Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to varanje?

Je to varanje?


Torej je razlika zgolj v izreku/besedi?

A kdo hoče seksat s tako, ki ni luštna? 🙂 Mora ti bit vsaj simpatična… 😉

In še vedo ostane druga stran, četudi bi ti njo ni nujno, da bo ona tudi za…itd ampak to ni bistveno.
Bistven je odnos med dvema in razumevanje, da nismo edini možni partner, ki je kompatibilen z nekom in da je naša ljubezen in odnos do partnerja stvar odločitve. Verjamem, da je težko sobivat z nekom, ki se ni zmožen odločit med tem kar je prav in tem kar je njemu fino.

Men moja kdaj še sama reče, ej tole pa bi, a?
Ker ve, da ji tega ne bi naredil četudi včasih bleknem kako neslano….
[/quote]

No pol pa bod s tole ki jo hočš nategnit sam cel večer, pa pol vpraš svojo če ti tok zaupa.
Bo hitr drugač a?

Pa ti si taprava srečnica…. reprogramirala si njegove misli, da ima v glavi samo še tebe in takoj bi vedela, če bi se to spremenilo 🙂
Mogoče bi kaka tajna organizacija mastno plačala za te zadeve/sposobnosti. Si pomislila na to? 😛

Recimo, da si samo nadzornica 😉
[/quote]

Jap, res sm srečna da sm ga spoznala, pa čeprav sm na začetku kr dolg časa kolebala a je taprav al ni taprav, me je bilo glih te veze kr mal strah in vem, da je srečn tud on, da je mene spoznal, mi to iz dneva v dan še zmer dokazuje, enako jaz njemu 😉
Jah lej, če imaš namen s kom zares zaživet, ga morš pred tem tud dobr spoznat, ane, ne pa se kr neki zaletavat.

kako želite od partnerja, resnico, islrenost… no evo takole potem to zgleda :-))))

Itak, hočm resnico, iskrenost…isto on od mene pričakuje. Če bo imel željo po seksu z drugo, ja kaj druzga to pomen kot to, da mu jaz nism več zanimiva. Se prav, da njemu ni več to to in zato adijo, sej to sam hoče, drugač na seks z drugo ne bi niti pomislil.


Tovrstna iskrenost ti pove le eno, da si nekomu nadomestek, ker ne more resnično do tistega česar ali kogar si želi. Zato je pač s teboj., da če v resničnem življenju ne more izziveti hrepenenje po xy osebi jo vsaj v fantaziji z fizicnim nadomestkom. Ker tudi fantazija ima različne dimenzije. Lepo da pove, naj pa ne pričakuje da bo partner se vedno za vezo z njim ali njo po spoznanju.
Najprej mora bit človek iskren do sebe in če je iskren do sebe ne bo v vezi z nekom ki mu je nadomestek za nekoga drugega.
Neiskren do sebe in iskren do drugega ni iskrenost ampak popolno norčevanje iz druge osebe.
Čim se moški ali ženska ne more normalno vzburiti na svojega partnerja brez različnih fantazij o nekom ki si ga v resnici želi je veza itak brezvezna in nima smisla.
Pa tukaj spet ne gre mešati različnih spolnih praks.

Itak, hočm resnico, iskrenost…isto on od mene pričakuje. Če bo imel željo po seksu z drugo, ja kaj druzga to pomen kot to, da mu jaz nism več zanimiva. Se prav, da njemu ni več to to in zato adijo, sej to sam hoče, drugač na seks z drugo ne bi niti pomislil.
[/quote]

Pa saj to tele bejbe tle gor cel čas dopovedujejo, sam ne štekajo tipi tega.

Ko tip reče, da hoče seksat z drugo, pomen da mu nism zanimiva, da me noče več in pol naj jo ima!

Itak, hočm resnico, iskrenost…isto on od mene pričakuje. Če bo imel željo po seksu z drugo, ja kaj druzga to pomen kot to, da mu jaz nism več zanimiva. Se prav, da njemu ni več to to in zato adijo, sej to sam hoče, drugač na seks z drugo ne bi niti pomislil.
[/quote]
Oni ne ločijo spolnih praks in iger od poniževanja in norčevanje iz lastnega partnerja.
Spolna igrica je če meni mož reče dej se napravi v policajko jaz bom pa poredna baraba,.
Norčevanje je pa če mi reče Ej žena kaj bi jaz pofokal policajko Jožico, kaj je huda za pofokat, dej ti pokažem kaj bi ji delal in kako bi jo fokal.
V prvem primeru bi razmislila o tem.
V drugem primeru bi rabil policiste da ga zavarujejo pred menoj. Ker nihče noce biti nečija budala.
Jaz sem bil sam iskren si lahko v rit vtakne, ker on ni bil iskren. On je dejansko fantaziral o policajki jozici, ker pa ve da Jožice ne bo v resnici nikoli nategnil sem jaz dobrodošel nadomestek v tistem trenutku. Problem pri takih ljudeh je ker teh jozic ne zmanjka, neumnega nadomestka pa je težko dobiti in se ga držijo ko klop riti. .

Pa saj to tele bejbe tle gor cel čas dopovedujejo, sam ne štekajo tipi tega.

Ko tip reče, da hoče seksat z drugo, pomen da mu nism zanimiva, da me noče več in pol naj jo ima!
[/quote]

Ma sej vem, sej zato pa kot sm že napisala, se sploh več ne čudm, da je tolk ločencev, samskih….ni čudn s takim razmišljanjem.


Oni ne ločijo spolnih praks in iger od poniževanja in norčevanje iz lastnega partnerja.
Spolna igrica je če meni mož reče dej se napravi v policajko jaz bom pa poredna baraba,.
Norčevanje je pa če mi reče Ej žena kaj bi jaz pofokal policajko Jožico, kaj je huda za pofokat, dej ti pokažem kaj bi ji delal in kako bi jo fokal.
V prvem primeru bi razmislila o tem.
V drugem primeru bi rabil policiste da ga zavarujejo pred menoj. Ker nihče noce biti nečija budala.
Jaz sem bil sam iskren si lahko v rit vtakne, ker on ni bil iskren. On je dejansko fantaziral o policajki jozici, ker pa ve da Jožice ne bo v resnici nikoli nategnil sem jaz dobrodošel nadomestek v tistem trenutku. Problem pri takih ljudeh je ker teh jozic ne zmanjka, neumnega nadomestka pa je težko dobiti in se ga držijo ko klop riti. .
[/quote]

Lepo si napisala 😉

Ah nč mu ne povej k to ni nč tazga. Tud ce bi fookala mu nč ne povej, zakva ne če lohk. Izkorist priložnost.
[/quote]

Izkoristi priložnost??? Sram naj te je da tkole razmišljaš! Srečna vsaka tista ki se te je izognila!
Zdele maš bejbo?

Ma sej vem, sej zato pa kot sm že napisala, se sploh več ne čudm, da je tolk ločencev, samskih….ni čudn s takim razmišljanjem.
[/quote]

Ločitve se dogajajo zaradi prikrivanja resnice, izigranega zaupanja, nespoštovanja itd, niti slučajno pa ne zaradi občasnih moških izjav katero bi pofuukali…

Hhahahhahah a tolerirate ko vam pravijo kero bi pofukali, vi ste pa poleg tega da bi druge fukali za njih debela zanemarjena tečna vešča , s katero več ne gre nikamor, ker vas skriva pred drugimi ljudmi in sta samo doma da mu jajca praznite ….

In to pomeni, da ste v zvezi? Zanimivo. Isto ko da greš na kvazi razgovor za službo kjer že majo kandidate in ti v obraz lažejo, ker morejo izpeljat razgovor z enim številom ljudi.

Jooooj, saj ni čudna da ne najdem normalnega tipa zase, če je pri takih babah bil prej …

Sanjam nemogoče sanje! ….

Ločitve se dogajajo zaradi prikrivanja resnice, izigranega zaupanja, nespoštovanja itd, niti slučajno pa ne zaradi občasnih moških izjav katero bi pofuukali…
[/quote]
Res je. Ločitve se dogajajo zarad prikrivanja resnice, izigranega zaupanja, nespoštovanja….in če zate, da ti tip v faco reče tole bi po.fukal pomen spoštovanje, ok, naj ti govori še naprej, men bi to lahk sam 1x rekel in čao, ker zame je to nespoštovanje.


Res je. Ločitve se dogajajo zarad prikrivanja resnice, izigranega zaupanja, nespoštovanja….in če zate, da ti tip v faco reče tole bi po.fukal pomen spoštovanje, ok, naj ti govori še naprej, men bi to lahk sam 1x rekel in čao, ker zame je to nespoštovanje.
[/quote]
Ampak on bi samo rekel, ne pa spravil v prakso…zelo švoh ego imate take babe, ki ste zaradi take izjave užaljene, prizadete itd… a ko se pa skregata zaradi banalne stvari in se zmerjata v afektu z živalimi, pa naslednji dan že pozabite….dej dej ne seri…


Res je. Ločitve se dogajajo zarad prikrivanja resnice, izigranega zaupanja, nespoštovanja….in če zate, da ti tip v faco reče tole bi po.fukal pomen spoštovanje, ok, naj ti govori še naprej, men bi to lahk sam 1x rekel in čao, ker zame je to nespoštovanje.
[/quote]

predvsem to je pri vas problem. nimate zaupanja vase in mislite da bi to že kar naredil, če je rekel. čisto mimogrede, sama praviš, da ti je že ušlo kako je nekdo lušten. po tvoji logiki torej tvoj partner ni in bi te zaradi tega lahko mirno načevljal, tako kot bi ti njega. a ja, to pa ne in bi bil ta največji prasec in egoist.

kar pa se prevar tiče, imate še čisto premalo staža in zaradi tega lahko zganjate idealizem. ampak saj vemo kako je z zarečenim kruhom. ko boste enkrat v pravi situaciji in ob pravem trenutku na pravem mestu, se pa javite. še čisto vsaki se je zgodilo, zakaj se ne bi vam? ampak takrat boste o tem pisale tu pod drugim nickom ☺

Zakaj bi to sploh rekel(draga tole macko bi pa jaz pofu…)? V čem je razlog ? Jaz ga res ne vidim.
Da se dva kregat je vedno kak razlog zadaj. Kr tako se ne, razen redkih izjem.
Torej v čem je smisel teh besed?
Kaj moški s tem doseže.?
In se vprašanje kako se počuti moški ko mu ženska nekaj takega izreče? Na kaj pomisli tisti trenutek?

A morajo imet take besede smisel? A mora imet vsaka stvar v našem lajfu faking smisel/namen ozadje?? Zakaj že? Reveži vsi tisti, ki niste sposobni furat lajf bolj za hec kot za res, mal flegmatično, nonšalantno , brez pretirane organizacije, itd…


Ampak on bi samo rekel, ne pa spravil v prakso…zelo švoh ego imate take babe, ki ste zaradi take izjave užaljene, prizadete itd… a ko se pa skregata zaradi banalne stvari in se zmerjata v afektu z živalimi, pa naslednji dan že pozabite….dej dej ne seri…
[/quote]

Jaoooo kakšne bedne imaš. Lej, ti si ti, jaz sm jaz. V čem je tuki problem? Tvoje razmišljanje je tvoje razmišljanje, moje je moje. Sam 1x bi mi to rekel in nikol več ne bi imel te možnosti. Lahk to reče tud iz zajebancije ja in lahk sam govori to, uresnič pa ne, me pa zanima, če sama ne bi reagirala na tako bedno izjavo, kolk časa tega ne bi uresničil. Zato nima kaj niti pomislt na seks z drugo dokler je z mano. No ja, itak da lahk, ampak bi bil takoj konc med nama.
In ja, tud da bi me 1x zmerjal z živaljo, bi bilo konc. Matr s kakšnimi tipi ali ženskami živite. Men je tud da me žal npr z živaljo isto kor bi dvignil roko name.
Si sploh ne predstavljam, da mi tip s katerim skup živim, reče npr ti si krava….

predvsem to je pri vas problem. nimate zaupanja vase in mislite da bi to že kar naredil, če je rekel. čisto mimogrede, sama praviš, da ti je že ušlo kako je nekdo lušten. po tvoji logiki torej tvoj partner ni in bi te zaradi tega lahko mirno načevljal, tako kot bi ti njega. a ja, to pa ne in bi bil ta največji ****** in egoist.

kar pa se prevar tiče, imate še čisto premalo staža in zaradi tega lahko zganjate idealizem. ampak saj vemo kako je z zarečenim kruhom. ko boste enkrat v pravi situaciji in ob pravem trenutku na pravem mestu, se pa javite. še čisto vsaki se je zgodilo, zakaj se ne bi vam? ampak takrat boste o tem pisale tu pod drugim nickom ☺
[/quote]

Kar se prevar tiče, ne da imam premal izkušenj, jih sploh nimam, ker sama nobenga nism prevarala, ga tud ne bom in noben mene ni prevaral. Take izkušnje imam predvsem od poslušanja drugih.

Sem prebrala vse in ugotovila nekaj. Ženske pisete, da vas moski ne fantazira o seksu z drugo, thorr ki je moski in verjetno se kaksen, pa napise kaj o tem govorijo in mjslijo moški. Ne vsi, da ne posplosujem.Torej?
Kaj pa sanje? Na njih nimamo vpliva. Kako mu le te izbijete iz glave? S kako dresuro? Ali sanja tudi samo o vas?

Kar se prevar tiče, ne da imam premal izkušenj, jih sploh nimam, ker sama nobenga nism prevarala, ga tud ne bom in noben mene ni prevaral. Take izkušnje imam predvsem od poslušanja drugih.
[/quote]

in mnenje kar se ostalega napisanega tiče? ☺

Izkoristi priložnost??? Sram naj te je da tkole razmišljaš! Srečna vsaka tista ki se te je izognila!
Zdele maš bejbo?
[/quote]

Zdele mam bejbo, sam zame nč resnga, una hoče resn, sam je 39 tašne pa druzga k za sex nočm.

Jas upam da to ni varanje če se imata dva moški in ženska rada če se malce stisneta v objem ali požata to se ni varanje .
Varanje bi bilo če bi ženska moškemu zlekla da jo bi slatal ali otopavav in po vrhu tega poročena .

New Report

Close