Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je to varanje?

Je to varanje?

Jst moji to rečem v zajebanciji ampak z resnim frisom …še vprašam jo če ji je všeč za threesome… ampak ona dobr ve da samo fantaziram…načeloma kar dost uporabljam kontra psihologijo…ko babo enkrat navadiš na to, nimaš več nobenih problemov z ljubosumjem itd…
[/quote]

Moški bolj k vas berem, bolj vidm, da dobr da mam moškega ki me ceni in spoštuje!
Ste se kdaj vprašali kako se počuti vaša partnerica, ko ji rečete “tole bi pa pofu.al”?
Če ji rečete “tale je pa huda bejba” je v redu, ampak da partnerici rečeš tole bi pa pof.ukal je pa res grdo do nje same.
Ženske imamo čustva, in z takšnim odnosom delate sami sebi škodo, ker partnerica podzavestno “začne na vas gledat drugače”. Vbistvu me ne čudi, če bi se začela odmikat od vas, ker takšno govorjenje ni za nikamor.
Sem že pisala o tem, ko moški partnerici reče “to bi pa pof.” kako naj potem ta z veselem gre ******.z njim? Me ne čud, da jo vse mine, in da ji UPADE SPOLNA SLA do F. Z VAMI! Partner se z takšnim ženski zameri, pa tudi negativno vpliva nanjo in na njena čustva do njega!
Velika razlika je med “tale je huda” in “tole bi pof.”!


Ko si v vezi z nekom ne smeš o drugih niti razmišljat več?

Hm, to pa je ljubezen…. 😛
[/quote]

Moški bolj k vas berem, bolj vidm, da dobr da mam moškega ki me ceni in spoštuje!
Ste se kdaj vprašali kako se počuti vaša partnerica, ko ji rečete “tole bi pa pofu.al”?
Če ji rečete “tale je pa huda bejba” je v redu, ampak da partnerici rečeš tole bi pa pof.ukal je pa res grdo do nje same.
Ženske imamo čustva, in z takšnim odnosom delate sami sebi škodo, ker partnerica podzavestno “začne na vas gledat drugače”. Vbistvu me ne čudi, če bi se začela odmikat od vas, ker takšno govorjenje ni za nikamor.
Sem že pisala o tem, ko moški partnerici reče “to bi pa pof.” kako naj potem ta z veselem gre ******.z njim? Me ne čud, da jo vse mine, in da ji UPADE SPOLNA SLA do F. Z VAMI! Partner se z takšnim ženski zameri, pa tudi negativno vpliva nanjo in na njena čustva do njega!
Velika razlika je med “tale je huda” in “tole bi pof.”!

Moški bolj k vas berem, bolj vidm, da dobr da mam moškega ki me ceni in spoštuje!
Ste se kdaj vprašali kako se počuti vaša partnerica, ko ji rečete “tole bi pa pofu.al”?
Če ji rečete “tale je pa huda bejba” je v redu, ampak da partnerici rečeš tole bi pa pof.ukal je pa res grdo do nje same.
Ženske imamo čustva, in z takšnim odnosom delate sami sebi škodo, ker partnerica podzavestno “začne na vas gledat drugače”. Vbistvu me ne čudi, če bi se začela odmikat od vas, ker takšno govorjenje ni za nikamor.
Sem že pisala o tem, ko moški partnerici reče “to bi pa pof.” kako naj potem ta z veselem gre ******.z njim? Me ne čud, da jo vse mine, in da ji UPADE SPOLNA SLA do F. Z VAMI! Partner se z takšnim ženski zameri, pa tudi negativno vpliva nanjo in na njena čustva do njega!
Velika razlika je med “tale je huda” in “tole bi pof.”!
[/quote]

saj take kot si ti niti s svojimi artnerji ne bi fukale ampak bi se ljubile. za prvo pa niti slišat nočete. v čem je torej problem če za eno tretjo reče kako bi jo pofukal? to samo pomeni da nje ne spoštuje ampak vas, ki vam tega ne omeni. pravzaprav bi morale zato bit celo zadovoljne.

Poštene izjave da bi seksal z drugo?? Pol naj bo z njo če jo hoče!
Lej, da men moj reče da bi mojo frendico poseksal, kako pol misliš da bi se počutila, ko bi se unadva srečala kje sama? Kva bi si Jst takrat misnla?
Vidva s frendico sama. Iskren povej ti brihta kva si bejbe ob tem lohk mislmo?
[/quote]

Če dvomiš v dedca, si lohk misliš kar češ in se sekiraš….če mu zaupaš, se pa nasmeješ in zamahneš z roko…jp, tko gre to, babe čorave…

Potem pa moški jamrajo, da so ženske ljubosumne, ko je sam kje z kakšno, ki jo želi pof. halooo kako naj ne bi bile?
Kaj pa če bi ženska rekla moškemu da si z njegovim frendom želi seksat, in bi se srečala nekje sama. Takrat bi bil cel halooo.
Poznam takšne primerke moških!
[/quote]

Nihče v tej temi ni zagovarjal tipe….čist iste fore imajo lahko, ko bi slišali kaj takšnega od njihovih bejb…
Sicer mi pa ni jasno zakaj ste začele obračat besede…je velika razlika če dec pri večerji za mizo smrtno resno pove, da bi rad nategnil dotično njeno npr frendico, al pa če se med sprehodom srečata s kakšno luštno tekačico in dec mimogrede omeni ufff ka bi ji delal….seveda nekje na sredini med zares in za hec….glih tolk da bi svojo babo mal zakuril da bi se razpizdila…

Če dvomiš v dedca, si lohk misliš kar češ in se sekiraš….če mu zaupaš, se pa nasmeješ in zamahneš z roko…jp, tko gre to, babe čorave…
[/quote]

Dej dej, me prov zanima kva bi blo, če bi teb tvoja da s tvojim frendom hoče fukat, pol bi pa s temle frendom SAMA preživela par urc.
Kako bi se počutu? Kva bi ji reku?? Štalo bi delu!

saj take kot si ti niti s svojimi artnerji ne bi fukale ampak bi se ljubile. za prvo pa niti slišat nočete. v čem je torej problem če za eno tretjo reče kako bi jo pofukal? to samo pomeni da nje ne spoštuje ampak vas, ki vam tega ne omeni. pravzaprav bi morale zato bit celo zadovoljne.
[/quote]

Kako bi bilo tebi, ko bi ti partnerica omenila, da hoče pof.kat drugega?

Dej dej, me prov zanima kva bi blo, če bi teb tvoja da s tvojim frendom hoče fukat, pol bi pa s temle frendom SAMA preživela par urc.
Kako bi se počutu? Kva bi ji reku?? Štalo bi delu!
[/quote]
Ja itak…batine takoj!

Kako bi bilo tebi, ko bi ti partnerica omenila, da hoče pof.kat drugega?
[/quote]
Razlika ja, če pove naglas, ga žreš do obisti, če je pa tih, pa mirne volje lahko bluzi par ur s frendico o kateri potio fantazira. A ni to dvolično? A dejansko mislite, da ste ene in edine in je vaša zlata?

saj take kot si ti niti s svojimi artnerji ne bi fukale ampak bi se ljubile. za prvo pa niti slišat nočete. v čem je torej problem če za eno tretjo reče kako bi jo pofukal? to samo pomeni da nje ne spoštuje ampak vas, ki vam tega ne omeni. pravzaprav bi morale zato bit celo zadovoljne.
[/quote]
Se en mentalno zaostal osebek. A razsaja kak virus,ki moškim možgancke kuri.?


Razlika ja, če pove naglas, ga žreš do obisti, če je pa tih, pa mirne volje lahko bluzi par ur s frendico o kateri potio fantazira. A ni to dvolično? A dejansko mislite, da ste ene in edine in je vaša zlata?
[/quote]

A si ti moški?

Ampak sposobnost posplosevanja je pa prav neverjetna… 😉

Nek tip svoji partnerki rece, kako bi nabrisal njeno kolegico…in avtomatsko smo vsi moski taki… 😀 😀

Nihče v tej temi ni zagovarjal tipe….čist iste fore imajo lahko, ko bi slišali kaj takšnega od njihovih bejb…
Sicer mi pa ni jasno zakaj ste začele obračat besede…je velika razlika če dec pri večerji za mizo smrtno resno pove, da bi rad nategnil dotično njeno npr frendico, al pa če se med sprehodom srečata s kakšno luštno tekačico in dec mimogrede omeni ufff ka bi ji delal….seveda nekje na sredini med zares in za hec….glih tolk da bi svojo babo mal zakuril da bi se razpizdila…
[/quote]

Kadarkol mi moški to reče ga skenslam, ker s tem nakaže, da ga ne zanimam in ga ne zanimajo moja čustva!
Moški s takšni obnašanjem žensko priazdanete! ne čudi me da je tolk razhod in ljubosumni žensk, če se moški tako obnašate do svojih partneric.
Niti eni ženski ni supr slišat, da si njen moški želi pof. drugo! Niti eni!
Zato vas zenske začno “gledat” drugače in začnejo iskat partnerja, ki bo razumel kje je sprejemljiva meja zezanja!

Jaz sem prebral se eno bolj hudo cvetko (menda celo izpod moskih prstov) v tej temi. Ja, res… Sveta preproscina. Aj-aj-aj…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ja itak…batine takoj!
[/quote]

Kva se izmikaš? Priznaj da ti neb blo vseen!

Jaz sem prebral se eno bolj hudo cvetko (menda celo izpod moskih prstov) v tej temi. Ja, res… Sveta preproscina. Aj-aj-aj…
[/quote]

Kašno hudo cvetko? Napis?

Velik vas je takih!

Kašno hudo cvetko? Napis?
[/quote]

Ah ne… ni moj tip teme. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Velik vas je takih!
[/quote]

Zakaj meni to govoris? Sem ze zdavnaj napisal, da ne delam drugim tega, cesar ne zelim, da drugi delajo meni. 😉

Kako bi bilo tebi, ko bi ti partnerica omenila, da hoče pof.kat drugega?
[/quote]

pifukaj kdaj svojega ne pa da še v pojstli neko finocčo špilaš in si zamišljujš razloge za kaj danes ne bi pa ne boš imela teh problemov

Zakaj meni to govoris? Sem ze zdavnaj napisal, da ne delam drugim tega, cesar ne zelim, da drugi delajo meni. 😉
[/quote]

Ah dej kokr da ti ne fantaziraš u drugih babah.

Ah nč mu ne povej k to ni nč tazga. Tud ce bi fookala mu nč ne povej, zakva ne če lohk. Izkorist priložnost.

Kadarkol mi moški to reče ga skenslam, ker s tem nakaže, da ga ne zanimam in ga ne zanimajo moja čustva!
Moški s takšni obnašanjem žensko priazdanete! ne čudi me da je tolk razhod in ljubosumni žensk, če se moški tako obnašate do svojih partneric.
Niti eni ženski ni supr slišat, da si njen moški želi pof. drugo! Niti eni!
Zato vas zenske začno “gledat” drugače in začnejo iskat partnerja, ki bo razumel kje je sprejemljiva meja zezanja!
[/quote]
No, zdaj pa pošteno povej kaj bi rajši izbiralaa….med tistim ki ti v fris pove kero bi nategnil in nisi sigurna al misli resno al se zajebava, al med tistim ki ne pove ničesar in nisi sigurna al ti je zvest al te vara…..
Čist verjamem da ni nobeni babi fajn slišat od dedca , kero bi nategnil…ampak roko na srce, ker taprav kurbir pa take stvari govori? kurbir se skurba in nič ne reče…prav nič…in vedno zanika, če pride do zasliševanja…
Babe, dejte se začet klikerje uporabljat…ponavljam se ampak očitno drugač ne gre, ker ste glupe ko točak…

Kadarkol mi moški to reče ga skenslam, ker s tem nakaže, da ga ne zanimam in ga ne zanimajo moja čustva!
Moški s takšni obnašanjem žensko priazdanete! ne čudi me da je tolk razhod in ljubosumni žensk, če se moški tako obnašate do svojih partneric.
Niti eni ženski ni supr slišat, da si njen moški želi pof. drugo! Niti eni!
Zato vas zenske začno “gledat” drugače in začnejo iskat partnerja, ki bo razumel kje je sprejemljiva meja zezanja!
[/quote]

Ne neee…ni point v dedcu…babe ste tiste ki morate skapirat kje je razumljiva meja….enako velja za primitivne dedce, ki zelo hitro vzamejo zajebancijo/sarkazem zares in popizdijo….

Zakaj bi sploh moški svoji ženski govoril katero bi nategnil in obratno zakaj ženska svojemu moškemu katerega bi? Čemu? Stran metanje časa in recept za prepir.
Naj fantazira kar hoče.

New Report

Close