Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to varanje?

Je to varanje?


če je tvoj (??) tebe 3x oplodil … ga zihr namaka šo po vsej vasi … saj je hudoku.rčen
[/quote]

Me je oplodil, ampak o drugih ne fantazira. Sva se pogovarjala o temle pa je vedno rekel, da vedno samo o men.
Zakaj imata ti in thor resne bejbe če o drugih fantazirata, zakaj sta z njimi? To je varanje!


Mogoče je zvest, fantazira pa sigurno…
[/quote]

Je zvest in ne fantazira o drugih, sva se pogovarjala o temle.
Tak ki razmišlja o drugi je nezvest. Hb moj ni tak.

Povej možu potem pa bo on pretehtal kaj zanj pomeni varanje, stoj za svojimi napakami in odgovarjaj zanje, če si se odločila za to potezo je prav da jo tudi priznaš

Nedosegljive fantazije so izguba cajta.
Kot poročeni ženski- kaj men nuca fantazija o nekem Hot tipu če sem pa vezana in ne morem varat moža.? Brezveze. Jaz raje fantaziram o dosegljivih ciljih. Npr. Kolk denarja se rabim, da si bom lahko še eno stanovanje kupila.

Ti si ta prava J….nja :))))

Ti si ta prava J….nja :))))
[/quote]

Kaj češ,tako je pri nas 🙂

Kaj češ,tako je pri nas 🙂
[/quote]

Vem jas to…kako to gre 😉

Punce sej se hecate ane..ko pravite, da ste edine.
Bo tole kar moski pravijo kr drzal…
Ne recem, na zacetku…ajde takrat recimo, da smo bile edine…
Pa ne dolg…

Dej mi povej , svoji bejbi si tole, da deci razmišljate o tem kero bi nategnil povedu?
Da men dec tole omen, bi u tistm trenutku ko tole zine postal bivši. Pošlm ga u tri krasne!
[/quote]
Normalno da sm ji povedal…to ni nobeno merilo o zvestobi, jasno? Če smo čist pošteni, je to še najbolj fer izjava od dedca…


Lahko ste v fizičnem smilsu edine zelo doolg časa ali celo za vedno…ampak kar se dogaja v naših beticah, je pa samo naša stvar in ne vaša…..začuda ena baba razmišlja normalno…pohvalno…

Je zvest in ne fantazira o drugih, sva se pogovarjala o temle.
Tak ki razmišlja o drugi je nezvest. Hb moj ni tak.
[/quote]

Glih priznal ti bo, hahahah…butara

Wc račka.Smo brali ja.


Normalno da sm ji povedal…to ni nobeno merilo o zvestobi, jasno? Če smo čist pošteni, je to še najbolj fer izjava od dedca…
[/quote]

Da men tole dec reče je tist moment bivši!
Zakva je pol z mano, če fantazira o drugi? naj bo pol z uno o katri fantazira.


Ti si pa res usekana…js lahko fantaziram o Panameri, pa sem miljon procenten da jo ne bom nikoli imel….a zarad tega sem pa zdej kaj? Kreten?
S takimi izjavami samo dokazuješ kurji IQ….


Lahko ste v fizičnem smilsu edine zelo doolg časa ali celo za vedno…ampak kar se dogaja v naših beticah, je pa samo naša stvar in ne vaša…..začuda ena baba razmišlja normalno…pohvalno…
[/quote]

Pohvalno? ko dec fantazira o drugi je neki narobe u vezi. raj sm sama kokr s tašnim decom!
Pa tud kva ma dec bejbi razlgat katero bi nategnu?
Spoštovanje do partnerja, spoštovanje vama manjka.

Da men tole dec reče je tist moment bivši!
Zakva je pol z mano, če fantazira o drugi? naj bo pol z uno o katri fantazira.
[/quote]
S tabo je zato, ker si no.1, jasno?Butara! Sploh pa babe mešate med slučajnimi pomisleki oz debatnem krožku v moški družbi in o konstantnem , bolanem, nedosegljivem fantaziranju…tle so pa ogromne razlike…
Pa ko bi dec vsaj realno nakazal, da ga zanima druga baba…. u luft pa skačete popolnoma iz nepomembnega razloga….butare blesave…

Teb je partner povedu katero vse bi nategnil?
Si pol z veselem z njim seksala?

Pohvalno? ko dec fantazira o drugi je neki narobe u vezi. raj sm sama kokr s tašnim decom!
Pa tud kva ma dec bejbi razlgat katero bi nategnu?
Spoštovanje do partnerja, spoštovanje vama manjka.
[/quote]

Spoštovanje je v tem primeru čist zanemarljiva zadeva, ko se gre za dobesedno lastninjenje dedca…zapomnite si to, babe, ko blebetate o takih primerih…

Glih priznal ti bo, hahahah…butara
[/quote]

Sevede bi mi priznal, si vse zaupava.
Sam če bi mela tava deca, sm prepričana da dolg ne bi seksala če bi kej tazga zinil.

Teb je partner povedu katero vse bi nategnil?
Si pol z veselem z njim seksala?
[/quote]
Babe, zavedajte se, da vam noben dec ne bo tega povedal po pravici….fajn se zamislite , da mislite da veste s kakšnim super duper poštenim dedcem ste…kure kuraste

Sevede bi mi priznal, si vse zaupava.
Sam če bi mela tava deca, sm prepričana da dolg ne bi seksala če bi kej tazga zinil.
[/quote]
Hahaha, vse si zaupata?? Farbaj ti sebe….

Spoštovanje je v tem primeru čist zanemarljiva zadeva, ko se gre za dobesedno lastninjenje dedca…zapomnite si to, babe, ko blebetate o takih primerih…
[/quote]

Če dec omen katero use bi nategnil je ne spoštuje, ne cen! Ni nč povezave z lastninjenjem, sam spoštovanje partnerja je tle pomembn. A mislš da bo ženska z veselem dala? Pol pa jamrate tle kako ne dobite fuukat.

Kure, ne morte si mislit kok mam zdele fajn filing ko so vam začeli delat klikerji, ker niste več tko hudo prepričane v poštene misli svojih dedcev…

Če dec omen katero use bi nategnil je ne spoštuje, ne cen! Ni nč povezave z lastninjenjem, sam spoštovanje partnerja je tle pomembn. A mislš da bo ženska z veselem dala? Pol pa jamrate tle kako ne dobite fuukat.
[/quote]
Če pomeni spoštovanje to, da se partnerju zaupa tud skrivne misli, potem imate vse naivne babe nespoštljive tipe, jasno?


S tabo je zato, ker si no.1, jasno?Butara! Sploh pa babe mešate med slučajnimi pomisleki oz debatnem krožku v moški družbi in o konstantnem , bolanem, nedosegljivem fantaziranju…tle so pa ogromne razlike…
Pa ko bi dec vsaj realno nakazal, da ga zanima druga baba…. u luft pa skačete popolnoma iz nepomembnega razloga….butare blesave…
[/quote]

U luft skačemo zato kje omenjanje bejbi o nategovanju drugih nespoštovanje svoje bejbe, a ti je zdele bol jasn?
Da men to reče leti!

New Report

Close