Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jokanje na pogrebu je sebično!

Jokanje na pogrebu je sebično!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 21.04.2024 ob 00:31

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 00:26

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 21.04.2024 ob 00:23

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 00:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 20.04.2024 ob 23:48

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 20.04.2024 ob 23:37

Odgovor na objavo uporabnika
V nekaterih primerih, 20.04.2024 ob 17:54

A le v nekaterih primerih. V primeru, ko se je pokojnik mučil in trpel v zadnjih dneh, mesecih ali celo letih, je jokanje na pogrebu sebično in egoistično dejanje. Z jokom tolažite samo sami sebe, medtem ko je pokojniku končno odleglo. Torej žalujete za tem, da se je človek rešil muk in trpljenja. Skratka, smilite se sami sebi, za pokojnika vam pa ni mar. Res sebično!

Jaz sem jokala, ker sem izgubila najboljso prijateljico, sestro in mati v eni osebi. Hudo mi je bilo, ker ji nisem mogla pomagati. Jezna sem bila na onkoloski oddelek, ker so jo obravnavali v casu Covida kot “stvar” in ne kot cloveka (ces najvec mesec dni in bo prenehala delovati. Predpisali bomo morfij: tri kapljice na dan, kar bo vec je smrtno – tocno tako mi je bilo receno). Ja, jezna sem bila na vse tiste, ki so jo izkoriscali a hkrati solili pamet, kako bi morala uzivati ne stresno zivljenje.  Ja, na pogrebu sem jokala kot dez, saj sem se poslovila od moje carice (od sestre, prijateljice in moje mami). Ce sem zato sebicna, pa naj bo tako.

“sem izgubila najboljso prijateljico, sestro in mati v eni osebi”

sweet home alabama…. a tvoj oče pa je josef fritzl?

Ne, fotr je pa nastepal polbrata mamicini sodelavki in se enga z njeno najboljso frendico. Se pravi je bil trikrat locen ..si je sodil sam in na njegov pogrem nisem sla. Se kej?

r/woosh much?

ce je neka oseba hkrati tvoja sestra in mama pomeni da je oče spal s tvojo sestro ki je postala še tvoja mama ko te je rodila. prihrani ostalo za terapevta, mene ne zanima

Ti si ga poisci..ce ne razumes napisanega, se ne vtikaj v moje komentarje.

tvoja razlaga o mamisestri je trmarjenje o očetu. forum je javen, vsak lahko komentira in odgovarja na komentarje

Ne sploh ne. Oce me pa po vsem tem kar se sploh se spomnim, res ni zanimal kot oce. No ok..bi ti bolje, ce bi napisala, da je bila moja zaveznica. Cedalje bolj se mi zdi, da ti in tvoja mati nista nasli/ nasla “skupnega jezika” in ti trmaris zaradi nje 😡.

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 00:38

Ne sploh ne. Oce me pa po vsem tem kar se sploh se spomnim, res ni zanimal kot oce. No ok..bi ti bolje, ce bi napisala, da je bila moja zaveznica. Cedalje bolj se mi zdi, da ti in tvoja mati nista nasli/ nasla “skupnega jezika” in ti trmaris zaradi nje 😡.

no ja, za razliko od tebe moja mati vsaj ni hkrati moja sestra

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 21.04.2024 ob 00:42

no ja, za razliko od tebe moja mati vsaj ni hkrati moja sestra

Kok s”*kan moras bit, da dobesedeno razumes besede, kot se napisejo in gon’t eno in isto. Pustm mene pri miru. Narcis.

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 00:56

Kok s”*kan moras bit, da dobesedeno razumes besede, kot se napisejo in gon’t eno in isto. Pustm mene pri miru. Narcis.

mislim, da ne razumeš besede narcis – ti si tista, ki razlaga o svojih travmah in je zgrožena, da je ostali ne pomilujejo. definicija narcise, čustvena manipulantka ena, pa še sestrahči povrh vsega…. ta država res propada

napisala si točno to kar si napisala. zakaj bi kdo drugače razumel? v življenju še nisem slišal, da bi kdo svojo mamo opisal kot sestro hkrati. ampak ne bom se več vtikal v tvoje družinsko drevo, ti vsaj to prepustim tvoje življenje je že dovolj težko takšno kot je, ne bom še jaz oteževal stvari…..

pa lahko noč, upam da pri sebi razčistiš odnos do mamesestre in očetastrica

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 21.04.2024 ob 01:02

mislim, da ne razumeš besede narcis – ti si tista, ki razlaga o svojih travmah in je zgrožena, da je ostali ne pomilujejo. definicija narcise, čustvena manipulantka ena, pa še sestrahči povrh vsega…. ta država res propada

napisala si točno to kar si napisala. zakaj bi kdo drugače razumel? v življenju še nisem slišal, da bi kdo svojo mamo opisal kot sestro hkrati. ampak ne bom se več vtikal v tvoje družinsko drevo, ti vsaj to prepustim tvoje življenje je že dovolj težko takšno kot je, ne bom še jaz oteževal stvari…..

pa lahko noč, upam da pri sebi razčistiš odnos do mamesestre in očetastrica

Pa kaj mene briga kaj ti zastopis?!  Napisala sem to kar sem napisala, kakor sem tisti moment hotela. Pa cetudi bi se zlagala, kaj na svetu to tebe briga, da mi repliciras?!! Kdo si ti, da bos meni govoril o mojih zadevah? P.s. se predobro vem, kaksen je narcis.

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 01:08

Pa kaj mene briga kaj ti zastopis?!  Napisala sem to kar sem napisala, kakor sem tisti moment hotela. Pa cetudi bi se zlagala, kaj na svetu to tebe briga, da mi repliciras?!! Kdo si ti, da bos meni govoril o mojih zadevah? P.s. se predobro vem, kaksen je narcis.

r/woosh od samega začetka, če misliš da sem tvojo izjavo resno vzel

ti si edina, ki v detajlih piše o svoji družini.

– točno si napisala v katerem časovnem obdobju si izgubila matisestro, kakšno bolezen je imela, kakšna zdravila je prejela, izjave zdravnikov ipd.

– povedala si, da je oče bil 3x poročen – 1x z mamino najboljšo prijateljico, 1x mamino najboljšo prijateljico

– povedala si, da je imel z vsako ženo še SINA

– povedala si, da si z očetom imela slab odnos

Še več govori, pa bo na tvoje objave naletel nekdo, ki te pozna 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno09886, 21.04.2024 ob 01:14

ti si edina, ki v detajlih piše o svoji družini.

– točno si napisala v katerem časovnem obdobju si izgubila matisestro, kakšno bolezen je imela, kakšna zdravila je prejela, izjave zdravnikov ipd.

– povedala si, da je oče bil 3x poročen – 1x z mamino najboljšo prijateljico, 1x mamino najboljšo prijateljico

– povedala si, da je imel z vsako ženo še SINA

– povedala si, da si z očetom imela slab odnos

Še več govori, pa bo na tvoje objave naletel nekdo, ki te pozna 😉

Tezko bo kdo naletel 😉. Pa tudi ce bi..se ne seciram 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Smaschi, 21.04.2024 ob 01:19

Tezko bo kdo naletel 😉. Pa tudi ce bi..se ne seciram 😁

se ne sestriraš

Ti pasi budal na 1000000 potenco.

TI SI BUDALA..TI SI NEPRIŠTEVEN/A

PA BREZ EMPATIJE,ČUSTEV IN TI JE VSEENO KO NEKDO ZAPUSTI TA SVET.RAZUMLJIVO DA SE JE REŠIL/A AMPAK NEKATERIM JE TO BOLEČA STVAR KER TE OSEBE NE BO VEČ OB NAS….NE VEM TVOJE RAZMIŠLJANJE.KAR NEKI.

ČLOVEK JOČE, KER JE NEKOGA IZGUBIL

Spet eden k nima 100 pik.Če nisi čustven ti nobeden ne more pomagati.Vzemi vrv in se prepusti domišljiji…

 

Zame najboljši pogrebi, kjer se pleše, poje in nihče (več) ne joka:

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 25.04.2024 ob 14:11

 

Zame najboljši pogrebi, kjer se pleše, poje in nihče (več) ne joka:

 

….’www.youtube.com/watch?v=EG6KH905cGU

Se strinjam. Lp

New Report

Close