Report

Close